مقالات گیمینگ تولز
فروشگاه

چگونه بهترین دوربین های شکاری را برای شکار انتخاب کنید

50 سال شکار بازی بزرگ به من ارزش استفاده از چشمانم را یاد داده است. گرچه ممکن است این امر واضح به نظر برسد ، بسیاری از شکارچیان بزرگ هنر "دیدن" را فرا گرفته اند.

به این معنی نیست که شما باید دید 20/20 داشته باشید. این به این معنی است که شما باید بدانید که چگونه و چه موقع از چشمان خود استفاده کنید. شما همچنین باید برای این کار دوربین های شکاری مناسب را انتخاب کنید. در اینجا نحوه انتخاب بهترین دوربین های شکاری برای روشی که شکار می کنید آورده شده است.

چگونه بهترین دوربین های شکاری را برای شکار انتخاب کنید

هنگام انتخاب دوربین های شکاری با کیفیت ، به دنبال مدل های زره ای لاستیکی باشید که دارای شیشه ای با کیفیت بالا و پراکندگی بسیار عالی HD (HD) با لنزهای کاملاً چند لایه است.

ویژگی های دوربین دو چشمی را باید در نظر بگیرید

هنگام انتخاب دوربین شکاری برای شکار ، مهمترین عامل ممکن است دوام باشد. یک ضرب و شتم خوب روی یک سنگ یا درخت می تواند یک چشمی دو چشمی را از تراز وسط قرار دهد. من یک دوربین دوچشمی دیدم که در خارج از جعبه خوب کار می کنند ، اما آنها هنگام استفاده در این زمینه شکننده شدند ، که در واقع آنها را بی فایده می کند.

قیمت به تنهایی نمی تواند دوام را در یک دوربین دوچشمی شکار تضمین کند ، اما نقشی دارد. اگر در دامنه قیمت "معامله" قرار بگیرید ، احتمالاً پشیمان خواهید شد. بیشتر دوربینهای شکاری ناهموار دارای زره پوش لاستیکی برای جذب تپش هستند و از نیتروژن تصفیه می شوند و آنها را ضد آب و مه آلود می کند. همیشه بر این ویژگی های دوام اصرار کنید.

گالری عکس

 

چگونه بهترین دوربین های شکاری را برای شکار انتخاب کنید

همچنین روی پوشش های شیشه ای و لنزها با کیفیت اصرار کنید. با ورود نور به دوربین دوچشمی ، هر یک از سطوح داخلی شیشه را پرتاب می کند. برخی از آن نور هرگز به چشم انسان نمی رسد. شیشه با کیفیت نه تنها تصویر واضح تری ایجاد می کند بلکه درصد بیشتری از نور را نیز منتقل می کند. به دنبال دوربین های شکاری باشید که لیوان HD با کیفیت عالی و پراکندگی (ED) با کیفیت عالی را ارائه می دهند.

پوشش های لنز خوب باعث افزایش بازتاب نور در سطح شیشه ها می شوند تا تصویر بیشتر تقویت شود. با استفاده از لنزهای بدون پوشش ، انتقال نور از لنزهای عینی به عینک می تواند 70 درصد یا کمتر باشد ، در حالی که پوشش های لنز خوب می توانند آن را تا 95 درصد انتقال دهند. برای تیزترین و درخشان ترین تصویر ممکن ، دوربین های شکاری را با لنزهای "کاملاً چند لایه" خریداری کنید ، که تضمین می کند لنزها با چندین لایه در تمام سطوح لنز پوشانده شده اند.

علاوه بر این ، در مورد روشنایی ، من هرگز از خرید به اصطلاح مینی دوربین دوچشمی برای شکار دفاع نمی کنم زیرا آنها هیچ وقت به اندازه دوربین های شکاری تمام سایز روشن نیستند. دلیل این است که اندازه مردمک خروج تا حد زیادی روشنایی را دیکته می کند ، و به طور مشخص ، دوربین های دوچشمی دارای دانش آموزان خروجی کوچکتر هستند.

برای محاسبه اندازه مردمک خروجی ، اندازه لنز هدف را با قدرت دوربین دوچشمی تقسیم کنید. به عنوان مثال ، یک دوربین دوچشمی 10x40 دارای یک شاگرد خروجی 4 میلی متر (40 Ã · 10 = 4 میلی متر) است ، در حالی که یک مینی دو چشمی 10x24 دارای یک مردمک خروجی 2.4 میلی متر است (24 Ã · 10 = 2.4).

دوربین دوچشمی شکاری

 

ntense 8X42 Cabela در قسمت انتهایی دارای یک شاگرد خروجی 5/25 میلی متر است ، در مقابل یک توله سگ خروجی 2.8 میلی متر برای 9X25 در بالا. در نور کم ، 8X42 بسیار روشن تر خواهد بود ، به همین دلیل نویسنده خرید مینی دوربین دوچشمی را برای شکار توصیه نمی کند.

در هر شرایطی غیر از نور آفتاب روشن ، دانش آموزان خروجی 2.4 میلی متر صحنه را تاریک تر از آنچه واقعاً هست جلوه دهند ، زیرا مردمک خروجی در واقع کوچکتر از مردمک چشم شما است. من هیچ چشمی را با یک شاگرد خروجی کوچکتر از 4 میلی متر پیشنهاد نمی کنم و 5 میلی متر نیز ارجح است. دوربین شکاری خوب در واقع باعث می شود صحنه ای روشن تر از آنچه هست ، به نظر برسد ، یکی از مهمترین مزیت های هر لیوان با قدرت بالا.

دوربین دوچشمی شکاری

هنگام جستجوی جزییات ، مانند مورچه یا گوش حیوان ، در چمن یا پس زمینه پیچیده دیگر ، دوربین های شکاری کم مصرف بسیار ارزشمند هستند.

بهترین دوربین شکاری برای شکار از راه دور

بعضی از شکارچیان از ارزش دوربین های شکاری در یک حد عادی غافل می شوند ، اما من می دانم که آنها را برای برداشتن جزئیات ، مانند یک قلع مورچه در میان شاخه ها و شاخه ها یا نوک بینی آهو در قلم موهای سنگین ، بسیار ارزشمند می دانم. مهمتر از همه ، آنها در بازیابی بازی بی ارزش هستند. وقتی یک حیوان را شلیک می کنید ، همیشه نمی توانید دقیقاً بگویید که گلوله یا پیکان شما به کجا برخورد می کند ، اما یک نگاه سریع از دوربین شکاری شما غالباً مکان دقیق شلیک را نشان می دهد. و دوربین های شکاری در ردیابی و جستجوی حیوانات فرو رفته غیر قابل تعویض هستند.

برای شکار قلم مو ، دوربین دوچشمی به اندازه کافی برای شناسایی نقاط دوربرد و برای شناسایی جزئیات در شرایط متراکم و تاریک مورد نیاز نیست. بنابراین بزرگنمایی زیاد نباید مورد توجه شما باشد. در حقیقت ، در حدود چهار برابر بزرگنمایی 10 برابر و بزرگتر می تواند بیش از کمک باشد زیرا بزرگنمایی بیشتر ، عموماً میدان دید باریک تر ، عمق میدان کم عمق تر ، و دوربین شکاری دوچشمی را لرزان تر خواهد کرد. . همه اینها می تواند توانایی شما را در بررسی سریع باف بافی در میان درختان یا فرار از روی برس مانع کند.

همانطور که غالباً نوشتم ، برای شکار نزدیک یک ماهه ، 6X ، 7X و 8X بزرگنمایی گسترده ای را ارائه می دهند ، و این قدرت های نسبتاً پایین مزایای ذاتی نسبت به قدرت های بالاتر دارند ، از جمله میدان دید وسیع تر ، عمق بیشتر میدان ، تسکین بیشتر چشم و ... بزرگتر از مردمک برای روشنایی بیشتر

انتخاب دوربین شکاری

برای شیشه کاری های تمام روز ، روی یک صندلی راحت تکیه کنید و دوربین های شکاری خود را بر روی سه پایه ثابت سوار کنید. برای کنترل حداکثر ، دست خود را از سه پایه کنار بگذارید به جز اینکه در زاویه شیشه بندی خود تنظیمات کمی داشته باشید.

به نظر من ، در محله های نزدیک و سایه های عمیق یا هنگام شیشه پردازی در نور طوفان ، روشنایی همیشه بزرگنمایی را بر هم می زند. برای شکار زیاد ، بالاتر از 8X نمی رفتم. دوربین دوچشمی Intense HD 8x42 Cabela یک ترکیب عالی از بزرگنمایی 8 قدرت با هدف 42 میلی متر را ارائه می دهد که به لطف شیشه HD امکان دید گسترده و قابلیت جمع آوری نور بسیار عالی را فراهم می کند.

البته شکارچیان Trestand نمی توانند اینها را بر روی سه پایه سوار کنند ، اما شما هنوز هم می توانید آنها را ثابت نگه دارید. هر زمان ممکن باشد ، دوربین شکاری را بر روی تنه درخت ایستاده خود فشار دهید ، یا در صورت عدم امکان ، در مقابل درخت تکیه دهید تا بدن خود را برای نگه داشتن پایدارتر روی دوربین شکاری ثابت نگه دارید.

