فروشگاه گیمینگ تولز
فروشگاه
جستجو :

پازل، لگو و ساختنی

اسباب بازی لگو: اسباب بازی لگو و خرید لگو در مدل ها و طرح های متنوع و جذاب مناسب برای تمامی رده های سنی در فروشگاه اینترنتی گیمینگ تولز موجود می باشد. شما می توانید لگو های مورد نظر خود را از طریق فروشگاه گیمینگ تولز سفارش دهید و در هر نقطه ای ادامه مطلب

 
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
 

توضیح کوتاه: پازل، لگو و ساختنی

اسباب بازی لگو:

اسباب بازی لگو و خرید لگو در مدل ها و طرح های متنوع و جذاب مناسب برای تمامی رده های سنی در فروشگاه اینترنتی گیمینگ تولز موجود می باشد. شما می توانید لگو های مورد نظر خود را از طریق فروشگاه گیمینگ تولز سفارش دهید و در هر نقطه ای از کشور دریافت نمایید و همچنین در صورت نیاز میتوانید هنگام دریافت تسویه را انجام دهید.

فروش لگو های پر طرفدار و خاص در فروشگاه اینترنتی آرتی کالا صورت می پذیرد و در هر طرحی که لگو بخواهید میتوانید از ما با نازل ترین قیمت تهیه بفرمایید.

فروشگاه اینترنتی گیمینگ تولز تمامی محصولات لگو و سازه های ساختنی را به سراسر نقاط کشور برای شما ارسال میکند.

لگو چیست؟

لگوها نمونه ای از دنیای متنوع و گوناگون اسباب بازی ها هستند که ساخته شده از جنس پلاستیک در رنگ بندی های متنوع همچنین سایز های گوناگون برای تمامی رده های سنی در بازار موجود هستند.کودکان حین بازی با آنها با اتصال کردن قطعات مختلف آن ها به یکدیگر و ساختتن اشکال گوناگون در جهت افزایش خلاقیت و رشد ذهنی کودکان ساخت ساز اشکال مختلف را یاد می گیرند و به مهندسانی کوچک مبدل می شوند.گاهی اوقات کودکان از اینکه بازی با اسباب بازی هایشان برای تکراری شده گله مند هستند، اما اسباب بازی های لگو از نمونه اسباب بازی های ساخت و ساز مهیج برای کودکان بوده که با  هر بار بازی کردن با آنها خسته نمی شوند و با ساختن قطعات متنوع و رنگی موجود در آن با هر بار بازی کردن علاوه بر اینکه برایشان تکراری نیست با هیجان بیشتری اقدام به ساخت یک وسیله جدید می کنند.

پازل:

اسباب بازی پازل و ساختنی جزو محبوترین ها بین افراد می باشد. کلمه پازل و ساختنی به هر نوع معمایی که جنبه سرگرمی دارد گفته می شود و پازل جیگ ساو نوعی پازل جورچین است که به صورت عام در ایران به نام پازل شناخته می شود. این نوع پازل که بر روی ورقه های مسطح اجرا می شود شامل تکه های متعدد و قطعات خرد شده ای از یک تصویر بزرگ تر ست که عموما این قطعات هم شکل و هم اندازه اند و ساخت آن به نحوی است که در اطراف خود دارای برجستگی و فرورفتگی هایی برای قفل شدن در قطعه دیگر می باشد. آنچه پازل و ساختنی را تبدیل به معما می کند این است که این قطعه های مشابه که بر روی هر کدام بخشی از یک تصویر بزرگ تر حک شده اند باید به نحوی کنار هم چیده شود تا آن تصویر کامل بدون نقص ساخته شود. به عنوان راهنما همیشه در جعبه پازل عکسی از تصویر نهایی قرار داده می شود که می تواند مورد استفاده شما قرار بگیرد. ما اغلب پازل ها را به شکل قاب های مسطح کارتونی و مقوایی دیده ایم که در آن قطعاتی با لبه های برش خورده صاف و صیغلی از جنس مقوای ضخیم قرار می گیرند و آنچنان خوب و محکم در هم چفت می شوند که نیازی به چسباندن آنها عموما وجود ندارد. با این حال بهتر است بدانید که همه پازل و ساختنی ها از جنس مقوا نیستند. اولین پازلی که ساخته شد از جنس ورقه های نازک چوبی بود و چون با اره مویی های ظریف به صورت دستی قطعات آن برش خورده بود به عنوان جیگ ساو پازل معروف گردید ( جیگ ساو به معنای اره مویی است ) تصاویر بر روی این تخته های نازک چوبی نقاشی و یا حک می شدند. امروزه شرکت های بزرگی که کار ساخت پازل را به شکل اختصاصی و حرفه ای انجام می دهند از دستگاه های برش مخصوصی استفاده می کنند که همان دقت و ظرافت اره مویی را به شکل ماشینی انجام می دهد و قادر است قطعات پازل و ساختنی پر تعدادی را برای تابلوهای بزرگ فراهم کند. از آنجا که در تابلوهای خیلی بزرگ بیم ان می رود که قطعه جدا شود و همراه خود قطعات متصل را هم از تابلو جدا کند و زحمت چیدن پازل را به هدر بدهد با نوعی چسب مخصوص قطعه ها را به هم می چسبانند تا در صورت نصب تابلو بر وری دیوار هم مشکلی پیش نیاید.

اسباب بازی ساختنی:

اسباب بازی های پازل و ساختنی را می توان نوعی وسایل بازی شبیه لگو دانست که در آن قطعات به جای این که عموما شکل آجر و چرخ داشته باشند از تنوع بیشتری برخوردارند و بعضی از آن ها نمونه های کوچک تری از ابزارهای اصلی در زندگی واقعی به شمار می روند. بچه ها از طریق اسباب بازی های ساختنی به نقش هر یک از اجزای کوچک در وسایل بزرگ پی می برد و ضمن درک رابطه جزء و کل، از اهمیت هر یک از قطعات و اجزای کوچک در کارکرد وسایل بزرگ باخبر می شوند. آنها در حین ساخت وسایلی مانند هواپیما و اتومیبیل و غیره از مفاهیمی مثل تقارن و تناظر و تناسب به روشی عملی سر در می آورند و به یک درک پایدار از این مفاهیم می رسند که شاید در هیچ کتاب یا طرح آموزشی دیگری به این اثر بخشی نمی توان این مفاهیم را آموخت.

لینک دوستان
فروشگاه خانه چین    
فروشگاه اینترنتی رابوکالا    
فروشگاه مد زنانه    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی