مقالات گیمینگ تولز

فروشگاه

راهنمای خرید کفش فوتبال و فوتسال

اینکه پست شما در زمین فوتبال چیست تا حدودی می تواند در انتخاب کفش فوتبال تاثیر داشته باشد. بعنوان مثال اگر مهاجم هستید و میل به گل زنی در شما بالا می باشد, بهتر است که از کفش های سبکتر استفاده نمائید, و یا اگر دروازه بان هستید بهتر است که از کفش فوتبال با میخ های تیغه ای و یا تعداد بیشتر میخ استفاده کنید. در ادامه به بررسی هر یک از کفش های مناسب برای پست های مختلف زمین فوتبال می پردازیم. لازم بذکر است که, پیش از موارد فوق, مهمترین فاکتور در زمان خرید کفش فوتبال, راحتی شما در حین بازی می باشد.

1- کفش فوتبال خوب برای مهاجمین:اگر پست بازی شما مهاجم می باشد, و اینکه مهمترین وظیفه شما ثبت گل و حرکات تند و انفجاری می باشد بهتر است که از کفش های فوتبال سبک استفاده کنید. همچنین کفش فوتبال برای مهاجمین بهتر است که سطح ضربه بیشتری (Strike Zone) بروی کفش داشته باشد تا مهاجم بتواند ضربات محکمتری با روی پا به توپ وارد نماید.

کفش فوتبال برای مهاجمین

2- کفش فوتبال خوب برای هافبک ها:هافبک ها به این دلیل که در طی نود دقیقه فوتبال بطور پیوسته در جلو و عقب زمین در حال حرکت می باشند, لذا مهمترین فاکتور در زمان انتخاب کفش فوتبال برای این افراد راحتی کفش در طی 90 دقیقه می باشد. از اینرو, کفش فوتبال با زیره و کفی راحت بهترین انتخاب برای اینگونه از بازیکنان می باشد.

جهت مشاهده کفش های فوتبال فروشگاه برنا اسپرت لطفا اینجا را کلیک نمائید.

کفش فوتبال خوب برای هافبک

3- کفش فوتبال خوب برای مدافعین: برای مدافعین به این دلیل که در طی بازی چندین بار بروی توپ تکل می روند, استحکام زیره کفش فوتبال از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. از اینرو, کفش فوتبال با استحکام بالا برای مدافعین بهترین انتخاب می باشد. همچنین با توجه به اینکه مهاجمین همیشه سعی در دریبل دادن مدافعین را دارند,  لذا مدافعین باید به سرعت بتوانند در روی زمین بازی تغییر جهت دهند. بنابراین, کفش فوتبال با چسبندگی عالی برای اینگونه از بازیکنان بسیار مناسب می باشد.

کفش فوتبال خوب برای مدافع

4- کفش فوتبال خوب برای دروازه بان ها: دروازه بانها بدلیل حرکات عرضی رو خط دروازه, به کفش فوتبال با چسبندگی عالی بروی زمین نیاز دارند. بهتر است که میخ های زیر اینگونه از کفش های فوتبال به شکل تیغه ای باشد تا مخروطی.

 کفش فوتبال خوب برای دروازه بان

  مطالب آموزشی مرتبط

  

هر آنچه باید در مورد انتخاب لباس ورزشی مناسب بدانیم!


هر آنچه باید در مورد انتخاب لباس ورزشی مناسب بدانیم!   

به گزارش فروشگاه اینترنتی والیبال ایران، ورزش کردن یکی از ضروری ترین فعالیت هایی است که هر انسانی در طول زندگی خود باید آن را جدی بگیرد و مناسب با فیزیک بدنی و علایق خود برای حفظ سلامتی و شادابی خود به صورت حرفه ای یا آماتور آن را انجام دهد. اما یکی از نکات مهمی که در ورزش کردن باید آن را جدی گرفت لباس ورزشی مناسب است، لباس ورزشی حتی در ایجاد انگیزه برای ورزش کردن هم بسیار تاثیرگذار است. بنابراین انتخاب درست لباس ورزشی از اهمیت بسیار بالایی برخودار است. ادامه مطلب

هر آنچه باید در مورد انتخاب لباس ورزشی مناسب بدانیم!

  

آشنایی با تجهیزات آموزشی و وسایل مورد نیاز یک بازی والیبال و بازیکنان


آشنایی با تجهیزات آموزشی و وسایل مورد نیاز یک بازی والیبال و بازیکنان   

در این مقاله به آشنایی با تجهیزات آموزشی ورزش والیبال به همراه وسایل مورد نیاز برای یک بازی والیبال و همچنین تجهیزات بازیکنان که در هنگام بازی و مسابقه مجاز به استفاده هستند بیان شده است. ادامه مطلب

آشنایی با تجهیزات آموزشی و وسایل مورد نیاز یک بازی والیبال و بازیکنان

وسایل ورزشی مورد نیاز و ضروری باشگاه

وسایل ورزشی مورد نیاز باشگاه

وسایل کمک آموزشی فوتبال ویژه مربیان

همه چیزهایی که باید درباره خرید توپ فوتبال بدانید

چگونگی انتخاب یک توپ مناسب برای فوتبال

راهنمای خرید کفش فوتبال

معیار انتخاب کفش فوتبال و فوتسال قسمت اول انتخاب کفش براساس پست

 

   محصولات مشابه