مقالات گیمینگ تولز
فروشگاه

وسایل کمک آموزشی فوتبال ویژه مربیان

فوتبال همه گیرترین و محبوب ترین ورزش مردم جهان است. همه ساله هزاران نفر برای آموزش دیدن این ورزش به طور حرفه ای راهی آکادمی ها و مدارس فوتبال می شوند. مهمترین بخش پیشرفت در فوتبال وجود استعداد کافی و تمرینات و تلاش مداوم است. اما وجود سخت افزار های مناسب برای یادگیری این ورزش دوست داشتنی از نکات مهم آکادمی های فوتبال است تا بازیکنان با وسایل استاندارد و روز دنیا به تمرین بپردازند.  به همین سبب در فروشگاه اینترنتی لردیا پکیج وسایل کمک آموزشی در فوتبال مورد نیاز مدارس ، مراکز آموزشی و آکادمی های فوتبال را تهیه نموده ایم. این وسایل به طور خلاصه شامل تخته آنالیز و طراحی تمرین، مانع کونز هلالی و کاسه ای، مانع های استاپر بزرگ و کوچک، نردبان چالاکی، موانع پرشی قابل تنظیم، موانع چهارگوش عضلات پا، جزوه آموزشی به زبان اصلی می باشد. موارد فوق به صورت مشروح در ذیل توضیح داده شده است.

Football-Training-Tools

footbal-practise

وسایل آموزشی فوتبال ، فوتسال ، فوتبال ساحلی شامل :

تخته آنالیز و طراحی تمرین ۲۰۱۴ – یک عدد

مانع کونز هلالی و کاسه ای فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی – دوازده عدد

مانع های استاپر بزرگ ۲۰۱۴ – دوازده عدد

مانع های استاپر کوچک ۲۰۱۴ – دوازده عدد

نردبان چالاکی تمرینی ۲۰۱۴ – دو عدد

موانع پرشی قابل تنظیم تا ارتفاع ۶۵ سانتی متری ۲۰۱۴ – شش عدد

مانع های چهارگوش جهت قوی و محکم کردن عضلات پا ۲۰۱۴ – دو عدد

جزوه استفاده موثر از نردبان چالاکی در فوتبال – زبان اصلی ۲۰۱۳ – یک عدد صحافی شده

SoccerTraining

از وسایل کمک آموزشی در مدارس فوتبال چه می دانید؟

یکی از موارد قابل توجه در استفاده از وسایل یاد شده، این است که می بایست در رده های کم سن و سال تر از 14 سال، ارتفاع آن ها بیشتر و رنگشان قابل رویت تر باشد. دلیلش را می توان در تجربه محدود این بازیکنان، آگاهی کم محیطی، قد و قامت کوتاه تر و عدم تسلط آن ها بر ابعاد زمین جستجو کرد.

حال آن که در رده های بالای 14 سال، به علت رشد بهتر قد، تجربه و تسلط کافی بر زمین و شرایط موجود، حتی بشقابک ها نیز به خوبی قابل رویت اند. پس استفاده از بشقابک ها خصوصا در رده های زیر 12 سال، هر چند به زیبایی و اجرای شکیل تر کار کمک بیشتری می کند، اما به هیچ وجه توصیه نمی شود.

حتی برای رده های 6 تا 8 سال و 8 تا 10 سال، می توان از بلندترین کله قندی های موجود در مدرسه فوتبال که ترجیحا رنگ های قرمز، آبی، نارنجی، صورتی و درصدی از براقیت نیز داشته و بهتر به چشم بیایند، بهره جست. اما استفاده از رنگ هایی همچون سبز، زرد، قهوه ای، خاکستری و ترکیبی یا کمرنگ، به علت نزدیکی به شرایط چمن و محیط اطراف، عدم جلب توجه کافی و آشنایی کمتر بچه ها با آن ها در جهت تمییز آنچه مدنظر مربی است، برای هیچ رده ای حتی بزرگسالان نیز توصیه نمی شود.

پس هر چه از رده های پایین تر به سمت رده های بالا تر برویم، ارتفاع کله قندی و کنز ها کمتر شده و جهت چیدمان محدوده تمرین یا مسابقه، می توان آن ها را در فواصل دورتر از هم نیز به کارگیری کرد.

مطالب آموزشی مرتبط:

هر آنچه باید در مورد انتخاب لباس ورزشی مناسب بدانیم!

هر آنچه باید در مورد انتخاب لباس ورزشی مناسب بدانیم!

به گزارش فروشگاه اینترنتی والیبال ایران، ورزش کردن یکی از ضروری ترین فعالیت هایی است که هر انسانی در طول زندگی خود باید آن را جدی بگیرد و مناسب با فیزیک بدنی و علایق خود برای حفظ سلامتی و شادابی خود به صورت حرفه ای یا آماتو....

هر آنچه باید در مورد انتخاب لباس ورزشی مناسب بدانیم!

آشنایی با تجهیزات آموزشی و وسایل مورد نیاز یک بازی والیبال و بازیکنان

آشنایی با تجهیزات آموزشی و وسایل مورد نیاز یک بازی والیبال و بازیکنان

در این مقاله به آشنایی با تجهیزات آموزشی ورزش والیبال به همراه وسایل مورد نیاز برای یک بازی والیبال و همچنین تجهیزات بازیکنان که در هنگام بازی و مسابقه مجاز به استفاده هستند بیان شده است.....

آشنایی با تجهیزات آموزشی و وسایل مورد نیاز یک بازی والیبال و بازیکنان

وسایل ورزشی مورد نیاز و ضروری باشگاه

وسایل ورزشی مورد نیاز باشگاه

همه چیزهایی که باید درباره خرید توپ فوتبال بدانید

چگونگی انتخاب یک توپ مناسب برای فوتبال

راهنمای خرید کفش فوتبال و فوتسال

راهنمای خرید کفش فوتبال

معیار انتخاب کفش فوتبال و فوتسال قسمت اول انتخاب کفش براساس پست

   محصولات مشابه