فروشگاه گیمینگ تولز
فروشگاه
جستجو :
فروشگاه اسباب بازی - گیمینگ تولز / تجهیزات سفر / کیف پول سفری

کیف پول سفری

وقتی به مسافرت می‌روید، ایمن بودن بسیار مهم است به همین دلیل داشتن یک کیف سفری مناسب، بسیار مهم است. بنابراین به جای خرید یک کیف صرفا برای نگه‌داری و حمل وسایلتون، دنبال یک کیف پول دوشی کلاسیک با جیب‌های اضافی و دارای محفظه‌هایی برای کارت‌های اعتباری و شناسایی و همچنین دارای ادامه مطلب

 
<<
1
2
>>
 

توضیح کوتاه: کیف پول سفری

وقتی به مسافرت می‌روید، ایمن بودن بسیار مهم است به همین دلیل داشتن یک کیف سفری مناسب، بسیار مهم است. بنابراین به جای خرید یک کیف صرفا برای نگه‌داری و حمل وسایلتون، دنبال یک کیف پول دوشی کلاسیک با جیب‌های اضافی و دارای محفظه‌هایی برای کارت‌های اعتباری و شناسایی و همچنین دارای تمسمه‌ای برای تنظیم سایز بگردید. هنگامی که قصد خرید یک کیف پول دوشی سفری هستید، بایستی این نکات را در نظر بگیرید: اندازه، تعداد جیب‌ها، بند و روش‌هایی که می‌توان از کیف پول استفاده کرد ( مستقیم، دوشی، کمری و ...). اغلب کیف پول‌های سفری دارای مکانیزیم مسدود سازی برای جلوگیری از سرقت اطلاعات کارت‌های اعتباری شما هستند که کیف‌هایی که در زیر به شما معرفی می‌کنیم شامل این ویژگی هستند. همچنین باید ویژگی‌هایی از قبیل، ضد آب بودن، داشتن محفظه های زیپ دار و ... باشد.

3 قانون مهم در انتخاب کیف مناسب سفر

کیفیت:

چمدان های بیچاره در هر سفری در حال له شدن به سر می برند. فرودگاه ها که هر ازگاهی از روی ریل می افتند و در هنگام بارزنی ضربه می بینند. در سفر های شخصی تر هم، کوله ها از تلنبار شدن در صندوق های تنگ و تاریک شکایت می کنند. بنابراین انتخاب جنس بدنه باکیفیت ساک های مسافرتی عامل مهمی است.

ظرفیت:

هدف نهایی این کیف ها جا دادن وسایل مورد نیاز شماست. برخلاف آنچه تصور می کنید، کیف های بسیاری در این امر شکست می خورند و انتظار شما را برآورده نمی کنند.

 

قابل حمل بودن:

کیف مسافرتی باید به راحتی قابل حمل باشد. کسانی که به سفرهای کاری کوتاه مدت عادت دارند، به خوبی با این قضیه کنار آمدند. یک مسافر موفق در پیدا کردن توازنی بین تضاد قانون ظرفیت و قابل حمل بودن است. چمدان های زیر در کنار قابل حمل بودن، از نظر اقتصادی می توانند گزینه مناسبی باشند.

مزایای استفاده از کیف‌های کمری

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که استفاده از یک کیف کمری برای شما ممکن است از یک کیف ساده دوشی یا کوله پشتی مزایای بیشتری بهمراه داشته باشد؟ ما چند مزیت که کیف کمری ممکن است بر انواع دیگر کیف‌ها داشته باشد برشمردیم:

۱- عدم نیاز به مراقبت دست

یکی از مزیت‌های اصلی این نوع از کیف‌ها، عدم نیاز شما به استفاده از دست یا مراقبت دائمی از آن است، کیف کمری به کمر شما متصل می‌شود و در طول فعالیت روزانه همراه شماست، همیشه آن را می‌بینید و علاوه بر آن در هیچ شرایطی نیاز ندارید آنرا با دست حمل کنید یا با دست مراقب آن باشید.

