مقالات گیمینگ تولز
فروشگاه

چگونه کودکان و نوجوانان خود را برای بیرون از منزل بپوشانید

یک بچه راحت در خارج از منزل ، یک کودک خوشحال در خارج از منزل است. یکی از مهمترین راحتی های آنها اطمینان از لباس مناسب برای شرایط است. اما دانستن اینکه چگونه کودک خود را برای بیرون از منزل سازگار کنید ، جایی که هوا می تواند به سرعت از هوای گرم و آفتابی به سرما و مرطوب تغییر کند ، همیشه ساده نیست ، به ویژه با توجه به اینکه ممکن است کودک نتواند به شما بگوید گرمش هست . به گفته این ، برخی راهنمایی ها و نکاتی وجود دارد که می تواند به شما در تنظیم فرزندتان برای یک تجربه موفق در فضای باز کمک کند.

چگونه کودکان و نوجوانان خود را برای بیرون از منزل بپوشانید

پارچه های مصنوعی یا پشم را انتخاب کنید

پارچه های مصنوعی یا پشم را انتخاب کنید

برای یک مسافرت گاه به گاه در یک روز مناسب و خشک تابستان ، لباس های پنبه ای مناسب نیست. اما برای ماجراهای فعال یا اگر پیش بینی نیاز به باران و / یا درجه حرارت سرد داشته باشد ، پوشیدن بچه های خود در لباس های ساخته شده از الیاف مصنوعی یا پشم راه درستیاست. این پارچه ها رطوبت را خشک می کنند و به سرعت خشک می شوند و کودک شما را در صورت کار کردن، از عرق یا خیس شدن از باران یا برف ، راحت تر می کند. در اینجا یک پرایمر سریع در مورد انتخاب های پارچه متداول وجود دارد.

پشم: گاهی اوقات لباسهای پشمی خارش دار هستند ، اما وسایل پشمی که برای بیرون از منزل طراحی شده اند ، اغلب از پشم مینو بسیار نرم استفاده می کنند که بدون خارش ، تنفس ، مرطوب کننده ، مرطوب کننده سریع و ضد بو است.

مصنوعی (پلی استر و نایلون): لباس هایی که از مواد مصنوعی مانند پلی استر و نایلون ساخته می شوند ، در از بین بردن رطوبت و خشک شدن بسیار سریع خوب هستند. همچنین مقرون به صرفه تر از پشم است. با این حال ، مصنوعی اغلب بیش از پشم روی بوها نگه می دارد.

پنبه: پنبه در کنار پوست راحت است اما به طور معمول باید از نواحی فعال جلوگیری کرد. خشک شدن مدت زمان زیادی طول می کشد و یک عایق ضعیف است ، بنابراین اگر از عرق یا باران خیس می شوید ، می تواند ساعت ها لرز شما را ترک کند.

کودکان خود را بپوشانید

کودکان خود را بپوشانید

بچه های شما می توانند از همان استراتژی در فضای باز شما استفاده می کنند. مخلوط کردن و تطابق لایه ها برای تطبیق با تغییر شرایط. به عبارت ساده ، اگر فرزندتان سرد است ، لایه هایی به آن اضافه کنید و هنگام گرم شدن آنها را در بیاورید.  مهمترین مبانی لایه بندی پوشاک کودکان در اینجا آمده است:

دقیقاً آنچه کودک شما نیاز به پوشیدن در بیرون دارد به عوامل زیادی بستگی دارد ، از جمله سن ، سطح فعالیت ، متابولیسم شخصی ، درجه حرارت بیرون ، سرعت باد و…. مثال های زیر برای یک کودک متوسط به اندازه کافی کافی است که بتواند زیر قدرت دو پای خود را دنبال کند. (یادداشتی در مورد نوزادان: نوزادان به اندازه بچه های بزرگتر و بزرگترها حرکت نمی کنند ، بنابراین نمی توانند گرمای زیادی تولید کنند. حتما این را هنگام پوشیدن آنها برای ماجراهای در فضای باز در نظر بگیرید. به طور کلی ، نوزادان باید یک لباس بپوشند. لایه بیشتر از شما.)

لایه های پوشیدنی هوای سرد برای بچه ها:

لایه های بارانی برای بچه ها:

لایه های هوای گرم برای بچه ها:

اندازه درست لباس برای کودکانتان را بدست آورید

چگونه کودکان و نوجوانان خود را برای بیرون از منزل بپوشانید

برای اینکه بچه های خود را برای پیاده روی ، دویدن ، کوهنوردی ، پرش به اطراف و انواع تفریح در فضای بیرون از خانه آماده کنید ، مهم است که لباس هایی را تهیه کنید که به خوبی مناسب آنها باشد. لباس نامناسب می تواند ناراحت کننده و شاید خطرناک باشد. شما نمی خواهید که بچه هایتان بیش از حد طولانی به بالای شلوار بپردازند. اولین قدم برای یافتن لباس هایی که به خوبی متناسب باشد ، درک نمودارهای اندازه کودکان است.

