گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
گیمینگ تولز / لوازم دوچرخه / دوچرخه

دوچرخه

دوچرخه دوچرخه  وسیله ای برای حمل و نقل ای است که سبک  و ساده می باشد از آن برای رفت آمد های سریع استفاده شده و هم جنبه ورزشی  دارد هم برای سرگرمی و تفریح بکار می رود انواع دوچرخه دوچرخه انواع مختلف دارد و ممکن است شما را هنگام خرید کمی گیج ادامه مطلب

دوچرخه

دوچرخه

دوچرخه  وسیله ای برای حمل و نقل ای است که سبک  و ساده می باشد از آن برای رفت آمد های سریع استفاده شده و هم جنبه ورزشی  دارد هم برای سرگرمی و تفریح بکار می رود

انواع دوچرخه

دوچرخه انواع مختلف دارد و ممکن است شما را هنگام خرید کمی گیج کند. قبل از هر چیز سن دوچرخه‌ سوار، میزان و نوع استفاده از دوچرخه و البته میزان بودجه‌ خرید، 3 فاکتور بسیار مهم در خرید دوچرخه هستند. در فروشگاه اینترنتی دیجی ‌کالا شما می ‌توانید راهنمای خرید انواع دوچرخه را مطالعه کنید و با توجه به نیاز و فاکتورهایی که در نظر دارید، دوچرخه مناسب خود را پیدا کنید. همچنین شما می ‌توانید راهنمای انتخاب سایز، جنس و رنگ فریم را در جدول مشخصات مشاهده و انتخاب کنید. 

به طور استاندارد چهار نوع مختلف برای دوچرخه وجود دارد: 

• دوچرخه جاده: اگر شما یک عشق دوچرخه هستید، احتمالا بدون محدودیت همه‌ جا را با دوچرخه می‌ روید. در این صورت دوچرخه جاده برای شما مناسب است.

• دوچرخه شهری: اگر دوچرخه سواری در خیابان را ترجیح می ‌‌دهید و به دنبال راه ‌های تخت و آسفالت هستید، شما باید دوچرخه شهری بخرید تا بتوانید با سرعتی که می خواهید در شهر دوچرخه سواری کنید.

• دوچرخه کوهستان: دوچرخه کوهستان برای کسانی است که دوچرخه سواری در راه‌ های سخت و دشوار مثل کوه و جنگل را دوست دارند.

• دوچرخه کورسی: دوچرخه کورسی سبک بوده و به دلیل ویژگی های خاص آن برای دوچرخه‌ سواران حرفه‌ ای و اهل مسابقه مناسب است.

همچنین ویژگی‌ های دیگری مثل تاشو، شارژی و الکتریکی به برخی از دوچرخه ‌های جدید اضافه شده‌ است که استفاده از‌ آن ‌ها را ساده ‌تر و جذاب‌ تر کرده‌ است. همانطور که حتما شنیده‌ اید دوچرخه برقی این روزها بسیار پر طرفدار شده‌ و خیلی از افراد برای رفت و آمد درون شهری خود از دوچرخه‌ های برقی و هیبریدی استفاده می ‌کنند. 

سایز دوچرخه

دوچرخه ‌ها در سایز های مختلف برای سنین و قد افراد متفاوت طراحی می ‌شوند. در سایت گیمینگ تولز سایز دوچرخه از فریم 15.5 تا فریم 44.5 متغیر است. فرقی نمی ‌کند که شما چه سنی داشته باشید، در دیجی ‌کالا برای کودک و بزرگسال دوچرخه وجود دارد. شما می ‌توانید قیمت انواع دوچرخه را در سایت گیمینگ تولز مشاهده کنید و پس از انتخاب سایز مورد نظر،‌ ویژگی‌ های دیگر دوچرخه‌ ها را با هم مقایسه و در نهایت، دوچرخه خود را با بهترین قیمت سفارش دهید.

انواع دوچرخه

1. تفریحی

این نوع وسیله معمولی می باشند و بیشتر برای رفتن به خانه و محل کار نزدیک، دور زدن در سطح شهر و پارک و ... می باشد. این وسیله ها دنده ندارند و برای مسیرهای کوتاه مناسب می باشند. برای سربالایی و سرپایینی مناسب نمی باشند.

2. توریستی

این نوع وسیله ها برای توریست ها طراحی شده اند و اجزای آن ها بادوام هستند. زیرا باید تحمل بار سنگین را داشته باشند. این نوع وسیله ها بیشتر شبیه به دوچرخه های کوهستانی و کورسی می باشند. که بتوان در هنگام مسافرت از این وسیله احساس راحتی کرد و استفاده از آن موجب اذیت شدن توریست نشود.

3. شهری

این نوع وسیله ها که از نامشان نیز پیداست بیشتر در داخل شهر مورد استفاده قرار می گیرند. در هنگام استفاده از این وسیله دیگر نیازی نیست لباس مخصوص بر تن کنید. با لباس های معمولی نیز می توان این دوچرخه ها را راند. این نوع وسیله ها امکاناتی مانند سبد مخصوص و چراغ دارند. نام دیگر این دوچرخه ها، دوچرخه هلندی می باشد زیرا در هلند بیشتر مردم از این مدل وسیله نقلیه استفاده می کنند.

دوچرخه شهری

4. تخصصی

برخی از افراد هستند که به ورزش دوچرخه سواری علاقه زیادی دارند. به همین دلیل این ورزشکاران باید در هنگام استفاده از دوچرخه، از مدل های تخصصی استفاده کنند. این نوع وسیله ها سبک می باشند. اصطکاک حداقل با جاده دارند. برای کسانی که می خواهند به صورت روزمره از آن استفاده کنند مناسب نمی باشد. نوع دیگری از این وسیله ها مناسب مسابقات داخل سالن می باشند. زیرا بدون دنده می باشند.

5. کوهستان

دوچرخه کوهستان تایرهای پهنی دارند. اصطکاک بیشتر با سطح زمین دارند. زیرا که موجب لیز خوردن دوچرخه در مسیرهای ناهموار نمی شود. این نوع وسیله ها دارای دنده می باشند و دوچرخه سوار به راحتی می تواند با استفاده از دنده در مسیرهای شیب دار حرکت کند. دو شاخ از مهمترین قسمت های این نوع وسیله می باشد که از فلزات مستحکم ساخته شده است. تا دچار برخی از صدمه ها نشود.

6. بی ام ایکس

این نوع وسیله ها مناسب حرکات نمایشی مانند پرش از پله ها و سکوها می باشد. کوچک می باشند و بدون دنده هستند. صندلی آن ها پایین می باشد و گاهی اوقات صندلی نیز ندارند. تنه این وسیله ها خشک هستند و بدون کمک فنر می باشند. این نوع وسیله ها ترمزهای مخصوصی دارند تا به راحتی بتوان حرکات نمایشی را انجام داد.

دوچرخه بی ام ایکس

7. جاده ای

این دوچرخه ها از جدیدترین دوچرخه های جهان می باشند. نام دیگر آن ها همه کاره می باشد. زیرا که در مکان هایی مانند آسفالت، شن، ماسه و .... به خوبی مورد استفاده قرار می گیرند. این وسیله ها علاوه برا همه کاره بودنشان دارای قیمت مناسب می باشند و مقرون به صرفه هستند. این وسیله برای کسانی مناسب است که هر روز به مدت طولانی در داخل شهر دوچرخه سواری می کنند.

8. هیبریدی

این نوع وسیله ها شباهت زیادی به دوچرخه های کوهستان و یا شهری دارند و بیشتر در دامنه های کوهی که شیب کمتری دارند مناسب می باشد. پهنای چرخ آنها از کوهستان کمتر می باشد.

دوچرخه هیبریدی

9. فت بایک

این نوع وسیله ها که نام دیگر آن ها دوچرخه های چاق می باشد چرخ های بسیار عریضی دارند. به همین دلیل این نوع وسیله ها در سواحل شنی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع وسیله ها در کشورهایی که برف زیادی می بارد بیشتر دیده می شود و برای کسانی که می خواهند در آب و هوای سرد نیز دوچرخه سواری کنند مناسب می باشد.

10. برقی

این نوع دوچرخه ها دارای موتور الکتریکی کوچکی هستند که باعث می شود پدال زدن را به راحتی انجام دهید. این وسیله ها دارای باتری های قابل شارژ می باشند که اگر به طور کامل شارژ شده باشند می تواند مسافت 25 تا 70 کیلومتر را طی کند. مسافت نیز به عوامل زیادی مانند کیفیت دوچرخه، کیفیت باتری و دمای هوا بستگی دارد. امروزه این وسیله ها خواهان زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل بیشترین تولید نسبت به دیگر دوچرخه ها در کشورهای اروپایی را دارد.

11. تاشو

این وسیله ها برای کسانی مناسب است که می خواهند دوچرخه خود در قایق و یا ماشین خود جای دهند. دوچرخه های تاشو به دلیل اینکه جای کمی را اشغال می کنند. دارای چرخ های کوچکی می باشند. به همین دلیل کارایی زیادی ندارند. با این حال مزایای این وسیله ها از معایب آن بیشتر می باشد.

بهترین مارک دوچرخه

در دیجی‌ کالا انواع دوچرخه از میان برندهای ویوا (Viva)، جاینت (Giant)، اورلورد (Overlord)، اسکات (Scott)، المپیا (Olympia)، گالانت (Galant)، ژیتان (Giant)، تیتان (Titan) و فونیکس (Phoenix) به صورت اینترنتی به فروش می‌ رسد. در کنار فروش، این سایت بهترین مرجع راهنمای خرید برای کسانی است که به دنبال بهترین قیمت دوچرخه حرفه ‌ای و غیر حرفه‌ ای هستند. انواع دوچرخه زنانه ، بچه‌ گانه، اسپرت و حتی دنده ‌ای در فروشگاه اینترنتی گیمینگ تولز برای طرفداران دوچرخه موجود است. 

فواید استفاده از دوچرخه

استفاده از این محصول باعث افزایش فعالیت بدنی و تحرک انسان می ‌شود. افرادی که دارای فعالیت بدنی و تحرک هستند، سلامت و شادابی بالاتری نسبت به افراد عادی دارند. فعالیت بدنی علاوه بر تضمین سلامت جسمی فرد، باعث مقاومت بالای انسان در برابر تنش های روانی و مشکلات زندگی و بیماری ‌ها می‌شود. علاوه بر این ها، دوچرخه سواری خود نوعی ورزش محسوب می‌شود که امکان دسترسی و استفاده از آن به راحتی صورت می گیرد و در مسافت‌ های کوتاه می توان ازآن به جای وسایل نقلیه مثل ماشین و موتور برقی و … استفاده کرد.

دوچرخه-سواری نوعی ورزش هوازی است که موجب تقویت قلب و عروق می شود و همچنین سبب تقویت ماهیچه های مفاصل زردپی، اطراف زانو، پشت ران، ماهیچه ‌های چهارسر ران، لیگافت ‌ها و لگن می شود و از آن جایی که این ورزش، دارای ریتم هماهنگ و نظم است، عملکرد سیستم قلبی و تنفسی را بهبود می بخشد. این ورزش نوعی ورزش مکمل برای ورزش دو محسوب می شود.

یکی دیگر از مزایای آن می توان به این مورد اشاره کرد که به علت آن که استفاده از این وسیله ی نقلیه نیاز به سوخت ندارد، می تواند به عنوان یکی از راهکار های اساسی برای کاهش آلودگی هوا و کمک به بهبود کیفیت هوا مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از دوچرخه باعث بهبود شاخص کیفیت آلودگی هوا می شود.

عوامل موثر در قیمت

قیمت دوچرخه در فصل های مانند بهار و تابستان افزایش می یابد، علت این افزایش قیمت بیشتر شدن متقاضیان آن می باشد. در صورتی که قصد خرید دارید با ما همراه باشید تا به بررسی عوامل موثر بر قیمت بپردازیم.


جدیدترین مطالب آموزشی

چگونگی انتخاب دوچرخه کوهستان

چگونگی انتخاب دوچرخه کوهستان
وقتی تصمیم به دوچرخه سواری در مناطق کوهستانی را دارید، قبل از هر چیز باید دوچرخه مناسب برای این رشته ورزشی را انتخاب نمایید؛ اما آیا برای انتخاب یک دوچرخه مناسب کوهستان اطلاعات کافی دارید؟ اصولا اکثر افراد مخصوصا کسانی که دوچرخه سواری را آموخته اند در مورد دوچرخه، چگونگی استفاده از آن یا قطعات دستگاه اطلاعات جزئی دارند ولی در مواقعی که تصمیم برای دوچرخه سواری جدای از تفریح را دارید، بهتر است اطلاعات دقیق تری نسبت به دستگاهی که تصمیم به تمرین با آن را دارید در اختیار داشته باشید.

وقتی تصمیم به دوچرخه سواری در مناطق کوهستانی را دارید، قبل از هر چیز باید دوچرخه مناسب برای این رشته ورزشی را انتخاب نمایید؛ اما آیا برای انتخاب یک دوچرخه مناسب کوهستان اطلاعات کافی دارید؟ اصولا اکثر افراد مخصوصا کسانی که دوچرخه سواری را آموخته اند در مورد دوچرخه، چگونگی استفاده از آن یا قطعات دستگاه اطلاعات جزئی دارند ولی در مواقعی که تصمیم برای دوچرخه سواری جدای از تفریح را دارید، بهتر است اطلاعات دقیق تری نسبت به دستگاهی که تصمیم به تمرین با آن را دارید در اختیار داشته باشید. ...

چگونگی انتخاب دوچرخه کوهستان

راهنمای خرید دوچرخه توریستی

راهنمای خرید دوچرخه توریستی
اگر قصد سفر با دوچرخه را دارید، انتخاب و خرید یک دوچرخه توریستی یا دوچرخه جاده متناسب با نیاز شما، ویژگی‌های مورد نظر شما و بودجه شما اهمیت زیادی دارد.

اگر قصد سفر با دوچرخه را دارید، انتخاب و خرید یک دوچرخه توریستی یا دوچرخه جاده متناسب با نیاز شما، ویژگی‌های مورد نظر شما و بودجه شما اهمیت زیادی دارد. ...

راهنمای خرید دوچرخه توریستی

نحوه محاسبه سایز دوچرخه مناسب

نحوه محاسبه سایز دوچرخه مناسب
انتخاب یک دوچرخه در سایز مناسب همانند یک کت و شلوار است. شما نمی توانید یک دست کت و شلواری که 4 سایز از شما بزرگتر یا کوچکتر است را بپوشید به همان شکل هم نمی توانید یک دوچرخه که چند سایز از شما بزرگتر و یا کوچکتر است را استفاده کنید. عدم استفاده از سایز مناسب دوچرخه برای هر فرد باعث آسیب رساندن به بدن می شود بنابراین باید به این نکته توجه ویژه ای داشت. پس در ابتدا می بایست یک دوچرخه که مناسب و نزدیک به سایز خود را انتخاب نمایید و بعد برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید تنظیمات مختص قد و بدن خود را به روی دوچرخه انجام دهید. در این آموزش 3 روش مهم و کاربردی تشخیص سایز دوچرخه مناسب را معرفی میکنیم. 1- با بدست آوردن ارتفاع قد و طول دست ها 2- به کمک جدول سایز دوچرخه برای بزرگسالان، کودکان و بانوان 3- معرفی نرم افزار رایگان برای بدست آوردن سایز دوچرخه

انتخاب یک دوچرخه در سایز مناسب همانند یک کت و شلوار است. شما نمی توانید یک دست کت و شلواری که 4 سایز از شما بزرگتر یا کوچکتر است را بپوشید به همان شکل هم نمی توانید یک دوچرخه که چند سایز از شما بزرگتر و یا کوچکتر است را استفاده کنید. عدم استفاده از سایز مناسب دوچرخه برای هر فرد باعث آسیب رساندن به بدن می شود بنابراین باید به این نکته توجه ویژه ای داشت. پس در ابتدا می بایست یک دوچرخه که مناسب و نزدیک به سایز خود را انتخاب نمایید و بعد برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید تنظیمات مختص قد و بدن خود را به روی دوچرخه انجام دهید. در این آموزش 3 روش مهم و کاربردی تشخیص سایز دوچرخه مناسب را معرفی میکنیم. 1- با بدست آوردن ارتفاع قد و طول دست ها 2- به کمک جدول سایز دوچرخه برای بزرگسالان، کودکان و بانوان 3- معرفی نرم افزار رایگان برای بدست آوردن سایز دوچرخه ...

نحوه محاسبه سایز دوچرخه مناسب

چه سایز دوچرخه ای برای سن و قد شما مناسب است ؟

چه سایز دوچرخه ای برای سن و قد شما مناسب است ؟
سایز تنه معیار استاندارد برای تعیین تناسب میان اندازه دوچرخه و قد شماست.  3 نکته مهم قبل از خرید دوچرخه 1- قیمت دوچرخه : مهم ترین بحث برای خرید هر نوع کالایی بحث قیمت آن می باشد که بسیار حائز اهمیت است .قیمت ها برای خرید دوچرخه متغیر می باشند و اختلاف قیمت ها بخاطر برند، امکانات و کیفیت دوچرخه می باشد . البته قيمت هميشه تعيين كننده نيست، پيشنهاد مي كنيم علاوه بر در نظر گرفتن قيمت هاي مختلف، پارامتر هاي زیر را نیز در نظر گرفته و بر روي مشخصات دوچرخه ای كه مناسب شماست تمركز نماييد. با ديدن همه مدل هاي دوچرخه در آتي اسپرت، می توانید گزينه مناسب تر با توجه به بودجه مورد نظر خود بيابيد .....

سایز تنه معیار استاندارد برای تعیین تناسب میان اندازه دوچرخه و قد شماست.  3 نکته مهم قبل از خرید دوچرخه 1- قیمت دوچرخه : مهم ترین بحث برای خرید هر نوع کالایی بحث قیمت آن می باشد که بسیار حائز اهمیت است .قیمت ها برای خرید دوچرخه متغیر می باشند و اختلاف قیمت ها بخاطر برند، امکانات و کیفیت دوچرخه می باشد . البته قيمت هميشه تعيين كننده نيست، پيشنهاد مي كنيم علاوه بر در نظر گرفتن قيمت هاي مختلف، پارامتر هاي زیر را نیز در نظر گرفته و بر روي مشخصات دوچرخه ای كه مناسب شماست تمركز نماييد. با ديدن همه مدل هاي دوچرخه در آتي اسپرت، می توانید گزينه مناسب تر با توجه به بودجه مورد نظر خود بيابيد ..... ...

چه سایز دوچرخه ای برای سن و قد شما مناسب است ؟

انتخاب دوچرخه مناسب برای بانوان

انتخاب دوچرخه مناسب برای بانوان
دوچرخه سواری از کودکی تا به امروز جزو تفریحات لذت بخش مفید ما بوده است و همیشه ما از داشتن یک دو چرخه زیبا خوشحال بودیم که می توانیم لذت کافی را با دوچرخه سواری برای خود به ارمغان بیاوریم. اما یک نکته وجود دارد که آیا بانوان هم می توانند دوچرخه سواری کنند یا فقط محدود به سنین کودکی آنها می شود. در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

دوچرخه سواری از کودکی تا به امروز جزو تفریحات لذت بخش مفید ما بوده است و همیشه ما از داشتن یک دو چرخه زیبا خوشحال بودیم که می توانیم لذت کافی را با دوچرخه سواری برای خود به ارمغان بیاوریم. اما یک نکته وجود دارد که آیا بانوان هم می توانند دوچرخه سواری کنند یا فقط محدود به سنین کودکی آنها می شود. در ادامه این مقاله همراه ما باشید. ...

انتخاب دوچرخه مناسب برای بانوان

آموزش نحوه انتخاب دوچرخه مناسب

آموزش نحوه انتخاب دوچرخه مناسب
اغلب اوقات افرادی که قصد خرید دوچرخه برای خود یا کودک را دارند ، از اینکه چه نوع دوچرخه ای مناسب گروه سنی و یا شرایط و وزن و ... را دارد ، انتخاب می نمایند و برخی اوقات این انتخاب می تواند نادرست باشد. بهتر است قبل از انتخاب و خرید هر نوع و سایز دوچرخه ای ، ابتدا اطلاعات مورد نیاز آن را مطالعه و سپس اقدام به خرید نمایید. در ادامه این بخش ، شرایط و نحوه انتخاب دوچرخه مناسب ، آورده شده است که مطاله آن ، حتما برای مبتدیان و افراد حرفه ای ، مفید واقع خواهد شد.

اغلب اوقات افرادی که قصد خرید دوچرخه برای خود یا کودک را دارند ، از اینکه چه نوع دوچرخه ای مناسب گروه سنی و یا شرایط و وزن و ... را دارد ، انتخاب می نمایند و برخی اوقات این انتخاب می تواند نادرست باشد. بهتر است قبل از انتخاب و خرید هر نوع و سایز دوچرخه ای ، ابتدا اطلاعات مورد نیاز آن را مطالعه و سپس اقدام به خرید نمایید. در ادامه این بخش ، شرایط و نحوه انتخاب دوچرخه مناسب ، آورده شده است که مطاله آن ، حتما برای مبتدیان و افراد حرفه ای ، مفید واقع خواهد شد. ...

آموزش نحوه انتخاب دوچرخه مناسب

انتخاب دوچرخه مناسب

انتخاب دوچرخه مناسب
خرید دوچرخه حتی از رکاب زدن در سربالایی کوهستانی هم سخت‌تر است. انواع مدل‌ها، انواع فروشگاه‌ها و انواع توصیه‌ها، انتخاب دوچرخه را حتی از آنی که هست هم دشوارتر می‌کند. بخصوص که دوچرخه‌ای که می‌خریم تا مدت‌ها با ما خواهد بود و مستقیما در تجربه دوچرخه‌سواری ما تاثیر خواهد گذاشت. بعضی‌ها با روزها یا حتی ماه‌ها تحقیق دوچرخه‌شان را انتخاب می‌کنند و بعضی‌ها با رفتن به مغازه‌ای مورد اعتماد، از روی رنگ و ظاهر دوچرخه‌شان را انتخاب می‌کنند و دوری می‌زنند و اگر مناسب بود، آن را می‌خرند. شاید برایتان جالب باشد که هر دو روش معقولی را برگزیده‌اند و تقریبا هم احتمال رسیدن آن‌ها به دوچرخه‌ای مناسب برابر است!

