مقالات گیمینگ تولز
فروشگاه

راهنمای انتخاب بهترین کتاب برای هدیه | به کمک اینفوگرافیک

خریدن کتاب به عنوان هدیه برای خودش عالمی دارد. گاهی برای کسی کتابی هدیه می‌خریم تا حرف‌های نگفته‌مان را به او بزنیم. گاهی کتابی می‌خریم که به او کمک کند در برابر چالش‌های زندگیش قوی‌تر باشد. گاهی کتابی می‌خریم تا او را شاد کند. فارغ از همه‌ی این‌ها کتاب یکی از بهترین هدیه‌هاست. چرا که پلی است میان فکرهای شما.

اما خریدن کتاب به عنوان هدیه چالش‌های زیادی دارد. اگر کرم کتاب باشید، حتما می‌دانید بهترین کتاب برای هدیه به هر کسی چیست. اما اگر با کتاب‌های زیادی اشنا نباشید، احتمالا موقع خرید کتاب با مشکل روبرو می شوید.

در این اینفوگرافیک درباره‌ی کسی که می‌خواهید برایش کتابی هدیه بخرید، سوال‌هایی پرسیدیم. اگر پاسخ به هر کدام از سوال‌ها مثبت بود، می‌توانید پیشنهادهایی که دادیم را ببینید. در انتخاب کتاب‌ها سعی کردیم معروف‌ترین کتاب‌هایی که در هر زمینه در طاقچه می شناسیم را انتخاب و معرفی کنیم. پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید هر کدام از کتاب‌ها سری به طاقچه بزنید و مرور کتاب و نمونه‌ی آن را بخوانید و مطمئن شوید که کتاب مناسبی برایش انتخاب کرده‌اید.

معرفی بهترین کتاب برای هدیه عکس کتاب معرفی کتاب برای شروع کتابخوانی

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای تهیه لیست خرید کتاب

راهنمای تهیه لیست خرید کتاب

در دنیای شبکه های اجتماعی و اینفلوئنسرها حتی انتخاب کتاب هم تحت تاثیر پست های رنگ و لعاب دار قرار گرفته. من به این اتفاق میگویم تلّه ی کتابخوانی که مثل همیشه علّت اصلی آن تبلیغات و بیزینس هست و خُب چند باری هم پای خودم در آ....

راهنمای تهیه لیست خرید کتاب

   محصولات مشابه