مقالات گیمینگ تولز
فروشگاه

انواع قمقمه دوچرخه درجه یک و باکیفیت

قمقمه دوچرخه مریدا مدل CSB-M525WA یک قمقمه با قابلیت نصب روی دوچرخه است که دارای طراحی مناسب جهت استفاده‌ی بهینه است. بسیاری از ورزشکاران نیاز دارند تا در حین ورزش آب مورد نیاز بدن‌شان تامین شود. وسیله‌ای که اغلب ورزشکاران برای این کار مورد استفاده قرار می‌دهند قمقمه است. قمقمه دوچرخه مریدا مدل CSB-M525WA یک وسیله‌ای مناسب با قابلیت نصب آسان برای حمل مایعات و نوشیدنی‌ها برای دوچرخه‌سواراناست.این قمقمه ظرفیتی 0.7 لیتری دارد که با طولی برابر 20 سانتی‌متر ، بسیار مناسب بریا استفاده یک نفر است. وزن این قمقمه در حالت خالی 75 گرم است و طوری طراحی شده که تنها با کمک یک دست می‌توان در آن را برداشت و از مایعات داخلی آن استفاده کرد. دلیل این امر هم طراحی خاص در این قمقمه است.برند مریدا به‌عنوان تولید کننده‌ی این قمقمه یکی از معتبرترین برند‌ها در تولید انواع دوچرخه و لوازم جانبی آن است. این کمپانی مدت‌هاست در این زمینه فعالیت می‌کند و بیشتر محصولاتش دارای کیفیت و دوام بالا هستند.

 

«قمقمه جاینت مدلGoFlo » انتخابی شایسته برای بانوان و آقایان ورزشکاری که به دوچرخه‌سواری در روز و شب توجه دارند. مواد استفاده‌ شده در این قمقمه از مواد مفید بوده که هرگز به بدن شما آسیب نمی‌رساند. این قمقمه از پلاستیک مرغوب تهیه ‌شده که دوام و مقاومت بدنه آن را در برابر پوسیدگی افزایش داده است. این قمقمه در وهله اول برای دوچرخه‌ها ساخته ‌شده که در بین بدنه دوچرخه جای گذاری می‌شود. همچنین دیگر ورزشکاران نیز می‌توانند از این قمقمه استفاده کرده و نهایت لذت را تجربه کنند.برای مخزن این دوچرخه از لوله استفاده‌ شده که مایع آن به‌ راحتی از آن خارج خواهد شد. این را باید اضافه کرد که بدنه این قمقمه به‌ راحتی قابل‌ انعطاف پذیر خواهد بود و خوش‌دست است. همچنین طراح موارد بدون بو را برای این وسیله در نظر گرفته که در طولانی مدت بوی نامطبوعی نخواهد گرفت.طراح با پیشبینی 6 لیتر برای این قمقمه این امکان را می‌دهد که از هر نوشیدنی که می‌خواهید در حین ورزش استفاده کنید.

مطالب آموزشی مرتبط:

انواع بست یا پایه قمقمه دوچرخه

انواع بست یا پایه قمقمه دوچرخه

یکی از وسایل ضروری برای هر دوچرخه وجود یک جایگاه قمقمه بر روی بدنه‌ی آن است. بست قمقمه دوچرخه مریدا مدل 2124002619 با عث می‌شود بتوانید انواع قمقمه را به‌راحتی بر روی هر مدل از دوچرخه نصب کنید. در واقع استفاده از یک قمقمه‌ی آب....

انواع بست یا پایه قمقمه دوچرخه

   محصولات مشابه