مقالات گیمینگ تولز
فروشگاه

دستکش با چراغ راهنما ZACKEES

دستکش با چراغ راهنما ZACKEES

دستکش با چراغ راهنمای برند Zackees، یک دستکش معمولی نیست، بلکه همان چیزی است که می‌تواند جان شما را  هنگام دوچرخه‌سواری از خطرات احتمالی نجات دهد.Zach Vorhie ،  طراح این دستکش دوچرخه‌سواری در مورد این نوآوری می‌گوید: «من می‌دانم دوچرخه‌سواری در معابر با ترافیک بالا چقدر خطرناک و پر استرس است، بنابراین این دستکش با چراغ راهنما را برای رهایی از ترس‌های خودم طراحی کردم به امید این‌که برای دوچرخه‌سواران در تمام دنیا مفید باشد».

دستکش با چراغ راهنما، ابداعی نوین در صنعت دوچرخه‌سواری است که حتما آشنایی بیشتر با این محصول برایتان جالب خواهد بود.

روی این دستکش دوچرخه‌سواری 9 چراغ LED تعبیه شده که شار نوری آن 54 لومن است. همان‌طور که در عکس مشاهده می‌کنید بین دو انگشت شصت و اشاره دو صفحه‌ی گرد فلزی تعبیه شده که به آسانی می‌توانید با فشار انگشت شصت به انگشت اشاره و اتصال این دو صفحه‌ی گرد فلزی، چراغ‌های LED چشمک‌زن را فعال کنید و از خطر تصادف در مکان‌های شلوغ در امان بمانید. آخرین تکنولوژی روز در این دستکش ایمن به کار رفته است. نور چراغ‌های آن نسبت به مدل‌های قبلی دوبرابر شده و عمر باتری دستکش نیز دوبرابر شده است. همچنین به سنسور حساس به نور محیط تجهیز شده تا روشنایی LED را نسبت به نور روز و شب تنظیم کند، میزان این نور در طول روز 4 برابر شب است و چون در شب نور کمتری توسط چراغ‌های LED پخش می‌شود؛ باتری 4 برابر بیشتر نسبت به روز، شارژ نگه می‌دارد. در قسمت‌هایی از کف و روی دستکش چرم نخل (چرمی که با استفاده از برگ‌های نخل تولید می‌شود، 100% گیاهی‌ست و برخی خواص چرم حیوانی را دارد) به‌کار رفته است که قابلیت ضربه‌گیری دارد. در بخش‌های دیگری از دستکش پارچه‌ای به نام Lycra Spandex به کار رفته‌ که معمولا در طراحی لباس ورزشی و شنا به کار می‌رود و دارای منافذی برای عبور جریان‌هوا و جلوگیری از تعریق است. پارچه حوله‌ای که اطراف انگشت شصت به کار رفته نیز باعث جذب عرق می‌شود. باتری‌های دستکش قابل شارژ و قابل تعویض هستند، می‌توانید باتری‌ها را از دستکش خارج کرده و آن را با آب سرد و در ماشین لباسشویی بشویید.

طراحی شیک، ساده، بادوام، قابل شستشو و از همه مهم‌تر چراغ راهنما، این محصول را تبدیل به بهترین انتخاب می‌کند، همین‌طور بهترین هدیه برای دوستان دوچرخه‌سوارتان. مزیت دیگر این دستکش دوچرخه‌سواری این است که چراغ‌های دوچرخه ممکن است توسط دزدان ربوده شود اما وقتی چراغ‌های راهنما روی دستکش باشد همیشه همراهتان است، بنابراین نگران دزدیده شدن آن‌ها نخواهید بود.

در اواخر قرن نوزدهم اختراع دوچرخه، خطرهای جدیدی را در استفاده از معابر به‌وجود آورد، کم‌کم تابلوهای خطر و احتیاط در نقاط مختلفی استقرار یافتند. از سال 1938 قانون استفاده از چراغ راهنما در رانندگی تصویب شد و از ان به بعد تمامی سازندگان خودرو، این ویژگی را در محصولاتشان ارائه دادند. این خلاء در طراحی و ساخت دوچرخه همچنان تا عصر حاضر وجود داشت. اما حالا ایده‌ی نو ساخت دستکش با چراغ راهنما شما را از خطرات احتمالی حفظ خواهدکرد و استرس شما را هنگام دوچرخه‌سواری کاهش خواهد داد.  

نلسون وایلز نخستین دوچرخه‌سوار آفریقایی- آمریکایی که مدال المپیک را بدست آورد می‌گوید: «بسیاری از رانندگان نمی‌دانند چگونه سیگنال‌های صوتی دوچرخه‌سواران را تفسیر کنند، این از نظر من بزرگترین مشکل بین رانندگان و دوچرخه‌سواران است». نظر نلسون وایلز در مورد دستکش دوچرخه‌سواری Zackees این است که یک محصول پیش‌گام است، او معتقد است که با این اختراع روند جدیدی در صنعت دوچرخه‌سواری آغاز خواهد شد.

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای خرید دستکش دوچرخه سواری

راهنمای خرید دستکش دوچرخه سواری

دستکش دوچرخه سواری انواع مختلفی دارد که هر کدام ویژگی هایی دارند. در باچرخ اطلاعات کاملی در خصوص خرید دستکش دوچرخه سواری به دست خواهید آورد. داشتنِ یک جفت دستکشِ مناسب دوچرخه سواری حتی اگر از مدل های بسیار ارزان قیمت هم که....

راهنمای خرید دستکش دوچرخه سواری

   محصولات مشابه