مقالات گیمینگ تولز

فروشگاه

دوچرخه سواری با خردسالان

دوچرخه سواری با خردسالان

با داشتن گزینه های بسیار زیادی برای حمل و دوچرخه با کودکان کوچک ، والدین لازم نیست صبر کنند تا بچه ها بتوانند دوچرخه خود را سوار کنند تا از دوچرخه سواری در خانواده لذت ببرند. در این مقاله گزینه های مختلفی برای حمل کودک بر روی دوچرخه خود یا به آن است و همچنین نکاتی درباره سوار شدن با کودکان خردسال بر روی دوچرخه خود .

در چه سنی می تواند فرزند من با دوچرخه با من سوار شود؟

در چه سنی می تواند فرزند من با دوچرخه با من سوار شود؟

طبق آکادمی اطفال آمریکا ، کودکانی بین 12 ماه تا 4 سال که می توانند به خوبی پشتیبانی نشده نشسته باشند - و گردن های آنها به اندازه کافی محکم است که از یک کلاه سبک پشتیبانی کنند - می توانند در صندلی دوچرخه سواری کودک عقب سوار شوند یا در یک کودک دلبسته بکشند. تریلر. بسیاری از مناطق دارای قوانینی هستند که باعث می شود کودکان حداقل 12 ماه سن داشته باشند و هنگام سوار شدن بر روی صندلی دوچرخه کودک ، کلاه ایمنی بپوشند. هر کودک متفاوت رشد می کند ، بنابراین از پزشک متخصص اطفال خود در مورد اینکه کودک شما آماده است بپرسید.

 

در اینجا برخی از مراحل مهم قبل از شروع دوچرخه سواری با بچه های خردسال وجود دارد:

 • بزرگسالان و کودکان باید در هر زمان کلاه ایمنی بپوشند ، حتی اگر یک خیابان کوتاه در خیابان باشد. اطمینان حاصل کنید که کلاه ایمنی مناسب شما و فرزند شما است و به درستی پوشیده می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اندازه و مناسب مناسب ، مقاله ما در مورد چگونگی انتخاب کلاه ایمنی دوچرخه را ببینید.
 • قوانین دوچرخه را بدانید و پیروی کنید. برخی ایالت ها و حوزه های قضایی قوانین كلاه ایمنی را برای كودكان در سنین مشخصی اعم از مسافر یا سوار دارند. در اینجا خلاصه ای از قوانین دولت در مورد دوچرخه آورده شده است.
 • اگرچه بیشتر دوچرخه ها می توانند یک صندلی کودک را بپذیرند ، با این وجود عاقلانه است که راهنمای دوچرخه خود را بررسی کنید تا ببیند که محدودیتی برای آنها وجود دارد و حداکثر ظرفیت بار آن (مسافران به علاوه بار) را دو برابر کنید.
 • قبل از سوار شدن چک A-B-C را انجام دهید: اطمینان حاصل کنید که لاستیک ها هوا زیادی دارند ، ترمزها کار می کنند و زنجیره دارای روغن زیادی برای کار درست است.

پیشرفت دوچرخه کودک

برای شروع زود هنگام بچه ها ، صبر نکنید تا آنها بتوانند پدال بزنند. یک حامل کودک را به دوچرخه خود وصل کنید ، برای فرزند خود بند ببندید و مرتباً برای پیاده روی بروید. هرچه راحت تر می شوند و بدن آنها برای انجام فعالیت های بدنی مجهز تر می شود ، به تدریج کودکان را به دوچرخه سواری منتقل می کنید که استقلال بیشتری را ارائه می دهند. در اینجا گزینه های مختلفی وجود دارد تا کودک شما از دوچرخه سواری راحت شود. ما برای گزینه های زیر چند دستورالعمل سنی ارائه می دهیم ، اما شما همچنین باید توصیه های سازنده را بررسی کنید و رشد فرزند خود را ارزیابی کنید تا بدانید چه چیزی برای آنها مناسب است.

صندلی های دوچرخه کودک

مناسب برای بچه ها در حدود 1-4 سال (یا حدود 50 پوند)

مناسب برای بچه ها در حدود 1-4 سال (یا حدود 50 پوند)

حامل های کودک معمولاً در قسمت عقب دوچرخه بر روی قاب یا قفسه نصب می شوند ، هرچند که بعضی از آنها روی قاب جلویی سوار شده اند. بعضی از مدل ها می توانند تقریباً 50 پوند وزن (کودک به علاوه دنده) خود را تحمل کنند ، بنابراین برای بسیاری از کودکان نوپا و پیش دبستانی ها مناسب است. به یاد داشته باشید ، یک کودک باید قبل از اینکه بتواند به شما سوار شود به شما بنشیند و کاملاً از سر خود پشتیبانی کند.سوار شدن با کودک در صندلی دوچرخه ، امکان نزدیکی برای چت و گشت و گذار در مناظر را فراهم می کند. اما کودک بیش از آنچه در یک تریلر 

 • دوچرخه قرار می گیرد در معرض دید است ، بنابراین اگر روی دوچرخه بیفتید ، کودک به طور بالقوه می تواند حدود 2 یا 3 پا به زمین بیفتد.
 • ممکن است در ابتدا ناخوشایند باشد که یک کودک دوچرخه را با کودک در صندلی عقب سوار و خاموش کنید. قبل از سوار شدن با فرزند خود در هیئت مدیره با سایر بارهای وانمود تمرین کنید.
 • هنگام قرار دادن کودک در صندلی ، اطمینان حاصل کنید که دوچرخه ثابت است. یک لگد دو طرفه می تواند کمک کند. در صورت امکان ، از شخص دیگری بخواهید که دوچرخه را در حالی که کودک را در صندلی بار می کنید نگه دارد.
 • توجه داشته باشید که وزن کودک و حرکات آنها می تواند بر تعادل دوچرخه شما تأثیر بگذارد. داشتن فرزند در صندلی کودک جلو در نزدیکی تابلوهای دسته نیز ممکن است در نحوه هدایت شما تأثیر بگذارد.
 • از صندلی صندلی استفاده کنید تا کودک هنگام خوابیدن از کشویی در خارج نشود یا ناگهان ترمز کنید.
 • به یاد داشته باشید که کودک خود را متناسب با آب و هوا بپوشید.

ویژگی ها: صندلی های دوچرخه کودک طیف گسترده ای از ویژگی ها مانند پشتی های بالا را پشتیبانی می کند که از سر و شانه کودک پشتیبانی می کند ، جیب های کلاه ایمنی ، استراحت و بند های پا ، دیوارهای جانبی برای محافظت از انگشتان کوچک ، مهارهای ایمنی و صندلی های عقب.

تریلرهای دوچرخه

مناسب برای کودکان در حدود 1-6 سالگی (یا حدود 40 پوند)

مناسب برای کودکان در حدود 1-6 سالگی (یا حدود 40 پوند)

تریلرهایی که پشت دوچرخه خود را می کشید گزینه مناسبی برای حمل و نقل کودکان نو پا و کودکان تا حدود 6 سال است. تریلرها پایدار هستند زیرا در سطح زمین کم و قابلیت هدایت آسان دارند. تریلرهای دوچرخه برای دوچرخه سواری که راحت نمی توانند با کودک در صندلی کودک جلوی یا عقب رانندگی کنند ، گزینه های خوبی هستند.

 • تریلرها می توانند بیش از یک کودک را حمل کنند. بسیاری از مدل ها را می توان به موارد دیگر مانند تریلر ، دوچرخه یا تریلر اسکی تبدیل کرد.
 •  
 • آنها از یک صندلی دوچرخه کودک گران تر هستند ، اما وزن و ابعاد برخی از آنها باعث می شود که از آنها بیشتر استفاده شود.
 • کودکان در سطح زمین کم نشستند بنابراین در برابر ترافیک کمتر دیده می شوند و کمی بیشتر در معرض اگزوز خودرو هستند. بسیاری از تریلرها شامل پرچم ایمنی هستند که باید از آنها استفاده شود.
 • تریلرها سنگین تر و گسترده تر هستند. در حالی که آنها به طور کلی پایدار تر هستند ، ممکن است کشیدن آنها دست و پا گیرتر باشند.
 • صفحه مش یا پوشش باران کودک را از باران ، اشکالات و سایر عناصر محافظت می کند. این صفحه نمایش همچنین باعث می شود کودک به طور تصادفی یک اسباب بازی را از روی تریلر از دست ندهد. (شما نمی خواهید در پایان سوار شدن بدانید که حیوان مورد علاقه کودک مورد علاقه کودک گم شده است).
 • اتاق زیادی به معنای این است که می توانید اسباب بازی ها و وسایل دیگری را برای ماجراجویی خود تنظیم کنید.
 • از آنجا که کودک دورتر از شما می نشیند ، گفتگوها می تواند مشکل تر باشد. همچنین ، کودکان بزرگتر ممکن است از چنین حمل و نقل منفعل خسته شوند.

ویژگی ها: تریلر طیف وسیعی از ویژگی ها ، از جمله ذخیره سازی محموله را ارائه می دهد. صندلی های عقب؛ امکان تبدیل تریلر به یک پرسه زن ، یک دوچرخه یا در هنگام اسکی به چرخ دستی کشیده می شود. جیب های کلاه ایمنی و چرخ های با اندازه های مختلف

دوچرخه های باربری

بسته به راه اندازی مناسب برای بچه های کوچکتر و بزرگتر مناسب است

بسته به راه اندازی مناسب برای بچه های کوچکتر و بزرگتر مناسب است

خانواده ها از دوچرخه های باری به عنوان روشی جالب برای کشف دو چرخ با کودکان خردسال استفاده می کنند. دوچرخه های باربری به شما امکان حمل بارهای سنگین تر از آنچه معمولاً می توانید با دوچرخه استاندارد حمل کنید. این دوچرخه به اندازه کافی محکم است که می تواند بیش از یک کودک را به طور همزمان حمل کند. بسته به دوچرخه ، کودکان می توانند به چند طریق حمل شوند: آنها می توانند بر روی یک نیمکت یا قفسه بر روی یک قفسه عقب ، در یک سطل جلو ، جعبه یا ظرف یا در صندلی دوچرخه بنشینند.

 

دو نوع محبوب دوچرخه باری که برای بچه های حمل و نقل استفاده می شود عبارتند از:

دو نوع محبوب دوچرخه باری که برای بچه های حمل و نقل استفاده می شود عبارتند از:

دوچرخه Longtail: این به شما امکان می دهد تا بچه ها را در یک قفسه باری که دارای چرخ عقب باشد ، قرار دهید. بچه ها می توانند در صندلی های کودک سوار شوند که بر روی آن قفسه سوار شده اند یا خود روی قفسه بنشینند.

 

دو نوع محبوب دوچرخه باری که برای بچه های حمل و نقل استفاده می شود عبارتند از:

دوچرخه های بارگیری در جلو (گاهی اوقات به عنوان "صندوق دوچرخه" به عنوان "bakfiets" ، هلندی) خوانده می شود تا بچه ها (و حتی سگ خانوادگی) را در یک جعبه یا ظروف دیگر که در قفسه حمل بار واقع شده بین صندوق عقب و چرخ جلو قرار دارد ، اسکان دهید.