خرید دوچرخه حتی از رکاب زدن در سربالایی کوهستانی هم سخت‌تر است. انواع مدل‌ها، انواع فروشگاه‌ها و انواع توصیه‌ها، انتخاب دوچرخه را حتی از آنی که هست هم دشوارتر می‌کند. بخصوص که دوچرخه‌ای که می‌خریم تا مدت‌ها با ما خواهد بود و مستقیما در تجربه دوچرخه‌سواری ما تاثیر خواهد گذاشت. بعضی‌ها با روزها یا حتی ماه‌ها تحقیق دوچرخه‌شان را انتخاب می‌کنند و بعضی‌ها با رفتن به مغازه‌ای مورد اعتماد، از روی رنگ و ظاهر دوچرخه‌شان را انتخاب می‌کنند و دوری می‌زنند و اگر مناسب بود، آن را می‌خرند. شاید برایتان جالب باشد که هر دو روش معقولی را برگزیده‌اند و تقریبا هم احتمال رسیدن آن‌ها به دوچرخه‌ای مناسب برابر است! ...

انتخاب دوچرخه مناسب

دوچرخه سواری با خردسالان

دوچرخه سواری با خردسالان
دوچرخه سواری با خردسالان: در این مقاله گزینه های مختلفی برای حمل کودک بر روی دوچرخه خود یا به آن است و همچنین نکاتی درباره سوار شدن با کودکان خردسال بر روی دوچرخه خود .

دوچرخه سواری با خردسالان: در این مقاله گزینه های مختلفی برای حمل کودک بر روی دوچرخه خود یا به آن است و همچنین نکاتی درباره سوار شدن با کودکان خردسال بر روی دوچرخه خود . ...

دوچرخه سواری با خردسالان

چگونه به کودک بیاموزیم که دوچرخه سواری کند

چگونه به کودک بیاموزیم که دوچرخه سواری کند
چگونه به کودک بیاموزیم که دوچرخه سواری کند، در این مقاله ، ما مراحل را برای آموزش کودک به نحوه سوار شدن با دوچرخه به شما راهنمایی خواهیم کرد

چگونه به کودک بیاموزیم که دوچرخه سواری کند، در این مقاله ، ما مراحل را برای آموزش کودک به نحوه سوار شدن با دوچرخه به شما راهنمایی خواهیم کرد ...

چگونه به کودک بیاموزیم که دوچرخه سواری کند

نحوه انتخاب بهترین دوچرخه برای کودکان، نوجوانان و جوانان

نحوه انتخاب بهترین دوچرخه برای کودکان، نوجوانان و جوانان
معیار های کلیدی برای انتخاب دوچرخه برای سنین مختلف کودکان، نوجوانان و جوانان و حتی میانسالان باید در نظر گرفته شود. در این مقاله انواع مختلف دوچرخه را مورد بررسی قرار میدهیم و بهترین مورد برای انسان های مختلف بهترین از نظر محیط استفاده را مورد بررسی قرار میدهیم

معیار های کلیدی برای انتخاب دوچرخه برای سنین مختلف کودکان، نوجوانان و جوانان و حتی میانسالان باید در نظر گرفته شود. در این مقاله انواع مختلف دوچرخه را مورد بررسی قرار میدهیم و بهترین مورد برای انسان های مختلف بهترین از نظر محیط استفاده را مورد بررسی قرار میدهیم ...

نحوه انتخاب بهترین دوچرخه برای کودکان، نوجوانان و جوانان

۲۰ دوچرخه گران‌قیمت ایتالیایی‌ها به سرقت رفت

۲۰ دوچرخه گران‌قیمت ایتالیایی‌ها به سرقت رفت

۲۰ دوچرخه تیم ملی ایتالیا که در مسابقات پیست قهرمانی جهان شرکت کرده بود به سرقت رفت و این در حالی است که این دوچرخه‌ها چند صد هزار یورو ارزش مادی دارند. ...

۲۰ دوچرخه گران‌قیمت ایتالیایی‌ها به سرقت رفت

دوچرخه سواری چه فوایدی برای مغز و بدن دارد؟

دوچرخه سواری چه فوایدی برای مغز و بدن دارد؟

...

دوچرخه سواری چه فوایدی برای مغز و بدن دارد؟

نظر وزیر ورزش درباره دوچرخه‌سواری زنان

نظر وزیر ورزش درباره دوچرخه‌سواری زنان

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تبدیل وزارت ورزش و جوانان به قرارگاه حوزه جوانان، گفت: قرار است اختیارات قانونی به وزارت ورزش و جوانان بدهند که بتوانیم به تکالیف سایر وزارتخانه‌ها (پیرامون حوزه جوانان) ورود کنیم و جایگاه و ساحت فعلی جوانان را تقویت کنیم. ...

نظر وزیر ورزش درباره دوچرخه‌سواری زنان

اشتباهات رایج هنگام تمرین با دوچرخه ثابت

اشتباهات رایج هنگام تمرین با دوچرخه ثابت

...

اشتباهات رایج هنگام تمرین با دوچرخه ثابت

لیست لوازم التحریر مورد نیاز پایه اول تا ششم ابتدایی

لیست لوازم التحریر مورد نیاز پایه اول تا ششم ابتدایی

...

لیست لوازم التحریر مورد نیاز پایه اول تا ششم ابتدایی

دویدن بیشتر از دوچرخه‌سواری برای استخوان‌ها مفید است

دویدن بیشتر از دوچرخه‌سواری برای استخوان‌ها مفید است

...

دویدن بیشتر از دوچرخه‌سواری برای استخوان‌ها مفید است

دوچرخه‌سواری ورزشی برای جلوگیری از دیابت نوع 2

دوچرخه‌سواری ورزشی برای جلوگیری از دیابت نوع 2

...

دوچرخه‌سواری ورزشی برای جلوگیری از دیابت نوع 2
دوچرخه‌سواران حرفه‌ای مقاومت بیشتری در برابر خستگی ذهن دارند
توصیه‌هایی برای دوچرخه‌سواران
ساندرو بخریم یا دوچرخه؟
دوچرخه‌سواری کوهستان
دوچرخه سواری باعث شادی می شود
کاهش احتمال مرگ با دوچرخه‌سواری
فواید دوچرخه ثابت بیشتر است یا دوچرخه سواری در فضای باز؟
دوچرخه سواری استرس کاری را کاهش می‌دهد
معصومه ابتکار: دوچرخه‌سواری زنان نه ممنوعیت شرعی دارد نه قانونی/ برخی کشورهای عربی دختران ایرانی را قاچاق می‌کنند
اتفاقی تاریخی برای دوچرخه سواری ایران
آموزش دوچرخه سواری به کودکان
تغذیه مناسب دوچرخه‌سواران در فصل سرما
راهنمای خرید لوازم التحریر
متولی ساخت پیست، هیئت دوچرخه سواری استان است/ پاداش مدال آوران آسیایی به زودی پرداخت می‌شود
ورزش جدید سایکل پولو یا چوگان با دوچرخه
آخرین قیمت انواع کنسول بازی و لوازم جانبی آن در بازار (۴ بهمن) + جدول
داوری، سرپرست فدراسیون دوچرخه‌سواری شد
بی توجهی وزارت ورزش و جوانان نسبت به فدراسیون دوچرخه سواری
نکات شگفت انگیز از "فواید دوچرخه سواری" که نمیدانستید!
فواید دوچرخه سواری برای بدن
آخرین قیمت انواع کنسول بازی و لوازم جانبی آن در بازار (۱۶ دی) + جدول
پشت پرده اسپانسر عراقی برای زنان دوچرخه‌سوار
آغاز اردوی تیم ملی دوچرخه سواری بانوان از اواخر دی ماه

کالایی با عنوان یافت نشد لطفاُ کلمه را مختصر کنید
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی