مقالات گیمینگ تولز

فروشگاه

6 فایده شگفت انگیز تیر اندازی با کمان

درباره ورزش تیراندازی با کمان تحقیقات زیادی شده و  گفته میشود که این ورزش نسبت به خیلی از ورزشهای دیگر برای بدن مفیدتر است.در این مقاله قصد داریم شما را با برخی از فواید این ورزش آشنا کنیم , لطفا با ما همراه باشید :

1. اعتماد به نفس :
در این ورزش شما می توانید با خود و با دیگران به رقابت بپردازید.اما تیراندازی با کمان فقط هدف گیری نیست. تیراندازی کردن و تمرین فرم صحیح ایستادن، اعتماد به نفس شمار ا تقویت می کند.

2. تمرکز :
کمانداران یاد می گیرند که چگونه تمامی حواس خود روی فرمشان متمرکز کنند و همچنین بر نحوه ی ریلیز خود (رها کردن تیر) به صورت مداوم، تمرکز دارند.در اثرتمرین تیراندازی با کمان، شما می توانید در زمینه های زندگی خویش تمرکز بیشتری داشته باشید.شرکت در مسابقات مختلف این رشته،شما را برای قرار گیری در موقعیت های پرفشارآماده می کند.

3. آرامش :
رها کردن تیر،تماشای پرواز تیر و به هدف نشستن تیر باعث کاهش استرس می شود.یادگیری تمرکزبر روی استیل تیراندازی با کمان و تمرین افزایش قدرت عضلات و بالا رفتن اعتماد به نفس و همچنین سرگرم شدن در این ورزش، استرس افراد را کاهش می دهد.

4. تمرین
علاوه براینکه کشیدن کمان عضلات بالا تنه را تقویت می نماید.عضلات پاها نیز بر اثر راه رفتن تقویت می شوند. حرکت برای درآوردن تیر از فیس یا حرکت بین ایستگاه های تیراندازی در فیلد و تری دی یک نوع تمرین راه رفتن است.به گفته ی متخصصین کشیدن کمان در هر نیم ساعت ۱۴۰ کالری می سوزاند.راه رفتن با سرعت ۳٫۵ مایل در ساعت نیز همان کار را برای بدن انجام می دهد.

5. قدرت :
شما بازو،دست ها، سینه و شانه های خود را به نسبت مساوی تقویت می کنید.با افزایش پونداژ کمان، شما هم زمان مهارت و قدرت خود را افزایش می دهید.

6. هماهنگی
برای پرتاب یک تیر، اتفاقات بسیاری می افتد.گرفتن کمان،کشیدن زه،تقسیم فشار روی پاها،تمرکز،نگاه کردن و… بسیاری از این اتفاقات درچند ثانیه اتفاق می افتد! تمرین هماهنگی و سازگاری، تیراندازی شما را غریزی تر می کند.در واقع این عمل در حافظه ی عضلات شما ذخیره می شود.!

6 فایده شگفت انگیز تیر اندازی با کمان

  مطالب آموزشی مرتبط

  

فواید و مزایای ورزش دارت


فواید و مزایای ورزش دارت   

دارت، یکی از ورزش‌های هدف گیری شناخته می شود و در کنار ورزش تیراندازی در تمام کشور ها اجرا می گردد. یکی از اصلی ترین مزایای بازی دارت این است که بر خلاف بسیاری از ورزش های گروهی، به فضای چندانی برای بازی احتیاج ندارد. همینطور لوازمی که برای بازی دارت باید تهیه شوند چندان هزینه بالایی را در بر نمیگیرند. از دیگر مزایای این بازی این است که دارت را می توان هم به صورت انفرادی و هم به صورت گروهی بازی کرد و هیچگونه محدویتی هم برای بازی کردن آن وجود ندارد، به طوری که حتی افراد مسن نیز میتوانند آن را به صورت حرفه ای بازی کنند. ادامه مطلب

فواید و مزایای ورزش دارت

  

فواید و مزایای مهم تیروکمان برای ذهن و بدن


فواید و مزایای مهم تیروکمان برای ذهن و بدن   

درباره تاثیر مثبت ورزش تیر و کمان از نظر فیزیکی و ذهنی برای انسان تحقیقات زیادی انجام شده در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان سرمایه گذاری های زیادی روی این ورزش انجام شده و با توجه به علاقه زیاد مردم به تیروکمان باشگاه ها و کلوپ هایی برای آموزش و تمرین هدفگیری ایجاد شده است چرا ورزش تیراندازی با کمان تا این اندازه تاثیر گذار است؟ ادامه مطلب

فواید و مزایای مهم تیروکمان برای ذهن و بدن

آشنایی بارشته ورزشی تیراندازی با تفنگ

فواید ورزش تیراندازی با تفنگ بادی

دلایل برتری ورزش تیر و کمان

 

   محصولات مشابه