چیزهای دیگری که باید درباره دوچرخه های باربری بدانید:

 • اگر شروع به خرید نسخه برقی نکردید ، ممکن است بتوانید دستیارهای برقی را به برخی از مدلها اضافه کنید.
 • آنها گران تر هستند ، و حق بیمه اضافی را برای دوچرخه های باری برقی پرداخت می کنید.
 • آنها می توانند چندین کودک را حمل کنند ، و وسایل اضافی برای انتقال از حمل کوچکترین کودک در صندلی کودک به بزرگترهایی که روی نیمکت عقب یا صندوق عقب نشسته اند وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که صندلی دوچرخه کودک شما برای همکاری با دوچرخه بار شما تأیید شده است و از ظرفیت وزن دوچرخه خود فراتر نمی رود.
 • بچه های بزرگتر از 4 سال باید دارای یک دسته یا چیزی برای نگه داشتن آن و همچنین مکانی برای استراحت پای خود باشند.
 • از روتختی های چرخ ، تابلو یا سایر نگهبانان ، پای کودک را از چرخ محافظت کنید.
 • کودکان را بدون توجه به دوچرخه نگذارید.
 • بچه ها به شما نزدیکتر هستند بنابراین مکالمات آسان است.

ویژگی ها: شما می توانید دوچرخه باری خود را با طیف گسترده ای از لوازم جانبی مانند کیف ، میله های ایمنی ، صندلی کودک ، نرده های دستی یا "میمون میله ای" ، پانری ها و سبد ها برای حمل بارهای مختلف و کودکان در سنین مختلف سفارشی کنید. دوچرخه های باربری جلو نیز صفحه بارانی یا صفحه نمایش را ارائه می دهند که می توانید جعبه بار را در آن قرار دهید.

دوچرخه های تعادل

مناسب برای بچه ها در حدود 2-5 سالگی

مناسب برای بچه ها در حدود 2-5 سالگی

دوچرخه های تعادل دوچرخه ها با ساده ترین شکل هستند: بدون پدال ، میل لنگ و زنجیره ای - فقط چرخ و یک قاب. وقتی کودک با دوچرخه تعادل خود قدم می زند یا ساحل می زند ، پاهای آنها به عنوان ترمز خود عمل می کنند. این دوچرخه ها معمولاً سبک تر و راحت تر از چرخه های دوچرخه یا دوچرخه های دارای چرخ های تمرینی هستند ، بنابراین بچه ها می توانند با تعجب سریع روی آنها بچرخند. دوچرخه های تعادل به کودکان 2 تا 5 ساله نحوه هماهنگی فرمان و تعادل کمک می کند. هرچه آنها در این امر بهتر شوند ، انتقال آنها به پدال زدن آسان تر خواهد بود.

دوچرخه تریلر

مناسب برای بچه هایی که از سن 4 سالگی شروع می شوند

مناسب برای بچه هایی که از سن 4 سالگی شروع می شوند

یک دوچرخه تریلر تک چرخ که به عنوان "tagalongs" نیز شناخته می شود ، به پست صندلی شما یا یک قفسه عقب وصل می شود تا بتواند محوری برای چرخش باشد. این اجازه می دهد تا کودک بتواند پدال کند و احساس استقلال کند ، اگرچه هنوز هم برای حفظ تعادل و کنترل به شما اعتماد دارند. این تنظیم به شما امکان می دهد چرخه دورتر از استقامت فرزندتان باشد که در غیر این صورت مجاز است. بعضی از مدل ها ممکن است به کودک امکان تغییر یا ترمز را بدهند ، بنابراین هنگام سوار شدن از آن مطلع شوید.

آموزش دوچرخه های چرخ

مناسب برای بچه هایی که از 3 یا 4 سالگی شروع می شوند

مناسب برای بچه هایی که از 3 یا 4 سالگی شروع می شوند

دوچرخه های دارای چرخ های تمرینی می تواند اعتماد به نفس مورد نیاز کودکان را به آنها بدهد تا بتوانند به تنهایی سوار شوند. دوچرخه های این گروه با چرخ های 12 اینچی شروع می شوند که می توانند کوچکترین کودک را در آن جای دهند. هنگامی که اطمینان وجود دارد ، می توان چرخ های تمرین را حذف کرد. این دوچرخه های تک سرعته با ترمزهای نگهدارنده هستند ، اگرچه برخی از مدل ها دارای ترمز عقب با فشار خطی اضافی هستند تا آنها را برای ترمزهای دستی آینده آماده کند.

دوچرخه کودکان

مناسب برای بچه هایی که از سن 5 سالگی شروع می شوند

مناسب برای بچه هایی که از سن 5 سالگی شروع می شوند

هنگامی که کودکان خردسال برای دوچرخه خود آماده هستند ، حتما از اشتباه رایج در خرید دوچرخه که در آن "رشد می کنند" خودداری کنید. برای به دست آوردن مناسب مناسب وقت بگذارید. هنگام خرید ، توجه داشته باشید که دوچرخه کودکان با توجه به اندازه چرخ آنها (اندازه فریم) اندازه گیری نمی شود. سایزهای رایج 16 "، 20" و 24 "است. اندازه مناسب اندازه ای است که کودک شما می تواند به راحتی بر روی دوچرخه سوار شود و با پاهای خود روی زمین بایستد.

در اینجا چند نکته برای سوار شدن در کنار فرزندتان آورده شده است:

 • در مناطق حفاظت شده تری مانند پارک ها یا مسیرهای دوچرخه سواری در کنار هم تمرین کنید.
 • اگر در یک مسیر محافظت شده تر با هم سوار می شوید ، ممکن است بخواهید پشت آنها سوار شوید تا بتوانند سرعت را تنظیم کنند و شما را از ادامه سرعت یا آهسته باز نگه دارند.
 • اگر سوار در پیاده رو یا خیابان مسکونی هستید ، ممکن است بخواهید در کنار یا جلوتر از آنها سوار شوید تا ابتدا به تقاطع ها برسید و می توانید به آنها یادآوری کنید که قبل از گذر از هر دو راه به نظر برسند.
 • آگاه باشید که اکثر بچه ها تا حدود سن 10 سالگی قادر به دقت ، سرعت ، مسافت یا صدای ترافیک روبرو نیستند ، قضاوت کنند ، بنابراین هنگام سوار شدن به نظارت نیاز دارند. نکات ایمنی دوچرخه را از اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه بیشتر بیاموزید.

 

  مطالب آموزشی مرتبط

  

نحوه انتخاب بهترین دوچرخه برای کودکان، نوجوانان و جوانان


نحوه انتخاب بهترین دوچرخه برای کودکان، نوجوانان و جوانان   

معیار های کلیدی برای انتخاب دوچرخه برای سنین مختلف کودکان، نوجوانان و جوانان و حتی میانسالان باید در نظر گرفته شود. در این مقاله انواع مختلف دوچرخه را مورد بررسی قرار میدهیم و بهترین مورد برای انسان های مختلف بهترین از نظر محیط استفاده را مورد بررسی قرار میدهیم ادامه مطلب

نحوه انتخاب بهترین دوچرخه برای کودکان، نوجوانان و جوانان

  

چگونه به کودک بیاموزیم که دوچرخه سواری کند


چگونه به کودک بیاموزیم که دوچرخه سواری کند   

چگونه به کودک بیاموزیم که دوچرخه سواری کند، در این مقاله ، ما مراحل را برای آموزش کودک به نحوه سوار شدن با دوچرخه به شما راهنمایی خواهیم کرد ادامه مطلب

چگونه به کودک بیاموزیم که دوچرخه سواری کند

انتخاب دوچرخه مناسب

آموزش نحوه انتخاب دوچرخه مناسب

انتخاب دوچرخه مناسب برای بانوان

چه سایز دوچرخه ای برای سن و قد شما مناسب است ؟

نحوه محاسبه سایز دوچرخه مناسب

راهنمای خرید دوچرخه توریستی

چگونگی انتخاب دوچرخه کوهستان

 

   محصولات مشابه