گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
گیمینگ تولز / لوازم دوچرخه / لوازم جانبی دوچرخه

لوازم جانبی دوچرخه

همواره ما در استفاده از دوچرخه نیازمند بکارگیری یکسری از لوازم جانبی دوچرخه هستیم ، که این لوازم جانبی به ما در دوچرخه سواری هدفمند و ایمن بسیار کمک خواهند نمود و لذت دوچرخه سواری به واسطه استفاده از لوازم جانبی دوچرخه سواری بسیار بیشتر خواهد بود . ما در فروشگاه ادامه مطلب

لوازم جانبی دوچرخه

همواره ما در استفاده از دوچرخه نیازمند بکارگیری یکسری از لوازم جانبی دوچرخه هستیم ، که این لوازم جانبی به ما در دوچرخه سواری هدفمند و ایمن بسیار کمک خواهند نمود و لذت دوچرخه سواری به واسطه استفاده از لوازم جانبی دوچرخه سواری بسیار بیشتر خواهد بود . ما در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دوچرخه ، آریا چرخ مجموعه کامل و بی نظیری از انواع مختلف لوازم جانبی دوچرخه و اکسسوری دوچرخه شامل : کیلومتر دوچرخه - چراغ دوچرخه - قمقمه و پایه قمقمه دوچرخه - کلاه دوچرخه - دستکش دوچرخه سواری  - لباس دوچرخه سواری - کیف - باربند - قفل و ...... از برندهای معتبر نظیر لوازم جانبی دوچرخه جاینت ، تاپیک ، سیگما ، زفال و .... را فراهم آورده ایم تا شما دوچرخه سوار محترم با استفاده از لوازم جانبی و اکسسوری اصلی یک دوچرخه سواری لذت بخش و ایمن را تجربه کنید و در تمام مسیرها با اطمینان خاطر پدال بزنید. هر یک از لوازم جانبی دوچرخه در جای خود به کمک دوچرخه سوار خواهند آمد تا بتواند از دوچرخه سواری خود آرامش و لذت را هدیه بگیرد و به راحتی در مسیرهای مختلف به دوچرخه سواری بپردازد .

لوازم جانبی دوچرخه

چراغ دوچرخه

این چراغ دوچرخه با نور قرمز با پنج چراغ ال‌ای‌دی کم مصرف کار می‌کند که میتواند از فاصله ۳۰۰ متری دیده شده و رانندگان و عابرین و دوچرخه سواران دیگر را از حضور شما آگاه سازد، چراغ‌های اصلی آن دارای پنج حالت مختلف برای انواع هشدارها از ثابت تا چشمک زن و رقص نور می‌باشد که می‌توانید بر اساس نیاز و شرایط خود یکی آز آنها را انتخاب کنید.

ویژگی جالب و اصلی این چراغ داشتن دو لیزر نوری قرمز رنگ می‌باشد که در اطراف دوچرخه به فاصله ۵۰ سانتی متری از شما دو خط ممتد روی زمین ایجاد کرده و به سایرین حریم ایمن دوچرخه را نشان میدهد، این لیزرها نیز میتوانند در چهار وضعیت مختلف تنظیم و استفاده شوند. اگر از ما بپرسید مهمترین وسیله برای دوچرخه سواری در شب چیست، قطعا این چراغ عقب در صدر لیست قرار خواهد گرفت.

قفل دوچرخه

این روزها با افزایش قیمت کالاها، قیمت و ارزش دوچرخه نیز به شدت افزایش یافته و طعمه خوبی برای سودجویان و دزدان به حساب می‌آید، هرچند نمی‌توانید قفل و زنجیری ۱۰۰% ایمن در بازار بیابید، ولی استفاده از یک قفل مناسب جذابیت دوچرخه را برای سودجویان کاهش می‌دهد و در هنگام سرقت زمان را از دزد خواهد گرفت.

این قفل با یک تسمه فلزی یکی از محکم ترین قفل های بازار است، تفاوت اصلی آن روش قفل شدن آن می‌باشد، برعکس همه قفل های دیگر که از کلید و مغزی تشکیل شده اند، این قفل از یک سیستم رمزگذاری مکانیکی تشکیل شده که در چهار رقم می‌توانید رمز مورد نظر خود را به آن بدهید، امکان کشف رمز به صورت معمول در آن وجود ندارد و مزیت استفاده از آن بی نیازی از کلید می‌باشد. جنس مکانیز قفل از پلاستیک با کیفیت و فلز تشکیل شده و مقاومت خوبی در برابر ضربه و فشار دارد.

کاور تنه دوچرخه

نگهداری از بدنه دوچرخه در برابر ضربه های وارده ناخواسته و آسیب‌های احتمالی یکی از مهمترین مواردی است که باید رعایت شود و داشتن یک کاور خوب برای بدنه دوچرخه خیال شما را از این بابت راحت خواهد کرد.

این کاور بوسیله لبه‌های چسبنده به هم محکم می‌شود، و در رنگ مشکی وجود دارد، تنه اصلی، تنه فرمان و دوشاخ عقب دوچرخه از مکان‌هایی است که توسط این کاور پوشانده می‌شوند.

زین دوچرخه

مهمترین قسمت دوچرخه که مستقیما با سلامتی شما در ارتباط است، زین آن می‌باشد. استفاده از زین مناسب علاوه بر حفظ سلامت ناحیه لگن شما، در جلوگیری از خستگی شما تاثیر بسزایی دارد. زین تاپیک محصول شرکت تاپیک یکی از قدیمی‌ترین تولید کنندگان لوازم جانبی دوچرخه از بهترین زین‌های موجود در بازار با قیمتی مناسب است که ضربات و شوک های وارده از مسیر را به خود جذب می‌کند و تکنولوژی ساخت سه بعدی آن فشار روی بدن دورچخه سوار را به توازن پخش می‌سازد.

روکش زین ژله ای

اگر قصد هزینه کمتر دارید، بهترین گزینه برای شما روکش های ژله ای زین می‌باشد که روی تمام زین های دوچرخه سوار شده و احساس راحتی بیشتری برای سرنشین خواهند داشت.

تلمبه دستی

هر لحظه ممکن است باد چرخ های دوچرخه نیاز به تنظیم داشته باشند یا پنجری ناخواسته دوچرخه اتفاق بیافتد، این امر خصوصا برای افرادی که در حوزه سایکل توریسم فعالیت دارند بسیار مهم می‌باشد، استفاده از یک تلمبه دستی که وزن کمی داشته باشد در عین حال قابل اطمینان و کاربردی باشد یکی از الزامی‌ترین موارد برای این دسته از افراد است.

تلمبه دستی مریدا با وزن ۸۰ گرم، یکی از مرغوب‌ترین تلمبه‌های بازار است که می‌توانید به‌وسیله پایه مخصوص آن را به بدنه دوچرخه اتصال داده و همیشه همراه خود داشته باشید. این تلمبه از جنس آلومینیوم ساخته شده و می‌تواند تا فشار ۵٫۵ بار یک چرخ را باد بزند.

کیلومتر شمار دوچرخه

کیلومتر شمار دوچرخه کادنس از دیگر مواردی است که دوچرخه سواران خصوصا آن‌ها که در مسیرهای پیمایشی حرکت می‌کنند میتوانند از امکانات آن بهره ببرند، این کیلومتر شمار بوسیله سنسور وایرلس خود اطلاعات چرخ را دریافت می‌کند و به شما سرعت و مسافت طی شده و متوسط سرعت، دور چرخ و بسیاری اطلاعات دیگر از وضعیت پیمایش دورچخه را اعلام می‌کند. ویژگی مهم آن اتصال به تلفن همراه و امکان ست شدن آن با مسیر پیمایش شماست، شما می‌توانید در هر نقطه از مسیر اطلاعات کامل کامپیویتر سفری خود را بعد از اجرای برنامه داشته باشید، از جمله این اطلاعات ضربان قلب و دمای محیط نیز می‌باشد.
این کیلومتر شمار یکی از کامل‌ترین کیلومتر شمارهای موجود در بازار است که می‌توانید برای دوچرخه خود تهیه کنید.

کیلومتر شمار دوچرخه

اگر قصد ندارید زیاد هزینه کنید اما به‌دنبال بهترین کیلومتر شما موجود در بازار هستید، کیلومتر شمار v10c از برند تاپیک مناسب شما است. این کیلومتر شمار با در اخیتار گذاشتن پارامتر های پیمایشی مسیر، مانند سرعت، مسافت و سرعت میانگین و مدت زمان پیمایش به شما کمک میکند تا وضعیت سفر یا فعالیت خود را پایش کنید. سنسور این کیلومتر شمار بوسیله سیم متصل می‌شود و درکنار چرخ جلو قرار می‌گیرد، برای راه اندازی آن شما صرفا نیاز دارید تا قطر دقیق چرخ خود را اندازه بگیرید.

چراغ ترمز دوچرخه

اگر در محیط شهری دوچرخه سواری می‌کنید، داشتن یک چراغ با قابلیت هشدار ترمز برای شما امری واجب است، این چراغ ترمز از برند معتبر سیگما بهترین چراغ موجود در بازار میباشد که با اتصال به سیم ترمز شما، وسایل نقلیه دیگر را متوجه ترمز و خطر برخورد خواهد کرد، درخشندگی زیاد چراغ آن از ویژگی‌های مهمی است که این چراغ دارد و شما می‌توانید حتی در طول روز و زیر آفتاب هم از دیده شدن وضعیت تردد دوچرخه خود توسط سایرین مطمئن باشید.

کیف زین دوچرخه

یک کیف مناسب جا دار همیشه برای دوچرخه واجب است، حتما شما هم همیشه وسایلی مانند آچار یا باطری اضافه لازم دارید، یا حتی میخواهید موقتا از لوازم شخصی خود در یک کیف نگهدارید کنید که دست و بال شما را هم نبندد، این کیف از برند تایپک زیر زین دوچرخه قرار میگیرد، و علاوه بر کارایی از زیبایی خاصی نیز بهره می‌برد. وجود قسمت افزایشی و طراحی زیپ‌ها به گونه‌ای که در برابر نفوذ آب مقاوم باشند به شما نوید فضابی امن و قابل اطمینان برای نگهداری لوازم خود را میدهند.


جدیدترین مطالب آموزشی

راهنمای خرید انواع قمقمه

راهنمای خرید انواع قمقمه
شاید قبول کنم که بدون یک بست قمقمه و البته قمقمه ای که قرار است داخل بست گذاشته شود از مغازه خارج شوید ولی اصلا به این فکر نکنید که اولین دوچرخه سواری‌هایتان را بدون همراه داشتن آب انجام دهید. من در اولین حرکت از یوسف آباد به ونک، سه بار توقف کامل کردم و‌ آب خوردم. به همین خاطر خوب است در همان موقع خرید دوچرخه، به خرید یک بست قمقمه و یک قمقمه هم فکر کنید. یک قمقمه متوسط برای بسیاری موقعیت ها کافی است.

شاید قبول کنم که بدون یک بست قمقمه و البته قمقمه ای که قرار است داخل بست گذاشته شود از مغازه خارج شوید ولی اصلا به این فکر نکنید که اولین دوچرخه سواری‌هایتان را بدون همراه داشتن آب انجام دهید. من در اولین حرکت از یوسف آباد به ونک، سه بار توقف کامل کردم و‌ آب خوردم. به همین خاطر خوب است در همان موقع خرید دوچرخه، به خرید یک بست قمقمه و یک قمقمه هم فکر کنید. یک قمقمه متوسط برای بسیاری موقعیت ها کافی است. ...

راهنمای خرید انواع قمقمه

نکات مربوط به خرید لوازم جانبی دوچرخه

نکات مربوط به خرید لوازم جانبی دوچرخه
برای دوچرخه‌سواری نیاز است که وسایلی را در کنار آن به همراه داشته باشید و به عنوان لوازم جانبی دوچرخه از آن یاد می‌شود. وسایلی که سبب می‌شوند لذت بیشتری را همراه با امنیت بالاتر برایتان به همراه داشته باشد. در این مطلب به معرفی لوازم جانبی دوچرخه می‌پردازیم و نکات مربوط به خرید آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

برای دوچرخه‌سواری نیاز است که وسایلی را در کنار آن به همراه داشته باشید و به عنوان لوازم جانبی دوچرخه از آن یاد می‌شود. وسایلی که سبب می‌شوند لذت بیشتری را همراه با امنیت بالاتر برایتان به همراه داشته باشد. در این مطلب به معرفی لوازم جانبی دوچرخه می‌پردازیم و نکات مربوط به خرید آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم. ...

نکات مربوط به خرید لوازم جانبی دوچرخه

۲۰ دوچرخه گران‌قیمت ایتالیایی‌ها به سرقت رفت

۲۰ دوچرخه گران‌قیمت ایتالیایی‌ها به سرقت رفت

۲۰ دوچرخه تیم ملی ایتالیا که در مسابقات پیست قهرمانی جهان شرکت کرده بود به سرقت رفت و این در حالی است که این دوچرخه‌ها چند صد هزار یورو ارزش مادی دارند. ...

۲۰ دوچرخه گران‌قیمت ایتالیایی‌ها به سرقت رفت

آیا نگه داشتن عطسه خطرناک است؟ عوارض جانبی

آیا نگه داشتن عطسه خطرناک است؟ عوارض جانبی

...

آیا نگه داشتن عطسه خطرناک است؟ عوارض جانبی

نعناع بیابانی:خواص ، کاربرد و عوارض جانبی

نعناع بیابانی:خواص ، کاربرد و عوارض جانبی

...

نعناع بیابانی:خواص ، کاربرد و عوارض جانبی

متیل پردنیزولون :موارد مصرف ، دوز و عوارض جانبی

متیل پردنیزولون :موارد مصرف ، دوز و عوارض جانبی

...

متیل پردنیزولون :موارد مصرف ، دوز و عوارض جانبی

دوچرخه سواری چه فوایدی برای مغز و بدن دارد؟

دوچرخه سواری چه فوایدی برای مغز و بدن دارد؟

...

دوچرخه سواری چه فوایدی برای مغز و بدن دارد؟

نظر وزیر ورزش درباره دوچرخه‌سواری زنان

نظر وزیر ورزش درباره دوچرخه‌سواری زنان

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تبدیل وزارت ورزش و جوانان به قرارگاه حوزه جوانان، گفت: قرار است اختیارات قانونی به وزارت ورزش و جوانان بدهند که بتوانیم به تکالیف سایر وزارتخانه‌ها (پیرامون حوزه جوانان) ورود کنیم و جایگاه و ساحت فعلی جوانان را تقویت کنیم. ...

نظر وزیر ورزش درباره دوچرخه‌سواری زنان

بتاهیستین : موارد مصرف، عوارض جانبی، تداخلات و دوز

بتاهیستین : موارد مصرف، عوارض جانبی، تداخلات و دوز

...

بتاهیستین : موارد مصرف، عوارض جانبی، تداخلات و دوز
اشتباهات رایج هنگام تمرین با دوچرخه ثابت
لیست لوازم التحریر مورد نیاز پایه اول تا ششم ابتدایی
6 تاثیر جانبی و عجیب ورزش بر بدن
دویدن بیشتر از دوچرخه‌سواری برای استخوان‌ها مفید است
دوچرخه‌سواری ورزشی برای جلوگیری از دیابت نوع 2
دوچرخه‌سواران حرفه‌ای مقاومت بیشتری در برابر خستگی ذهن دارند
توصیه‌هایی برای دوچرخه‌سواران
ساندرو بخریم یا دوچرخه؟
دوچرخه‌سواری کوهستان
واکسن پنج گانه چیست؟ + عوارض جانبی واکسن پنج گانه
دوچرخه سواری باعث شادی می شود
کاهش احتمال مرگ با دوچرخه‌سواری
فواید دوچرخه ثابت بیشتر است یا دوچرخه سواری در فضای باز؟
دوچرخه سواری استرس کاری را کاهش می‌دهد
معصومه ابتکار: دوچرخه‌سواری زنان نه ممنوعیت شرعی دارد نه قانونی/ برخی کشورهای عربی دختران ایرانی را قاچاق می‌کنند
اتفاقی تاریخی برای دوچرخه سواری ایران
آموزش دوچرخه سواری به کودکان
شاک ویو تراپی چیست؟ فواید و عوارض جانبی شاک ویو تراپی
تغذیه مناسب دوچرخه‌سواران در فصل سرما
راهنمای خرید لوازم التحریر
متولی ساخت پیست، هیئت دوچرخه سواری استان است/ پاداش مدال آوران آسیایی به زودی پرداخت می‌شود
ورزش جدید سایکل پولو یا چوگان با دوچرخه
آخرین قیمت انواع کنسول بازی و لوازم جانبی آن در بازار (۴ بهمن) + جدول

کالایی با عنوان یافت نشد لطفاُ کلمه را مختصر کنید
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی