مقالات گیمینگ تولز
فروشگاه

انواع بست یا پایه قمقمه دوچرخه

یکی از وسایل ضروری برای هر دوچرخه وجود یک جایگاه قمقمه بر روی بدنه‌ی آن است. بست قمقمه دوچرخه مریدا مدل 2124002619 با عث می‌شود بتوانید انواع قمقمه را به‌راحتی بر روی هر مدل از دوچرخه نصب کنید. در واقع استفاده از یک قمقمه‌ی آب که با استفاده از آن بتوانید به‌راحتی و هر زمان که مایل بودید آب یا نوشیدنی مورد نظرتان را بنوشید،یکی از وسایل ضروری در هر تمرین با دوچرخه محسوب می‌شود. این بست از پلاستیک باکیفیت تولید شده است که دارای وزن کم و استحکام بسیار بالایی است. نحوه‌ی اتصال این بست به بدنه با استفاده از دو پیچ مخصوص است که در زیر بست قرار گرفته‌اند.

بست قمقمه دوچرخه را می توان بر روی تنه نصب کرد و با نصب یک بست اضافه حتی بر روی فرمان و یا لوله زین نصب کرد . پایه قمقمه برای نگهداری قمقمه در دسترس دوچرخه سوار بدون مزاحمت استفاده می شود . انواع بست قمقمه در مدلهای مختلف تولید می شود . همچنین جا قمقمه دوچرخه با استفاده از متریال متفاوتی مثل آلومینیوم یا کربن تولید می شود که دوچرخه سواری با توجه سطح استفاده خود از دوچرخه و نوع نیاز اقدام به انتخاب آن خواهد کرد. انواع مدلهای بست قمقمه را می توانید در فروشگاه اینترنتی گیمینگ تولز بیابید.

بست قمقمه دوچرخه مریدا در نگاه اول بسیار ساده به‌‌نظر خواه درسید اما در واقع یک وسیله‌ی کاربردی برای استفاده بر روی انواع دوچرخه تلقی میگردد. هر قمقمه با سایز استاندارد  به‌راحتی می‌تواند بر روی این بست سوار شود و از این طریق همیشه در دوچرخه سواری همراه شما باشد. جنس این بست از نوع پلاستیک مرغوب است بنابراین  به‌راحتی نمی شکند و توان تحمل وزن یک قمقمه‌ی پر از آب را داراست. نحوه‌ی اتصال این بست به بدنه‌ی دوچرخه از نوع پیچی بوده که موجب خواهد شد این بست کاملا به بدنه چسبیده و محکم شود.  با کمک این بست انواع قمقمه می‌توانند بر روی بدنه‌ی دوچرخه سوار شوند. یک قمقمه با طراحی بسیار مناسب به ورزشکار کمک خواهد کرد تا در زمان دوچرخه سواری با راحتی بیشتری از آن برای نوشیدن مایعات مورد نیاز خود استفاده کنند. لازم به توضیح است که وزن این بست نیز بسیار کم بوده و این یک مزیت اصلی برای آن محسوب خواهد شد.

جنس بست قمقمه دوچرخه مریدا از نوع پلاستیک مرغوب است. این جنس به‌راحتی نمی شکند و توان تحمل وزن یک قمقمه‌ی پر از آب را داراست. در واقع این قمقمه مجهز به یک بست مخصوص قرار دادن قمقمه است که به‌وسیله‌ی آن بر روی بدنه‌ی دوچرخه سوار می‌شود. بسیاری از دوچرخه‌سواران همیشه نیازمند یک قمقمه‌ی همراه بر روی دوچرخه‌‌ی خود هستند که این ویژگی باعث خواهد شد تا همیشه در مواقع لزوم به آب دسترسی داشته باشند. نحوه‌ی اتصال این بست به بدنه‌ی دوچرخه از نوع پیچی بوده که موجب خواهد شد این بست کاملا به بدنه چسبیده و محکم شود. مریدا به عنوان تولید کننده‌‌ی این محصول علاوه بر تولید دوچرخه دست به تولید انواع تجهیزات جانبی برای دوچرخه زده است که در این زمینه نیز تاکنون بسیار موفق عمل کرده است. در واقع این کمپانی به طور تخصصی در زمینه‌ی تولیدات دوچرخه و لوازم جانبی آن فعالیت می‌کند و انواع محصولاتش از کیفیت مناسبی در ساخت  برخوردارند.

بست قمقمه دوچرخه مریدا مدل 2124002686 یک بست مخصوص قرار دادن قمقمه است که بر روی بدنه‌ی دوچرخه سوار می‌شود. یک دوچرخه مخصوصا اگر از نوع کوهستان باشد همیشه نیازمند یک قمقمه بر روی بدنه است تا افراد بتوانند در صورت نیاز ، از نوشیدن آب در حین دوچرخه سواری بهره ببرند. جنس این بست از نوع پلاستیک مرغوب است. این جنس به‌راحتی نمی شکند و توان تحمل وزن یک قمقمه‌ی پر از آب را داراست. نحوه‌ی اتصال این بست به بدنه‌ی دوچرخه از نوع پیچی بوده که موجب خواهد شد این بست کاملا به بدنه چسبیده و محکم شود. مریدا به عنوان تولید کننده‌‌ی این محصول علاوه بر تولید دوچرخه دست به تولید انواع تجهیزات جانبی برای دوچرخه زده است که در این زمینه نیز تاکنون بسیار موفق عمل کرده است.

بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS quick release

این بست پایه قمقمه از کمپانی sks به راحتی به میله تنه یا فرمان و هرجایی که شما بخواهید سریع و آسان نصب میشود. این وسیله به راحتی در زاویه ای که دوچرخه سوار بخواهد نصب میشود. یک بست پایه قمقمه مبتکرانه و جالب از کمپانی معظم ای کی اس آلمان که استفاده از قمقمه را برای شما در هنگام دوچرخه سواری راحتر می سازد .

بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS SLIDECAGE BOTTLE CAGE

این بست قمقمه ساخته شده از پلاستیک بسیار مرغوب با طراحی عالی و مناسب برای افراد راست دست و چپ دست میباشد. این پایه در مرکز دوچرخه نصب نمیشود به سمت چپ یا راست نصب میشود تا در دسترس تر باشد. شما در هنگا دوچرخه سواری به راحتی خواهید توانست به قمقمه خود دسترسی داشته باشید و بدون دردسر به قمقمه خود برسید .

بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS TOP CAGE PLASTIC

کمپانی sks از نکنولوژی SlideCage در تولید این بست پایه قمقمه استفاده کرده است این محصول از بهترین متریال ساخته شده است و برای قسمت جلویی تنه دوچرخه با ویژگی تنظیم زاویه ساخته شده است. بست پایه قمقمه مدل  TOPCAGE از مرغوب ترین پلاستیک روز دنیا ساخته شده است تا شما بتوانید به بهترین محصولات در زمینه اکسسوری دوچرخه دسترسی داشته باشید .

بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS WIRE CAGE

این بست پایه قمقمه که به حالت قفسه ایبرای دوچرخهدوچرخه با وزن کم ساخته شده از مرغوب ترین الومینیوم دنیا با دقت بسیار بالا ساخته شده است. طراحی این پایه بگونه ای است که یک لوله خم شده دارد و در ساختارش از جوش کاری استفاده نشده که به استحکام محصول کمک شایانی میکند. ساختار ساده و در عین حال زیبا این محصول در کنار عدم جوشکاری در بدنه سبب شده تا یک بست پایه قمقمه خاص و زیبا پدید آید که قطعا نظر هر دوچرخه سواری را به خود جلب خواهد نمود .

مطالب آموزشی مرتبط:

انواع قمقمه دوچرخه درجه یک و باکیفیت

انواع قمقمه دوچرخه درجه یک و باکیفیت

قمقمه دوچرخه مریدا مدل CSB-M525WA یک قمقمه با قابلیت نصب روی دوچرخه است که دارای طراحی مناسب جهت استفاده‌ی بهینه است. بسیاری از ورزشکاران نیاز دارند تا در حین ورزش آب مورد نیاز بدن‌شان تامین شود. وسیله‌ای که اغلب ورزشکاران ب....

انواع قمقمه دوچرخه درجه یک و باکیفیت

   محصولات مشابه