مقالات گیمینگ تولز

فروشگاه

راهنمای خرید تاب و سرسره پارک

در این متن به بررسی چند مورد از بهترین ایده ها برای خرید و انتخاب بهترین تاب و سرسره پارکی می‌پردازیم. این وسایل درعین زیبا و سرگرم کننده بودن باید کارآمد باشند و بتوان از آنها در بازه زمانی طولانی استفاده کرد. این موضوع بدان معنا است که کاربرد و جذابیت این وسایل نباید به دوران کوتاهی محدود شده و پس از آن بی استفاده شوند؛ بلکه بدون آن که کاربرد مفید خود را از دست بدهند باید بتوان طی سال های طولانی از آنها استفاده کرد. لازم به ذکر است تاب و سرسره پارک نباید برای سن خاصی باشند، بلکه باید برای بازه سنی گسترده تری طراحی شوند تا کودکان در سنین مختلف بتوانند از این وسیله ها در پارک ها استفاده کنند. این موضوع در استفاده مفید از فضای پارک هم موثر بوده و از یک فضا می‌توان برای وسایل مختلف با کاربردهای گسترده استفاده کرد.

اندازه مناسب تاب و سرسره پارک

اندازه تاب و سرسره پارک در خرید این دسته از وسایل بسیار مهم است و جزء اصلی ترین عواملی است که باید در خرید تاب و سرسره پارک به آن توجه کرده و در نظر گرفت. درست مانند خرید مبلمان داخل خانه که اندازه در آن بسیار مهم است و همه ما هنگام خریدن آنها حساسیت زیادی به خرج می‌دهیم؛ در خریدن تاب و سرسره پارک ها هم باید دقت کرده و به همان اندازه حساس باشیم تا وسیله های خریداری شده دارای بهترین کیفیت باشند. شرکت ایمن ترافیک کالا یکی از شرکت های تولید کننده تجهیزات پارکی استاندارد می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ایمن ترافیک کالا تماس بگیرید.

جنس مواد سازنده تاب و سرسره پارک

هنگام خرید تاب و سرسره پارک جنس مواد سازنده این وسیله از مهم ترین عواملی است که حتما باید به آن دقت کرد. در گذشته همه پارک ها وسیله های فلزی داشتند که در تابستان و زمستان به پوست بدن کودکان آسیب می‌زد؛ ولی بعد از گذشت چند سال مسئولین تصمیم گرفتند در جنس تاب و سرسره پارک ها تجدید نظر کنند و از جنس دیگری برای وسیله ها استفاده کنند تا برای کودکان هم کم خطرتر باشد.


خرید تاب و سرسره پارک چوبی

تاب و سرسره های پارک می‌توانند در جنس های گوناگون چوبی و پلاستیکی باشند. زیرا این وسیله ها برای کودکان است و باید بهترین جنس را برای آنها در نظر گرفته و بهترین کیفیت را استفاده کرد تا کمترین آسیب به بدن کودکان وارد شود. جنس چوب برای تاب و سرسره های کودکان می‌تواند گزینه خوبی باشد. آب و هوای سرد و گرم چندان تاثیری بر چوب نگذاشته و آسیب کمتری به پوست کودکان وارد می‌کند. اما این جنس مقاومت چندانی در برابر بارش نداشته و باید با روکش های مقاوم پوشیده شده و یا در مناطق گرمسیر استفاده شود.

در واقع جنس بدنه سرسره ها و نشیمن گاه تاب ها از چوب ساخته نمی‌شود بلکه فقط اسکلت اصلی این وسیله های بازی از چوب ساخته شده و قسمت های دیگر طبق سفارش مشتری ها از موار دیگری چون پلی اتیلن و پلاستیک تهیه می‌شود.

خرید تاب و سرسره پارک پلاستیکی

پلاستیک جنس دیگری است که برای ساخت تاب و سرسره پارک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع از پلاستیک ها که به صورت فشرده هستند، در گرمای بسیار زیاد آسیب نمی‌بینند و مشکلی به وجود نمی‌آورند؛ همچنین آسیبی به پوست حساس کودکان نمی‌زنند. همه بخش های سازنده یک پارک می‌تواند از جنس وسایل بازی پارکی پلی اتیلن باشد. زیرا این نوع پلاستیک می‌تواند به راحتی هر شکلی به خود بگیرد. انعطاف پذیر بودن این نوع از مواد کاربرد آن را گسترده تر کرده و حتی در ساخت تولید میز و صندلی پارک هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مهم ترین ویژگی پلاستیک و مشتقات آن مانند پلی اتیلن عمر طولانی و قابلیت بازیافت است. تاب و سرسره پارکی از جنس پلاستیک در برابر بارندگی و تغیرات دما مقاوم بوده و به دلیل نرمی و نبود لبه های تیز آسیبی به کودکان وارد نمی‌کند اما باید در نگهداری و تعمیرات آن بسیار دقت کرد، زیرا هرگونه شکستگی و خرابی در اجزای آن ممکن است موجب سقوط یا آسیب کودکان شود. با تمام نکاتی که در بالا گفته شد هنوز هم گاهی در شهرهای کوچک وسایل بازی فلزی و خطرناک استفاده می‌شود که باید هرچه زودتر تعویض شده تا جلوی آسیب های احتمالی را بگیرد. با تمام این نکات اما همچنان رعایت ایمنی شهربازی مهم ترین نکته برای پیشگیری از خطر و حفظ امنیت کودکان است.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

راهنمای خرید تاب و سرسره کودک


راهنمای خرید تاب و سرسره کودک   

شما به دنبال خرید تاب و سرسره کودک یا مجموعه بازی کودک هستید برای همین به این صفحه آمده اید، به شما تبریک می‌گوییم چون وارد جای درستی شدید، ما تجربه چندین ساله خود را اینجا برای شما بازگو کردیم تا به راحتی بتوانید بهترین انتخاب را برای خرید تاب و سرسره کودک یا خرید مجموعه بازی برای مهد کودک و سایر مجموعه های خود داشته باشید! ادامه مطلب

راهنمای خرید تاب و سرسره کودک

 

   محصولات مشابه