مقالات گیمینگ تولز
فروشگاه

چگونه بارونی بچه ها را انتخاب کنیم

چگونه بارونی بچه ها را انتخاب کنیم

چگونه بارونی بچه ها را انتخاب کنیم

انواع ژاکت بارانی مخصوص کودکان

بارانی نرم و صاف: مقرون به صرفه ترین گزینه شما ، این نوع لباس بچه گانه ضد آب برای بچه های کوچکتر و کودکان نوپا مناسب است. به طور معمول با روکش پلی اورتان ضد آب و غیر قابل تنفس (PU) ساخته شده ، این چرخ دنده باران را از بین می برد ، اما یک کودک فعال می تواند هنگام پوشیدن بسیار سریع عرق کند.

بارانی های ضد باد و پوسته های بادی: هر زمان که لباس های کودکان را به عنوان "ضد آب" توصیف کردید ، کاملا ضد آب نخواهد بود ، اما همچنان می تواند برای مدت کوتاهی باران سبک را تحمل کند. پوسته های بادی (بادگیر) با محافظ مشابهی را ارائه می دهند.

ضد آب / بارانی قابل تنفس: برای بچه هایی که در ماجراجویی های طولانی تری قرار می گیرند ، این تجهیزات در مقابل شرایط طوفانی و همچنین از تأثیر سرمازدگی عرق خود بچه ها محافظت می کند.

کاپشن های 3 در 1: این نوع کت ها معمولاً شامل یک پوسته مقاوم در برابر آب هستند که با یک لایه پشمی قابل جدا شدن ترکیب می شود. آنها بسیار متنوع هستند زیرا هر لایه می تواند جداگانه پوشیده شود. اگرچه ممکن است برای حفاظت از باران کافی باشد ، ممکن است در هوای بسیار مرطوب یک ژاکت باران واقعی نیز کار نکند.

کاپشن های عایق بندی شده و برفی: این نوع کاپشن ها درجات مختلفی از محافظت در برابر باران را ارائه می دهند ، بنابراین لزوماً نیازی به خرید ژاکت باران اضافی ندارید. شما باید نوع و میزان بارش را در نظر بگیرید (یک غبار سبک در مقابل یک سرریز سنگین) و چه مدت کودک شما در این عناصر قرار می گیرد ، و همچنین اینکه آیا ژاکت ضد آب است یا ضد آب است. برای اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های ژاکت عایق ، نکاتی در مورد لباس کودکان خود را در زمستان بخوانید.

محافظت از باران برای نوزادان: به جای تهیه ژاکت باران جداگانه ، بهترین گزینه شما این است که کودک خود را در یک ژاکت عایق بندی شده یا کت و شلوار نوزاد بچسبانید ، که بسیاری از آنها پوستی ضد آب دارند. همچنین می توانید با گرفتن لوازم جانبی باران باربی برای کودک قایقرانی و کودک خود ، آنها را محافظت کنید.

شلوار بارانی برای کودکان

چگونه بارونی بچه ها را انتخاب کنیم

برای مدت طولانی بیشتر در خارج از منزل ، می خواهید با گرفتن چند شلوار بارانی ، محافظت از کودک خود را تکمیل کنید. شلوارهای برفی بچه ها که از نظر مقاومت در برابر آب و عایق گرما نیز هستند ، می توانند از باران محافظت کنند. می توانید از شلوارهای برفی استفاده کنید اگر کودک شما در حال حاضر صاحب یک جفت است و در بیرون آنقدر سرد است که گرم نمی شود

درک سطح حفاظت در باران بچه ها

درک سطح حفاظت در باران بچه ها

هنگام خواندن توضیحات بارانی بچه ها ، برچسب ها یا به صورت آنلاین ، می توانید بپرسید: تفاوت بین "ضد آب" و "مقاوم در برابر آب" چیست؟ یا "تنفس" به چه معنی است؟ کلماتی که برای توصیف لباس بارانی استفاده می شود ، گیج کننده است. در زیر مجموعه ای از اصطلاحات وجود دارد که به احتمال زیاد هنگام خرید لباس های بارانی بچه ها مشاهده خواهید کرد. شما همچنین می توانید بخوانید که اگر ژاکت در برابر آب مقاوم باشد چیست؟ برای کسب اطلاعات بیشتر

مقاوم در برابر آب: اگر کودک شما برای مدت طولانی به اندازه کافی یک بار کاپشن ضد آب را در یک باران پایدار پوشید ، باران باران سرانجام خیس می شود. یک ژاکت مقاوم در برابر آب مقرون به صرفه تر از یک ژاکت ضد آب / قابل تنفس با ویژگی های مشابه خواهد بود ، بنابراین شما در صورت عدم نیاز به بالاترین سطح محافظت از طوفان می توانید بودجه لباس بارانی خود را با انتخاب یک ژاکت مقاوم در برابر آب افزایش دهید.

ضد آب: یک بارانی ضد آب ، سطح بالاتری از محافظت در برابر باران را نسبت به چیزی که صرفاً ضد آب است ، ارائه می دهد. اگر در منطقه ای زندگی می کنید که به طور مداوم باران می بارد یا فرزند شما در یک ماجراجویی گسترده در فضای باز قرار می گیرد ، می خواهید مطمئن باشید که این بالاترین سطح محافظت از باران را دارند. (به عنوان یک جایزه ، ضد آب بودن نیز به معنای ضد باد بودن آن است.)

تنفس: اگر یک ژاکت تمام باران را خاموش نگه می دارد اما اجازه فرار از تعریق بچه ها را نمی دهد ، یک کودک فعال در نهایت می تواند به همان اندازه مرطوب شود که انگار اصلاً ژاکت بارانی نداشته باشد. اگر کودک شما در حالی که در باران است بار زیادی از انرژی را خرج می کند ، خرید ژاکت ضد آب / تنفس خود را در نظر بگیرید. نیازی نیست که گرانترین محصولات مارک دار را بدست آورید ، اما اگر به دنبال بهترین دفاع ممکن در برابر عناصر هستید ، نمی خواهید دنده ضد آب / تنفس کنید.

آب دائمی با دوام بالا (DWR): اکثر کت های بارانی بچه ها (مقاوم در برابر آب و ضد آب) دارای یک ضد آب با دوام (DWR) برای تقویت محافظت در برابر باران هستند. وقتی می بینید قطرات باران روی سطح یک ژاکت در حال چرخش است ، این DWR در محل کار است. پایان مانع از پخش شدن قطرات و خیس شدن سطح بیرونی ژاکت می شود. این مهم است زیرا سطح بیرونی اشباع روی پوست کودک احساس سرما خواهد کرد و توانایی تنفس ژاکت را مختل می کند.

ویژگی هایی که باید در بارانی بچه ها در نظر بگیرید

ویژگی هایی که باید در بارانی بچه ها در نظر بگیرید

طول ژاکت: هرچه ژاکت طولانی تر باشد ، پوشش بیشتری نیز ارائه می دهد. بیشتر کت ها طول کمر هستند ، اما تعداد کمی از آنها برای پوشاندن باسن پایین آمده است.

بستن روی دکمه ها ، کمر ، hems و هود: بسته شدن الاستیک کمک می کند تا در گرما بدون هیاهو تنظیم سیم ها یا زبانه ها در گرما مهر و موم شود. بسته های قابل تنظیم ، مهر و موم بیشتری دارند.

آسترهای گرم: بعضی از کاپشن ها برای گرم کردن اضافه شده ، یک بوش سبک وزن دارند. اگر شما یک ژاکت بارانی بدون آرایش خریداری می کنید ، اطمینان حاصل کنید که اندازه کافی برای اضافه کردن یک لایه گرم زیر آن کافی است ، به خصوص اگر کودک شما آن را در شرایط خنک یا سرد پوشیده باشد.

لهجه های انعکاسی: روزهای کوتاه تر و پوشش ابر باعث می شود بچه ها از نظر سخت تر متوجه شوند. آرم ها یا لوله های بازتابی استراتژیک ، میزان اطمینان بیشتری را در ساعات صبح و عصر و همچنین بعد از تاریکی فراهم می کند.

مراقبت از لباس بارانی کودکان

مراقبت از لباس بارانی کودکان

مواد شوینده استاندارد دارای افزودنی هایی هستند که در عملکرد ضد آب / تنفس لباس بارانی تداخل دارند ، بنابراین خرید کالایی که مخصوص تجهیزات دنده در فضای باز باشد مهم است.

علاوه بر این ، اگر فرزند شما یک ژاکت باران مسن تر دارد که به نظر نمی رسد مانند گذشته کار کند ، احتمال دارد که DWR پایان یابد. خبر خوب این است که شستشو های فناوری طراحی شده برای لباس های بیرونی نیز به بازگرداندن اتمام DWR کمک می کنند ، بنابراین یک شستشوی خوب می تواند زندگی جدیدی به لباس های بارانی قدیمی بدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، باران بارانی را بخوانید.

 بارانی های جدید دخترانه و پسرانه سال 2015 اکثرا با چکمه و چتر ست طراحی و تولید شده اند. بارانی های بچه گانه 2015 برای دخترها و پسرهای شیک پوش را در ادامه ببینید.

بارانی های شیک - مدل بارانی دخترانه و پسرانه 2020

بارانی دخترانه

 

 

بارانی های شیک - مدل بارانی دخترانه و پسرانه 2020

 

بارانی های شیک - مدل بارانی دخترانه و پسرانه 2020

بارانی های شیک - مدل بارانی دخترانه و پسرانه 2020

 

بارانی های شیک - مدل بارانی دخترانه و پسرانه 2020

بارانی های شیک - مدل بارانی دخترانه و پسرانه 2020

 

بارانی های شیک - مدل بارانی دخترانه و پسرانه 2019

بارانی های شیک - مدل بارانی دخترانه و پسرانه 2019

 

بارانی های شیک - مدل بارانی دخترانه و پسرانه 2020

بارانی های شیک - مدل بارانی دخترانه و پسرانه 2020

 

بارانی های شیک - مدل بارانی دخترانه و پسرانه 2021

مدل بارانی

 

بارانی های شیک - مدل بارانی دخترانه و پسرانه 2020

مدل بارانی دخترانه

 

بارانی های شیک - مدل بارانی دخترانه و پسرانه 2020

مدل بارانی دخترانه

 

بارانی از انواع لباس های پرکاربرد برای روزهای پاییزی است که در انواع طرح های بچه گانه و زنانه و مردانه موجود است. مدل بارانی بچه گانه دارای طرح و رنگ هایی متنوع می باشد و شما می توانید از بین آن ها طرحی مناسب را برای فرزند خود انتخاب نمایید.

مدل بارانی بچه گانه زیبا و شیک

لباس های پاییزه و زمستانه بچه گانه دارای طرح هایی متنوع نظیر پالتو بچه گانه و ژاکت بچه گانه و بارانی بچه گانه و … می باشند که انتخاب هر یک از این طرح لباس ها به نیاز فرزند شما بستگی دارد.

بارانی طرح دار برای کودک

 

طرح های بارانی برای کودکان

روزهای پاییزی هوا نه سرد است نه گرم از این رو بهتر است شما برای فرزند خود لباسی مناسب را تهیه کنید تا در این روزهای زیبا احساس راحتی بیشتری داشته باشد.

بارانی برای کودکان در انواع طرح های ساده و فانتزی دوخته می شود که انتخاب هر یک از این طرح ها سلیقه ای می باشد. اگر تمایل دارید فرزندتان با پوشیدن بارانی احساس راحتی بیشتری داشته باشد بهتر است از بارانی فانتزی برای او استفاده نمایید. بارانی های ساده نیز برای کودکان در رده سنی مختلف انتخابی مناسب و ایده آل می باشند.

بارانی های فانتزی در انواع طرح های عروسکی دوخته می شوند همچنین روی پارچه این مدل بارانی ها طرح های کودکانه و زیبایی وجود دارند که کودکان با پوشیدن آن ها احساس بهتری خواهند داشت.

بارانی بچه گانه

 

بارانی زیبا برای کودک

بارانی ساده مخصوص کودک

بارانی برای کودکان

مدل بارانی بچه گانه

بارانی کودک

بارانی بچه گانه زیبا

بارانی برای کودکان

بارانی ساده

بارانی زرد بچه گانه

انتخاب رنگی مناسب برای بارانی کودک از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. بارانی های مخصوص کودکان در انواع رنگ های تیره و روشن موجود می باشند همچنین در دوخت برخی از آن ها از ترکیب دو یا چند رنگ مختلف استفاده شده است که این طرح ها نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

اگر شما تمایل دارید فرزندتان در روزهای سرد پاییزی احساس گرمای بیشتری داشته باشد بهتر است بارانی با رنگ تیره را برای او انتخاب نمایید. بارانی های رنگ روشن نیز برای کودکان در رده سنی مختلف انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند.

ست کردن بارانی در پوشش کودکان از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و کودکان می توانند این لباس کاربردی را با بلوز و شلوار و کفشی مناسب بپوشند و در روزهای سرد پاییزی احساس بهتری داشته باشند.

مدل بارانی بچه گانه شیک

بارانی برای کودک

بارانی مشکی مخصوص کودک

مدل بارانی بچه گانه

بارانی صورتی

بارانی دو رنگ بچه گانه

بارانی طرح دار بچه گانه

مدل بارانی دخترانه

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا توجه شما را به انواع طرح های بارانی مخصوص کودک جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید بارانی با تن پوش و رنگی مناسب را برای فرزند خود انتخاب نمایید.

مطالب آموزشی مرتبط:

نکاتی در مورد انتخاب لباس کودکان در زمستان

نکاتی در مورد انتخاب لباس کودکان در زمستان

در این مقاله ، انواع پالتوها و شلوارهای زمستانی را وجود دارد دارد را معرفی می کنیم و به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید که کدام یک انتخاب مناسب تری برای فرزند شما هستند.....

نکاتی در مورد انتخاب لباس کودکان در زمستان

چگونه کودکان و نوجوانان خود را برای بیرون از منزل بپوشانید

چگونه کودکان و نوجوانان خود را برای بیرون از منزل بپوشانید

دانستن اینکه چگونه کودک خود را برای بیرون از منزل سازگار کنید ، جایی که هوا می تواند به سرعت از هوای گرم و آفتابی به سرما و مرطوب تغییر کند ، همیشه ساده نیست ....

چگونه کودکان و نوجوانان خود را برای بیرون از منزل بپوشانید

6 سوالی که درباره لباس ورزشی می‌پرسند

برای باشگاه چه لباسی بپوشیم؟

بررسی انواع ست لباس ورزشی مردانه ترک

مهم ترین خصوصیات یک لباس ورزشی خوب

   محصولات مشابه