مقالات گیمینگ تولز
فروشگاه

راهنما جامع خرید زین دوچرخه (صندلی دوچرخه)

خرید زین یا به عبارتی صندلی دوچرخه کمی دلهره به همراه خواهد داشت. زیرا که انتخاب های فراوانی در بازار هست و مدل‌های بسیار متنوعی موجود اند. بی تردید انتخاب نمودن بین این همه نوع و طرح کاری بسیار سختی خواهد بود. زمان آن است که ترس ها را کنار بگذاریم و با حقیقت روبه رو شویم. برترین کار قبل از خرید یک صندلی این است که نکات دارای اهمیت در خرید صندلی دوچرخه را یاد گرفته و در هنگام گزینش به آن ها دقت فرمایید . در‌این مطلب ما قصد داریم دقیقا نکات دارای اهمیت در خرید صندلی دوچرخه را برای شما بیان کنیم . همراه ما باشید تا شما هم با این نکات آشنا شده و بهترین صندلی ممکن را برای خویش خریداری نمایید.

مهمترین نکته در خرید زین یا به عبارتی صندلی برای دوچرخه راحتی آن میباشد. متاسفانه راحتی هیچ واحد سنجش مشخصی ندارد و براساس ذوق هر فردی متفاوت است . پس شایسته ترین انتخاب برای هر کسی , صندلی است که بیشتر بر روی آن حس راحتی نماید . تمامی وزن شما در دوچرخه به صندلی آن وارد خواهد شد پس می بایست بهترین مدل را که بیشترین راحتی را هم داراست انتخاب فرمایید . ولی نکات کلی موجود هست که با رعایت آنان میتواند گزینش بهتری در خرید صندلی دوچرخه داشت . در زیر به این نکات مهم خواهیم پرداخت:

جنس کاور زین دوچرخه: اغلب کاورهای زین دوچرخه از نوع مواد پلاستیکی هستند و این موضوع خیلی مورد پسند نیست. هزینه جنس های چرم طبیعی شاید بیشتر باشد اما توصیه می شود در صورتی که قیمت برای شما اهیمت زیادی ندارد، از این زین ها استفاده کنید. 

بدنه صندلی دوچرخه: در حقیقت جنس بدنه صندلی نشان دهنده مقدار انعطاف پذیری و راحت بودن آن است. امروزه کمپانی های زیادی هستند که به طراحی این بدنه ها می پردازند. جنس آن ها اغلب از نایلون یا کربن است. زین های کربنی کیفیت بالایی دارند.

شیارها و برش ها: روی برخی از زین های دوچرخه شیارها و برش هایی وجود دارند که سبب عبور کردن هوا و تنظیم گرما می شود. هنگام خرید زین دوچرخه به این شیارها دقت داشته باشید.

بالشتک زین: بالشتک دوچرخه روی بدنه دوچرخه قرار خواهد گرفت که سبب منتقل نمودن فشار وارده به بدنه و حذف سختی بدنه می گردد. بالشتک های زین در دو مدل نرم و سخت تعبیه شده اند. خیلی از افراد از مدل های نرم استفاده می کنند اما باید توجه داشته باشند که در دوچرخه سواری های طولانی مدت این کار سبب عرق کردن بیشتر خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید زین و صندلی دوچرخه با متخصصان ما در فروشگاه گیمینگ تولز در تماس باشید.

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای انتخاب زین دوچرخه مناسب

راهنمای انتخاب زین دوچرخه مناسب

خرید زین یا به عبارتی صندلی دوچرخه کمی دلهره به همراه خواهد داشت. زیرا که انتخاب های فراوانی در بازار هست و مدل‌های بسیار متنوعی موجود اند. بی تردید انتخاب نمودن بین این همه نوع و طرح کاری بسیار سختی خواهد بود. زمان آن است ....

راهنمای انتخاب زین دوچرخه مناسب

   محصولات مشابه