گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
گیمینگ تولز / لوازم دوچرخه / قفل دوچرخه

قفل دوچرخه

یکی از بدترین اتفاقات که می‌تواند برای یک دوچرخه سوار بیفتد، دزدیده شدن دوچرخه با ارزش اوست. سرقت دوچرخه یک مشکل بزرگ در دنیا، بالاخص در شهرهای بزرگ است. در این مقاله نکاتی را برای مقابله با این سرقت‌ها خواهید آموخت. انواع قفل های دوچرخه: اصولاً چهار نوع قفل دوچرخه در یک ادامه مطلب

قفل دوچرخه

یکی از بدترین اتفاقات که می‌تواند برای یک دوچرخه سوار بیفتد، دزدیده شدن دوچرخه با ارزش اوست. سرقت دوچرخه یک مشکل بزرگ در دنیا، بالاخص در شهرهای بزرگ است. در این مقاله نکاتی را برای مقابله با این سرقت‌ها خواهید آموخت.

انواع قفل های دوچرخه:

اصولاً چهار نوع قفل دوچرخه در یک مقایسه قیمت قابل تشخیص است. اینها شامل قفل های زنجیره ای ، قفل های زره ​​پوش ، قفل قفل و قفل تاشو است. قفل های زنجیره ای با طول راحت خود مشخص می شوند که باعث می شود اتصال به درختان نیز امکان پذیر باشد. قفل های زره ​​پوش دارای طناب سیم در زیر پوشش محافظ است. اینها پایداری بالایی را تضمین می کنند و از ریزش قفل ها جلوگیری می کنند. قفل های قفل به دلیل شکل U در حال حاضر چشم نواز هستند. قفل قابل جابجایی ضمیمه آسان و قفل مضاعف براکت را تضمین می کند حداکثر محافظت در برابر سرقت. قفل های تاشو را می توان مانند یک چاقوی جیب تاشو کرد و در جیب جیب نگه داشت تا فضای شما صرفه جویی شود. روکش پلاستیکی و سایر روکش ها هم از دوچرخه و هم از اتصال در برابر آسیب محافظت می کند. قفل های مختلف اغلب به طور جداگانه در مقایسه قیمت ارائه می شوند تا یک مقایسه عینی را ممکن کنند.

هنگام اتصال قفل دوچرخه چه مواردی باید در نظر گرفته شود؟

قفل دوچرخه باید در صورت امکان همیشه به سمت پایین حرکت کند. بنابراین مدتی طول می کشد تا سارق قلعه را کشف کند. همچنین توصیه می شود علاوه بر دوچرخه ، قفل را به جسم دیگری مانند نشان خیابان یا ایستاده دوچرخه نیز وصل کنید. این امر باعث می شود که سارقان نتوانند دوچرخه را بدون شکستن قفل از آن دور کنند. علاوه بر این ، موارد بیشتر در مورد این که قفل از زمین جدا می شود ، بیشتر می باشد که دوچرخه در برابر سرقت ایمن تر است. زیرا کف نمی تواند برای اهرم ضروری ابزارها استفاده شود. مکانی که در حد امکان عمومی باشد نیز مفید است ، زیرا سارقان پس از ترس از کشف ، به طور متوسط ​​3 دقیقه از برنامه خود در آنجا رها می کنند.

انتخاب قفل دوچرخه بر اساس نیازهای شما

مجرمین با استفاده از تعدادی تکنیک ها به سرقت دوچرخه می پردازند . روشی که برای باز کردن قفل یا شکستن اغلب استفاده می شود به شیوه قفل کردن دوچرخه توسط دوچرخه سوار مرتبط است.

 گنج كالا تکنیک های رایج سرقت دوچرخه  را در زیر توضیح داده است:

روش های دزدی دوچرخه

۱- در روش اول دزد با دیلم و توسط اهرم کردن آن بین قفل و جایی که شما دوچرخه را قفل کرده اید (مثلا اهرم کردن به میله چراغ برق یا درخت) قفل یا زنجیر را شکسته در مواردی هم از تنه دوچرخه  به عنوان اهرم استفاده می کنند در هر دو صورت دوچرخه یا قفل شکسته خواهد شد.

۲- اگر دوچرخه خود را با زنجیر قفل کرده اید دزد با استفاده از یک قلم و چکش می تواند آن را بشکند پس سعی کنید که زنجیر را طوری به دوچرخه ببندید که امکان ضربه زدن به آن نباشد یعنی زنجیر بر روی زمین نباشد.

۳- وقتی فقط تنه را قفل می کنید دزد می تواند به راحتی چرخ های جلو و عقب ، زین و وسایل جانبی دوچرخه شما را از چرخ جدا کرده و با خود ببرد.

۴- دزد دوچرخه با قیچی آهن بر زنجیر یا کابل قفل شما را می تواند باز کرده و دوچرخه را با خود ببرد این روش بسیار شایع است.

۵- دستکاری قفل دوچرخه با استفاده از ابزار و یا کلید و باز کردن آن

موارد پیشگیری از دزدی دوچرخه:


جدیدترین مطالب آموزشی

آموزش روش صحیح قفل کردن دوچرخه

آموزش روش صحیح قفل کردن دوچرخه
انواع مختلفی از قفل‌های دوچرخه وجود دارند؛ از مدل‌های کم‌بها تا گران‌قیمت. باید در نظر داشته باشید که ارزش هزینه‌ای که برای یک قفل خوب می‌پردازید به‌مراتب از خرید دوچرخه کمتر خواهد بود، و به همین دلیل لازم است که از خرید قفل‌های ارزان‌قیمت اجتناب کنید. بنابراین در اولین قدم سعی کنید یک قفل باکیفیت خریداری کنید؛ البته این را بدانید که دزدان دوچرخه تقریباً از پسِ باز‌کردن هر قفلی برخواهند آمد؛ اما قفل‌های باکیفیت و مقاوم کار آن‌ها را سخت خواهد کرد. از این رو دزدها غالباً به سراغ دوچرخه‌هایی می‌روند که سرقت آن‌ها راحت‌تر باشد.

انواع مختلفی از قفل‌های دوچرخه وجود دارند؛ از مدل‌های کم‌بها تا گران‌قیمت. باید در نظر داشته باشید که ارزش هزینه‌ای که برای یک قفل خوب می‌پردازید به‌مراتب از خرید دوچرخه کمتر خواهد بود، و به همین دلیل لازم است که از خرید قفل‌های ارزان‌قیمت اجتناب کنید. بنابراین در اولین قدم سعی کنید یک قفل باکیفیت خریداری کنید؛ البته این را بدانید که دزدان دوچرخه تقریباً از پسِ باز‌کردن هر قفلی برخواهند آمد؛ اما قفل‌های باکیفیت و مقاوم کار آن‌ها را سخت خواهد کرد. از این رو دزدها غالباً به سراغ دوچرخه‌هایی می‌روند که سرقت آن‌ها راحت‌تر باشد. ...

آموزش روش صحیح قفل کردن دوچرخه

راهنمای خرید: قفل دوچرخه

راهنمای خرید: قفل دوچرخه
با استفاده از این راهنمای خرید قفل دوچرخه ، گرانبهای خود را ایمن نگه دارید: بسیاری از سارقان فرصت طلب هستند ، بنابراین اگر دوچرخه خود را بدون مراقبت رها می کنید ، قفل دوچرخه برای به حداقل رساندن هرگونه وسوسه ضروری است. با این حال ، این ایده خوبی است که از یکی در داخل خانه استفاده کنید ، تا معشوق خود را در مقابل یک شیء غیرمنقول ایمن کنید.

با استفاده از این راهنمای خرید قفل دوچرخه ، گرانبهای خود را ایمن نگه دارید: بسیاری از سارقان فرصت طلب هستند ، بنابراین اگر دوچرخه خود را بدون مراقبت رها می کنید ، قفل دوچرخه برای به حداقل رساندن هرگونه وسوسه ضروری است. با این حال ، این ایده خوبی است که از یکی در داخل خانه استفاده کنید ، تا معشوق خود را در مقابل یک شیء غیرمنقول ایمن کنید. ...

