مقالات گیمینگ تولز

فروشگاه

نکاتی در مورد انتخاب لباس کودکان در زمستان

نکاتی در مورد انتخاب لباس کودکان در زمستان

والدین خرس قطبی راحت هستند. توله های آنها کت خز طبیعی دارند ، بنابراین همیشه برای پاییز و زمستان آماده هستند. با این حال ، ما موجودات انسانی مجبوریم بچه های خود را برای هوای سرد آماده کنیم. در این مقاله ، انواع پالتوها و شلوارهای زمستانی را که وجود دارد ، پوشش خواهیم داد و به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید کدام یک انتخاب مناسب تری برای فرزند شما هستند.

انواع پالتو و ژاکت مخصوص زمستان

 

انواع پالتو و ژاکت مخصوص زمستان

کاپشن های عایق: یک ژاکت که با عایق پر شده است گرمترین گزینه شماست و انتخاب یکی از آنها تصمیم گیری بین عایق های پایین و مصنوعی است. برای مقایسه دقیق ، "پایین" در مقابل "مصنوعی" را بخوانید: کدام عایق مناسب برای شما است؟

  • کاپشن های پایین: به طور طبیعی مشتق شده ، پایین گرما بی نظیر را ارائه می دهد. کاپشن های ساخته شده با آن نیز سبک وزن و بسته بندی آسان دارند. گرمازدگی گرما زیادی ارائه نمی دهد ، بنابراین اگر نگران شرایط مرطوب هستید باید به دنبال مقاومت در برابر آب (گران تر) باشید.
  • کاپشن های عایق مصنوعی: مقرون به صرفه تر از پایین ، عایق های مصنوعی گرما را مرطوب می کنند. برخی از بهترین کاپشن های مصنوعی از نظر گرمی نزدیک به پایین هستند ، اما قیمت آن نیز بسیار مناسب است.

کاپشن های پشمی و پوسته نرم: کت پشمی نرم ، گرم و مقرون به صرفه ، به عنوان یک لایه میانی کار می کند تا از گرمای متوسط ​​برخوردار باشد. برخلاف کاپشن های عایق ، کاپشن های برفی و کاپشن های 3 در 1 ، آنها از باران یا بادگیر محافظت نمی کنند - بنابراین کودک شما برای این شرایط به یک باران جداگانه احتیاج دارد. کاپشن های پوستی نرم ، که عایق سبک را با کمی محافظت در برابر باران و باد ترکیب می کنند ، گرمای قابل مقایسه ای با کت های پشمی سبک دارند.

 

نکاتی در مورد انتخاب لباس کودکان در زمستان

کاپشن های برفی: این روکش های عایق (تقریباً به طور انحصاری با پر کردن مصنوعی) حداقل یک یا دو ویژگی دارند که آنها را برای دامنه مناسب می کند: دامن های برفی ، گذرگاه ها ، جیب های عینک و غیره. بیشتر آنها نیز ضد آب / تنفس هستند ، بنابراین آنها در شرایط سردتر می تواند دو برابر باران باشد.

کاپشن های 3 در 1: این کاپشن ها پوسته بیرونی ضد آب (که پارچه های ضد آب و قابل تنفس دارند) را با یک آستر عایق ترکیب می کنند. کاپشن های بتونی ممکن است از پشم گوسفند وجانوران دیگر ساخته شده باشد ، یا دارای عایق بندی پایین یا مصنوعی باشد. متنوع ترین گزینه برای لباس بیرونی ، این امکان را به بچه ها می دهد که هر قطعه را به طور جداگانه یا هر دو با هم بپوشند.

کاپشن های برفی

 

کاپشن های گاه به گاه: این یک اصطلاح گیرنده برای یک جایگزین کمتر ناهموار یا از لحاظ فنی پیچیده تر برای یک ژاکت در یکی از دسته های دیگر است.

کاپشن های بارانی: حتی اگر کاپشن های عایق زیادی نیز از باران محافظت می کنند ، کودک شما نیز در موارد خاص به یک ژاکت باران جداگانه احتیاج دارد. در هوای باد و بارانی ، بچه ها برای پوشیدن بیش از یک ژاکت پشمی باید یک ژاکت باران داشته باشند. اگر جلیقه عایق بندی شده یک کودک صرفاً ضد آب باشد نه کاملاً ضد آب ، پس یک ژاکت باران می تواند محافظت بیشتری را در یک سیلاب ارائه دهد. 

لباس بیرونی زمستانی برای نوزادان: لباس زمستانی گرمترین گزینه شماست. گرما و قیمت ها متفاوت است ، از سبک های یخبندان که دارای عایق پر شده تا نان های پشم گوسفند با قیمت متوسط ​​هستند که می توانند در روزهای سرد کار کنند. بیشتر لباس ها زیپ طولانی دارند تا تغییرات پوشک راحت تر شود. همچنین به دنبال دکمه های تاشو بروید که باعث می شود دست و پا پوشانده و گرم شود.

لباس بیرونی زمستانی مخصوص کودکان نوپا: بسیاری از لباس های اسنوبویی برای کودک نوپا عرضه می شوند که باعث می شود گرمترین و محافظ ترین گزینه برای کودکانی باشد که هنوز در پوشک هستند. اما وقتی بچه ها تحت آموزش مهارت های ریز و درشت قرار می گیرند ، لباس های برفی کامل مناسب کمتری است. استراحت حمام نیاز به اقدام سریع دارد (نه برداشتن کت و شلوار در کل) ، بنابراین ممکن است در آن نقطه کت و شلوار جداگانه را ترجیح دهید. و ، حتی اگر کودک شدن در لباس های اضافی پفی ، بچه ها سخت تر باشد ، برای تحرک گرما تجارت نکنید.

 

انواع شلوار زمستانی (لباس بیرونی) برای کودکان

شلوارهای زمستانی بچه ها تقریباً از موارد مشابه کاپشن های زمستانی ساخته شده اند ، اما دسته ها را می توان تا سه گزینه گرم جوشانده ، به علاوه شلوار باران برای شرایط مرطوب و بادآورده:

انواع شلوار زمستانی (لباس بیرونی) برای کودکان

شلوار برفی: درست مانند یک ژاکت عایق ، شلوار برفی دارای یک پوسته مقاوم در برابر باد و ضد آب یا ضد آب است که عایق کف آن یا عایق مصنوعی درون آن است.

برف / روتختی برفی: این گزینه جایگزین گرم تری برای شلوارهای عایق برفی است زیرا آنها بالاتر می روند تا گرمای اصلی بیشتری را فراهم کنند. آنها همچنین پوشش را گسترش می دهند و به کودک کمک می کنند تا برف خنک و برف بریزد وقتی کودک طغیان می کند یا تصمیم می گیرد که در برف دور شود. آنها دشوارتر از آن هستند که بتوانند حملات حمام را از بین ببرند ، بنابراین بچه های تازه آموزش دیده ، ممکن است از شلوارهای برفی سنتی بهتر باشند.

شلوار پشم گوسفند وجانوران: مانند کت های پشمی ، این گرما ها برای روزهای سرد درجه حرارت متوسطی دارند. آنها در طول باران و باد شدید محافظت نمی کنند ، بنابراین باید شلوار باران را در شرایط سوزناک اضافه کنید.

شلوار بارانی: اگر شلوار زمستانی فرزند شما شلوار پشم گوسفند وجانوران دیگر است ، وقتی آب و هوا بارانی یا باد می شود ، یا هر دو به یک لایه محافظ خارجی نیاز دارید.

ویژگی هایی که باید در لباس زیر بچه ها مورد توجه قرار گیرد

ویژگی هایی که باید در لباس زیر بچه ها مورد توجه قرار گیرد

فروش انواع کاپشن از فروشگاه لیدی مد

طول ژاکت: هرچه ژاکت طولانی تر باشد ، گرمای بیشتری به شما می دهد. بیشتر کت ها طول کمر یا طول لگن هستند.

هود: شما طرح های مشابه و ویژگی های تنظیم را برای هودهای روی کاپشن های بزرگسالان پیدا خواهید کرد ، به جز اینکه کاپشن های مخصوص کودکان نوپا و نوزادان به جای تنظیمات زبانه و زبانه ، دارای سادگی و ایمنی هستند.

دست و پا ، کمر و سجاف: قفل های الاستیک ، که بر روی وسایل مربوط به نوزادان و کودکان نوپا و بچه های بزرگتر یافت می شود ، بدون سر و صدا تنظیم زبانه ها یا زبانه های دکمه سر ، در گرما مهر و موم می کنند. ضمانت کش نیز به موجب قانون ممنوع است زیرا می تواند یک خطر محسوب شود. بسته شدن قابل تنظیم کاف ، که ممنوع نیست ، کار بهتر از آب بندی هوای سرد را انجام می دهد.

دکمه های سوراخ دار (Thumbhole): این ویژگی مفید به بچه ها اجازه می دهد برای گرما و پوشش بیشتر ، از انگشت شست برای آستین پایین مچ دست خود استفاده کنند. بطور عمده در کاپشن های پشمی و جلیقه داخلی در لباسهای سبک 3 به 1 مشاهده می شود ، در هنگام کشیدن کودک لایه بیرونی ، آستین های داخلی کاپشن را از سوار شدن بالا نگه می دارد.

ویژگی های برف: شما می توانید شلوار و جیب برف کوچک خردکننده تان را با بسیاری از ویژگی های مشابه تجهیزات دنده بزرگسالان ، مانند دامن های برفی ، دکمه های تقویت شده ، دارندگان گذر از برف و موارد دیگر تهیه کنید. برای اجرای سورتمه گاه به گاه یا گلوله برفی رایگان برای همه ، هر نوع لباس ضد عایق ضد آب باید خوب کار کند.

آستین های بلند و پاهای شلوار: نام دقیقی که هر مارک از آن استفاده می کند متفاوت است ، اما این ویژگی به شما امکان می دهد آستین یا پاها را به طول 1.5 تا 2 اینچ افزایش دهید تا یک فصل دیگر از ژاکت یا جفت شلوار استفاده کنید. همچنین می توانید وسایلی با اندازه بزرگ و نیمه بزرگ خریداری کنید ، اما اشکالاتی در این زمینه وجود دارد. شلوارهایی که خیلی طولانی هستند مجبورند دستمال شوند. چرخ دنده های نامناسب نیز به همین راحتی انجام نمی شوند. یا کودک شما ممکن است رشد بزرگ داشته باشد که شما را مجبور کند به هر حال کالاهای جدید بخرید.

زبانه های قابل تنظیم کمر: مانند آستین های قابل افزایش و پاهای شلوار ، زبانه های تنظیم مناسب روی بندهای کمر بیشتر شلوار عایق بندی شده ، برای رشد و تغییر بچه ها در اندازه کمر کمک می کند.

دستکش و برچسب شناسه: کودکان همیشه در پیگیری مواردشان خیلی عالی نیستند ، بنابراین به دنبال ویژگی هایی باشید که به شما کمک کند این کار را انجام دهید.

لهجه های انعکاسی: هرچه تاریکی در ساعت های صبح و عصر غرق می شود ، بازتاب اهمیت بیشتری پیدا می کند. با استفاده از فن آوری امروزی ، تمام چیزی که لازم است یک آرم انعکاس دهنده یا لوله کشی روی ژاکت است تا وقتی یک جفت چراغهای جلو در آن جابجا می شود ، بسیار مشهود شود.

نکات اضافی برای خرید لباس زیر زمستانی کودکان

نکات اضافی برای خرید لباس زیر زمستانی کودکان

استراتژی های زیر را هنگام خرید لباس زمستانی فرزندتان در نظر بگیرید. آنها می توانند به محدود کردن انتخاب های شما کمک کنند و دامنه راحتی دنده های شما را گسترش دهند.

برای آب و هوای خود بخرید: به عنوان مثال والدین در شمال غربی اقیانوس آرام باران زیادی را تجربه می کنند ، بنابراین مدیریت رطوبت یک کلیدی است. عایق های مصنوعی که به خوبی رطوبت را کنترل می کنند ، معنا می یابد. پوسته های خارجی ضد آب که قابلیت تنفس دارند نیز ارزش افزوده بالایی دارند. به عنوان مثال ، در آب و هوای سرد و خشک مانند شمال مینه سوتا ، بچه ها باید برای سرماخوردگی آماده باشند. کاپشن های فوق العاده پف دار حس می کنند و دستکش های عایق بندی شده برای دست های کوچک نیز مهم هستند.

سطح فعالیت بچه های خود را در نظر بگیرید: اگر بچه های شما با پیاده روی در هوای سرد به همراه شما می روند ، آنها گرما به طور مداوم تولید می کنند ، بنابراین کت و شلوارهای کم پف و کم حجم تر کار می کنند. این تغییر در موقعیت های توقف و رفتن مانند در یک تپه اسلیمی ، که در آن بالا رفتن از پله کوهی با ایستادن در صف و پیمایش به هم می خورد. در آن سناریو ، عایق سنگین تر به حفظ گرما در زمان خرابی کمک می کند.

با رده بندی دما خرید نکنید: بسیاری از متغیرها روی گرما تأثیر می گذارند. بچه ها متابولیسم متفاوتی دارند و هوا مانند باد و باران به طور چشمگیری تغییر می دهد که چقدر بدن یک ژاکت را حفظ می کند. ما به دلیل این دلایل رتبه بندی درجه حرارت در کاپشن و شلوار را در شرکت REI ارائه نمی دهیم. ممکن است در جاهای دیگر رتبه بندی دما را روی لباس بچه ها مشاهده کنید ، اما توصیه نمی کنیم به آنها اعتماد کنید. (با این وجود آنها ممکن است برای مقایسه گرمای نسبی دو کاپشن یک مارک تجاری مفید باشند.)

برنامه ریزی برای لایه ها: شما می توانید با استفاده از همان استراتژی در فضای باز که استفاده می کنید ، به فرزندتان کمک کنید که گرمی داشته باشد. با یک لایه پایه wicking شروع کنید ، سپس با سایر لایه ها مخلوط و مطابقت دهید تا با شرایط متغیر سازگار شوید. مطمئن شوید که لباسهای بیرونی که خریداری می کنید به اندازه کافی بزرگ است که بتواند این لایه های اضافی را در خود جای دهد. برای یک نگاه عمیق تر در مورد نحوه لایه بندی لباس ، مبانی لایه بندی را مطالعه کنید.

لوازم جانبی را فراموش نکنید: سر ، دست و پا بچه ها به سرعت سرد می شوند ، بنابراین مطمئن باشید که آنها یک کلاه گرم دارند و دستکش یا دستکش برای پوشیدن دارند. جوراب های ضخیم به همراه برخی چکمه های زمستانی یا چکمه های باران نیز حائز اهمیت هستند. برخی والدین فرزندان خود را با کفش سبک پیاده روی سبک و ضد آب ، خریداری می کنند و می دانند که به اندازه کافی محکم برای پوشیدن روزمره هستند و از نیاز آنها به گالش جلوگیری می کنند.

اطمینان حاصل کنید که همه چیز متناسب با نیاز شما است: چند مورد از جمله اندازه بچه ها نگران کننده است. بعد از خرید به محض اینکه به خانه رسیدید ، همه چیز را امتحان کنید. منتظر نمانید تا اولین برف ببارد تا متوجه شوید که موارد مناسبی انتخاب نکردید.

نکات انتخاب لباس بچه گانه زمستانی

بخش اول: کودکان کم سن و کوچک تر

یک خانم در حال لباس پوشاندن به کودک خود در زمستان
۱٫ خرید لباس بچه گانه زمستانی را در پاییز انجام دهید. لباس هایی که بچه ها دوست دارند عبارتند از پلیور، شنل، بلوز آستین بلند، شلوار اسکی، شلوار گرمکن، پیراهن و شلوار جین و ساپورت. همیشه یک تا دو سایز بزرگ تر و جنس مرغوب بخرید که بتواند تمام زمستان تنش کند.

۲٫ به دنبال لباس های بادوام، ضدآب، ضخیم و گرم باشید. کلاه گرم، شال گردن و دستکش و حداقل دو جفت بوت شیک بخرید؛ یکی برای آب و هوای برفی و یخبندان و یکی دیگر برای روزهای معمولی اما سرد.

۳٫ به کودک خود به فراخور سنش راجع به سرمازدگی و افت دمای بدن، نحوه ی محافظت از بدن و سلامت آن در چنین شرایطی آموزش دهید.

۴٫ قبل از اینکه به او لباس بپوشانید در نظر داشته باشید که او برای چه کاری بیرون می رود.

۵٫ لباس زیر و زیرپوش را برای او فراموش نکنید. این کار شامل پوشیدن جوراب ها و زیرپوش ضخیم می شود.

۶٫ لباس مناسب بیرون و شلوار و بلوز مناسب به او بپوشانید.

۷٫ اکسسوری ها را فراموش نکنید. دستکش بی انگشت، کلاه بافت شل و بوت های او را تنش کنید.

۸٫ برای او ضدآفتاب بزنید. با اینکه هوا سرد است اما اشعه ی فرابنفش خورشید باز هم وجود دارد و در واقع حتی پرقدرت تر از قبل است چون از سطح برف به صورت منعکس می شود.

بخش دوم: کودکان سنین بالاتر

دو کودک خوش تیپ در زمستان
۱٫ او را به مرکز خرید ببرید و اجازه دهید خودش لباس هایش را انتخاب کند. شاید نیاز باشد که بسته به سنش به انتخاب او نظارت داشته باشید.

۲٫ به او راجع به سرمازدگی و افت دمای بدن، نحوه ی محافظت از بدن و سلامت آن در چنین شرایطی آموزش دهید.

۳٫ او را از شرایط آب و هوایی مطلع کنید و اینکه در طول روز چه کارهایی خواهد کرد.

۴٫ لباس های او را چک کنید. اگر لباس هایش مناسب نیست از او بخواهید لباس های بهتری بپوشد.

۵٫ به او ضد آفتاب بدهید تا به صورتش بزند. از سفید شدن صورتش متوجه می شوید کرم را به صورتش زده، در غیر این صورت به مقدار کافی نزده است.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

چگونه بارونی بچه ها را انتخاب کنیم


چگونه بارونی بچه ها را انتخاب کنیم   

در این مقاله ، دسته بندی لباس های بارانی بچه ها را پوشش خواهیم داد و نکاتی در مورد چگونگی پیدا کردن وسایل مناسب برای فرزندتان ارائه می دهیم. انواع ژاکت بارانی مخصوص کودکان ادامه مطلب

چگونه بارونی بچه ها را انتخاب کنیم

  

چگونه کودکان و نوجوانان خود را برای بیرون از منزل بپوشانید


چگونه کودکان و نوجوانان خود را برای بیرون از منزل بپوشانید   

دانستن اینکه چگونه کودک خود را برای بیرون از منزل سازگار کنید ، جایی که هوا می تواند به سرعت از هوای گرم و آفتابی به سرما و مرطوب تغییر کند ، همیشه ساده نیست ادامه مطلب

چگونه کودکان و نوجوانان خود را برای بیرون از منزل بپوشانید

6 سوالی که درباره لباس ورزشی می‌پرسند

برای باشگاه چه لباسی بپوشیم؟

بررسی انواع ست لباس ورزشی مردانه ترک

مهم ترین خصوصیات یک لباس ورزشی خوب

 

   محصولات مشابه