بهترین دوربین های شکاری برای مشاهده فاصله طولانی

بدون شک ، برای شکار غربی و کوهستانی ، محبوب ترین بزرگنمایی این روزها 10 برابر است. به اندازه کافی قدرتمند است که می تواند جزئیات دوردست را فاش کند ، اما در صورت لزوم برای شیشه سازی سریع و غیرمستقیم به اندازه کافی متوسط است. بنابراین ، اگر شما در حال خرید دوربین شکاری در درجه اول برای شکار غربی هستید ، اول به 10 برابر فکر کنید. اگر واقعاً دست ثابت دارید ، حتی ممکن است دوربین شکاری را با بزرگنمایی 12 برابر در نظر بگیرید.

در حالی که می توانید چنین دوربین های شکاری را با دقت نگه دارید ، با استفاده از سه پایه بازی بسیار بیشتری خواهید دید. سرسختی تقریباً به اندازه قدرت در بازی یابی بسیار مهم است. من تا آنجا پیش می روم که می گویم شما با یک دوربین دو چشمی 7 برابر روی سه پایه نسبت به یک دست 10x دستی بسیار بهتر خواهید دید. بزرگنمایی متغیر مهم نیست ، اما ثبات است.

 

انتخاب دوربین شکاری

در این زمینه ، یک راه سریع برای پایدار نگه داشتن دوربین شکاری شما این است که محکم روی زمین بنشینید ، آرنج های خود را روی زانوهای خود ببندید و زانوها را بر روی پیشانی خود فشار دهید.

نکاتی برای شیشه دوچشمی ثابت

امروزه این یک دوربین دوچشمی نادر از هر قدرت است که مستقیماً با یک پایه سه پایه به کارخانه می آید ، اما بسیاری از مونت های پس از بازار بسیار عالی کار می کنند. آداپتور سه پایه دو چشمی Vanguard's BA-185 برای اطمینان از وجود پایدار در بین لنزها هدف قرار می گیرد. آداپتورهای اطراف آن مانند BOGgear Binocular Rest از Cabela نیز سریع ، آسان و کارآمد هستند. من سالهاست که از هر دو سبک استفاده کرده ام.

مطمئناً همیشه نمی توانید از سه پایه استفاده کنید ، اما می توانید به راحتی روش هایی برای ثابت نگه داشتن دوربین شکاری خود پیدا کنید. برای داشتن یک سکوی شیشه ای سریع اما جامد ، روی زمین بنشینید ، آرنج های خود را روی زانوهای خود ببندید و دوربین شکاری خود را در برابر چشمان خود فشار دهید.

در اینجا گزینه دیگری وجود دارد: در حالی که پیاده روی می کنم اغلب یک قطب کوه نوردی را برای پایداری پیاده روی در نظر می گیرم ، اما من آن را به همان اندازه یک مونوپود شیشه ای ارزشمند می دانم.

برای این استفاده نوک قطب نورد را به طور محکم در زمین کاشته و دوربین های شکاری من را روی دسته استراحت می کنم. این بسیار خوب است یا در حالت نشسته و یا ایستاده. به عنوان گزینه دیگر ، من از بسته شکار خود به عنوان سکوی شیشه ای استفاده می کنم. هرچه طول بکشد وقتی صحبت از بزرگ بازی شیشه ای می شود ، استحکام خدادادی است ، اما شیشه سازی خوب با اضافه کردن یک جفت دوربین شکاری به تجهیزات شکار شما شروع می شود.

نکاتی برای شیشه دوچشمی ثابت

قطب نوردی یک مونوپود عالی را برای تثبیت دوربین شکاری ایجاد می کند. شما فقط باید قطب را برای ارتفاع مناسب تنظیم کرده و عینک را در بالا قرار دهید. در هنگام ایستادن یا نشستن به همان اندازه خوب کار می کند.

نکاتی پیش از خرید دوربین شکاری چشمی برتر

همانطور که احتمالا می دانید، دوربین های دو چشمی، همانند یک کیت هستند که در آن قطعات مختلف به کار رفته است که می تواند طیف وسیعی از سناریوها مانند طبیعت گردی و حتی به عنوان یک هدیه به شخصی که عاشق سفر است پوشش دهد. شاید شما ندانید که چه دوربینی برای حرفه شما مناسب است. گاهی ممکن است دوربینی گران قیمت خریداری کنید بدون آن که از امکانات وسیع آن بخواهید استفاده کنید. پس باید نیاز خود را دقیقا بدانیم تا بهترین انتخاب را در میان بهترین دوربین های شکاری داشته باشیم. به عنوان مثال شناختن نیاز خود در دو بخش زیر خلاصه می شود :