راهنمای خرید: قفل دوچرخه

۲۰ دوچرخه گران‌قیمت ایتالیایی‌ها به سرقت رفت

۲۰ دوچرخه گران‌قیمت ایتالیایی‌ها به سرقت رفت

۲۰ دوچرخه تیم ملی ایتالیا که در مسابقات پیست قهرمانی جهان شرکت کرده بود به سرقت رفت و این در حالی است که این دوچرخه‌ها چند صد هزار یورو ارزش مادی دارند. ...

۲۰ دوچرخه گران‌قیمت ایتالیایی‌ها به سرقت رفت

دوچرخه سواری چه فوایدی برای مغز و بدن دارد؟

دوچرخه سواری چه فوایدی برای مغز و بدن دارد؟

...

دوچرخه سواری چه فوایدی برای مغز و بدن دارد؟

نظر وزیر ورزش درباره دوچرخه‌سواری زنان

نظر وزیر ورزش درباره دوچرخه‌سواری زنان

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تبدیل وزارت ورزش و جوانان به قرارگاه حوزه جوانان، گفت: قرار است اختیارات قانونی به وزارت ورزش و جوانان بدهند که بتوانیم به تکالیف سایر وزارتخانه‌ها (پیرامون حوزه جوانان) ورود کنیم و جایگاه و ساحت فعلی جوانان را تقویت کنیم. ...

نظر وزیر ورزش درباره دوچرخه‌سواری زنان

اشتباهات رایج هنگام تمرین با دوچرخه ثابت

اشتباهات رایج هنگام تمرین با دوچرخه ثابت

...

اشتباهات رایج هنگام تمرین با دوچرخه ثابت

لیست لوازم التحریر مورد نیاز پایه اول تا ششم ابتدایی

لیست لوازم التحریر مورد نیاز پایه اول تا ششم ابتدایی

...

لیست لوازم التحریر مورد نیاز پایه اول تا ششم ابتدایی

دویدن بیشتر از دوچرخه‌سواری برای استخوان‌ها مفید است

دویدن بیشتر از دوچرخه‌سواری برای استخوان‌ها مفید است

...

دویدن بیشتر از دوچرخه‌سواری برای استخوان‌ها مفید است

دوچرخه‌سواری ورزشی برای جلوگیری از دیابت نوع 2

دوچرخه‌سواری ورزشی برای جلوگیری از دیابت نوع 2

...

دوچرخه‌سواری ورزشی برای جلوگیری از دیابت نوع 2
دوچرخه‌سواران حرفه‌ای مقاومت بیشتری در برابر خستگی ذهن دارند
توصیه‌هایی برای دوچرخه‌سواران
ساندرو بخریم یا دوچرخه؟
دوچرخه‌سواری کوهستان
دوچرخه سواری باعث شادی می شود
کاهش احتمال مرگ با دوچرخه‌سواری
فواید دوچرخه ثابت بیشتر است یا دوچرخه سواری در فضای باز؟
دوچرخه سواری استرس کاری را کاهش می‌دهد
معصومه ابتکار: دوچرخه‌سواری زنان نه ممنوعیت شرعی دارد نه قانونی/ برخی کشورهای عربی دختران ایرانی را قاچاق می‌کنند
اتفاقی تاریخی برای دوچرخه سواری ایران
آموزش دوچرخه سواری به کودکان
تغذیه مناسب دوچرخه‌سواران در فصل سرما
راهنمای خرید لوازم التحریر
متولی ساخت پیست، هیئت دوچرخه سواری استان است/ پاداش مدال آوران آسیایی به زودی پرداخت می‌شود
ورزش جدید سایکل پولو یا چوگان با دوچرخه
آخرین قیمت انواع کنسول بازی و لوازم جانبی آن در بازار (۴ بهمن) + جدول
داوری، سرپرست فدراسیون دوچرخه‌سواری شد
بی توجهی وزارت ورزش و جوانان نسبت به فدراسیون دوچرخه سواری
نکات شگفت انگیز از "فواید دوچرخه سواری" که نمیدانستید!
فواید دوچرخه سواری برای بدن
آخرین قیمت انواع کنسول بازی و لوازم جانبی آن در بازار (۱۶ دی) + جدول
پشت پرده اسپانسر عراقی برای زنان دوچرخه‌سوار
آغاز اردوی تیم ملی دوچرخه سواری بانوان از اواخر دی ماه

کالایی با عنوان یافت نشد لطفاُ کلمه را مختصر کنید
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی