مقالات گیمینگ تولز
فروشگاه

بهترین زنگ های دوچرخه در سال 2020

شش زنگ که خواستار توجه شما هستند آیا به دنبال روشی شیک و مؤثر برای برقراری ارتباط حضور خود در دوچرخه با دیگر کاربران جاده و پیاده هستید؟ ما شش مورد از بهترین زنگ های دوچرخه را با ظاهری متفاوت ، امتیاز قیمت و قیمت های مختلف در آزمایش قرار داده ایم.

بهترین زنگ های دوچرخه در سال 2020

Lion Urban (شیر شهری)

 

Lion Urban (شیر شهری)

زنگ شهری شیر در انگلستان ساخته شده است

این یک اثر دوچرخه سواری است از تقریباً باورنکردنی بینایی و شنوایی.

ناقل نیکل برقی (آلیاژ مس / روی / نیکل) در منچستر از قطعات ساخته شده در بیرمنگام و بارنزلی مونتاژ می شود و صدا با صدای بلند ، شیرین و خالص با ماندگاری بیش از 20 ثانیه است.

اتصالات استیل ضد زنگ برای ساقه یا میله وجود دارد.

الکترو رینجر

الکترو رینجر

رینگر الکتروا

Electra در طرح های متعددی از جمله رنگ های ساده ، یک بشقاب پرنده و مخروط بستنی موجود است. ما به دنبال طراحی RAF round / mod رفتیم تا بردلی ویگنز داخلی خود را معرفی کنیم.

این یک دزدگیر مدرسه قدیمی است ، اما گنبد فلزی بزرگ به قطر 5 سانتی متر آن را بلندتر از کوچکترین دوچرخه های دوران کودکی ما می کند.

Knog Oi Classic

Knog Oi Classic

Knog's Oi Classic

Knog استرالیا در حالی که اتاق بسیار کمی را در دستگیره شما قرار می دهد ، در ایجاد زنگ ای که به اندازه کافی بلند در خیابان است ، از شیوه ای تازه استفاده کرده است.

به صدای شیر زیاد بلند نیست ، اما طراحی زیبا لحنی کاملاً خالص ، ماندگاری طولانی و بزرگ Oi Classic متناسب با قطر 23.8-31.6 میلی متر دارد.

چرخه چرخان

چرخه چرخان

زنگ درجه یک Spurcyle

چقدر برای چنین 45 گرم وزغمی نوجوان بسیار گران است؟ گفته می شود ، طراحی تمام فلزی صریح است تا بتواند در میله های باریک یا عریض جا بگیرد ، و گرچه کوچک است ، اما نت خالص مدتی طول می کشد.

14 ثانیه یا بیشتر ماندگاری آن باعث شده تا یکی از طولانی ترین طولها باشد این مخصوص سوار سبک آگاه است ، اما دوست داشتنی است.

بررسی مستقل ما از Spurcycle را بخوانید ، جایی که از مقایسه قیمت گذاری این آزمون دور بود و حکم 4 ستاره دریافت کرد.

آلومینیوم پورتلند ریحان

آلومینیوم پورتلند ریحان

آلومینیوم پورتلند ریحان

ریحان با قطر 5.5 سانتیمتر همچنین در نسخه های برنجی ، گل رز یا طلایی موجود است ، ریحان قطر 5.5 سانتی متر از اهرم طولی بلند خود اعتصاب دلپذیر و مناسب را ایجاد می کند و یک یادداشت کمی خشن که با داشتن پایدار مناسب ، اگرچه هنوز به اعتصاب های مختلفی احتیاج دارید برای بیدار کردن سگهای واگن سگ از سگهای بدون غلظت همراه با سگ.

مخفی کردن صدای من

مخفی کردن صدای من

زنگ و GPS را با مخفی کردن صدای زنگ مخلوط کنید

یک کامپیوتر جیپیاس Garmin (یا برایتون ، Wahoo یا قطبی) جیپیاس گرفتید و می خواهید بدون از بین بردن فضای بار گرانبها ، یک زنگ را نصب کنید؟ پس این برای شماست.

Hide My Bell یک مانیتور GPS جلو را با یک زنگ استاندارد ترکیب می کند. شما باید اهرم زنگ را به سمت بالا بکشید تا به آن ضربه بخورد ، که کمی عادت می کند ، اما یک طراحی راحت و مناسب است.

مطالب آموزشی مرتبط:

زنگ دوچرخه جدیدی به نام Shoka Bell

زنگ دوچرخه جدیدی به نام Shoka Bell

به تازگی زنگ دوچرخه جدیدی معرفی شده است که با نصب آن بر روی دوچرخه خود می‌توانید با امنیت بیشتری دوچرخه سواری کنید و دوچرخه خود را با آن به یک دوچرخه هوشمند تبدیل کنید و در مسیریابی نیز از آن کمک بگیرید. زنگ‌هایی که بر روی....

زنگ دوچرخه جدیدی به نام Shoka Bell

   محصولات مشابه