مقالات گیمینگ تولز
فروشگاه

چادر موتورسیکلت و دوچرخه – پارچه های ساتکس بهترین گزینه در تولید چادر موتورسیکلت و کاور دوچرخه

بهار آغاز می شود و با آن زمان موتورسواران. پس از مدت ها ، موتور سیکلت از گاراژ خارج می شود ، تعمیرات اساسی انجام می شود و آماده رانندگی دوباره برای بهترین زمان سال است. با این حال ، همه افراد دارای یک گاراژ نیستند که در آن زمستان می توان دوچرخه را در آن قرار داد. ما یک بار با این مشکل مقابله کردیم و دریافتیم که تعداد زیادی از دوچرخه سوارها موتور سیکلت را زیر یک برزنت موتورسیکلت قرار می دهند. این بدان معنی است که موتور سیکلت در تمام طول سال در خارج از خانه می ماند ، اما هنوز هم از همه شرایط آب و هوایی محافظت می شود. موتور سیکلت شبیه به خود دوچرخهسواری است ، زیرا او همچنین در هر زمان نیاز به حفاظت بهینه دارد. یکی یکی باش کلاه ایمنی موتور سیکلت، از طریق ضد آب لباس موتور سیکلت یا توسط دستکش موتور سیکلت، ما مقایسه برزنت موتور سیکلت یک نگاه دقیق تر به حفاظت عملی و تفاوت های مربوطه از مدل های فردی در یک نگاه کرده است موتور سیکلت هواپیما مشاور ثبت شده است.

برزنت موتورسیکلت چیست؟

BEI einer موتور سیکلت هواپیما محافظت از موتور سیکلت است. این اطمینان را می دهد که تأثیرات مختلف آب و هوایی از موتور سیکلت دور نگه داشته شده و بنابراین ارزش دوچرخه حفظ می شود. از طرف دیگر یک گاراژ موتور سیکلت همچنین به محافظت از دوچرخه از دسترسی شخص ثالث کمک می کند و از شورش جلوگیری می کند. برای هر موتورسیکلت یک گاراژ مناسب موتور سیکلت یا گاراژ موتور سیکلت وجود دارد. با این حال ، مهم است که اندازه صحیح مشاهده شود ، در غیر این صورت برزنت نمی تواند به درستی هدف مورد نظر خود را ارائه دهد. مواد در یک برزنت موتور سیکلت می تواند بسیار متفاوت باشد اگر می خواهید بلافاصله پس از سوار شدن موتورسیکلت خود را با یک برزنت پوشانید ، باید ماده ای را انتخاب کنید که کاملاً بی حساس به گرما باشد ، در غیر این صورت سوراخ های ناخوشایند در اثر حرارت اگزوز سوزانده می شوند. یک باند لاستیکی در قسمت جلو و عقب و تسمه های مربوطه از نگه داشتن کامل برزنت موتور سیکلت اطمینان حاصل می کند. این کار باعث می شود تا کامپوزیت کاملاً وصل شود تا حتی در باد شدید و باران شدید در جای خود بماند.

چادر موتورسیکلت و دوچرخه

از آنجا که چادر موتورسیکلت و روکش دوچرخه برای موتورسیکلت سواران و دوچرخه سواران جهت حفاظت از بدنه دوچرخه و موتور بسیار مهم است ، نقش جنس پارچه روکش موتورسیکلت یا جنس پارچه چادر دوچرخه در ایجاد کیفیت ، دوام و زیبایی چادر و محافظ بسیار حیاتی می شود .

اگر تولید‌کنندگان روکش موتورسیکلت ، چادر موتور یا کاورهای دوچرخه وفروشندگان چادرهای محافظ ، نگاهی هوشمندانه و دقیق در زمینه انتخاب  پارچه روکش موتورسیکلت و پارچه چادر دوچرخه مناسب داشته باشند ، می‌توانند در خرید روکش عالی و استفاده از آن ، خاطره ای دلچسب و ماندگار برای مشتریان  خود و همچنین فروشندگان انواع چادر موتورسیکلت و روکش دوچرخه تولید ایران باقی بگذارند.
یک روکش موتورسیکلت از جمله مهمترین و ضروری‌ترین کاور ها و تجهیزات مورد نیاز در موتور ست و بیشک هر چقدر قیمت پارچه روکش موتورسیکلت و پارچه چادر دوچرخه باوجود کیفیت ،  ارزان تر باشد مصرف کننده چادرهای موتورسیکلت و کاورهای دوچرخه و یا تولیدکنندگان آن ، احساس امنیت و رضایت بیشتری در خرید خود خواهد داشت.

 از طرفی توجه به قابلیت های پارچه چادر موتورسیکلت و پارچه دوکش دوچرخه نیز بسیار مهم است .خصوصیاتی همچون ضد آب بودن پارچه چادر موتورسیکلت و نفوذ ناپذیری آن که یکی از معیارهای جدایی ناپذیر در چگونگی انتخاب پارچه از بین انواع پارچه‌های موجود در بازار است اما دقت کنید درست است که مشتری نیاز به چادر یا روکش و یا کاور محافظی  از  پارچه ضد آب ، پارچه ای مقاوم ، ضد باران ، ضد خش و ضخیم دارد ولیکن سبک بودن ، زیبا بودن و در عین حال ارزان قیمت بودن پارچه روکش موتورسیکلت و پارچه چادر دوچرخه نیز اهمیت ویژه ای دارد.
در این مقاله ساتکس بعنوان تولید کننده بزرگ پارچه های صنعتی سعی دارد با معرفی انواع مشخصات پارچه چادر موتورسیکلت و خصوصیات پارچه کاور و محافظ دوچرخه و همچنین بیان نکات کلیدی در انتخاب پارچه مناسب ، به راهنمایی خریداران روکش موتورسیکلت و چادر موتور بپردازد تا با مطالعه این مقاله انتخاب بهتری در هنگام خرید خود داشته باشند و از سویی تولید کنندگان و فروشندگان چادر موتورسیکلت و روکش دوچرخه با بررسی این معیارهای انتخاب پارچه برای چادرهای وسایل نقلیه، در تولید هر چه بهتر یک محصول با کیفیت ، سبک و عالی موفق گردند.

بهترین انتخاب در بین انواع چادر موتورسیکلت و روکش دوچرخه عالی چیست؟

این گزینه قرار است موتورسیکلت شما را از تابش مستقیم آفتاب و باران و برف محافظت کند؛ پس بهتر است هنگام خرید، چادر موتورسیکلت و روکش خودرویی انتخاب کنید که ثبات رنگ داشته باشد یا رنگی را انتخاب کنید که اگر هم در مقابل آفتاب رنگش پرید، این تغییر رنگ خیلی محسوس نباشد.

چادر موتورسیکلت و روکش دوچرخه را انتخاب کنید که جریان هوا بتواند به‌راحتی از آن عبور کند، چرا که حالت دم‌کردگی زیر این چادرها خودش باعث پوسیدگی بدنه خودروی‌تان می‌شود.

اگر در مناطقی که بارندگی زیاد است زندگی می‌کنید بهتر است از چادر موتورسیکلت و روکش دوچرخه ضدآب استفاده کنید، در غیراین صورت بهتر است از چادر موتورسیکلت و روکش دوچرخه برزنتی استفاده کنید.

چادرهای موتور برزنتی و روکش دوچرخه کنفی آب را به‌خود جذب کرده و در فصل سرما خیلی زود ترک برداشته و از بین می‌رود. روکش دوچرخه یا چادر موتور شمعی هم گرمای خورشید را جذب می‌کنند و باعث گرم شدن و دم‌کردگی فضای داخل دوچرخه می‌شوند.

در این بین چادرهای  موتورسیکلت و روکش های دوچرخه مناسبی هم هستند که به چادر موتورسیکلت و روکش دوچرخه چهارفصل معروفند و رویه عایق و آستری نرم و لطیف دارند.

ویژگی های چادر موتورسیکلت و روکش دوچرخه ایده آل

درباره ویژگی های چادر موتورسیکلت و روکش دوچرخه مناسب باید بگوییم که این کاورهای محافظ  دارای خصوصیات زیر است:

خصوصیات مهم پارچه چادر دوچرخه و روکش موتورسیکلت ساتکس

ساتکس تولید کننده انواع پارچه های صنعتی است و با تیم مجرب خود و با کمک تکنولوژی روز دنیا ، موفق به تولید و فروش پارچه چادر  موتور و روکش دوچرخه با کیفیت و قیمت بسیار مناسب شده است .

 ساتکس به عنوان تولید کننده پارچه چادر موتورسیکلت و پارچه روکش دوچرخه توانسته است با تولید بهترین پارچه های صنعتی به شما امکان استفاده از مرغوبترین جنس پارچه های ضد آب با تنوع رنگ و متناسب با هر سلیقه  را بدهد.

خصوصیات پارچه چادر موتورسیکلت و پارچه چادر دوچرخه ساتکس عبارتند از :

مشخصات مهم پارچه چادر موتورسیکلت ساتکس  

عرض؛ 170 تا ۲۰۰سانتی‌متر    (مطابق با سفارشات مشتری قابل تغییر می‌باشد)
طول؛ استاندارد هر رول ۲۸ متر  (مطابق با سفارشات مشتری قابل تغییر می‌باشد)
رنگ بندی؛ متنوع و نامحدود
نوع پارچه؛ متنوع و متغیر در وزن، تراکم و نوع بافت

ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی پارچه چادر موتورسیکلت ساتکس

ـ مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش (UV)
ـ مقاومت در برابر کشش سطحی و نقطه شکست
ـ مقاومت در برابر عوامل فیزیکی و شیمیایی مانند اسیدها و قلیاها
ـ انعطاف پذیری و فرم گیری بالا
ـ ضدآتش
ـ وزن سبک و ضخامت مناسب
ـ قابلیت استفاده از هر دو طرف جنس

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای خرید کاور و چادر دوچرخه

راهنمای خرید کاور و چادر دوچرخه

محافظت از دوچرخه یکی از دغدغه های کسانی است که دوچرخه دارند و دوست دارند دوچرخه شان سالم بماند و هنگام استفاده از آن لذت ببرند. اگر از دوچرخه خود مراقبت نکنید به مرور زمان آسیب میبیند و قطعات آن خراب میشوند، به عنوان مثال ....

راهنمای خرید کاور و چادر دوچرخه

   محصولات مشابه