مقالات گیمینگ تولز
فروشگاه

بررسی اسکوتر برقی Glion Dolly Foldable 2020

با گذشت چندین سال از ظهور اسکوترهای برقی، استفاده از آنها به سرعت در حال افزایش است. روز به روز مردم بیشتر متوجه مزایای این دستگاه های کاربردی و تفریحی شده و از آنها به عنوان جایگزینی برای وسایل حمل و نقل درون شهری استفاده می کنند. استفاده از اسکوترهای برقی تقریباً هیچ گونه آلودگی برای محیط زیست به همراه ندارد و از این جنبه نیز بسیار قابل توجه است. از طرفی با وجود اسکوترهای آفرود، نگرانی ها از بابت کارایی این دستگاه ها در شرایط ناهموار هم به کلی از میان رفته است. اما از میان تمام گزینه های موجود در بازار، چه محصولاتی مناسب تر هستند؟ برای پاسخ به این سوال، در این مقاله قصد داریم تا به معرفی لیست بهترین اسکوتر آفرود در سال ۲۰۲۰ بپردازیم.

در این مقاله ، یک اسکوتر برقی تاشو Glion Dolly را برای بزرگسالان با قیمت مناسب بررسی خواهیم کرد که در بین بسیاری از سواران بسیار محبوب شده است. هدف اصلی توسعه این اسکوتر این بود که اجازه دهید آن را با خود به قطارهای مسافرتی عمومی منتقل کنید.

بررسی اسکوتر برقی Glion Dolly Foldable 2020

بررسی اجمالی Glion Dolly

بررسی اجمالی Glion Dolly

ProsIt یک دستگاه رفت و آمد فشرده و محکم است. این ادعا که یکی از قابل حمل ترین اسکوترهای برقی تاشو است که امروز در بازار موجود است ، کششی نخواهد بود. چرخ ها مخصوصاً برای افزایش قابلیت حمل دوچرخه طراحی شده اند. چرخ ها "چرخ های دالی" نامیده می شوند و برای این دوچرخه ساخته شده اند. کاربران می توانند کل اسکوتر را در یک بسته کوچک بچسبانند. این ویژگی حمل و نقل و ایجاد اسکوتر را به راحتی ممکن می کند. با این حال ، روروک مخصوص بچه ها Glion Dolly سهم منفی خود را نیز دارد. همین ویژگی هایی که امکان حمل و نقل بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد ، امکان سوار شدن در جاده های خشن و پر پیچ و خم را نیز دشوار می کند.

منفی

 

گلیون دالی برای چیست؟

گلیون دالی برای چیست؟

ویژگی اصلی این اسکوتر Glion این است که می توانید در حمل و نقل عمومی شلوغ آن را حمل کنید. قیمت و ویژگی های این اسکوتر آن را برای خریداران عادی که می خواهند از ایستگاه های حمل و نقل عمومی به آنجا بیایند ، یک خرید عالی است.

بررسی اجمالی عملکرد Glion Dolly

در زیر مروری بر ویژگی های مختلف اسکوتر Glion است:

شتاب
دالی شتاب مناسبی را ارائه می دهد. با این حال ، ممکن است موتور تحت سرعتی زیاد پر سر و صدا شود.

تپه نوردی
این اسکوتر برای کوهنوردی ساخته نشده است. از این رو ، مناسب نیست که این اسکوترها را به سمت بالادست ، به خصوص دامنه های شیب دار بکشید.

سرعت بالاتر
حداکثر سرعت این اسکوتر حدود 16 مایل در ساعت است.

ترمز
سیستم ترمز این اسکوتر وابسته به یک سیستم الکترونیکی واحد است. در نتیجه ، قدرت کمی دارد. ترمزهای این اسکوتر در حالت کنترل پیچ و تاب کار می کنند. آنها می توانند در بهترین حالت به عنوان متوسط طبقه بندی شوند.

دامنه
دامنه این اسکوتر حدود 15 مایل است.

دامنه این اسکوتر حدود 15 مایل است.

اجمالی ویژگی های Glion Dolly

این ادعا چندان دور از ذهن نیست که بگوییم دالی یک اسکوتر برقی قابل حمل نهایی است. به راحتی می توانید آن را در اطراف خود حمل کنید. موارد زیر برخی از ویژگی هایی است که از نظر کیفیت قابل حمل آن را بهتر می کند:

چرخ دالی
چرخ های دالی یکی از برجسته ترین ویژگی های گلیون دالی است. این لاستیک نه تنها در رانندگی بلکه در حمل و نقل اسکوتر تاشو نیز کمک می کند.

ساقه تاشو
یک اهرم بزرگ مناسب وجود دارد که می توانید از آن برای جمع کردن اسکوتر استفاده کنید.

glion dolly folding lever

تابلوهای دسته تاشو
هنگامی که روروک مخصوص بچه ها Glion را می کشید ، می توانید دسته ها را نیز بچسبانید. تاشو صاف است و به راحتی در جای خود قفل می شود.

دسته بکسل تلسکوپی

دسته بکسل تلسکوپی

گلیون یک دسته مانند چمدان قابل چرخش دارد. در صورت تاشو ، می توان از دسته برای بکسل استفاده کرد. با فشار دادن یک دکمه می توانید دسته تلسکوپی را کنترل کنید. با استفاده از این دسته می توانید به راحتی آنرا حمل کنید. چرخ های دالی باعث می شود که چرخهای دوچرخه تاشو راحت شود.

نوارهای دستی
دسته های اسکوتر از نظر طبیعت بسیار مینیمالیستی هستند. دارای شتابدهنده ترمز و ترمز است. دسته های فرمان نیز دارای نمایشگر و همچنین زنگ مکانیکی هستند.

glion dolly handlebars

 

صفحه نمایش ال سی دی
یک صفحه LCD کوچک در سمت راست میلگردها وجود دارد. این اطلاعات در مورد پیشرفت شارژ باتری و اگزوز را ارائه می دهد. با این حال ، اطلاعات دیگری در مورد این LCD وجود ندارد. درست در زیر صفحه LCD ، یک دکمه قرمز وجود دارد که می تواند برای روشن و خاموش کردن اسکوتر استفاده شود. همچنین می توان از آن برای کنترل چراغ های اسکوتر استفاده کرد.

کنترل ترمز
سیستم ترمز تا حد زیادی برای Glion Dolly نیست. این اسکوتر هنگام ترمز ، مدولاسیون کمی را ارائه می دهد. هنگامی که دسته ترمز پیچ خورده است ، یک ترمز ناگهانی و بسیار قوی اعمال می شود. این می تواند برای شما تعجب آور باشد ، به خصوص هنگامی که تازه وارد این اسکوتر هستید. اعمال ترمزهای سبک بر روی این اسکوتر برقی به هیچ وجه کار ساده ای نیست.

چراغها
در قسمت جلو ، یک چراغ واحد وجود دارد. در قسمت پشتی این اسکوتر ، تنها یک بازتابنده قرمز وجود دارد. اگرچه چراغهای جلو برای تاریک شدن کافی هستند ، اما نباید تنها به این چراغ در مسیر بدون چراغ اعتماد کنید. اگر مجبورید بارها و بارها تردد کنید ، گرفتن چراغ اضافی توصیه می شود.

 

glion dolly electric scooter wheels

لاستیک
لاستیک های اسکوتر 8 اینچی جلو و عقب بدون هوا و جامد هستند که تضمین می کند هیچ گونه خطراتی برای آپارتمان ها وجود نداشته باشد. از این رو آنها به نگهداری بسیار کمی یا بدون نیاز دارند. با این حال ، آنها برای مسیرهای خشن یا پر پیچ و خم مناسب نیستند.

تعلیق
یکی از مهمترین ایرادات اسکوتر گلیون عدم تعلیق خوب آن است. شما باید در مسیرهای ناهموار سوار خشن شوید.

کیفیت ساخت
این اسکوتر ممکن است در جاده های خشن کمی پر سر و صدا کند. در مسابقات اتومبیلرانی سوار و پیاده روی نیز مکررا وجود دارد. با این حال ، به نگهداری بسیار کمی نیاز دارد. با ویتیلی ، می توان آن را یک مخزن آلمانی نامید.

این ویژگی ها باعث می شود اسکوتر در هنگام حمل و نقل یکی از بهترین ها باشد. پس از تاشو ، فضای بسیار کمی می گیرد. همچنین ، برای مواردی که روی زمین قرار می گیرد ، اقدامات کافی برای محافظت وجود دارد. به عنوان مثال ، در وسط میلگردها یک نایلون بسته بندی وجود دارد.

اسلحه برقی بزرگسالان سبک وزن Glion Dolly Foldable w / Premium Li-Ion باتری

ویژگی های ایستاده دالی و عمودی با قابلیت تاشو با پا 1 ثانیه.
ترمزهای ضد قفل الکترونیکی و ترمز پرس را فعال کنید.
سیستم تعلیق جلو چنگال برای یک حرکت راحت و راحت.
موتور توپی تمیز ، ساکت و بدون دنده که از باتری لیتیوم یون 36 ولت 7.8 ولت بهره می برد
وسیله نقلیه الکتریکی قابل حمل و شخصی. جلد جداگانه فروخته می شود

نتیجه

عملکرد بهترین ویژگی اسکوتر Glion Dolly نیست. با این وجود تعدادی ویژگی جذاب دیگر مانند سطح بالایی از قابلیت حمل و نگهداری کم و مورد نیاز را ارائه می دهد. یافته های ما نشان داد که بهترین اسکوتر برقی برای مسافرت های شهری است. به خصوص اگر شما یک مسافر روزانه باشید ، Glion Dolly می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

بهترین اسکوتر برقی های 2020

با بهترین اسکوتر برقی های جهان آشنا شوید!

بهترین اسکوتر برقی های دنیا به چند موردی که در بالا اشاره کردیم خلاصه نمی‌شوند. در ادامه چند مدل دیگر را هم معرفی کردیم که همگی ارزش خرید را دارند.

1. اسکوتر اوناگی مدل وان Unagi Model One

1. اسکوتر اوناگی مدل وان Unagi Model One

بهترین اسکوتر برقی دنیا

همانطور که در بالا گفتیم، اوناگی مدل وان بهترین اسکوتر برقی جهان است. این اسکوتر به لطف موتور دوگانه‌ی ۲۵۰ واتی که دارد، به راحتی و با اطمینان زیادی از تپه‌ها بالا می‌رود. قدرت اوناگی مدل وان آنقدر زیاد است که حتی یک موتور آن هم می‌تواند سرعتی دوبرابر بیشتر از اسکوترهای دیگر را در اختیار راننده‌ی خود قرار دهد.

استفاده از هر دو موتور این اسکوتر ظرفیت باتری را با سرعت بیشتری کاهش می‌دهد. این اسکوتر برقی می‌تواند محدوده‌ی مسافتی ۲۴ کیلومتر (۱۵ مایل) را طی کند که البته با استفاده از هر دو موتور،‌ این محدوده کاهش می‌یابد. خوشبختانه می‌توان اسکوتر را تنظیم کرد که فقط از یک موتور استفاده کند.

نکته‌ی مثبت دیگر درباره‌ی اسکوتر برقی اوناگی مدل وان، نمایشگر بزرگی است که روشنایی خوبی دارد و حتی در روزهای آفتابی هم بازتاب خوبی دارد. سیستم هشدار الکتریکی صوتی این اسکوتر هم از دیگر ویژگی‌های جالب اوناگی است. چراغ‌های جلو و عقب هم از دیگر چیزهایی است که اوناگی مدل وان را به یکی از بهترین اسکوتر برقی های 2020 تبدیل کرده؛ مخصوصا با توجه به اینکه چراغ‌های عقب آن در مواقع ترمز گرفتن، پست سرهم چشمک می‌زنند.

طراحی ظریف و زیبای این اسکوتر هم از دیگر ویژگی‌هایی است که توجه را جلب می‌کند. خرید از وب‌سایت رسمی یک امتیاز ویژه دارد که خریدار می‌تواند ظاهر شخصی‌سازی شده‌ی خود را سفارش دهد.

مشخصات اوناگی مدل وان

2. اسکوتر اسکوتر گلیون دالی Glion Dolly

2. اسکوتر اسکوتر گلیون دالی Glion Dolly

بهترین اسکوتر برقی جهان در سال 2020

گلیون دالی بهترین اسکوتر برقی جهان برای افرادی است که در رفت‌وآمدهای شهری به این وسیله نیاز دارند. این اسکوتر در حالت تاشده بسیار جمع‌وجور است و وزن کمی (۱۳ کیلوگرم) دارد. بنابراین در مسیرهایی که نمی‌توانید اسکوتر برانید، می‌توانید آن را تا کرده و به‌راحتی حمل کنید.

حداکثر سرعت اسکوتر گلیون دالی به ۲۴ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و محدوده‌ی مسافتی آن هم ۲۴ کیلومتر (۱۵ مایل) است. این اسکوتر به چراغ‌های جلوی روشن و بازتاب‌دهنده‌های عقبی مجهز است که در مواقع تاریکی هوا کاربرد دارد و دیگران را از وجود یک اسکوتر سوار باخبر می‌کند. ویژگی جالب دیگر این اسکوتر، گلگیرهایی است که از چرخ‌ها محافظت می‌کنند.

طراحی حالت تاشده و حمل آن مثل چمدان چرخ‌دار هم باعث شده تا گلیون دالی به یکی از بهترین اسکوتر برقی های 2020 تبدیل شود. شاید تنها نکته‌ی منفی درباره‌ی این اسکوتر، چرخ‌های کوچک با لاستیک‌های سخت و نبود سیستم تعلیق باشد. این مساله باعث می‌شود که گلیون دالی برای مسیرهایی که پستی و بلندی دارند، مناسب نباشد. البته شاید به این دلیل است که باید گلیون دالی را بهترین اسکوتر برقی جهان برای رفت‌و‌آمدهای شهری بدانیم.

مشخصات اسکوتر گلیون دالی

3. لوی الکتریک اسکوتر Levy Electric Scooter

3. لوی الکتریک اسکوتر Levy Electric Scooter

بهترین اسکوتر برقی جهان در سال 2020

لوی الکتریک اسکوتر به چرخ‌هایی مجهز است که با هوا پر شده و به همین دلیل هم راندن آن در پیاده‌روها و رد کردن چاله‌های خیابان بسیار آسان است. این وسیله به موتور قدرتمند ۳۵۰ وات مجهز است که حتی از پس تپه‌هایی با شیب تند هم برمی‌آید.

محدوده‌ی مسافتی لوی الکتریک هم مثل دو مدل قبلی ۲۴ کیلومتر است؛ اما اگر به محدوده‌ی بیشتری نیاز دارید، می‌توانید باتری اسکوتر را عوض کنید. باتری جداشدنی از ویژگی‌های متمایز لوی الکتریک است که در اسکوترهای دیگر وجود ندارد.

کنترل کروز، چراغ عقب چشمک زن (در مواقع ترمز کردن) و نمایشگر با کیفیت از دیگر چیزهایی است که لوی الکتریک را به یکی از بهترین اسکوتر برقی های 2020 در جهان تبدیل می‌کند. قیمت ۵۰۰ دلاری هم لوی الکتریک را به بهترین اسکوتر برقی ارزان تبدیل کرده است.

مشخصات لوی الکتریک اسکوتر

4. اسکوتر سواگترون سواگر ۵ الیت Swagtron Swagger 5 Elite

سواگترون سواگر ۵ الیت را می‌توان بهترین اسکوتر برقی ارزان قیمت دانست. حداکثر سرعت این اسکوتر ۲۸.۹ کیلومتر بر ساعت است (۱۸ مایل بر ساعت) است و ویژگی‌های خوبی دارد. شاسی تاشو و موتور ۲۵۰ وات از دیگر ویژگی‌های این اسکوتر برقی هستند. چرخ‌های جلوی سواگترون از هوا پر شده که رانندن آن را روان و لذت‌بخش می‌کند.

4. اسکوتر سواگترون سواگر ۵ الیت Swagtron Swagger 5 Elite

بهترین اسکوتر برقی های جهان در سال 2020

سواگترون سواگر ۵ الیت با وزن ۱۲.۴ کیلوگرمی خود می‌تواند راننده‌ای با وزن ۱۴۵ کیلوگرم را روی خود سوار کند. این اسکوتر یک نمایشگر ال‌ای‌دی کوچک دارد که اطلاعاتی مثل طرفیت باتری و آیکون بلوتوث را نشان می‌دهد. برای نمایش اطلاعات بیشتر باید اپلیکیشن این اسکوتر را در گوشی هوشمند خود باز کنید تا برای مثال، نهایت سرعت خود را ببینید.

نکته‌ی دیگری که درباره‌ی سواگترون باید اشاره کنیم، محدوده‌ی مسافتی کمتر آن در مقایسه با اسکوترهای دیگر و توانایی کمتر آن در پستی و بلندی‌‌هاست.

مشخصات اسکوتر سواگترون سواگر ۵ الیت

5. اسکوتر ریزر اکو اسمارت مترو Razor Ecosmart Metro

ریزر اکو اسمارت مترو هم یکی دیگر از بهترین اسکوتر برقی های 2020 است و برای افرادی مناسب است که ترجیح می‌دهند در رفت‌و‌آمدهای شهری خود جایی برای نشستن داشته باشند. این اسکوتر همچنین به یک سبد در قسمت پشتی مجهز شده که برای قرار دادن خریدهای روزانه مناسب است.

5. اسکوتر ریزر اکو اسمارت مترو Razor Ecosmart Metro

بهترین اسکوتر برقی دنیا در سال 2020

ریزر اکواسمارت مترو از جمله بهترین اسکوتر برقی های ارزان قیمت است که نهایت سرعت آن به ۲۸.۹ کیلومتر بر ساعت و محدوده‌ی مسافتی آن به ۱۶ کیلومتر (۱۰ مایل) می‌رسد. این وسیله مخصوصا برای افرادی بهتر است که برای اولین بار اسکوتر را امتحان می‌کنند.

مشخصات اسکوتر ریزر اکو اسمارت مترو

6. اسکوتر ریزر ای ۱۰۰ Razor E100

ریزر ای ۱۰۰ بهترین اسکوتر برقی ارزان قیمت و مناسب برای بچه‌هاست. افرادی که به دنبال یک اسکوتر مناسب برای بازی بچه‌ها در اطراف خانه هستند، می‌توانند این اسکوتر برقی را خریداری کنند که در گزینه‌های رنگی متنوعی هم در دسترس قرار دارد.

6. اسکوتر ریزر ای ۱۰۰ Razor E100

بهترین اسکوتر برقی های دنیا در سال 2020

ریزر ای ۱۰۰ به دسته‌های کنترل شتاب و ترمز جلوی قابل کنترل با دست هم مجهز است. حداکثر سرعت این اسکوتر به ۱۶ کیلومتر بر ساعت می‌رسد، اما گشتاور آن به اندازه‌ی قدرتمند است که به‌خوبی از عهده‌ی پستی و بلندی‌های تپه‌ و جاده‌ها برمی‌آید. باتری ریزر ای ۱۰۰ تا ۴۰ دقیقه می‌تواند اسکوتر را روشن نگه دارد که برای رفت‌و‌آمد در مسیر‌های کوتاه بین مدرسه و خانه بسیار مناسب است.

شاید تنها نقطه ضعف این اسکوتر، موتور زنجیری آن باشد که می‌تواند کمی سروصدا ایجاد کند و احتمالا به مرور زمان، به تعمیر و نگهداری نیاز دارد.

مشخصات اسکوتر ریزر ای ۱۰۰

7. اسکوتر توربوویل دارت تی ۹ Turbowheel Dart T9

در نگاه اول به نظر می‌رسد که توربوویل دارت تی ۹ یک اسکوتر معمولی باشد؛ اما ویژگی‌های آن بیشتر از چیزی است که در ظاهر می‌بینید. این اسکوتر به موتور ۱۲۰۰ وات مجهز شده که بسیار قدرتمند است. حداکثر سرعت این موتور به ۴۰ کیلومتر بر ساعت (۲۵ مایل بر ساعت) می‌رسد که می‌تواند مسافت ۴۸.۲ کیلومتری (۳۰ مایل) را طی کند.

7. اسکوتر توربوویل دارت تی ۹ Turbowheel Dart T9

بهترین اسکوتر برقی های دنیا در سال 2020

اسکوتر توربوویل دارت تی ۹ می‌تواند شما را سریع‌تر از هر اسکوتر دیگری از ارتفاع یک تپه بالا ببرد. این وسیله همچنین به ترمز‌های مکانیکی در دو چرخ مجهز شده که اسکوتر را به سرعت در امنیت کامل متوقف می‌کند.

تایرهای این اسکوتر ۸.۵ اینچ است و از هوا پر شده که راندن را لذت‌بخش و روان می‌کند. تمام این ویژگی‌ها باعث شده تا توربوویل دارت تی ۹ به یکی از بهترین اسکوتر برقی های 2020 در جهان تبدیل شود. اما نقطه ضعف‌هایی هم وجود دارد. برای مثال، وزن ۱۸ کیلوگرمی این اسکوتر باعث شده که حمل و بالا بردن آن از پله‌ها اصلا آسان نباشد.

با اینحال، این اسکوتر بسیار سریع است، سرعت شارژ بالایی دارد و به باتری مجهز شده که ظرفیت آن بیشتر از بسیاری از اسکوترهای دیگر بازار است. اگر می‌خواهید بهترین اسکوتر برقی جهان با قدرت بالا را داشته باشید، ما اسکوتر دارت تی ۹ را پیشنهاد می‌کنیم.

مشخصات اسکوتر توربوویل دارت تی ۹

8. اسکوتر نان ربات دی ۴ پلاس +Nanrobot D4

اگر به دنبال بهترین اسکوتر برقی ارزان قیمت نیستید و با پرداختن قیمت‌های بیشتر مشکلی ندارید، پس Nanrobot را پیشنهاد می‌کنیم که یکی از بهترین اسکوتر برقی های 2020 در بازه‌ی قیمتی ۱۲۰۰ دلار به بالاست. هرچند که اگر در اسکوتر سواری تازه کار هستید، این مدل برای شما چندان مناسب نیست.

8. اسکوتر نان ربات دی ۴ پلاس +Nanrobot D4

بهترین اسکوتر برقی های دنیا در سال 2020

حداکثر سرعت این اسکوتر ۶۴.۳ کیلومتر بر ساعت است؛ به همین دلیل هم به سیستم تعلیق در جلو و عقب مجهز شده، دو کمک فنر در عقب و چهار کمک فنر هم در جلو این اسکوتر تعبیه شده است. همین ویژگی‌های فنی هم باعث شده تا سواری با این اسکوتر برقی بسیار روان و راحت‌تر باشد؛ مخصوصا در مسیرهای پر از چاله و دست‌انداز.

هر دو چرخ اسکوتر دی ۴ پلاس به یک موتور الکتریکی ۱۰۰۰ واتی مجهز شده‌اند که گشتاور و قدرت مناسب برای رسیدن به حداکثر سرعت را فراهم می‌کنند. بی دلیل نیست که دی ۴ پلاس یکی از بهترین اسکوتر برقی های 2020 است؛ چون تمام این ویژگی‌ها را در قالب امنی طراحی کرده که با چراغ‌های روشن، رانندن در مسیرهای تاریک را هم آسان‌تر می‌کند.

دسته‌های این اسکوتر برقی به یک نمایشگر LCD کوچک مجهز شده که سرعت، ظرفیت باتری، زمان شارژ شدن و حتی اطلاعات دنده را هم نمایش می‌دهد. محدوده‌ی مسافتی اسکوتر دی ۴ پلاس هم ۷۲.۴ کیلومتر (۴۵ مایل) است که شما را در مسیرهای طولانی‌تر همراهی می‌کند. این اسکوتر از باتری ۵۲ ولتی برخوردار شده که از بسیاری اسکوترهای دیگر در بازار بیشتر است.

مشخصات اسکوتر نان ربات دی ۴ پلاس

9. اسکوتر ریزر پاور کور ای ۹۰ Razor Power Core E90

اگر بخواهیم بهترین اسکوتر برقی ارزان قیمت را انتخاب کنیم، قطعا باید ریزر پاور را در لیست قرار دهیم. این اسکوتر همچنین بهترین گزینه برای بچه‌هاست. این اسکوتر می‌تواند بیشتر از ۱۶ کیلومتر بر ساعت حرکت کند.

9. اسکوتر ریزر پاور کور ای ۹۰ Razor Power Core E90

باتری ریزر پاور هم تا ۷۰ دقیقه می‌تواند اسکوتر را روشن نگه دارد. خوبی این بهترین اسکوتر برقی ارزان این است که مثل سایر اسکوترهای ارزان به موتورهای زنجیری مجهز نیست؛‌ بنابراین به تعمیر و نگهداری نیاز ندارد.

ریزر پاور قابلیت تا شدن را ندارد؛ هرچند آنقدر کوچک است که به راحتی می‌توان آن را با اتوبوس و ماشین جابه‌جا کرد. تنها نقطه ضعف این اسکوتر، سرعت بالای ۲۴ کیلومتر بر ساعت برای بچه‌هاست. بسیاری از افرادی که این اسکوتر را خریده‌اند، در قسمت نظرات وب‌سایت آمازون از تولید‌کننده خواستند که حداکثر سرعت را در مدل‌های بعدی خود کاهش دهد.

مشخصات اسکوتر ریزر پاور کور ای ۹۰

10. اسکوتر ریزر پاکت مود مینیچر یورو Razor Pocket Mod Miniature Euro

این اسکوتر هم یکی از بهترین اسکوتر برقی های 2020 مناسب برای بچه‌هاست. ریزر پاکت ظاهر زیبایی دارد و دسته‌های کنترل آن حس یک موتور سیکلت را ایجاد می‌کنند. این اسکوتر از چرخ‌های ۱۲ اینچ پنوماتیک (بادی) و سیستم تعلیق در قسمت عقب برخوردار است که سواری راحتی را ایجاد می‌کند و در عین حال، ظاهر شیک و زیبای خود را به نمایش می‌گذارد.

10. اسکوتر ریزر پاکت مود مینیچر یورو Razor Pocket Mod Miniature Euro

بهترین اسکوتر برقی های جهان در سال 2020

اسکوتر برقی ریزر پاکت مود در رنگ‌های متنوعی ساخته شده تا دل بچه‌ها را به دست بیاورد. یک محفظه‌ی کوچک هم زیر صندلی قرار گرفته که برای قرار دادن کتاب‌ها و وسایل بچه‌ها در نظر گرفته شده است.

باتری این اسکوتر می‌تواند سواری ۴۰ دقیقه‌ای با حداکثر سرعت ۲۴ کیلومتر بر ساعتی را به راننده‌ی خود ارائه کند. برخی از مشتری‌های این اسکوتر از پنچری چرخ‌ها و سرعت کم آن در بالا رفتن از تپه‌ها شکایت کردند؛ البته فراموش نکنید که این وسیله برای چنین مسیرهایی طراحی نشده است. اسکوتر ریزر پاکت مود مینیچر یورو وسیله‌ای مناسب برای بچه‌هاست که فقط می‌خواهند از اسکوتر سواری لذت ببرند.

مشخصات اسکوتر ریزر پاکت مود مینیچر یورو

چطور بهترین اسکوتر برقی را انتخاب کنیم؟

یکی از مهم‌ترین معیارهایی که باید برای انتخاب بهترین اسکوتر برقی هوشمند در نظر بگیریم، هزینه و قیمت اسکوترهاست. پیدا کردن بهترین اسکوتر برقی ارزان قیمت کار دشوار است. قیمت اسکوتر برقی خوب چقدر است؟

در هنگام خرید اسکوتر آفرود به چه نکاتی باید دقت کرد؟

تا به این قسمت از مقاله به معرفی گزینه های بهترین اسکوتر آفرود در سال ۲۰۲۰ پرداختیم. همان طور که مشاهده کردید، هر یک از این اسکوترها دارای ویژگی های متفاوتی نسبت به هم هستند که تجربه استفاده از آنها با یکدیگر را متفاوت می کنند. در ادامه قصد داریم تا نگاهی دقیق تر به این ویژگی ها و تأثیر آن در استفاده از اسکوتر آفرود داشته باشیم. اگر قصد خرید این مدل اسکوتر را دارید، توصیه می کنیم که برای استفاده و لذت بردن هرچه بیشتر از دستگاه خود، به نکات زیر توجه کنید.

قدرت موتور

هرچه قدرت موتور اسکوتر شما بیشتر باشد، توان حرکت آن در مسیرها با شیب های مختلف نیز افزایش خواهد یافت. اگر به دنبال یک اسکوتر آفرود برای استفاده از مسیرهای ناهموار را دارید، پیشنهاد می کنیم تا از محصولاتی با حداقل توان ۷۰۰ الی ۸۰۰ وات استفاده کنید. این توان چه به صورت تک موتوره و چه در مجموع دوموتور قابل قبول است. فراموش نکنید که توان مورد نیاز یک اسکوتر آفرود بسیار بیشتر از اسکوترهای معمولی است.

باتری

در هنگام خرید اسکوتر از استاندارد بودن باتری آن اطمینان حاصل کنید. چرا که در غیر این صورت ممکن است باتری با مشکل مواجه شده و حتی سلامتی اسکوتر را نیز به خطر بی اندازد. به طور معمول باتری های یون-لیتیوم اصل و محصول شرکت های معتبری مانند سامسونگ یک گزینه مطمئن برای خرید هستند. ما در فروشگاه تهران اسکوتر همواره توجه ویژه ای بر روی اصالت باتری و مطرح بودن برندهای آن برای محصولات خود داریم.

سایز چرخ

هرچه سایز چرخ های اسکوتر شما بزرگتر باشد، تجربه بهتری از حرکت در مسیرهای ناهموار و خشن خواهید داشت. چرخ های بزرگ تر حرکت اسکوتر را بسیار نرم و روان تر می کنند. در حالت ایده آل، بهتر است چرخ های اسکوترهای آفرود از فناوری ضد لغزش برخوردار بوده تا در مسیرهایی با شیب بالا به سادگی توانایی حمل کاربر را داشته باشند.

 

انواع اسکوتر آفرود

 

وزن و ابعاد اسکوتر

اگر می خواهید تا اسکوتر شما به سادگی قابل حمل باشد، بهتر است از گزینه های سبک و کوچک تر استفاده کنید. با این وجود ممکن است اندازه چرخ های اسکوتر با وزن آن رابطه ای منفی داشته و شما باید با توجه به نیاز خود، تعادل دلخواه تان را میان این دو عامل تأثیرگذار برقرار کنید. همچنین نگهداری اسکوترهای کوچک بسیار ساده تر از مدل های بزرگ تر آن خواهد بود.

کیفیت ساخت و مقاومت بدنه

مقاومت بالای بدنه یکی دیگر از عوامل مهم در اسکوترها و به ویژه در مدل های آفرود آن است. در حالت کلی اسکوترهایی با بدنه ای از جنس آلیاژ آلومینیوم و یا منیزیم نسبت به سایر مدل ها از استحکام بیشتری برخوردار هستند. در نتیجه اگر قصد خرید این دسته از اسکوترها را دارید، به این نکته مهم نیز توجه کنید. گزینه های موجود در لیست بهترین اسکوتر آفرود در سال ۲۰۲۰ اغلب دارای بدنه هایی از این جنس هستند.

مطالب آموزشی مرتبط:

سوالاتی که پیش از خرید اسکوتر کودک باید جوابش را بدانید

سوالاتی که پیش از خرید اسکوتر کودک باید جوابش را بدانید

هنگام خريد اسكوتر ابتدا به جنس بدنه توجه كنيد. جنس آهني خيلي سنگين است و اسكوترسواري با آن خسته‌كننده است. بهترين جنس براي اسكوتر آلومينيوم و كربن است. در هنگام خريد توجه داشته باشيد اسكوتر انتخابي‌تان داراي ترمز و زنگ ب....

سوالاتی که پیش از خرید اسکوتر کودک باید جوابش را بدانید

چگونه یک اسکوتر برقی را انتخاب کنیم؟

چگونه یک اسکوتر برقی را انتخاب کنیم؟

از آنجا که اولین اسکوتر برقی Peugeot Scoot'Elec با تولید انبوه در سال 1996 ساخته شد ، در حال حاضر نه تنها آنها در مقایسه با مدل های قبلی خود پیشرفته تر می شوند ، بلکه اکنون به ویژه در پردیس های دانشگاهی و شهرهای بزرگ نیز محبوب تر می شو....

چگونه یک اسکوتر برقی را انتخاب کنیم؟

Gotrax GXL V2 بررسی اسکوتر برقی 2020

راهنمای خرید اسکوترهای برقی یا هاوربوردها

در انتخاب اسکوتر برقی چه پارامترهایی را باید مد نظر داشته باشیم

راهنمای خرید اسکوتر برقی

معرفی انواع بهترین اسکوتر برقی در سال ۲۰۱۹

نکاتی که باید پیش از خرید اسکوتر برقی بدانید

بهترین مدل های اسکوتر برقی کدامند؟

   محصولات مشابه