مقالات گیمینگ تولز
فروشگاه

نحوه انتخاب قفسه و کیسه های دوچرخه

این که آیا از دوچرخه خود برای رفت و آمد ،  یا مسافرت طولانی تر استفاده می کنید ، راهی برای حمل وسایل ضروری ، از یک کیت تعمیر کوچک گرفته تا تجهیزات کمپینگ کامل استفاده خواهید کرد. یک کیسه روز یا کیسه مسنجر برای سفرهای کوتاه تر مناسب است ، اما برخی از بهترین گزینه های حمل دنده شما قفسه ، سبد و کیف هایی هستند که در دوچرخه شما جای می گیرند.

انواع قفسه های دوچرخه

قفسه عقب

یک قفسه یک چارچوب پایدار برای نگه داشتن دنده روی دوچرخه شما فراهم می کند. در هوای خوب ، وسایل را می توان به طور مستقیم به قفسه بدون پوشش بچسباند. برای هوای نامناسب و یا امکان نگه داشتن وسایل سست در کنار هم ، کیف هایی مانند صندوق های رک و پانچ را می توان به راحتی به قفسه عقب وصل کرد.

قفسه های عقب معمولاً برای حمل بار بین 20 تا 50 پوند درجه بندی می شوند که برای بیشتر استفاده ها کافی است. چند مدل تور سنگین قادر به حمل 80 پوند هستند. این قفسه ها به طور معمول دارای سه تکیه گاه در هر طرف هستند (بقیه تنها دو مورد دارند).

قفسه های عقب به گونه ای طراحی شده اند که به مونتاژهای برنز وصل شده اند که دوچرخه های زیادی در آن دارند. اگر دوچرخه شما مجهز به برنزه نیست ، می توانید با استفاده از گیره های فلزی C که همراه با سخت افزار نصب اکثر قفسه ها نصب شده است ، یک قفسه را نصب کنید. این گیره ها به دور لوله های فریم دوچرخه شما پیچیده می شوند و پیچ کمتری را می پذیرند.

جلوی رک

یک قفسه جلو یک مکان نصب اضافی برای چرخ دنده ها را ارائه می دهد. این یک گزینه ثانویه پس از یک قفسه عقب است زیرا وزن را به چرخ جلوی دوچرخه اضافه می کند و می تواند روی فرمان و تعادل تأثیر بگذارد. قفسه های جلو بیشتر مخصوص دوچرخه سواران تور است که حجم زیادی از چرخ دنده ها را حمل می کنند.

دو سبک اصلی قفسه های جلو وجود دارد:

یک قفسه استاندارد (همچنین به آن "سوار بالایی" نیز گفته می شود) ظرفیت دنده را به حداکثر می رساند زیرا بار را می توان بالای چرخ جلو و همچنین از دو طرف آویزان کرد.

یک قفسه کمکی سواری فقط کیسه ها را در طرفین می پذیرد اما این وزن را برای تعادل بهتر به زمین نزدیک می کند.

قفسه های جلو مانند قفسه های عقب طراحی شده اند که به دوچرخه شما به مونتاژهای برنز وصل می شوند.

تریلر دوچرخه برای محموله

اگر وسایل زیادی برای حمل و نقل دارید ، یک تریلر دوچرخه را برای بار در نظر بگیرید. یک تریلر برای حمل بارهای سنگین در شهر یا تورهای مسافت طولانی فضای ذخیره سازی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

تریلرهای باری معمولاً به قسمت عقب دوچرخه شما متصل می شوند. بسته به میزان نیاز به حمل ، تریلر به تنهایی یا قفسه های جلو و عقب قابل استفاده است. برخی از سواران ترجیح می دهند وزن کمتری از دوچرخه داشته باشند ، بنابراین تصمیم می گیرند به جای حمل همه چیز روی قفسه های جلو و عقب ، یک تریلر بکشید.

انواع کیف های دوچرخه

پانیرها

برای حمل وسایل روزمره ، لباس های اضافی و تجهیزات کمپینگ در مسافرت های دوچرخه ، سواری شهری و تورهای مسافت طولانی بهترین گزینه است.

با نام واژه‌ی فرانسوی سبد ، اسکنرها ، فضای جادویی ، محافظت در برابر آب و هوا و امکان جدا کردن سریع از یک قفسه روی دوچرخه خود را ارائه می دهند تا بتوانید دنده خود را با خود ببرید. آنها با استفاده از سیستم ساده قلاب ، کلیپس یا تارهای بانجی به قفسه ها وصل می شوند. آنها می توانند به صورت جداگانه یا به صورت جفت استفاده شوند و به طور خاص برای قفسه های جلو یا عقب طراحی شده اند.

اقلام کوچک تمایل به از بین رفتن در تابلوهای بزرگ دارند ، بنابراین برای ساماندهی استفاده از کیسه های مواد را در نظر بگیرید.

احتیاط: اطمینان حاصل کنید که پاشنه پا در طول چرخش عادی پدال شما با کیسه تماس نمی گیرد. شلیک بیش از حد بزرگ (یا آنهایی که به طور نامناسب بیش از حد به جلو نصب شده اند) می توانند باعث بروز این ضربه و وضعیت سواری ناامن شوند.

سبد

برای حمل طیف وسیعی از اقلام از جمله کیسه های مواد غذایی در سفرهای با آب و هوای مناسب.

سبد ها می توانند بارهایی را در قسمت جلوی و یا پشتی دوچرخه خود حمل کنند. سبد های عقب معمولاً در هر دو طرف چرخ عقب نصب می شوند. آنها می توانند بارهای بلندی را حمل کنند ، زیرا هیچ درب ندارند.

سبدهای جلویی کوچکتر از پسر عموی پشتی خود هستند. آنها اغلب از میلگردها آویزان می شوند یا با ماندگاری فلزی به چنگال جلو لنگر می زنند.

بسته های زین

برای حمل وسایل کوچک مانند چند ابزار ، لوله یدکی ، اهرم تایر ، کیت وصله یا نوار انرژی مناسب است.

کیسه صندلی ، کیسه زین یا کیسه زیرین نیز نامیده می شود ، این زیر صندلی دوچرخه شما قرار می گیرد و معمولاً به ریل خود زین وصل می شود. مدل های بزرگتر می توانند چند مورد اضافی را حمل کنند. این وسیله را بر روی دوچرخه خود نگه دارید تا اطمینان حاصل کنید که هرگز خانه را بدون ملزومات ترک نمی کنید.

بسته های دستی

برای حمل وسایل که اغلب استفاده می شود ، مانند دوربین ، ضد آفتاب و میان وعده ها بهترین گزینه است.

این با بست و بند به بندهای دستی شما متصل می شود. دسترسی راحت تر و اغلب فضای بیشتر از یک صندلی صندلی را فراهم می کند. برخی از مدل ها برای نمایش نقشه دارای آستین پلاستیکی شفاف هستند - انتخابی محبوب در بین دوچرخه سواران تور.

احتیاط: مطمئن باشید كیسه ای كه انتخاب كرده اید بر توانایی شما در ترمز یا تغییر موتور در دوچرخه شما تأثیر نمی گذارد و آن را بیش از حد بار نكنید زیرا وزن اضافی كه با این مقدار بالا حمل می شود می تواند بر تعادل تأثیر بگذارد.

صندوق عقب

برای حمل کاپشن ، ابزار و مواد غذایی در صورت نیاز به یک کیف کوچکتر از یک جیب ، اما بزرگتر از یک صندلی صندلی ، بهترین گزینه است.

صندوق های رک کوچکتر از تابلوها هستند اما از کیسه های صندلی بزرگتر هستند و آنها را به یک وسیله خوشحال برای حمل لباس های اضافی ، ابزار دوچرخه و ناهار تبدیل می کنند. بسیاری از آنها دارای ورق های

قاب های کیف

برای ذخیره مواد غذایی ، تلفن و ابزار در دسترس آسان است.

بیشتر کیف های فریم به لوله بالای دوچرخه شما متصل شده اند و اندازه آنها برای نگهداری مواد غذایی ، تلفن ، ابزار و سایر موارد ضروری در دسترس است. کیف های فریم بزرگتر برای بسته بندی دوچرخه و تور دوچرخه می توانند مخازن هیدراتاسیون را نگه دارند.

ویژگی های کیف دوچرخه

قابلیت تنظیم

بعضی از کیسه ها از طریق تسمه های فشرده سازی یا یقه های قابل ارتقا تنظیم می شوند. این امر به شما امکان می دهد بدون داشتن بخشی از استفاده کیسه هایی که در باد می چرخد یا بار را تغییر می دهد ، هنگام حرکت بر روی دوچرخه خود ، بارهای با اندازه های مختلف را حمل کنید.

سهولت دسترسی

کیف های دستی در دسترس تر از تابلو یا صندلی های صندلی است و آنها را برای موارد کوچک و اغلب استفاده شده انتخاب مناسبی می کند. سایر خصوصیاتی که باید در نظر بگیرید: چند دهانه وجود دارد؟ زیپ یا فلپ؟ آیا جیب های کوچکی برای سازماندهی وجود دارد یا به سادگی یک فضای بزرگ و جدا از هم نیست؟

مقاومت آب

اگر سوار همه شرایطی هستید که از شر باران و پاشش جاده فاصله نمی گیرد ، به جای "مقاوم در برابر آب" به دنبال کیف ای باشید که به عنوان "ضد آب" شناخته شود. کیسه های ضد آب از یک ماده لاستیکی ساخته شده اند تا محتویات آن حتی در یک رودخانه خشک نشود. بسیاری از آنها برای جلوگیری از ورود آب از بستن رول استفاده می کنند.

گزینه های پیوست

اگر در مکان های عمومی پارک می کنید ، احتمالاً می خواهید وسایل خود را با خود ببرید. با استفاده از یک سیستم ساده قلاب ، قلاب یا تارهای بانجی ، پنچرها به قفسه وصل می شوند و جدا کردن آن به راحتی امکان پذیر است. برای کیف های صندلی ، به جای مجموعه ای از دست و پنجه نرم یا بندهای چسبان و چسبان ، به دنبال یک دسته نصب سریع باشید.

احتیاط: اطمینان حاصل کنید که کیف های شما به طور ایمن به دوچرخه شما وصل می شوند. بارهایی که ایمن نیستند می توانند در طول سوار شما به طور غیر منتظره تغییر کرده و باعث از دست رفتن کنترل شوند.

چگونه کیسه های دوچرخه را انتخاب کنید

1. Panniers

بهترین برای حمل ملزومات روزمره، لباس اضافی و وسایل کمپینگ در سفرهای دوچرخه سواری، تفریحات شهری و تورهای تفریحی طولانی است.

پاندایندگان پس از کلمه فرانسوی برای سبدهای نامگذاری شده، ذخیره سازی محدوده ای دارند، حفاظت از آب و هوا و توانایی به سرعت از قفسه دوچرخه خود را جدا می کنند تا بتوانید وسایل خود را با خود حمل کنید. آنها به قفسه ها با استفاده از یک سیستم ساده از قلاب ها، کلیپ ها یا طناب های بژجو به کار می روند. آنها می توانند به صورت جداگانه یا به صورت جفت استفاده شوند و به طور خاص برای قفسه های جلو یا عقب طراحی شده اند.

اقلام کوچک تمایل به از بین بردن در پرندگان بزرگ، بنابراین استفاده از کیسه های مواد برای سازماندهی را در نظر بگیرید.

احتیاط: اطمینان حاصل کنید که پاشنه خود را در هنگام چرخش عادی پدال، با کیسه ای تماس نگیرید. Panniers های بیش از حد (و یا کسانی که به درستی نصب شده بیش از حد به جلو) می تواند این تاثیر و یک وضعیت سواری بی خطر است.

2. سبد

بهترین برای حمل مجموعه ای از موارد، از جمله کیسه های مواد غذایی، در سواری عادلانه آب و هوا.

سبد می تواند حمل و نقل در جلو و / یا پشت دوچرخه خود را حمل کند. سبدهای عقب معمولا در هر دو طرف چرخ عقب نصب می شوند. آنها می توانند بارهای بلند را حمل کنند، چرا که آنها درب ندارند.

سبدهای جلو به نظر می رسد کوچکتر از پسر عموی عقب خود باشند. آنها اغلب از جنس استوانه ها آویزان می شوند و یا به چنگال جلویی متصل می شوند.

3. زین بسته

بهترین برای حمل اقلام کوچک مانند یک ابزار چند منظوره، لوله یدکی، اهرم تایر، کیت پچ یا نوار انرژی است.

کیسه های صندلی، کیسه های زینتی یا کیسه های کمرنگ نیز نامیده می شود، این زیر صندلی دوچرخه شما قرار می گیرد و معمولا به ریل های خود زانو متصل می شود. مدل های بزرگتر می توانند چند مورد اضافی را حمل کنند. این را برای دوچرخه خود نگه دارید تا اطمینان حاصل کنید که بدون نیاز به هیچ چیز از خانه خارج می شوید.

4. دستگیره بسته

بهترین برای حمل مواردی که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد، مانند دوربین، کرم های ضد آفتاب و تنقلات.

این به دسته های خود با گیره ها یا تسمه ها متصل می شود. این دسترسی راحت تر و اغلب اتاق بیشتری نسبت به کیسه های صندلی ارائه می دهد. برخی از مدل ها یک آستین آستین پلاستیکی شفاف را در بالای صفحه نمایش می دهند تا یک نقشه را نمایش دهد - انتخاب محبوب بین دوچرخه سواران تور.

احتیاط: اطمینان حاصل کنید که کیسه ای که انتخاب می کنید بر توانایی شما در استفاده از ترمز یا تغییر مکان در دوچرخه خود تأثیر نمی گذارد و آن را به عنوان بار اضافی انجام نمی دهید که این بالا می تواند تعادل را تحت تأثیر قرار دهد

5. تنه رک

بهترین برای حمل ژاکت، ابزار و غذا زمانی که شما نیاز به یک کیسه کوچکتر از یک pannier، اما بزرگتر از یک کیف صندلی.

تنه قفسه ها کوچکتر از پاننیرها هستند، اما بزرگتر از کیسه های صندلی، و آنها را یک محیط شاد برای حمل لباس اضافی، ابزار دوچرخه و ناهار می کند. بسیاری از ورق های پلاستیکی برای تقویت منطقه پایه و حفظ کیف در نظر گرفته شده است. بسته بندی با نوعی سیستم جیب یا ذخیره سازی تقسیم شده است. بعضی از تنه ها حتی یک قاشق یکپارچه را ارائه می دهند.

6. کیسه های قاب

بهترین برای ذخیره سازی غذا، تلفن و ابزار در دسترس آسان است.

بیشتر کیسه های قاب به بالای لوله دوچرخه شما متصل می شوند و برای نگهداری غذا، تلفن، ابزار و سایر موارد ضروری در دسترس هستند. کیسه های چارچوب بزرگ برای بسته بندی دوچرخه و تورها می توانند مخازن هیدراتاسیون را نگه دارند.

ویژگی های کیسه دوچرخه

قابل تنظیم

برخی از کیسه ها از طریق تسمه های فشرده سازی یا یقه های قابل انعطاف تنظیم می شوند. این به شما این امکان را می دهد تا بارهای مختلفی را بدون نیاز به بخش غیرمستقیم کیسه های کیسه هوا در باد یا بارگذاری تغییر دهید، همانطور که در دوچرخه خود حرکت می کنید.

سهولت دسترسی

کیسه های دستگیره بیشتر از پانایران و کیسه های صندلی قابل دسترسی هستند، و آنها را انتخاب خوبی برای موارد کوچک و اغلب مورد استفاده قرار می دهد. ویژگی های دیگر به نظر می رسد: چگونه بسیاری از دهانه ها وجود دارد؟ زیپ یا فلپ؟ آیا جیب های کوچکی برای سازمان وجود دارد یا به سادگی یک فضای بزرگ و یکپارچه؟

مقاومت آب

اگر شما یک رقیب همه شرایط هستید که از اسپری های باران و جاده دور نیست، به جای "مقاوم در برابر آب"، یک کیسه به نام "ضد آب" را جستجو کنید. کیسه های ضد آب ساخته شده از مواد rubberized برای نگه داشتن محتویات خشک حتی در یک باران. بسیاری از ویژگی های بسته شدن رول بالا برای جلوگیری از ورود آب.

گزینه های تأیید

اگر در مناطق عمومی در پارک پارک قرار دارید، احتمالا می خواهید وسایل خود را با خود ببرید. پانیرها به قفسه ها با استفاده از یک سیستم ساده از قلاب ها، کلیپ ها یا طناب های خاردار پیوست می کنند و به راحتی قطع می شوند. برای کیسه های صندلی، به جای یک مجموعه از باند یا دسته های rip-and-stick، برای یک با یک ترمینال نصب سریع سریع نگاه کنید.

مطالب آموزشی مرتبط:

نحوه انتخاب کیسه یا کیف دوچرخه سواری

نحوه انتخاب کیسه یا کیف دوچرخه سواری

کیسه های مخصوص دوچرخه سواری ، بخشی از چیزی است که دوچرخه را از تور دوچرخه متمایز می کند. کیف های مینیمالیستی به شما امکان می دهند وسایل ضروری را برای سفر خود حمل کنید و در عین حال تاکید بر نگه داشتن سبک و زیرک بودن دوچرخه خو....

نحوه انتخاب کیسه یا کیف دوچرخه سواری

   محصولات مشابه