مقالات گیمینگ تولز
فروشگاه

بهترین موتور برقی Razor برای کودکان

دوچرخه های برقی یا موتور سیکلت از ابتکاری ترین موردی است که بشر تاکنون اختراع کرده است. داشتن صندلی راحت ، جفت چرخ ، پدال ، زنجیر متصل به چرخ دنده ها و سایر اجزای سازنده و یک موتور الکتریکی قدرتمند - این نوآوری پیچیده و در عین حال آسان و سرگرم کننده برای استفاده است. در حالی که بزرگسالان از استفاده از دوچرخه برقی برای مسافرت روزانه ، مسافرت و ماجراجویی لذت می برند ، کودکان همچنین می توانند از دوچرخه ها برای سرگرمی های تفریحی خود در فضای باز استفاده کنند. همچنین دوچرخه ها به کودکان کمک می کنند تا احساس تعادل خود را توسعه دهند و آنها فقط هدیه ای مناسب برای بچه های 6 ساله و بالاتر هستند. دوچرخه های برقی مخصوص تیغ مخصوص کودکان ، از آنجا که مجهز به ویژگی های ایمنی هستند و سواران جوان را در هنگام تفریح ​​در امان نگه می دارند ، یک انتخاب عالی است.

بهترین دوچرخه برقی Razor برای کودکان

موتور شارژی  برای کودکانبسیار جذاب است.

بازی با موتور شارژی  علاوه بر سرگرمیباعث رشد و افزایش مهارت‌های حسی-حرکتی در کودکان می‌شود.
کودکان عاشق موتور و ماشین هستند و از بازی کردن با آنها سیر نمیشوند.
رانندگی با موتور و ماشین شارژی  مفاهیم:درون، بیرون، جلو، عقب، چپ و راست، تند و آهسته را به کودک می‌آموزد.
سپیده تویز برای اولین بار در ایران با بهره‌گیری از تکنولوژی روزدنیا اقدام به تولید موتور شارژی نموده است.
می‌توانید متناسب با سلیقه‌ی کودکتان، یکی از چهار رنگ را انتخابکنید
رنگها شامل آبی، قرمز، سفید  و زرد است.

در این مقاله ، ما بهترین گزینه های دوچرخه برقی تیغ را برای کودکان شما در سن بالاتر از 6 سال به اشتراک خواهیم گذاشت. هر یک از این دوچرخه ها با رعایت معیارهای خاصی از جمله ویژگی های ایمنی ، کیفیت ، کارایی و سهولت استفاده با دقت تحویل داده می شوند.

دوچرخه خیابان برقی Razor

دوچرخه خیابان برقی Razor

دوچرخه خیابان Razor Electric از موتور موتور 350 W گشتاور قدرت قدرت خود را برای شما فراهم کرده است و یک محبوب در بین اینها و همچنین می توانید برای ماجراهای سواری در خیابان است. این اتومبیل با طراحی اختصاصی به خیابان streetbike از محدودیت محدود کردن قفل خود به خود اختصاص داده شده و با جادیوی 10 اینچی را می توان در اختیار شما قرار داد و در جلوی ای خنک و خزنده از این دوچرخه برقی خیابانی را نشان داد. لاستیک های بادی توان چسبیدن به سطح معنوی را در هر سطح امکان پذیر تر می کنند ، می توانند از این طریق راه خود را کنترل کنند و از خودشان بخواهند با طراحی این دوچرخه خیابان بریج را بیشتر بخوانند.

دوچرخه خیابان برقی Razor

این دوچرخه برقی Razor آب خود را از یک جفت باتری قابل شارژ سرب 12 اسیدی سرب دریافت می کند که می تواند سوار را قادر به رسیدن به حداکثر سرعت 14 مایل در ساعت کند. باتری ها می توانند به سرعت 3 ساعت به طور کامل شارژ شوند و به طور مداوم 30 دقیقه کار کنند. دسته های فرمان آن با زاویه های قابل تنظیم و گیره های لاستیکی برای گرفتن محکم و راحت هنگام سوار شدن بر روی این دوچرخه خاکی مخصوص بچه ها طراحی شده است. قطع برق در این مینی دوچرخه تیغ از طریق ترمز دیسک مکانیکی عقب آن قابل اعتماد است که بلافاصله با فشار دادن اهرم ترمز واکنش نشان می دهد.

بهترین دوچرخه برقی Razor برای کودکان

 

در حالی که این دوچرخه خیابانی پر از برق است ، اما برای دوام نیز انتخاب خوبی است و اگر می خواهید یک دوچرخه وزن خود را تا 140 پوند حمل کند.

Razor MX350 Dirt Ebike

بهترین دوچرخه برقی Razor برای کودکان

یک دوچرخه خیابانی برقی که می تواند با دوچرخه Street Street Razor به انگشت پا به پا برود ، دوچرخه Razor MX350 Dirt است که می تواند به همان سرعت 14 مایل در ساعت برسد. مجهز به لاستیک های پنوماتیک بزرگ است که در تحویل سواری صاف حتی در زمین های خشن و گرفتن بسیار عالی در سطح زمین قابل اطمینان است. موتور دوچرخه بی سر و صدا عمل می کند و از مواد بادوام ساخته شده تا در برابر استفاده منظم حتی در زمین های سخت و محیط ها مقاومت کند. ظرفیت حمل آن 140 پوند است که باعث می شود موتورهای سواری سنگین تری داشته باشند.

بهترین دوچرخه برقی Razor برای کودکان

موتور الکتریکی MX350 به گونه ای طراحی شده است که دقیقاً مانند یک دوچرخه خاکی حرفه ای یا دوچرخه motocross به نظر برسد تا به سواران جوان احساس و نگاهی نسبت به آینده آنها نشان دهد در صورتی که اشتیاق خود را دنبال کنند. این دوچرخه دارای ویژگی های شگفت انگیزی از قبیل کنترل دریچه گاز پیچ دستی ، ترمز عقب دستی ، موتور محور زنجیره ای ، دسته های آسانسور آسانسور است که قابل تنظیم است و خیلی بیشتر برای ارائه بهترین تجربه سواری. MX350 توسط یک جفت باتری 12 ولت تغذیه می شود که حدود 10 تا 12 ساعت شارژ می شوند. باتری کاملاً شارژ شده می تواند 30 دقیقه تا ساعت یک سواری مداوم را فراهم کند.

Razor MX350 Dirt Rocket Electric Motocross Bike - Blue

 

تیغ MX650

بهترین دوچرخه برقی Razor برای کودکان

دوچرخه دیگری که بسیار شبیه به یک دوچرخه موتورسواری واقعی است ، دوچرخه برقی Razor MX650 برای کودک است ، با این حال در مقایسه با انتخاب های قبلی با حداکثر سرعت آن در سرعت 17 تا 25 مایل در ساعت بسیار سریعتر است. با حداکثر سرعت قابل توجه و سایر قابلیت های آن ، برای نوجوانان مسن تر از 16 سال و بالاتر توصیه می شود. نکته خوب در مورد محدودیت سنی این است که MX650 کاملاً متنوع است ، و سواران جوان بهتر می توانند دوچرخه را مدیریت کنند ، مخصوصاً اگر در استفاده از نسخه های کوچکتر از دوچرخه های برقی Razor استفاده کنند.

بهترین دوچرخه برقی Razor برای کودکان

افزودن به ویژگی های بهتر آن ، باتری 36 ولت است که به مدت یک ساعت سوار شدن مداوم طول می کشد و می تواند 8 ساعت شارژ شود. همچنین با استفاده از یک جفت جعبه دنده قابل تنظیم ، برای گرفتن بهتر و احساس داشتن دسته برای تعادل بهتر. Razor MX650 همچنین با ساخت فولاد بادوام طراحی شده است و حتی می تواند سواری با وزن حداکثر 220 پوند را نیز حمل کند. همچنین مجهز به لاستیک های پنوماتیک 16 اینچی است که حتی در زمین های خشن امکان سوار هموار را نیز فراهم می کند.

بهترین دوچرخه برقی Razor برای کودکان

این دوچرخه خاکی تیغ نیز از نظر سیستم ترمز خود بسیار خوب است. اگر به راحتی می خواهید قدرت ، سرعت و ظرفیت بیشتری از دوچرخه بچه های خود داشته باشید ، قطعاً MX650 انتخابی است که ارزش آن را دارد.

دوچرخه برقی Razor Dirt Rocket SX500

دوچرخه برقی Razor Dirt Rocket SX500

دوچرخه خاکی دیگر برای بچه ها که برای بچه های بزرگتر از 14 سال و حتی بزرگسالان مناسب است ، Razor Dirt Rocket SX500 است. در حالی که این دوچرخه برقی مخصوص بچه ها توسط Razor تقریباً همه چیزهایی را که یک دوچرخه خاکی برای بزرگسالان و جوانان سواری ارائه می دهد ، دارد ، اما در مقایسه با مسابقات خود نیز بسیار ارزان است.

دوچرخه برقی Razor Dirt Rocket SX500

SX500 از یک موتور با سرعت متغیر استفاده می کند که سرعت آن تا 15 مایل در ساعت می رسد. این کل ظرفیت حمل 175 پوند را دارد و می تواند باتری با شارژ کامل تا 40 دقیقه به طور مداوم اجرا شود. این باتری از سه باتری اسید سرب قابل شارژ 12 ولت (در مجموع 36 ولت) تشکیل شده است. علیرغم باتری اضافی ، این دوچرخه خاکی تیغ سبک تر از دوچرخه های خاکی اکثر بچه ها است که تنها 98 پوند وزن آن را وزن می کند.

Razor Dirt Rocket SX500 McGrath Electric Motocross Bike

سایر ویژگی ها شامل سیستم تعلیق دوگانه ، کنترل شتاب پیچ و تاب ، ترمزهای دیسک دوگانه است که در قطعه ای از ثانیه پس از فعال سازی ، یک جفت پاچه تاشو ، لگد جمع شونده و بسیاری دیگر واکنش نشان می دهند. متأسفانه ، از آنجا که دوچرخه کمی بزرگتر است - با ابعاد 24.5 36 36 x 56 ، بچه های 14 سال و بالاتر تنها کسانی هستند که می توانند دوچرخه را مدیریت کنند.

دوچرخه خاکی Razor MX500

Razor MX500 Dirt Rocket Electric Motocross Bike

سلف Razor Dirt Rocket SX500 که بیشتر از دوچرخه سنگین برای بچه ها است ، Razor MX500 است. اگرچه برای قدرت ساخته شده است اما هنوز هم برای کودکان ایمن و راحت سوار شدن حتی برای بچه های کمتر از 12 سال تضمین شده است. این دوچرخه توسط موتور الکتریکی 500W پشتیبانی می شود و ظرفیت حمل 175 پوند را دارد. یک بار شارژ کامل از باتری 36V خود به مدت 12 ساعت می تواند سوارکاری مداوم را برای 40 دقیقه فراهم کند و سرعت آن را تا 15 مایل در ساعت برساند.

این دوچرخه همچنین به دلیل ساخت و ساز با دوام فولاد ، به عنوان یک نوع دوچرخه مخصوص کودکان بسیار سنگین محسوب می شود. همچنین ، با کمک به کنترل سرعت متغیر جفت می شود تا به بچه ها کمک کند سرعت خود را مدیریت کنند. کنترل شتاب چرخش به همراه ترمزهای دیسک دو منظوره دستی نیز باعث افزایش سطح ایمنی برای سوار آن می شود. چرخ های جلوی آن از لاستیک های پنوماتیک 16 اینچی استفاده می کنند در حالی که در عقب از 14 اینچ استفاده می شود. لاستیک های پنوماتیک با سیستم های تعلیق دوگانه جفت شده اند که باعث می شود سفرهای درون زمین های خشن بر روی این دوچرخه راحت و راحت انجام شود.

 

موتور جیبی برقی Razor Pocket Mod

موتور جیبی برقی Razor Pocket Mod

آخرین و مطمئناً نکته مهم آن نیست که موتور برقی Razor Pocket Mod است و در هنگام سفر با مناظر زیبا ، احساس کلاسیک و ایتالیایی را در هنگام مسافرت به شما می دهد. اگرچه از شیک و ظاهری به سبک یورو ساخته شده است و در درجه اول برای بزرگسالان جوان طراحی شده است ، اما همچنین برای تهیه نیازهای سواری جوان سواری طراحی شده است. Razor Pocket Mod از موتور الکتریکی زنجیره ای استفاده می کند و می تواند به حداکثر سرعت 15 مایل در ساعت برسد. دارای یک جفت باتری 12 ولت است که در صورت شارژ شدن کامل در طی 12-18 ساعت حدود یک ساعت می تواند به طور مداوم کار کند.

موتور جیبی برقی Razor Pocket Mod

با وجود ظاهر ظریف آن در مقایسه با دوچرخه های این لیست ، Razor Pocket Mod محکم است و می تواند وزن خود را به اندازه 150 پوند تحمل کند. همچنین دارای یک تنظیم سرعت و سرعت شتاب متغیر برای مطابقت با نیازهای سرعت سوار است. با دیدن اینکه این دوچرخه بیشتر از نوع موتور برقی است ، با یک عرشه تهیه شده است که در آن پاها می تواند استراحت کند و همچنین می تواند به عنوان فضای اضافی برای چمدان یا مسافر باشد. وزن کل آن 75 پوند است که حرکت در آن را آسان می کند.

موتور جیبی برقی Razor Pocket Mod

 

افکار نهایی ما

درست مانند هر دوچرخه دیگر ، دوچرخه های برقی برای بچه هایی که از باتری بهره می برند نیز دارای چندین ویژگی هستند. آنچه که هنگام پیدا کردن دوچرخه بچه گانه ایده آل باید به خاطر داشته باشید این است که ایده هایی راجع به موارد اصلی که می خواهید داشته باشید.

از جمله موارد مهمی که باید در نظر بگیرید شامل وزن دوچرخه ، سن توصیه شده برای سوار ، ابعاد دوچرخه ، دوام ، قدرت و عمر باتری است. به محض اینکه فکر خود را در مورد این ملاحظات مهم جلب کرد ، می توانید به موارد جزئی مانند زیبایی شناسی ، محفظه های اضافی ، میخ های تاشو و سایر ویژگی های اضافه شده بروید. با نگاهی ساده به این لیست ، می توانید هیچ وقت دوچرخه بچه های ایده آل خود را پیدا نکنید.

در زیر نگاهی خواهیم داشت به برخی از مزایایی که منطقی بودن خرید موتور سیکلت های برقی را نسبت به موتور سیکلت های بنزینی نشان میدهد .

1 - کاهش آلودگی هوا

اولین و مهمترین مزیت استفاده از موتورهای برقی کاهش چشمگیر آلودگی هوا می باشد که تاثیر مستقیم در سلامت فرد و جامعه دارد.

2 - بازدهی بالای موتور سیکلت های برقی

موتور الکتریکی، بخش مرکزی موتورسیکلت برقی است. موتورهای الکتریکی جزو پربازده‌ترین ابزار مکانیکی هستند که تا به امروز شناخته‌شده است. انرژی با راندمانی در حدود ۸۵ تا ۹۰ درصد توسط این موتور به چرخ‌ها منتقل می‌شود درصورتی‌که برای موتورهای بنزینی این مقدار در حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد است.

3 - هزینه های نگهداری پایین

عدم نیاز به تعویض روغن , تعمیر و سرویس کاربرات , انژکتور و دیگر بخش های پر استحلاک که در موتور های بنزینی وجود دارد یکی دیگر از بزرگ ترین مزایای موتورهای برقی به شمار می آید.

4 - سوخت ارزان و پاک

یکی از رایج ترین روش های جایگزینی وسایل نقلیه با مصرف سوخت فسیلی، استفاده از موتورسیکلت های برقی است. موتورسیکلت های برقی با استفاده از انرژی برق حرکت می‌کنند و هیچگونه آلاینده ای تولید نمی کنند.

در جدول زیر مقایسه ای بین یک موتورسیکلت برقی و بنزینی آورده شده است.

مقایسه-موتور-برقی-با-موتور-بنزینی

همانطور که در جدول بالا نشان داده شده است در پیمایش یکسان سالانه موتورسیکلت های برقی و بنزینی با در نظر گرفتن هر لیتر بنزین 1000 تومان و هر کیلووات ساعت برق به قیمت فعلی 50 تومان، هزینه انرژی برای موتور سیکلت برقی حدود 20 برابر کمتر از موتور سیکلت های بنزینی است.

5 - کاهش آلودگی صوتی

ازجمله مزایای موتورسیکلت‌های برقی این است که آلودگی‌های صوتی را به‌شدت کاهش می‌دهد؛ این در حالی است که در حال حاضر سهم موتورسیکلت‌های بنزینی از آلودگی صوتی ۵۰ درصد است. 

6 - ایمنی بیشتر موتورسیکلت‌های برقی 

عده‌ای سرعت پایین موتورسیکلت‌های برقی را به‌عنوان فرصت در نظر می‌گیرند و بر ایمن‌تر شدن سفرهای شهری با استفاده از موتورسیکلت‌های برقی تأکید می‌کنند. 

مطالب آموزشی مرتبط:

8 مرحله برای شناخت و انتخاب خرید دوچرخه

8 مرحله برای شناخت و انتخاب خرید دوچرخه

آیا قصد دارید دوچرخه بخرید؟ و در بین برندها و مدلهای دوچرخه در بازار سردرگم شده اید؟ و شاید اطلاعات مناسبی از سبک و انواع دوچرخه و استفاده هر دوچرخه و کارایی آنها ندارید! به نظرتان خرید دوچرخه شهری مناسب است یا خرید دوچرخ....

8 مرحله برای شناخت و انتخاب خرید دوچرخه

   محصولات مشابه