فروشگاه گیمینگ تولز
فروشگاه
جستجو :

اجاق و ظرف سفری

ظرف غذا سفری و اجاق گاز مسافرتی نیمی از لذت سفر به خورد و خوراک و تغذیه ای است که در طول سفر داریم. هرچند در رستوران ها، آشپزخانه های فراوانی جهت تهیه و طبخ غذای سالم و خوشمزه در همه شهرها وجود دارد ولی غذاهای خانگی به ویژه آن دسته ادامه مطلب

 
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
 

توضیح کوتاه: اجاق و ظرف سفری

ظرف غذا سفری و اجاق گاز مسافرتی

نیمی از لذت سفر به خورد و خوراک و تغذیه ای است که در طول سفر داریم. هرچند در رستوران ها، آشپزخانه های فراوانی جهت تهیه و طبخ غذای سالم و خوشمزه در همه شهرها وجود دارد ولی غذاهای خانگی به ویژه آن دسته از غذاهایی که توسط خود فرد یا مادر خانواده طبخ می شود طعم بی نظیری داشته و لذیذتر است. انواع اجاق گازهای سفری و گاز پیک نیک و ظروف سفری برای فراهم کردن یک غذای خوشمزه تولید می شوند.

انواع ظرف غذا مسافرتی

به طورکلی ظروف مسافرتی باتوجه به طراحی و به تناسب جنس پلاستیک یا استیل آنها، چند تکه بودنشان، کوچک و بزرگی ابعاد دسته بندی می شوند. ظرف غذای سفری پرطرفدارترین وسیله در بین افراد علاقه مند به غذاهای خانگی و کسانی که تمایل دارند به هنگام سفر و حتی بیرون از منزل نیز غذای خانگی به همراه داشته باشند، می باشد. البته کاربرد ظرف غذای سفری فقط در زمان سفر نمی باشد، بسیاری از ورزشکاران، محصلین، دانشجویان و به ویژه کارمندان برای به همراه داشتن تغذیه و خورد و خوراک همراه از ست ظروف سفری استفاده می کنند. ویژگی اغلب ظروف سفری نگهداری از غذا و گرم نگه داشتن آن است.

انواع اجاق گاز سفری

اجاق مسافرتی عمدتا با توجه به نوع مصرف انرژی تقسیم می شوند. اجاق گاز برقی، اجاق سفری گازی یا گاز پیک نیک، اجاق زغالی و منقل تاشو مسافرتی کلی ترین گروه اجاق گازهای سفری و پیک نیک به شمار می آیند. 

سرشعله سفری یا سرشعله مسافرتی

این محصول، کاملاً برای کوهنوردان مناسب است. دلیل آن کوچکی و سبکی است.

مزایا

- سبکتر از اجاق گاز مسافرتی سامسونتی است.

- کوچکتر هستند؛ بنابراین جای کمتری میگیرند.

- به انواع کپسولهای ۱۱۰ گرمی، ۲۳۰ گرمی و ۴۵۰ گرمی، که حاوی مخلوطی از پروپان و بوتان هستند؛ متصل میشوند.

معایب

امکان افتادن قابلمه و ظرف غذا از روی سرشعله های سفری بیشتر است.

نکاتی برای استفاده از اجاق گاز مسافرتی

• آن ها را داخل چادر یا فضای بسته روشن نکنید. این کار ممکن است کربن دی اکسید مسموم کننده ایجاد کند.

• همیشه قبل از روشن کردن اجاق گازتان شیلنگ ها، سرشعله و همه چیز را از نظر نشتی یا خرابی چک کنید.

• اگر وزن برای شما مهم نیست، یک ورقه نازک فلزی می تواند شیء خوبی باشد تا اجاق گاز مسافرتی خود را روی آن بگذارید؛ مخصوصا در مکان هایی مانند ساحل های شنی.

 

اجاق مسافرتی PR

اگر اهل سفر و کمپینگ باشید بطور حتم از ضرورت داشتن یک اجاق گاز سفریاطلاع دارید. انواع اجاق مسافرتیبا حجم کوچک و کارایی بالا یکی از مهمترین وسایل سفر بشمار می روند. اجاق مسافرتی PRیکی از انواع باکیفیت و کارایی مطلوب اجاق گاز مسافرتیمحسوب می شود.

طراحی زیبای اجاق گاز مسافرتیبه همراه کارایی و عملکرد فوق العاده آنرا تبدیل به یکی از بهترین وسایل کمپینگ تبدیل کرده است. شما می توانید غذای خود را به سرعت گرم نموده و یا چای درست کنید. اجاق مسافرتی PRاز امنیت زیادی برخوردار است، بنابراین به راحتی می توان آنرا در داخل خودرو و یا در درون کوله پشتی قرار داد.

خرید اینترنتی گاز مسافرتی و ظروف سفری

خرید اینترنتی گاز مسافرتی و ظرف سفری باید با نهایت احتیاط و دقت انجام شود. چرا که از جمله اسباب مستعد حادثه هستند. پیشنهاد ما به شما جهت اطمینان و آسودگی، خرید اینترنتی از گیمینگ تولز است. اهتمام و توجه گیمینگ تولز نسبت به گردآوری انواع اجاق گاز سفری و ظرف غذای سفری خیال شما را بابت کیفیت و ایمن بودن کالای مورد نظرتان آسوده می کند. تمامی محصولات موجود در این سایت با اقتصادی ترین قیمت ممکن به فروش می رسد.

لینک دوستان
فروشگاه خانه چین    
فروشگاه اینترنتی رابوکالا    
فروشگاه بازی و سرگرمی    
فروشگاه مد زنانه    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی