مقالات گیمینگ تولز

فروشگاه

نحوه انتخاب قفسه و کیسه های دوچرخه

دو دوچرخه با پنیر و سایر کیف های دوچرخه

 

این که آیا از دوچرخه خود برای رفت و آمد ،  یا مسافرت طولانی تر استفاده می کنید ، راهی برای حمل وسایل ضروری ، از یک کیت تعمیر کوچک گرفته تا تجهیزات کمپینگ کامل استفاده خواهید کرد. یک کیسه روز یا کیسه مسنجر برای سفرهای کوتاه تر مناسب است ، اما برخی از بهترین گزینه های حمل دنده شما قفسه ، سبد و کیف هایی هستند که در دوچرخه شما جای می گیرند.

 

انواع قفسه های دوچرخه

دوچرخه ای با قفسه های جلو و عقب

قفسه عقب

یک قفسه یک چارچوب پایدار برای نگه داشتن دنده روی دوچرخه شما فراهم می کند. در هوای خوب ، وسایل را می توان به طور مستقیم به قفسه بدون پوشش بچسباند. برای هوای نامناسب و یا امکان نگه داشتن وسایل سست در کنار هم ، کیف هایی مانند صندوق های رک و پانچ را می توان به راحتی به قفسه عقب وصل کرد.

قفسه های عقب معمولاً برای حمل بار بین 20 تا 50 پوند درجه بندی می شوند که برای بیشتر استفاده ها کافی است. چند مدل تور سنگین قادر به حمل 80 پوند هستند. این قفسه ها به طور معمول دارای سه تکیه گاه در هر طرف هستند (بقیه تنها دو مورد دارند).

قفسه های عقب به گونه ای طراحی شده اند که به مونتاژهای برنز وصل شده اند که دوچرخه های زیادی در آن دارند. اگر دوچرخه شما مجهز به برنزه نیست ، می توانید با استفاده از گیره های فلزی C که همراه با سخت افزار نصب اکثر قفسه ها نصب شده است ، یک قفسه را نصب کنید. این گیره ها به دور لوله های فریم دوچرخه شما پیچیده می شوند و پیچ کمتری را می پذیرند.

جلوی رک

یک قفسه جلو یک مکان نصب اضافی برای چرخ دنده ها را ارائه می دهد. این یک گزینه ثانویه پس از یک قفسه عقب است زیرا وزن را به چرخ جلوی دوچرخه اضافه می کند و می تواند روی فرمان و تعادل تأثیر بگذارد. قفسه های جلو بیشتر مخصوص دوچرخه سواران تور است که حجم زیادی از چرخ دنده ها را حمل می کنند.

دو سبک اصلی قفسه های جلو وجود دارد:

یک قفسه استاندارد (همچنین به آن "سوار بالایی" نیز گفته می شود) ظرفیت دنده را به حداکثر می رساند زیرا بار را می توان بالای چرخ جلو و همچنین از دو طرف آویزان کرد.

یک قفسه کمکی سواری فقط کیسه ها را در طرفین می پذیرد اما این وزن را برای تعادل بهتر به زمین نزدیک می کند.

قفسه های جلو مانند قفسه های عقب طراحی شده اند که به دوچرخه شما به مونتاژهای برنز وصل می شوند.

 

تریلر دوچرخه برای محموله

اگر وسایل زیادی برای حمل و نقل دارید ، یک تریلر دوچرخه را برای بار در نظر بگیرید. یک تریلر برای حمل بارهای سنگین در شهر یا تورهای مسافت طولانی فضای ذخیره سازی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

تریلرهای باری معمولاً به قسمت عقب دوچرخه شما متصل می شوند. بسته به میزان نیاز به حمل ، تریلر به تنهایی یا قفسه های جلو و عقب قابل استفاده است. برخی از سواران ترجیح می دهند وزن کمتری از دوچرخه داشته باشند ، بنابراین تصمیم می گیرند به جای حمل همه چیز روی قفسه های جلو و عقب ، یک تریلر بکشید.

انواع کیف های دوچرخه

انواع کیف های دوچرخه

پانیرها

برای حمل وسایل روزمره ، لباس های اضافی و تجهیزات کمپینگ در مسافرت های دوچرخه ، سواری شهری و تورهای مسافت طولانی بهترین گزینه است.

با نام واژه‌ی فرانسوی سبد ، اسکنرها ، فضای جادویی ، محافظت در برابر آب و هوا و امکان جدا کردن سریع از یک قفسه روی دوچرخه خود را ارائه می دهند تا بتوانید دنده خود را با خود ببرید. آنها با استفاده از سیستم ساده قلاب ، کلیپس یا تارهای بانجی به قفسه ها وصل می شوند. آنها می توانند به صورت جداگانه یا به صورت جفت استفاده شوند و به طور خاص برای قفسه های جلو یا عقب طراحی شده اند.

اقلام کوچک تمایل به از بین رفتن در تابلوهای بزرگ دارند ، بنابراین برای ساماندهی استفاده از کیسه های مواد را در نظر بگیرید.

احتیاط: اطمینان حاصل کنید که پاشنه پا در طول چرخش عادی پدال شما با کیسه تماس نمی گیرد. شلیک بیش از حد بزرگ (یا آنهایی که به طور نامناسب بیش از حد به جلو نصب شده اند) می توانند باعث بروز این ضربه و وضعیت سواری ناامن شوند.

سبد

برای حمل طیف وسیعی از اقلام از جمله کیسه های مواد غذایی در سفرهای با آب و هوای مناسب.

سبد ها می توانند بارهایی را در قسمت جلوی و یا پشتی دوچرخه خود حمل کنند. سبد های عقب معمولاً در هر دو طرف چرخ عقب نصب می شوند. آنها می توانند بارهای بلندی را حمل کنند ، زیرا هیچ درب ندارند.

سبدهای جلویی کوچکتر از پسر عموی پشتی خود هستند. آنها اغلب از میلگردها آویزان می شوند یا با ماندگاری فلزی به چنگال جلو لنگر می زنند.

بسته های زین

برای حمل وسایل کوچک مانند چند ابزار ، لوله یدکی ، اهرم تایر ، کیت وصله یا نوار انرژی مناسب است.

کیسه صندلی ، کیسه زین یا کیسه زیرین نیز نامیده می شود ، این زیر صندلی دوچرخه شما قرار می گیرد و معمولاً به ریل خود زین وصل می شود. مدل های بزرگتر می توانند چند مورد اضافی را حمل کنند. این وسیله را بر روی دوچرخه خود نگه دارید تا اطمینان حاصل کنید که هرگز خانه را بدون ملزومات ترک نمی کنید.

 

بسته های دستی

برای حمل وسایل که اغلب استفاده می شود ، مانند دوربین ، ضد آفتاب و میان وعده ها بهترین گزینه است.

این با بست و بند به بندهای دستی شما متصل می شود. دسترسی راحت تر و اغلب فضای بیشتر از یک صندلی صندلی را فراهم می کند. برخی از مدل ها برای نمایش نقشه دارای آستین پلاستیکی شفاف هستند - انتخابی محبوب در بین دوچرخه سواران تور.

احتیاط: مطمئن باشید كیسه ای كه انتخاب كرده اید بر توانایی شما در ترمز یا تغییر موتور در دوچرخه شما تأثیر نمی گذارد و آن را بیش از حد بار نكنید زیرا وزن اضافی كه با این مقدار بالا حمل می شود می تواند بر تعادل تأثیر بگذارد.

 

صندوق عقب

برای حمل کاپشن ، ابزار و مواد غذایی در صورت نیاز به یک کیف کوچکتر از یک جیب ، اما بزرگتر از یک صندلی صندلی ، بهترین گزینه است.

صندوق های رک کوچکتر از تابلوها هستند اما از کیسه های صندلی بزرگتر هستند و آنها را به یک وسیله خوشحال برای حمل لباس های اضافی ، ابزار دوچرخه و ناهار تبدیل می کنند. بسیاری از آنها دارای ورق های

 

قاب های کیف

برای ذخیره مواد غذایی ، تلفن و ابزار در دسترس آسان است.

بیشتر کیف های فریم به لوله بالای دوچرخه شما متصل شده اند و اندازه آنها برای نگهداری مواد غذایی ، تلفن ، ابزار و سایر موارد ضروری در دسترس است. کیف های فریم بزرگتر برای بسته بندی دوچرخه و تور دوچرخه می توانند مخازن هیدراتاسیون را نگه دارند.

 

ویژگی های کیف دوچرخه

یک دوچرخه سوار چیزی را که از دوچرخه خود خارج می کند ، بیرون می کشد

قابلیت تنظیم

بعضی از کیسه ها از طریق تسمه های فشرده سازی یا یقه های قابل ارتقا تنظیم می شوند. این امر به شما امکان می دهد بدون داشتن بخشی از استفاده کیسه هایی که در باد می چرخد یا بار را تغییر می دهد ، هنگام حرکت بر روی دوچرخه خود ، بارهای با اندازه های مختلف را حمل کنید.

سهولت دسترسی

کیف های دستی در دسترس تر از تابلو یا صندلی های صندلی است و آنها را برای موارد کوچک و اغلب استفاده شده انتخاب مناسبی می کند. سایر خصوصیاتی که باید در نظر بگیرید: چند دهانه وجود دارد؟ زیپ یا فلپ؟ آیا جیب های کوچکی برای سازماندهی وجود دارد یا به سادگی یک فضای بزرگ و جدا از هم نیست؟

مقاومت آب

اگر سوار همه شرایطی هستید که از شر باران و پاشش جاده فاصله نمی گیرد ، به جای "مقاوم در برابر آب" به دنبال کیف ای باشید که به عنوان "ضد آب" شناخته شود. کیسه های ضد آب از یک ماده لاستیکی ساخته شده اند تا محتویات آن حتی در یک رودخانه خشک نشود. بسیاری از آنها برای جلوگیری از ورود آب از بستن رول استفاده می کنند.

گزینه های پیوست

اگر در مکان های عمومی پارک می کنید ، احتمالاً می خواهید وسایل خود را با خود ببرید. با استفاده از یک سیستم ساده قلاب ، قلاب یا تارهای بانجی ، پنچرها به قفسه وصل می شوند و جدا کردن آن به راحتی امکان پذیر است. برای کیف های صندلی ، به جای مجموعه ای از دست و پنجه نرم یا بندهای چسبان و چسبان ، به دنبال یک دسته نصب سریع باشید.

 

دوچرخه سواران در جاده های جنگلی با تابلوهای کاملاً پر بار و سایر محموله ها سوار می شوند

احتیاط: اطمینان حاصل کنید که کیف های شما به طور ایمن به دوچرخه شما وصل می شوند. بارهایی که ایمن نیستند می توانند در طول سوار شما به طور غیر منتظره تغییر کرده و باعث از دست رفتن کنترل شوند.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

نحوه انتخاب کیسه یا کیف دوچرخه سواری


نحوه انتخاب کیسه یا کیف دوچرخه سواری   

کیسه های مخصوص دوچرخه سواری ، بخشی از چیزی است که دوچرخه را از تور دوچرخه متمایز می کند. کیف های مینیمالیستی به شما امکان می دهند وسایل ضروری را برای سفر خود حمل کنید و در عین حال تاکید بر نگه داشتن سبک و زیرک بودن دوچرخه خود داشته باشید تا در زمین های خارج از پیاده رو نیز به خوبی عمل کند. وقتی برای سفر با دوچرخه در حال بارگیری هستید ، خوب است که وسایل خود را درون کوله پشتی بسته بندی کنید ، و اگر در خانه یک قفسه و پرچم دار دارید ، می توانید از آن ها نیز استفاده کنید. با این وجود ، پس از چند سفر ، می توانید ارزش استفاده از کیف های سبک تر و پرمصرف دوچرخه را ببینید ، به ویژه اگر دوست دارید در مسیرهای باریک تک مسیر حرکت کنید ، جایی که بار گسترده ای می تواند بر روی موانع قرار بگیرد. ادامه مطلب

نحوه انتخاب کیسه یا کیف دوچرخه سواری

 

   محصولات مشابه