  1. دوربین های شکاری کامپکت مناسب طبیعت گردی و مسابقات ورزشی
  2. دوربین های شکاری حرفه ای برای مشاهده آسمان و ستارگان

پس در قدم اول، با دانستن نیاز دقیق خود می توانید انتخاب هوشمندانه داشته باشید و تا حدودی از هزینه اضافی خود کم کنید. تا اینجای کار، اگه عجله دارید تا ۵ عدد از بهترین دوربین های دوچشمی را ببینید، پس بفرمایید و نگاهی به این لیست بکنید

  1. Steiner Safari Ultrasharp 10X26
  2. Swarovski EL 50
  3. Celestron Skymaster 25X100
  4. Olympus Urban 8-16X25 Zoom PC 1
  5. Nikon Monarch 5

هنگام خرید دوربین شکاری برتر به چه نکاتی باید توجه کرد؟

هنگام خرید دوربین شکاری برتر به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در قدم اول برای خرید بهترین دوربین شکاری، دو مؤلفه مهم که باید در نظر بگیرید.

یکی قدرت بزرگ نمایی و دیگری اندازه لنز دوربین است. به عنوان مثال، عبارت 10×30 بر روی دوربین نشان دهنده لنز ۳۰ میلی متری با قدرت بزرگ نمایی ۱۰ ایکس است. اندازه لنز در میزان جذب نور که در توانایی دیدن محیط تاریک و قدرت بزرگنمایی هم در تصویر بزرگ و شفاف موثر است. به طور معمول برای مصارف عمومی بزرگنمایی ۸ تا ۱۰ برابری کافی است و کاملا نیاز شما را برطرف می کند.

اما ممکن است برای کار و حرفه های تخصصی تر نیاز به قدرت بزرگنمایی بیشتری حس شود، اما این نکته را فراموش نکنید، هرچه قدرت بزرگنمایی بیشتر شود، میزان لرزش تصویر هم بیشتر است و برای حل این مشکل مجبور به تهیه سه پایه هم هستید که دوربین خود را بر روی آن قرار دهید و یا هزینه زیادتری را صرف کنید و مدل هایی را بخرید که دارای ویژگی تثبیت کننده تصاویر باشد.

ویژگی های دوربین های شکاری به همین جا ختم نمی شود. مواردی هم مانند جنس و مواد بکار رفته در ساخت آن، وزن و راحتی استفاده و همچنین اذیت نشدن چشم هم دخیل است که هر کدام می تواند بر قیمت تمام شده دوربین تاثیر بگذارند.

انتخاب بهترین دوربین شکاری با توجه به نیاز شما:

انتخاب بهترین دوربین شکاری با توجه به نیاز شما:

اگر همین الان اماده سفارش دادن یک دوربین شکاری خوب با توجه به نیاز خود هستید، پس ادامه مطلب را از دست ندهید.

اولین فاکتور برای هر شخصی قیمت محصول می باشد. به همین دلیل ما مجموعه ای از بهترین دوربین های شکاری را جمع کرده ایم تا نه تنها با نیازهای شما سازگار باشد بلکه از نظر قیمت نیز جیب شما را به کل خالی نکند.

برای پیاده روی و گردش در طبیعت، یک دوربین شکاری سبک، قابل حمل و جمع و جور را در نظر بگیرید که می توان آن را در جیب گذاشت و حتی در برابر رطوبت هم مقاوم باشد. در برخی موارد از قابلیت ضد مه نیز ممکن است در فضای بیرون از خانه توصیه شود.

اما برای تماشای پرندگان و حیوانات وحشی، فاکتور بزرگنمایی بالا را به این لیست اضافه کنید ، زیرا احتمالاً از فاصله دور حیوانات و پرندگان را مشاهده خواهید کرد.برای مشاهده در محیط کم نور ، تهیه دوربینی با لنزهای بزرگتر و روشن تر ارزش هزینه را دارد.

بهترین دوربین های شکاری که هم اکنون برای خرید در دسترس شما هستند در لیست زیر گردآوری شده اند.

بهترین انتخاب برای فعالیت هایی که در فضای باز انجام می شود

 بهترین انتخاب دوربین شکاری برتر در جهان برای خرید: STEINER SAFARI ULTRASHARP 10X26

بهترین انتخاب دوربین شکاری برتر در جهان برای خرید: STEINER SAFARI ULTRASHARP 10X26

این دوربین شکاری فشرده و باریک با بدنه پلاستیکی برای انواع فعالیت ها در فضای باز طراحی شده است. مثلا تماشای تیم فوتبال مورد علاقه شما از دور باشد یا تصویر نزدیک یک اسب آبی بدون اینکه بخواهید مزاحم آن شوید. از مشخصات آن می توان به لنز ۲۶ میلیمتری و بزرگنمایی ۱۰ برابری اشاره کرد.
دلایل برای خرید:

بهترین دوربین شکاری برای ماجراجویی مانند سافاری

دومین دوربین شکاری از لیست بهترین های جهان: SWAROVSKI EL 50

دومین دوربین شکاری از لیست بهترین های جهان: SWAROVSKI EL 50

دارای لنز ۵۵ میلیمتری و تصویری چشمگیر و گسترده ای به شما می دهد و برای دیدن منظره ای بکر طراحی شده است. لنزهای این دوربین به قدری دقیق هستند که سوژه به همان اندازه تیز و روشن به نظر می رسد که گویی سه متر از آن بیشتر فاصله ندارید.
دلایل خرید دوربین شکاری برای ماجراجویی مانند سافاری:

بهترین دوربین شکاری برای مشاهده ستارگان

 بهترین دوربین شکاری برای مشاهده ستارگان CELESTRON SKYMASTER 25X100

CELESTRON SKYMASTER 25X100

این دوربین از وزن بالایی برخوردار است.
برای ثابت نگه داشتن آن باید از یک سه پایه کمک بگیرید ، اما در هنگام مشاهده اجسام آسمان شب سورپرایز خواهید شد.

این دوربین قدرتمند از بدنه ای مستحکم نیز ساخته شده است. لنزهای ۱۰۰ میلیمتری با قابلیت بزرگنمایی ۲۵ برابری آن می تواند منظره ای واضح را برای شما به ارمغان بیاورد. اما اگر قیمت آن برای شما گران است، بهتر است به سراخ نسخه ارزانتر با لنز ۷۰ میلیمتری بروید.
دلایل خرید دوربین شکاری برای مشاهده ستارگان:

بهترین دوربین شکاری برای مشاهده مسافت های طولانی

بهترین دوربین شکاری برای مشاهده مسافت های طولانی OLYMPUS URBAN 8-16X25 ZOOM PC 1

OLYMPUS URBAN 8-16X25 ZOOM PC 1

گاهی اوقات شما از دوربین شکاری خود فقط قدرت بزرگنمایی آن را می خواهید و دیگر امکانات آن برای شما اهمیتی ندارد. این مدل بزرگنمایی ۸ تا ۱۶ برابری برای شما به ارمغان می آورد. کیفیت تصویری که این دوربین به شما می دهد بد نیست اما برای تنظیم شفافترین حالت باید با آن کلنجار بروید.
دلایل خرید:

بهترین دوربین شکاری برای تماشای پرندگان

بهترین دوربین شکاری برای تماشای پرندگان NIKON MONARCH 5 20X56

NIKON MONARCH 5 20X56

ابن دوربین به ظاهر مانند لیوان پلاستیکی است که دارای امکانات خوب، کیفیت عالی و از قیمت منطقی برخوردار است. آن چه که در مورد این دوربین باید به شما بگویم این است که در شرایطی فوق العاده عملکرد خوبی دارد. لنزهای ۵۶ میلیمتری آن زاویه دید وسیعی به شما می دهد و تصاویر واضح و روشن است که گویی با چشم عادی انسان دیده می شود و با بزرگنمایی ۲۰ برابری هر سوژه ای را در برابر چشمان شما قرار می دهد. این دوربین گواهی نامه ضد آب بودن را نیز دارد.
دلایل خرید:

بهترین دوربین شکاری انتخاب برای سفرهای دریایی

 بهترین دوربین شکاری انتخاب برای سفرهای دریایی 6.PENTAX 7X50 HYDRO

6.PENTAX 7X50 HYDRO

این مدل با لنزهای ۵۰ میلیمتری و بزرگنمایی ۷ برابری بسیار گزینه مناسبی مخصوص دریانوردان است که به یک قطب نما یکپارچه با نور پشتی ، علائم مرجع برای گرفتن امواج ناوبری و محفظه پلاستیکی تا عمق 1.5 متر احتیاج دارند.
دلایل خرید:

برترین دوربین شکاری برای رویدادهای ورزشی

 برترین دوربین شکاری برای رویدادهای ورزشی LEICA ULTRAVID 8 X 20 COLORLINE

LEICA ULTRAVID 8 X 20 COLORLINE
دلایل خرید
تاحالا به این فکر کردید که در حال تماشای یک مسابقه اسب سواری و یا اتومبیل رانی هستید، فقط کافی است دست در جیب خود کنید و این دوربین دو چشمی زیبا را بیرون بیاورید و با استفاده از زوم ۸ برابری و کیفیت تصویر شفاف و عریض این دوربین از تماشای مسابقه لذت ببرید. جنس بدنه این دستگاه بسیار مرغوب بوده و در دست گرفتن آن حس خوشایندی دارد. همچنین کیفیت لنزهای بکار رفته در آن فوق العاده بوده و تصاویر شفافی برای شما مهیا می کند
-بزرگنمایی ۸ برابری
زاویه دید فوق العاده

برترین دوربین شکاری برای مشاهده پرندگان در آسمان کم نور و زمستانی

برترین دوربین شکاری برای مشاهده پرندگان در آسمان کم نور و زمستانی. RSPB HDX 8 X 42 BINOCULARS

RSPB HDX 8 X 42 BINOCULARS

این دوربین شکاری جمع و جور، برای دیدن پرندگان در آسمان کم نور همانند آن چه که در زمستان ها رخ می دهد مناسب است. به لطف پوشش های موجود بر روی لنز ها دارای کنتراست و شفافیت بالا نیز هست. این دوربین شکاری کاملاً ضد آب و مه هست که باعث شده تا در انواع و اقسام شرایط آب و هوایی و فضای باز مناسب باشد. وزن فوق العاده کم این دستگاه و لنزهای قوی ۴۲ میلیمتری، آن را در جایگاه ویژه ای قرار در دوربین های شکاری قرار می دهد.
دلایل خرید:

بهترین دوربین شکاری برای تماشای حیاط وحش

 بهترین دوربین شکاری برای تماشای حیاط وحش CANON 18X50 IS ALL WEATHER

CANON 18X50 IS ALL WEATHER

اگر شما هم مانند خیلی از آدم ها مشکل لرزش تصویر هنگام استفاده از دوربین شکاری را دارید و نمی‌توانید لرزش ان را کنترل کنید بهتر است از دوربین هایی استفاده کنید که قابلیت لرزش گیر تصاویر را داشته باشند. این دوربین کنن با لنزهای ۵۰ میلیمتری خود قابلیت ۱۸ برابر بزرگنمایی را به شما می دهد و در دل خود از تثبیت کننده تصاویر هم بهره می برد تا لرزش ها را به حداقل ممکن برساند. دلیل قیمت بالای آن هم وجود همین امکانات است. سیستم لنز این دوربین دارای فناوی IS می باشد که شبیه دوربین های DSLR عمل می کند که مرتبا تنظیماتی را برای وجود بهترین تصویر انجام می دهد. این سیستم کاملا ایده آل برای تماشای حیاط وحش از فاصله دور است. همچنین از این دوربین می توان در دریانوردی که نیاز به دید با برد طولانی است نیز استفاده می شود
دلایل خرید:

بهترین دوربین شکاری برای ردیابی هواپیماها

 بهترین دوربین شکاری برای ردیابی هواپیماها AVALON 10 X 42 PRO HD BINOCULARS

AVALON 10 X 42 PRO HD BINOCULARS

اگر به دنبال دوربین های شکاری با کیفیت عالی هستید، Avalon 10 x 42 Pro HD می تواند بهترین دوربین شکاری برای شما باشد.این دوربین در رده سبک‌ترین دوربین های درجه یک حرفه ای در جهان به شمار می رود ، اما از قیمت بالایی برخوردار هستند و با یک پارچه تمیز ، کیف و بند گردن در جعبه قرار می گیرند. این دوربین ضد آب بوده و لنزها به گونه ای طراحی شده اند تا در طیف وسیعی از شرایط بهترین تصویر ممکن را ارائه دهد. دلایلی که باعث می شود این دوربین به عنوان دوربینی برای دیدن هولپیماها انتخاب شود وزن سبک آن است که اجازه می دهد به راحتی ساعت ها آن را در دست بگیرید و با لنزهای باکیفیت آن به رصد آسمان و هواپیماها بپردازید. این دوربین بسیار مناسب فرودگاه ها و برج های مراقبت آن است.
دلایل خرید:

بهترین دوربینی که شما می توانید تهیه کنید

 بهترین دوربینی که شما می توانید تهیه کنید PRAKTICA FALCON 12X50

PRAKTICA FALCON 12X50

اگر شما به دنبال دوربین شکاری هستید که برای تمامی شرایط ساخته شده باشد و سطح نیازهای وسیعی را پوشش دهد بدون شک بهترین انتخاب همین دوربین می باشد. با لنزهای ۵۰ میلیمتری باکیفیت و قدرت بزرگنمایی ۱۲ برابری از پس اکثر نیازهای شما مثل دیدن مسابقات ورزشی، حیاط وحش و پرندگان در آسمان بر می آید.
دلیل خرید:

لوکس ترین دوربین شکاری بازار

 لوکس ترین دوربین شکاری بازار ZEISS VICTORY SF 10X42

ZEISS VICTORY SF 10X42

اگر واقعا مشتاق این هستید که هزینه زیادی انجام دهید و یکی از بهترین و گرانترین و البته لوکس ترین دوربین شکاری را خریداری کنید، پیشنهاد ما به شما این دوربین ساخت شرکت زایس آلمان می باشد. کمپانی زایس یکی از خوشنام ترین کارخانه های تولید لنز دوربین می باشد که محصولات با کیفیت آن شامل شیشه های لنز در محصولات کمپانی های سونی و پاناسونیک نیز یافت می شود. یک چشمی هفت عدسی و بزرگنمایی 10 برابر باعث می شود که هرگونه تعقیب و گریز ، به ویژه مشاهده حیوانات وحشی، عملکردی فوق العاده را ارائه می دهد. طراحی ای دوربین به گونه ای است که می توانید ساعت ها آن را در دست بگیرید و خسته نشوید.
دلایل خرید:

سخن پایانی برای خرید بهترین دوربین شکاری

دنیای دوربین های شکاری هم از نظر عملکرد و هم قیمت طیف گسترده ایی دارند. ما سعی کردیم در اینجا ۱۲ عدد از بهترین دوربین ها برای کاربرد های متفاوت معرفی کنیم. اما دو نوع دوربین دیگر را در انتها و خارج از لیست بالا به شما معرفی می کنیم.

گزینه اول برای افرادی به کار می رود که از دوربین خود طیف گسترده کاربرد ها را می خواهد، از دیدن مسابقات فوتبال و اسب سواری و اتومبیل رانی، تا طبیعت گردی و تفریح.
و گزینه دوم برای افرادی است که سادگی و سهولت استفاده را انتظار دارند و میخواهند برای همه افراد خانواده مناسب باشد.

همچنین به دلیل بزرگنمایی ۲۵ برابری و عدم وجود تثبیت کننده تصویر در این دوربین بهتر است آن را بر روی سه پایه گذاشته و سپس از مناظر دیدن کنید.

خیلی از دوربین های شکاری و دوربین های دوچشمی فقط مخصوص تماشای پرنده ها و تماشای برخی ستاره ها نیستند گاهی شما نیاز دارید تا برای شکار خود یک هدف را به صورت دقیق و به صورت لحظه ای زیر نظر گرفته و از حرکات او باخبر باشید. همانطور که متوجه شدید کاربری بسیار زیاد دوربین های دوچشمی شاید باعث شود شما نتوانید به صورت درست در خرید آنها تصمیم گیری داشته باشید. در این مقاله تیم تخصصی زردکوه سعی کرده است در شش قدم شما را خرید دوربین شکاری راهنمایی کند.

قدم اول : قیمت موردنظر و بودجه خود را تعیین کنید
امروزه که همه افراد به دلیل وضع موجود در بازار آزاد نمی توانند هزینه های گزاف داشته باشند یکی از نکات اساسی برای خرید هر وسیله ای از جمله دوربین های شکاری و دوربین دوچشمی مشخص کردن رنج بودجه و هزینه های خود است. تجربه به ما نشان داده است که قبل از اینکه شما وارد هر مساله ای شوید باید بودجه و مخارج خودتان را یادداشت کرده و طبق آن تصمم خود را بگیرید

قدم دوم : اندازه لنز را با توجه به دانش خود انتخاب کنید

شما باید ببینید به چه اندازه لنزی و برای چه کاری نیاز دارید، خیلی از افراد زمانی که می خواهند برای خرید تلسکوپ و خرید دوربین تک چشمی اقدام کنند حتما یا در مورد آن مطالعه داشته اند و یا تجربه استفاده از آن را. اگر هیچکدام از این موارد را تجربه نکرده اید اصلا جای نگرانی نیست دو راه پیش روی شماست. ابتدا می توانید به وبسایت زردکوه مراجعه کرده و در مطالب وبلاگ و کتگوری محصولات بگردید تا دید و تجربه نسبی ای پیدا کنید و یا اگر این کار برای شما مشکل و طاقت فرسا است می توانید از کارشناسان ما در خرید به صورت رایگان کمک بگیرید.