۲- جمع و جور بودن

اگر حجم وسایل شما کم باشد، یک کیف کمری می‌تواند بر کیف‌های رو دوشی و کوله پشتی‌ها برتری داشته باشد، حجم کم و دسترسی سریع‌تر به آن، همچنین قابلیت جمع کردن در صورت عدم نیاز یکی از ویژگی‌های مهم این نوع از کیف‌ها است.

معایب استفاده از کیف‌های کمری

۱- حجم کمتر

اکثر کیف‌های کمری می‌توانند لوازم ضروری شما مانند موبایل، کیف پول، مدارک یا کلیدهای شما را حمل کنند، همچنین این کیف‌ها دارای ظرفیت‌های متفاوتی هستند. حتی بعضی از این نوع کیف‌ها توانایی حمل بطری در جایگاه مخصوص را دارند، اما اگر در کوله شما یک لپتاپ یا تبلت، یا دوربین عکاسی جای می‌گیرد، نباید از این کیف‌ها اینچنین انتظاراتی داشته باشید، لذا باید به دنبال ترکیبی از یک کیف کمری و یک نوع دیگر از انواع کیف‌ها باشید.

۲- احساس ناراحتی در ناحیه کمر

بعضی در فعالیت‌های روزانه یا مسافرت ترجیح می‌دهند آزادی عمل زیادی داشته باشند و از لباس‌های راحت و باز استفاده می‌کنند، برای این دسته از افراد حس بسته بودن شیئی به کمرشان همانند کمربند، میتواند مشابه با پوشیدن شلواری تنگ و غیر سایز باشد، این موردی است که حتما قبل از خرید کیف کمری باید به آن دقت کنید، حتی شما می‌توانید با کیف‌های کمری چند منظوره یا سبک‌تر احساس راحتی بیشتری داشته باشید.


جدیدترین مطالب آموزشی

  

نکات مهمی که باید پیش از خرید کیف پول چرم مردانه بدانید

نکات مهمی که باید پیش از خرید کیف پول چرم مردانه بدانید
با وجود برندها و مدل‌های مختلف کیف پول چرم مردانه ، بهتر است قبل از خرید، نکاتی را در نظر بگیرید. امروز از موضوعاتی که باید برای یک خرید عالی در نظر داشته باشید گفته‌ایم.

با وجود برندها و مدل‌های مختلف کیف پول چرم مردانه ، بهتر است قبل از خرید، نکاتی را در نظر بگیرید. امروز از موضوعاتی که باید برای یک خرید عالی در نظر داشته باشید گفته‌ایم. ادامه مطلب

نکات مهمی که باید پیش از خرید کیف پول چرم مردانه بدانید
  

معرفی انواع مختلف کیف پول چرم

معرفی انواع مختلف کیف پول چرم
کیف پول معمولاً با عناوین مختلفی از جمله «کیف پول»، «کیف کتی»، «کیف پالتویی»، «کیف جیبی»، «کیف اسکناس»، «کیف دو لت»، «کیف سه لت» و ... شناخته می شود. کیف های پول نگهدارنده دارایی های فرد به شمار می رود که روزانه با خود به همراه دارد. اسکناس، سکه، کارت های اعتباری، کارت های ذخیره

کیف پول معمولاً با عناوین مختلفی از جمله «کیف پول»، «کیف کتی»، «کیف پالتویی»، «کیف جیبی»، «کیف اسکناس»، «کیف دو لت»، «کیف سه لت» و ... شناخته می شود. کیف های پول نگهدارنده دارایی های فرد به شمار می رود که روزانه با خود به همراه دارد. اسکناس، سکه، کارت های اعتباری، کارت های ذخیره ادامه مطلب

معرفی انواع مختلف کیف پول چرم
لینک دوستان
فروشگاه خانه چین    
فروشگاه اینترنتی رابوکالا    
فروشگاه مد زنانه    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی