مقالات گیمینگ تولز
فروشگاه

کدام لباس ورزشی مردانه را در باشگاه بپوشیم؟

لباس ورزشی مردانه دنیای گسترده‌ای دارد، از تی شرت‌های مختلف تا انوع گرمکن و شلوار ورزشی و کفش؛ از بین این‌ها کدام‌ها را برای رفتن به باشگاه و انجام ورزشی حرفه ای انتخاب کنید و به کدام یک نیاز خواهید داشت؟

مدل لباس ورزشی مردانه جدید

حواستان به لباس‌هایی که برای پوشیدن در باشگاه انتخاب می‌کنید باشد، این‌ها در کیفیت ورزش شما و سلامتی بدنتان می‌‌توانند موثر باشند. پس بی خیال هر لباسی را به عنوان لباس ورزشی مردانه انتخاب نکنید، بلکه در انتخاب خود به نکاتی که ورزشکاران حرفه‌ای به شما پیشنهاد می‌دهند، توجه داشته باشید.

ببینیم چطور باید برای باشگاه لباس بپوشید و حرفه‌ای ورزش کنید.

مدل لباس ورزشی مردانه جدید

لباس ورزشی مردانه و همه آنچه به  آن نیاز دارید

یک سویشرت ورزشی را انتخاب کنید، یا تی شرت یا تاپ ورزشی مردانه ؟ سراغ شلوار ورزشی بروید یا شلوار گرمکن را برای تمریناتتان انتخاب کنید و در بازار داغ کفش ورزشی مردانه و زنانه سراغ کدام مدل‌ها بروید؟

تکنولوژی‌های ورزشی با سرعت نور در حال پیشرفت هستند، این تکنولوژی‌ها می‌خواهند ورزش کردن را برای شما ساده‌تر کنند، سلامتتان را افزایش دهند و از بدنتان در برابر آسیب‌های احتمالی محافظت کنند و در نهایت و مهمتر از همه شما را با طرح‌ها و پیشنهادهای هیجان انگیز تشویق کنند که ورزش کنید. پس شما هم به این دنیای بی نظیر ورزشی ها وارد شوید و مثل یک حرفه‌ای لباس ورزشی خودتان را انتخاب کنید.

خرید لباس ورزشی مردانه جدید

از بالاتنه شروع کنید، کدام لباس ورزشی مردانه؟

یک تی شرت ورزشی که به اندازه‌ی کافی آزاد باشد که به شما اجازه دهد به خوبی در آن حرکت کنید و در عین حال لطافت کافی را داشته باشد و اجازه عبور هوا را بدهد، برای شروع بهترین انتخاب است.

مدل لباس ورزشی مردانه نایک

شاید الان نگاهی به کمدتان بیاندازید، یکی از آن تی شرت های آزاد و راحت خودتان را بردارید و فکر کنید خب همین برای رفتن به باشگاه، لباس ورزشی مناسبی به حساب می‌آید، اما نه! در واقع درست است که تی شرت مردانه ای که از نخ تشکیل شده باشد اصولا کیفیت خوبی دارد، اما این برای ورزش کردن صدق نمی‌کند.

خرید تی شرت ورزشی مردانه

پارچه‌هایی با الیاف نخی، اگرچه اجازه عبور هوا و تنفس بدن را می‌دهد، اما رطوبت را به خودشان جذب می‌کنند، دیر خشک می‌شوند و نتیجه اینکه با کوچکترین باد خنکی شما سرما می‌خورید. به همین دلیل هم یک لباس ورزشی با کیفیت معمولا از الیاف مصنوعی تشکیل شده است که به دلیل تکنولوژی به کار رفته در آن‌ برای ورزش کردن از الیاف طبیعی مانند نخ مناسب‌تر است.

خرید تی شرت ورزشی مردانه

الیاف مصنوعی به کار رفته در لباس ورزشی مردانه ی با کیفیتی که خریداری می‌کنید، با تکنولوژی‌هایی همراه شده است که قابلیت تنفس، جذب عرق و در نتیحه خشکی و خنکی بدن را می‌دهد.

علاوه بر آن بر خلاف پارچه‌های نخی یا الیاف طبیعی، پارچه‌ی یک لباس ورزشی حرفه‌ای به مقدار بسیار کمتری چروک می‌شود و بنابراین بعد از پنج دقیقه ورزش احساس نمی‌کنید لباستان به تن شما چسبیده است و از گرما در حال خفه شدن هستید.

لباس ورزشی مردانه جدید

در انتخاب لباس به فصل هم توجه کنید، برای فصل‌های سردتر به ویژه برای ورزش خارج از خانه سراغ تی شرت ورزشی مردانه ی آستین بلند یا لااقل آستین دار بروید، این تی شرت ها هم به اندازه‌ی کافی قابلیت تنفس دارند و هم بدن شما را گرم نگه می‌دارند. برای تابستان سراغ تاپ ورزشی مردانه یا تی شرت ورزشی آستین کوتاه بروید.

مدل شلوار ورزشی مردانه جدید

کدام شلوار ورزشی مردانه را انتخاب کنید؟

سوال این جاست که شلوارک یا شلوار بلند؟ این به ورزشی که انجام می‌دهید بستگی دارد. برای ورزش‌های کاردیو (cardio) مثل پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری یا ایروبیک، سراغ شلوارهای جذب‌تر و شلوارک بروید، که دست و پاگیر نباشند.

خرید شلوار ورزشی مردانه جدید

انواع مختلفی از شلوار ورزشی مردانه با طراحی‌های مختلف وجود دارد. برخی از آن‌ها جذب هستند و برخی دیگر فرم آزادتری دارند. در واقع دو نوع کلی از شلوار ورزشی مردانه ی مناسب باشگاه وجود دارد که با نام Sweatpants و  Track pants شناخته می‌شوند. شلوارهای Sweat معمولا فرم آزادتری دارند  و از پارچه‌ی لطیف‌تری دوخته می‌شوند، در حالیکه شلوار Track پارچه‌ی الیاف مصنوعی داشته، فیت آن جذب است و بیشتر برای ورزش‌هایی مانند دویدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مدل شلوار ورزشی مردانه

در نهایت انتخاب آخر با خود شما است، اما نکاتی چون آب و هوا، میزان راحتی و نوع ورزش خود را در نظر داشته باشید و به این توجه کنید بهترین انتخاب در سادگی است، لازم نیست در باشگاه نگاه همه به سوی شما برگردد.

خرید کفش ورزشی مردانه نایک

کفش ورزشی مردانه برای رفتن به باشگاه

اینکه کدام کفش ورزشی را برای ست لباس ورزشی مردانه ی خودتان در باشگاه انتخاب کنید، سوالی است که یک پاسخ مسلم دارد و آن کفش مخصوص تمرین است. کفش تمرین به گونه‌ای طراحی می‌شود که برای تمرینات مختلف ورزشی مناسب باشد. این مدل کفش ورزشی، به اندازه‌ی کافی سبک و انعطاف پذیر بوده و طراحی آن به گونه‌ای است که از قوزک و کف پا به خوبی محافظت کرده و در کفی آن از کوشن و در زیره ازگریپ استفاده شده است.

مدل کفش ورزشی مردانه مناسب باشگاه آدیداس

تنها نکته‌ای که برای انتخاب کفش ورزشی مردانه باقی می‌ماند این است که آن را از کدام برند و کجا انتخاب کنید. سراغ برندهای معتبر ورزشی بروید که بهترین انتخاب‌ها را در اختیار شما می‌گذارند و پیش از آن در مورد این برندها و محصولاتشان کمی تحقیق کنید.

نایکی (Nikeآدیداس (Adidas) و ریباک (Reebok) در جدیدترین کلکسیون‌های ورزشی خودشان تلاش می‌کنند بهترین‌ها را برای انجام انواع فعالیت‌های ورزشی در اختیار شما قرار دهند و انتخاب را برای شما ساده می‌کنند.

خرید کفش ورزشی ریباک مردانه

نکته‌ی دیگری که در خرید کفش ورزشی مردانه باید به آن توجه کنید زمان خرید است، کفش خود را به موقع عوض کنید. هر قدر هم که برای خرید کفش ورزشی تان پول صرف کرده باشید، قرار نیست که تا ابد برایتان کار کند. اگر به طور مداوم ورزش می کنید حداقل به سالی دو یا سه کفش ورزشی نیاز دارید و اگر حرفه‌ای ورزش می‌کنید این تعداد بیشتر هم می‌شود.

مدل کفش ورزشی مردانه جدید برند

از طرف دیگر به انتخاب سایز کفش در هنگام خرید هم توجه کنید. برای خرید اینترنتی کفش ورزشی، اندازه‌ی پایتان را دقیق بگیرید و این اندازه‌گیری را بعداز ظهر انجام دهید که سایز پا به بیشترین حد خود رسیده است. فراموش نکنید یک کفش ورزشی تنگ می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد، چراکه پا در حین تمرین کمی ورم می‌کند.

خرید وسایل ورزشی مورد نیاز باشگاه

اکسسوری‌های ورزشی را فراموش نکنید

ست لباس ورزشی مردانه ی شما با همین تی شرت، شلوار و کفش کامل نمی‌شود، شما به خرده ریزهای دیگری هم نیاز دارید که البته بسیار هم مهم هستند.

مدل کفش ورزشی مردانه و جوراب ورزشی مردانه

برای شروع سراغ جوراب ورزشی می‌رویم. آن‌ها باید به اندازه‌ی کافی جذب پا و در عین حال راحت و بادوام باشند. در واقع جوراب ها مثل همه لباس‌های ورزشی دیگر، باید ویژگی‌های خاصیداشته باشند. یک جفت جوراب ورزشی از عرق کردن بیش از اندازه‌ی پا جلوگیری کرده، باعث ایجاد احساس راحتی پا در کفش می‌شود و از پا در برابر تاول زدن و ناراحتی‌های پوستی هم محافظت می‌کند.

مدل کیف ورزشی مردانه باشگاه

اکسسوری دیگری که برای رفتن به باشگاه به آن نیاز دارید، کیف و کوله ورزشی است. کیف ورزشی یا کوله پشتی ورزشی هم باید به اندازه‌ی کافی سبک باشد و هم جیب‌های متعدد برای قرار دادن لباس‌ها و لوازم ورزشی شما داشته باشد. البته می‌توانید از یک کوله پشتی مردانه ی معمولی هم استفاده کنید، این بستگی به استایل و سلیقه شما دارد.

خرید لباس ورزشی مردانه جدید

بعد از همه‌ی این‌ها باید بدانید که پوشیدن چه لباس‌هایی در باشگاه مجاز نیست و در واقع خط قرمزهای ورود به باشگاه کدام‌ها هستند و آن‌ها را رعایت کنید.

در نهایت اگر برای خرید لباس ورزشی مردانه یا لوازم ورزشی خود به دنبال یک فروشگاه مناسب می‌گردید، پیشنهاد ما این است که سراغ برندهای معتبر و خرید از نمایندگی بروید.

 

مطالب آموزشی مرتبط:

معرفی ۲۰ برند برتر پوشاک ورزشی در جهان

معرفی ۲۰ برند برتر پوشاک ورزشی در جهان

به علت تنوع و گسترش رشته های ورزشی و نیاز ورزشکاران به تجهیزات و پوشاک متناسب با هر رشته و همچنین افزایش محبوبیت استایل اسپرت میان افراد عادی و در سنین مختلف، رقابت تنگاتنگی بین برندهای تولید کننده پوشاک ورزشی در تولید و ....

معرفی ۲۰ برند برتر پوشاک ورزشی در جهان

بهترین گرمکن ورزشی مردانه

بهترین گرمکن ورزشی مردانه

خرید لباس ورزشی برای رشته ورزشی که فعالیت دارید از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از لباس‌های ورزشی که بیشترین میزان خرید را به خود اختصاص داده است گرمکن و شلوار ورزشی است. در این پست قصد داریم به راهنمای خرید گرمکن ورزشی م....

بهترین گرمکن ورزشی مردانه

راهنمای خرید ست ورزشی مردانه مناسب باشگاه بدنسازی

نکات مهم هنگام خرید گرمکن و ست ورزشی مردانه

   محصولات مشابه