قدم سوم : مدل های بسیار زیادی را تجربه کنید
قبل از خرید دوربین دوچشمی شما باید به این نکته حتما توجه داشته باشید که اگر تا به حال دوربین های مختلفی را از نزدیک ندیده باشید و تجربه نکرده باشید به مشکل خواهید خورد پس پیشنهاد ما این است که در حد امکان اگر از اطرافیان و آشناهای خود کسی را می شناسید که طبیعت گرد باشد و یا به هر نحوی مدل های متفاوت دوربین را در اختیار داشته باشد از اون بخواهید تا دوربین های شکاری متفاوتی را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید دید کلی خوبی نسبت به این محصولات داشته باشید.

قدم چهارم : به کیفیت لنز و روشنایی و حتی کیفیت بدنه دوربین توجه ویژه ای داشته باشید
کیفیت لنز یکی از مهمترین فاکتورهای دوربین ها می باشد به طوری که شاید شما بتوانید با کیفیت بدنه جوری کنار بیایید ولی برخی اوقات جنس های غیر اصیل می تواند به طور بسیار عجیبی به کیفیت شکار و طبیعت نگری شما خدشه وارد کند در برخی از موارد حتی دیده شده است که کیفیت لنز به حدی پایین بوده که تقریبا استفاده از دوربین را غیرممکن کرده است پس پیش از هرچیزی باید به این دقت کنید که دوربین شما از چه نوع لنزی و چه برندی استفاده می کند تا با خیالی آسوده خرید کنید.
با اینکه به این مورد توجه کردیم که شاید بتوانید با کیفیت بدنه کنار بیایید اما باید حقیقتی را بازگو کنیم آن هم این است که کیفیت بدنه دوربین در دراز مدت می تواند آسیب های جبران ناپذیری به چشم و یا حتی صورت شما بزند گاهی این احساس ناخوشایند را در صورت خود به دلیل ارگونومی نامناسب می توانید حس کنید که تجربه خوشایندی نخواهد بود.

قدم پنجم : چشمی دوربین را حتما چک کنید.

برای خرید دوربین ها مهمتر از فاکتور قیمت شاید چشمی های آن باشد که در قسمت بالا اشاره کردیم ارگونومی مناسب برای چشم در واقع یکی از مهمترین مسائل در راحتی شکارچی می باشد چون شاید شما مجبور باشید ساعت ها به هدف خود خیره شوید و رفتار آن را در نظر بگیرید پس اگر در این زمینه تخصص داشته باشید قطعا متوجه ارگونومی های مناسب و گاها نامناسب برخی دوربین های غیر اصیل خواهید شد. و همچنین برای جلوگیری از این مشکل شما باید حتما دوربین های با برند معتبر جهانی تهیه کنید.

قدم ششم : تجهیزات جانبی و ویژگی های دوربین ها را بشناسید.
آخرین قدم و پس از انکه شما از خرید یک دوربین مطمئن شدید این است که ببینید چه تجهیزاتی همراه آن می باشد و همچنین چه ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد، در واقع هر دوربین اصل در هر برند یک برگ برنده نسبت به رقبای خود دارد که باعث می شود آن برند از بقیه برند های موجود متفاوت و متمایز شود و شما می توانید با نگاه کردن به دفترچه راهنمای این محصولات از این قدم نیز مطمئن شوید.
 

مطالب آموزشی مرتبط:

نحوه انتخاب دوربین شکاری: 15 عامل بسیار مهم!

نحوه انتخاب دوربین شکاری: 15 عامل بسیار مهم!

برای هر عاشق شکار ، یک دوربین دوچشمی یک ضروری است که شکار را آسان و لذت بخش می کند. این به شما کمک می کند تا نگاه خوبی به مناطق شکار داشته باشید و بازی خود را فوراً انتخاب کنید. اما ، چگونه یک دوربین شکاری شکار را انتخاب کنیم ....

نحوه انتخاب دوربین شکاری: 15 عامل بسیار مهم!

دوربین های شکاری چگونه کار می کنند؟ (آموزش ساخت تلسکوپ)

دوربین های شکاری چگونه کار می کنند؟ (آموزش ساخت تلسکوپ)

هنگامی که هانس لیپرشی اولین تلسکوپ را در سال 1609 اختراع کرد ، تنها زمان کمی طول کشد که فناوری وی به کمال برسد و به دستگاهی برای هر دو چشم تبدیل شود. تا سال 1825 ، مخترع فرانسوی J.P. Lemiere متقاضی ثبت اختراع در اولین دوربینهای شکاری....

دوربین های شکاری چگونه کار می کنند؟ (آموزش ساخت تلسکوپ)

راهنمای خرید دوربین شکاری – پاسخ به سوالات رایج دوربین شکاری

راهنمای خرید دوربین دو چشمی

راهنمای خرید دوربین های شکاری و دو چشمی

   محصولات مشابه