فروشگاه گیمینگ تولز
فروشگاه
جستجو :
فروشگاه اسباب بازی - گیمینگ تولز / کالای دیجیتال / کیف، کاور، لوازم جانبی تبلت

کیف، کاور، لوازم جانبی تبلت

کیف تبلت بخریم یا قاب؟ پاسخ این سوال را خودتان بهتر از هرکسی می دانید زیرا استفاده از هریک از این محافظ ها با توجه به نوع کاربری شما اهمیت پیدا می کند. به طور کل در صورتی که تبلت خود را زیاد جابجا می کنید از کیف استفاده کنید اما ادامه مطلب

 
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
 

توضیح کوتاه: کیف، کاور، لوازم جانبی تبلت

کیف تبلت بخریم یا قاب؟

پاسخ این سوال را خودتان بهتر از هرکسی می دانید زیرا استفاده از هریک از این محافظ ها با توجه به نوع کاربری شما اهمیت پیدا می کند. به طور کل در صورتی که تبلت خود را زیاد جابجا می کنید از کیف استفاده کنید اما در صورتی که قصد جابجایی تبلت را ندارید، قاب های متنوع و مناسبی وجود دارند که می توانند به خوبی از تبلت محافظت کنند. البته با توجه به اندازه صفحه نمایش انواع تبلت پیشنهاد می شود تنها به خرید قاب یا کیف تبلت بسنده نکنید و یک گلس صفحه نمایش مناسب نیز تهیه و نصب کنید.

کاور تبلت، مهم تر از قاب گوشی!

کاملا منطقی است که اگر قاب یا کاور گوشی شما دچار مشکل شده باشد، می توانید تا چند روز بدون قاب از گوشیتان استفاده کنید تا محافظ جدید بخرید. در مورد تبلت ها اما نمیتوان اینقدر ساده برخورد کرد. دلیلش هم خیلی واضح است. تبلت ها صفحه نمایش های بزرگتر از گوشی دارند و احتمال آسیب پذیری آن ها بسیار زیاد تر از گوشی است.

کیف و کاور تبلت در مدل های مختلفی عرضه و ارائه می شود که از بهترین نمونه های آن ها می توان به کیف تبلت سامسونگ، کیف تبلت بیسوس و انواع کیف و کاور چرمی اشاره کرد.

انواع کیف گوشی به دو دسته اصلی تقسیم می شوند:

  • دسته اول کیف هایی هستند که درب آن ها یا همان صفحه اضافه ای که دارند به صورت کامل روی صفحه نمایش گوشی می نشیند و زمان استفاده از گوشی باید درب کیف را باز کنید. معمولا درب این دسته از کیف ها به یک آهنربا مجهز است و بدون نیاز به دکمه یا سگک به صورت مگنتی بسته می شود.
  • دسته دوم هم مانند کیف های معمولی، یک صفحه اضافه تر از قاب دارند که روی ال سی دی قرار می گیرد و از آن محافظت می کند اما تفاوت آن ها با کیف های معمولی، شفاف بودن قسمتی از درب آنهاست. معمولا یک قسمتی از درب کیف به صورت شفاف طراحی می شود تا بدون نیاز به اینکه کیف گوشی را باز کنید، اعلانات و ساعت را روی گوشی مشاهده کنید.

لینک دوستان
فروشگاه خانه چین    
فروشگاه اینترنتی رابوکالا    
فروشگاه مد زنانه    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی