فهرست مقالات

راهنمای خرید: قفل دوچرخه

با استفاده از این راهنمای خرید قفل دوچرخه ، گرانبهای خود را ایمن نگه دارید

کلاه "قلب در دهان" لحظه ای که شما به محلی که دوچرخه خود را رها کرده اید برای پیدا کردن آن گم شده است خوب نیست. با این حال ، این همه غیر معمول نیست.

گزارشی در اوایل سال جاری منتشر شد که به سرقت از خانه و سرقت می پرداخت - این نشان داد که در انگلیس ، دوچرخه ها متداول ترین سرقت از خانه است.

تجربه های این مطالعه هنگامی که داستانهای شخصی را می شنویم به خانه ضربه می زند - مانند تجربه مسابقه بریتانیایی در کوهنوردی ، مانون کارپنتر که تمام ناوگانش را از خانه اش دزدیده بود. خوشبختانه به لطف رسانه های اجتماعی به دلیل افزایش آگاهی گسترده ، دوچرخه های وی در نهایت کشف شد. متأسفانه همه از چنین پایان خوشی برخوردار نمی شوند.

در خیابان ها ، جایی که دزدی مجازات های اضافی برای شکستن و ورود ندارد ، دوچرخه های مفقود شده مسئله ای بزرگتر است. با این وجود ، صرفنظر از اینکه دوچرخه شما در خانه باشد یا در آنجا باشد ، می توانید با قفل با کیفیت از خود محافظت کنید.

آن را مخفی نگه دارید ، آن را ایمن نگه دارید

آن را مخفی نگه دارید ، آن را ایمن نگه دارید

بسیاری از سارقان فرصت طلب هستند ، بنابراین اگر دوچرخه خود را بدون مراقبت رها می کنید ، قفل دوچرخه برای به حداقل رساندن هرگونه وسوسه ضروری است. با این حال ، این ایده خوبی است که از یکی در داخل خانه استفاده کنید ، تا معشوق خود را در مقابل یک شیء غیرمنقول ایمن کنید.

انواع قفل دوچرخه در بازار وجود دارد ، برخی از آنها از سایرین امن تر هستند ، اما همه آنها یک هدف مشترک دارند: برای محافظت از دوچرخه خود. در حالی که هیچ چیزی به عنوان قفل دوچرخه شکست ناپذیر وجود ندارد ، همه آنها به عنوان عامل بازدارنده بسیار موفق عمل می کنند.

هنگام انتخاب قفل دوچرخه ، مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

  • طول / اندازه: طول یا اندازه دستگاه قفل شما بستگی به تعداد دوچرخه مورد نظر شما برای قفل کردن دارد. در نظر بگیرید که برای قفل چه اهدافی را در نظر دارید و طول یا اندازه مناسب برای دوچرخه خود را انتخاب کنید.
  • حفاظت قاب: در حالی که بسیاری از قفل ها در وینیل یا پارچه پوشانده شده اند ، مهم است که مطمئن شوید قاب شما آسیب دیده یا خراشیده نشود.
  • کلیدها: کلیدها و قفلهای ترکیبی رایج ترین نوع قفل هستند. معمولاً کلیدها نسبت به قفل های ترکیبی قابل اطمینان تر و ایمن تر هستند ، اما اگر مستعد از دست دادن چیزها هستید اشکالاتی نیز وجود دارد ...
  • RATING SECURE RATING: یک سیستم درجه بندی برای دستگاه های امنیتی وجود دارد. اکثر قفلها تحت آزمایش قدرت ، و همچنین انواع دیگر آزمایشات "شکست" برای تعیین چگونگی شکسته شدن قفل به راحتی هستند. استاندارد Gold Sold Secure بهترین امتیاز موجود است.
  • دشواری: هرچه قفل پیچیده تر به نظر برسد ، احتمال کمبود دزد فرصت طلب برای شکستن آن وجود خواهد داشت.
  • TYPE: معمولاً 3 نوع قفل دوچرخه وجود دارد که هر کدام هدف خاص خود را برای امنیت دارند. قفل کابل ، قفل U / L-D و قفل زنجیره ای

 

قفل کابل

قفل کابل انعطاف پذیرترین گزینه برای ایمنی دوچرخه شما است. آنها می توانند به یک شکل جمع و جور پیچیده شوند که باعث می شود آنها برای حمل و نقل با شما بسیار عالی باشند. در ضخامت ها و طول های متنوعی وجود دارد ، قفل های کابل برای چسباندن اجزای شما بسیار مناسب هستند ، به خصوص برای چرخ هایی که دارای رهاسازی سریع هستند بسیار راحت است که بدون محافظت به راحتی برداشته می شود.

Kryptonite Kyrptoflex

Kryptonite Kyrptoflex

Kryptonite یک برند برتر در ایمنی و قفل دوچرخه است و Kryptoflex آنها نیز از انتخاب برند محترم آنها مستثنا نیست.

وزن آن با وزن بیش از 1 کیلوگرم ، این کابل استیل پیچ خورده در یک ژاکت وینیل نرم قرار دارد تا از قاب دوچرخه و خود کابل محافظت شود. با اندازه گیری قطر 15 میلی متر و طول 180 سانتی متر ، روش های مختلفی وجود دارد که می توان این قفل را در اطراف ملزومات از جمله اتصال چرخ جلو و عقب حلقه کرد.

مکانیزم قفل در یک پوسته سفت شده که از نظر مقاومت در برابر انتخاب و مته محافظت می شود کلید است.

Abus Granit Steel-O-Flex

Abus Granit Steel-O-Flex

یکی دیگر از نام های تجاری برجسته در صنعت امنیت ، تولید کنندگان آلمانی ، Abus است.

Granit Steel-O-Flex به اندازه قفل های کابل سخت است. از نظر کابل کشی فولادی سخت شده که در یک روکش مصنوعی قرار گرفته است بسیار انعطاف پذیر و بسیار بادوام است ، این قفل همچنین در برابر آب و هوا نیز مقاوم است.

با استفاده از کلید ، این قفل به دو کلید مجهز است. یکی از چراغ های LED مناسب که در شرایط کم نور کمک می کند.

در طول 100cm یا 80cm در دسترس است ، دامنه امکان قفل هنوز گسترده است. در حالت ایده آل از طریق یک ترکیب چرخ و قاب.

U-Lock/D-Lock

U-Locks یا D-Locks ، مطمئناً ایمن ترین قفل دوچرخه در دسترس هستند. U-Lock مانند نام پارابولیکی آشکار آنها نامیده می شود مانند هیچ کس دیگر ایمن نیست.

با وجود انواع مختلفی که در دسترس است ، می توان از U-Lock برای ایمن کردن چندین دوچرخه در کنار هم استفاده کرد. یا با استفاده از U-Lock کوچکتر ، می توانید از قاب های مفرد استفاده کنید که باز کردن آنها مشکل تر است.

طراحی و طراحی محکم به این معنی است که این نوع قفل دوچرخه ایمن است ، بدون اینکه تند و تیز و تکان خوردگی در اطراف ایجاد شود و از آن استفاده شود. یک رویکرد رایج برای قفل دوچرخه شما این است که قاب را با U-Lock محافظت کنید ، و سپس با حلقه قفل کابل از طریق چرخ ها ، از محافظت اضافی استفاده کنید و مطمئناً این رویکرد مضاعف را توصیه می کنیم.

Abus Granit X Plus 540

Abus Granit X Plus 540

Abus Granit Plus X 540 نهایی U-Lock برای دوچرخه شماست و یک کوکی سخت برای ترک آن است.

قفسه فولادی سخت شده ، همراه با یک محفظه محکم به معنای این است که جابجایی بسیار سخت باشد. استوانه قفل فوق العاده قوی برای مقاومت در برابر تلاش و نیروی بیش از حد تقویت شده است.

همه این موارد توسط رتبه بندی Sold Secure Gold پشتیبان گرفته می شود ، بنابراین می دانید که این بالاترین سطح محافظت است.

در گزینه های اندازه 300 و 230 میلی متر موجود است.

Kryptonite Evolution Mini

 

Kryptonite Evolution Mini

Kryptonite Evolution Mini جمع و جور و ایده آل برای استفاده از یک فریم است.

حلقه فولادی سخت شده با مکانیزم قفل بستگی قوی که مقاوم در برابر قفل است همراه است. این محصول برای برخی از ذهن های دیگر از Sold Secure به درجه نقره ای رسیده است.

Evolution Mini متناسب با انواع لوله های فریم از 25 تا 80 میلی متر و طیف وسیعی از شکل های قاب: مثلثی ، بیضی و دایره ای است.

با وجود وزن 1.3 کیلوگرم سنگین ، این حمل و نقل برای حمل و نقل آسان و کوچک است.

قفل های زنجیره ای

این جانوران سنگین ، بازدارنده نهایی سارقان هستند. آنها بادوام ، خطرناک هستند و در صورت لزوم می توانند در برابر قدرت حمله زیادی مقاومت کنند.

قفل های زنجیره ای در هنگام اتصال با لنگر زمین ایده آل برای مصارف خانگی هستند. با این حال ، اطمینان حاصل کنید که قفل قفل به همان اندازه ایمن است که زنجیر خود باشد ، در غیر این صورت خیلی سریع ضعیف می شود!

زنجیره ای آکسفورد 10

زنجیره ای آکسفورد 10

Oxford Chain 10 مطمئناً با تنها 30 پوند مقرون به صرفه است ، این یک زنجیره دوچرخه سنگین با قیمت مناسب است.

این زنجیره با امتیاز طلای امن Sold Secure ، به طول 1.4 متر اندازه گیری می شود و از اتصالات استیل سخت ساخته شده است ، با یک قفل فلزی سخت به همان اندازه سخت شده برای امنیت بیشتر.

با طول های مختلف در دسترس ، اینها بسیار سنگین هستند تا بتوانند با شما بیرون بیایند ، بنابراین بهتر است از طریق قاب بکشید و به یک لنگر زمینی محکم شود.

زنجیره کریپتونیت نیویورک Fahgettaboudit Chain

 

زنجیره کریپتونیت نیویورک Fahgettaboudit Chain

یکی دیگر از جانوران قفل دوچرخه زنجیره ای ، این زنجیره Kryptonite نیویورک است که در دو گزینه اندازه: 100cm و 150cm در دسترس است.

این زنجیره همچنین با داشتن یک استاندارد استاندارد Gold از Sold Secure ، به مبارزه با سارقان می پردازد.

پیوندهای منگنز بور تحت تیمار حرارت از استحکام سختی اضافی برخوردار هستند. قفل دیسک به یک قلاب استیل 14 میلی متر مجهز شده است ، و ژاکت نایلون محافظت از قاب را فراهم می کند. سه کلید برای نگهداری ایمن ارائه شده است که یکی از آنها دارای یک چراغ برای استفاده در شب است.

  مطالب آموزشی مرتبط

 

   محصولات مشابه