 

نحوه کار نمودار اندازه کودکان: تولید کنندگان پوشاک کودکان اغلب روش های کمی متفاوت برای اندازه گیری دارند ، که می تواند آن را بسیار گیج کننده کند. در اینجا چند نشانگر برای کمک به شما در رمزگشایی این نمودارها وجود دارد:

برای مرجع ، نمودار اندازه REI Co-op برای نوزادان و کودکان نوپا ، و در زیر آن ، نمودار اندازه برای کودکان وجود دارد:

نمودار اندازه لباس کودک REI Co-op

  3 ماه ها 6 ماه ها 12 ماه ها 18 ماه ها 2T 3T 4T
دامنه ارتفاع* 24 27 30.5 33 35 38 41
محدوده وزن 6–10 lbs. 10–15 lbs. 15–20 lbs. 20–25 lbs. 28–32 lbs. 32–35 lbs. 35–40 lbs.
سینه 17 18 19 19.75 20.5 21 22
کمر 17.5 18.5 19.5 20.25 21.5 22 22.5
باسن 17.5 18.5 19.5 20.25 21 22 23
اینسام 8.5 10 12 13.5 14 15.75 17

* همه اندازه گیری ها در اینچ

نمودار اندازه لباس کودکان REI Co-op Kids

  XXS (4–5) XS (6–7) S (8) M (10–12) L (14–16) XL (18)
اندازه عددی 4–5 6–7 8 10–12 14–16 18
دامنه ارتفاع * 41–44 46.5–49.5 52 55.5–58.5 62.5–64 67
سینه 22–23 24–25.5 26.5 27.5–28.5 30.5–32 33.5
کمر 22–22.5 23–23.5 24.5 25.5–26.5 28–29.5 31
باسن 21–23 25.5–26.5 27 28–29 30.5–32 33.5

* همه اندازه گیری ها در اینچ

خرید برای دوام

چگونه کودکان و نوجوانان خود را برای بیرون از منزل بپوشانید

لباس بچه گانه با کیفیت که برای استفاده در فضای باز طراحی شده است ، اغلب دارای ویژگی های داخلی است که استفاده از آن را تضمین می کند. این شامل مواردی مانند صندلی های تقویت شده و زانوها و پارچه های با کیفیت است که به راحتی پاره نمی شوند. خرید محصولات بادوام ، نه تنها تضمین می کند که این دنده با کودکی که خریداری کرده اید همگام باشد ، بلکه به احتمال زیاد به اندازه کافی طولانی خواهد ماند تا به یک خواهر و برادر منتقل شود ، یا فروخته شود یا اهدا شود.

خرید انواع پوشاک ورزشی پسرانه

پرتحرک باشید

مارک های خارج از منزل می فهمند که شما نمی توانید با خرید هر چه مناسب تر فناوری ، مانند کاپشن های پرش 900 و یا پوسته های Gore-Tex® در هر فصل ، فرزند خود را تحقیر کنید ، بنابراین با استفاده از فن آوری های بدون کیفیت و بدون کیفیت که عملکرد بسیار خوبی دارند ، به این امر کمک می کنند. . در اینجا چند نکته بودجه وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید:

لباس هایی را تهیه کنید که راحت پوشیده شوند

لباس هایی را تهیه کنید که راحت پوشیده شوند

لباس پوشیدن یک بچه wiggly که نمی تواند صبر کند تا به بیرون برود ، می تواند یک مبارزه باشد. هنگام خرید لباس بچه گانه ، به دنبال ویژگی هایی باشید که آسان تر گرفتن وسایل را انجام دهد. چیزهایی مانند دکمه های الاستیک ، دور کمر و کله پا کمک می کند تا در گرما مهر و موم شوند اما نیازی نیست که شما با تنظیم بندهای کمر یا زبانه ها ، سر و صدا کنید. برای نوزادان و کودکان نوپا پوشک ، می خواهید دسترسی به پوشک را نیز در نظر بگیرید. لباس هایی با اسنپ های استراتژیک و یا زیپ ها به شما کمک می کند.

برنامه ریزی برای رشد

وسایل لباس با کیفیت ساخته شده و از دوام بالایی برخوردار خواهند بود ، بنابراین بچه های شما قبل از پوشیدن لباس از آنها بالاتر می روند. در اینجا چند استراتژی مناسب برای جلوگیری از سرمایه گذاری مجدد در مجموعه کاملاً جدیدی از لباس بیرونی زمستانی در هر سال آورده شده است:

لباس های ضد آفتاب بخرید

لباس های ضد آفتاب بخرید

کودکان دارای پوستی نازک تر و حساس تری نسبت به بزرگسالان هستند ، بنابراین مهم است که هر زمان که در خارج از منزل هستید در مورد قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش خورشید فکر کنید. لباس روشی بسیار مؤثر برای اضافه کردن محافظت است ، و خرید لباس هایی که دارای درجه حفاظت از ماوراء بنفش (UPF) هستند ، شما را از محافظتی که ارائه می دهد اطمینان می دهد.

پوشیدن لباس با درجه UPF می تواند در کنار روش های دیگر مانند پوشیدن عینک آفتابی و کلاه آفتاب و استفاده از ضد آفتاب استفاده شود.

برای بهتر دیده شدن اصطلاحات بازتابی را پیدا کنید

وقتی روزها کوتاه تر می شوند و تاریکی به ساعات صبح و عصر می رسد ، بازتاب اهمیت بیشتری پیدا می کند. با استفاده از فن آوری امروزی ، تمام چیزی که طول می کشد این است که یک آرم انعکاس کمی یا لوله کشی روی ژاکت داشته باشید تا وقتی یک جفت چراغهای جلو در آن جابجا می شود ، بسیار مشهود شود.

کفش مناسب را بدست آورید

کفش مناسب را بدست آورید

برای پیاده روی ، کودکان نو پا نیازی به چکمه ندارند (کفش ورزشی خوب خواهد بود) اما جواهرات اضافی را برای تغییر مکان ایجاد کنید. بچه های بزرگتر ، با این وجود ، می توانند از یک کفش یا چکمه با کیفیت بالا استفاده کنند. به این فکر کنید که کودک در هنگام غرق شدن در دنباله ، تعقیب دوستان و پرش از صخره چقدر می تواند کاری کند که کودک ضربه بزند. یک جفت چکمه یا کفش مخصوص پیاده روی ، پشتیبانی و کشش مورد نیاز آنها را به آنها می دهد. و آنها فقط یک جفت کفش بزرگ بزرگسال نخواهند بود. آنها به طور خاص برای آناتومی کف پا ساخته می شوند. برای هوای سرد ، یک جفت چکمه برفی گرم پیدا کنید که انگشتان پا بچه های شما را دنج نگه می دارد.

به دنبال ویژگی های برف باشید

شما می توانید شلوارهای برفی کوچک و ریز و برف کوچک خود را با بسیاری از ویژگی های مشابه دنده بزرگسالان بدست آورید: گیربند برفی ، دکمه تقویت شده ، نگهدارنده گذر از برف و موارد دیگر. برای اجرای سورتمه گاه به گاه یا گلوله برفی رایگان برای همه ، لباس های عایق بندی شده استاندارد باید خوب کار کنند.

به افراط و تفریط دسترسی پیدا کنید

چگونه کودکان و نوجوانان خود را برای بیرون از منزل بپوشانید

موارد مهم مانند دستکش ، دستکش ، کلاه و جوراب گرم را فراموش نکنید ، به خصوص در روزهای سرد.

نکات لباس پوشاندن به نوزاد در فصل سرد و گرم

خیلی از مادرها موقع لباس پوشاندن به نوزادشان می شوند دچار سر درگمی می شوند چون نمی دانند که اکنون باید لباس گرم به بچه بپوشانند یا لباس خنک.اگر می خواهید از کودکتان به بهترین نحو ممکن حفاظت کنید و لباس های مناسب در تمامی فصول به او بپوشانید باید نکاتی را درباره این موضوع با اهمیت بدانید ، پس پیشنهاد می کنیم این مطلب از سبک زندگی نمناک را از دست ندهید.

 

آنچه تازه مادران باید درباره لباس پوشاندن به نوزاد بدانند

چه آب و هوا گرم و چه سرد باشد، چطور کودک را سالم و راحت نگه دارید ؟

حفاظت نوزادان از محیط طبیعی اغلب مربوط به آماده سازی است حتی اگرچگونگی ایمنی جدیدترین عضو خانواده را دماهای شدید، بدانید ابتدا کمی گیج کننده است پس همیشه به یاد داشته باشید اگر سرما بخورید ، احتمال دارد نوزادتان سرما بخورد و اگر هوا گرم باشد، لباس پنبه ای به او بپوشانید ، این که هوا یخ زده باشد یا گرم می توانید با اضافه کردن یا در آوردن لباس آن را حل کنید. در این بخش از سبک زندگی نمناک هر آنچه که برای لباس پوشیدن نوزادتان باید بدانید گفته شده است .

نحوه صحیح لباس پوشاندن به نوزاد

 چگونه در زمستان به کودکان لباس بپوشانیم

چطور نوزاد را در هوای سرد لباس بپوشانیم ؟

مهم نیست که از سرما خوردن نوزادتان می ترسید فقط مطمئن شوید لباس به اندازه کافی به نوزاد پوشانده اید: 

دقت کنید کودکتان کاملا ازسر تا پا پوشیده شده :

اگر به دستکش، کلاه، جوراب های ضخیم و پوتین های برفی نیاز دارید، مطمئن شوید نوزادتان آن ها را پوشیده است .

پتوهای بیرون را فراموش نکنید:

اگر با کالسکه بیرون می روید، یک لایه پتو می تواند پوشش باران کالسکه باشد، که نوزاد را از عناصر (گرما ، سرما ) محفوظ نگه می دارد .

نحوه صحیح لباس پوشاندن به نوزاد

 چگونه در تابستان به کودکان لباس بپوشانیم

بی خطر ماندن روی صندلی اتومبیل:

زمانی که به اتومبیل می رسید، کت حجیم کودک را درآورید چون می تواند در صورت وقوع حادثه بسیار دست و پاگیرشود. او می تواند چند لایه نازک و همچنین یک کلاه و دستکش در صندلی اتومبیل تن کند.

مراقب گرم شدن بیش از حد او باشید:

نوزادانی که لایه های خیلی زیادی ( از پتو یا لباس ) می پوشند در معرض خطر گرم شدن بیش از حد و ( سندروم مرگ ناگهانی نوزاد ) قرار دارند. اگر بیرون بودید، به محض اینکه داخل شدید ، لباس های زمستانی را در آورید( بله، حتی اگر خوابیده است. ).

نحوه صحیح لباس پوشاندن به نوزاد

اهمیت نحوه صحیح لباس پوشاندن به کودکان در زمستان

دمای اتاق را خنک نگه دارید:

نوزاد را پس از خواب یا چرت کوتاه در رختخواب خودش بخوابانید . در زمستان یا تابستان، سعی کنید درجه حرارت اتاق را بین 68 تا 72 درجه فارنهایت حفظ کنید. برای اینکه مطمئن شوید نوزادتان راحت است، گردنش را چک کنید تا ببینید آیا بیش از حد عرق کرده یا نه.

از پتو در زمان خواب صرف نظر کنید. او را لباس گرم بپوشانید یا در کیسه خواب پوشش دهید، اما از پتو صرف نظر کنید ( جلوگیری کنیدSIDS تا از عوامل خطر).

چگونه نوزاد تازه متولد شده را در هوای گرم لباس بپوشانید

روزهای گرم و مرطوب می تواند برای نوزادان نیز خطرناک باشد چون هنوز نمی توانند دمای بدن خود را تنظیم کنند. در اینجا به این روش نگاه کنید که چگونه نوزاد کوچک خود را ایمن نگه دارید:

لایه ها را بردارید:

وقتی دما بالای 75 درجه فارنهایت است، یک لایه برای بچه کافی است.سر نوزادان را با کلاهی سبک بپوشانید زیرا محافظت کودک در برابر نور خورشید بسیار مهم است.

نحوه صحیح لباس پوشاندن به نوزاد

 چگونه در هوای سرد به کودکان لباس بپوشانیم

لایه های نازک تر :

وقتی بیرون واقعا گرم است، از پارچه های سبک تر به خصوص در شب استفاده کنید. بچه ها به احتمال زیاد به یک لایه دیگر نیاز دارند که می تواند شامل یک کیسه خواب سبک و یک پتو نازک باشد. وقتی بچه ها غلت می خورند دیگر به کیسه خواب نیاز ندارند. اگر نوزاد را درگهواره یا کری ار می گذارید مطمئن باشید نوزاد خیلی گرمش نمی شود.

بچه ها را از نور خورشید محافظت کنید:

بسیاری از پزشکان از کرم ضد آفتاب در تمام سنین حمایت می کنند ، اگرچه اف دی ای استفاده از ضد آفتاب در نوزادان زیر 6 ماه را تایید نمی کند. برای نوزادان، بهتر است از قرار گرفتن در معرض نور خورشید کاملا در هوای گرم و یا سرد اجتناب کنید. اگر به سمت ساحل می روید مطمئن شوید سایه است ، و زمان کمی را در گرما باشید، به خصوص هنگام نیمروز وقتی گرمای خورشید شدید تر است.

 چگونه در هوای گرم به کودکان لباس بپوشانیم

عینک محافظ :

مطمئن شوید چشمان کودک در برابر نور خورشید با عینک آفتابی 100 درصد محافظت می شود.

چگونه نوزاد تازه متولد شده را در هوای ملایم لباس بپوشانید

وقتی دما ملایم است، بهتر است از قاعده لایه استفاده کنید. کودک را به اندازه چند لایه که به آن نیاز دارید ، لباس بپوشانید و سپس یکی دیگر نیز اضافه کنید. هم چنین مطمئن شوید کودک کوچک تان همیشه خشک است چون لباس مرطوب می تواند باعث حتی سرما خوردگی شدید زمانی که هوا فقط خنک است ( بیش از 40 درجه فارنهایت )شود . زمانی که بیرون هستید ، پوشک او را چک کنید. علاوه بر این، بدون توجه به دما، اطمینان حاصل کنید نوزادتان با صندلی ماشینش یا کالسکه ، یک کلاه، عینک آفتابی و یا فقط سرپناه محافظت می شود.

نحوه صحیح لباس پوشاندن به نوزاد  

دمای مناسب برای بچه چیست 

هرچه آب و هوا مثل بیرون باشد، دمای نوزادتان همیشه باید بین 98 و 100 درجه فارنهایت باشد؛ مقعد همیشه دقیق ترین راه تشخیص دمای بدن نوزاداست. وقتی خارج از محدوده نرمال است، ممکن است نشانه ی بیماری باشد.

چه تابستان باشد چه زمستان، محل نگه داری کودک باید بین 68 و 72 درجه فارنهایت باشد. اگر نوزادتان زودتر به دنیا آمده است، ترموستات را کمی بالاتر از 72 درجه فارنهایت نگه دارید. اگر بیش از حد داغ باشد، می تواند ریسک اس تی دی کودک را افزایش دهد. اگر هوا خیلی سرد است، می تواند باعث سرما خوردگی شدید شود ، در حالی که دمای بدن به طورخطرناکی به پایین افت می کند. زمانی که نوزاد شما بیمار است و تب دارد، او را در لباس های روشن تر و اکریلیک قرار دهید.

 نحوه صحیح لباس پوشاندن به نوزاد در هوای ملایم

علامت هایی که نشان می دهد کودک خیلی گرم یا سردش است

زمانی که کودکان بیش از حد گرم هستند ، ممکن است برافروخته و عرق کرده باشند و یا ممکن است به سرعت نفس بکشند اگر بیش از حد گرم شده باشند. باعث می شود آن ها کج خلق شوند و در موارد بسیار شدید منجر به تب می شود. اگر نوزادتان بیش از حد گرم به نظر می رسد، شروع به درآورن لباس ها و سپس به پزشک اطفال و یا 911 زنگ بزنید .

زمانی که نوزاد بیش از حد سردش شود ، ممکن است دچار سرمازدگی یا سرماخوردگی شدید شود. نشانه های رخوت را بررسی کنید. اگر نوزاد دچار سرمازدگی شود، ناحیه آسیب دیده ممکن است سفید یا خاکستری کم رنگ به نظر برسد. در هر دو مورد با پزشک خود یا 911 تماس بگیرید.

مطالب آموزشی مرتبط:

نکاتی در مورد انتخاب لباس کودکان در زمستان

نکاتی در مورد انتخاب لباس کودکان در زمستان

در این مقاله ، انواع پالتوها و شلوارهای زمستانی را وجود دارد دارد را معرفی می کنیم و به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید که کدام یک انتخاب مناسب تری برای فرزند شما هستند.....

نکاتی در مورد انتخاب لباس کودکان در زمستان

چگونه بارونی بچه ها را انتخاب کنیم

چگونه بارونی بچه ها را انتخاب کنیم

در این مقاله ، دسته بندی لباس های بارانی بچه ها را پوشش خواهیم داد و نکاتی در مورد چگونگی پیدا کردن وسایل مناسب برای فرزندتان ارائه می دهیم. انواع ژاکت بارانی مخصوص کودکان....

چگونه بارونی بچه ها را انتخاب کنیم

6 سوالی که درباره لباس ورزشی می‌پرسند

برای باشگاه چه لباسی بپوشیم؟

بررسی انواع ست لباس ورزشی مردانه ترک

مهم ترین خصوصیات یک لباس ورزشی خوب

   محصولات مشابه