مقالات گیمینگ تولز

فروشگاه

مشخصات چادر مسافرتی خوب

مشخصات چادر مسافرتی خوب چادر های مسافرتی در واقع یکی از ضروری ترین تجهیزاتی بوده که تمامی افراد و گروه ها اعم از خانواده ها ، کوهنوردان ، طبیعت گردان و... نیاز به تهیه آن دارند. در واقع در دنیای امروز و با توجه به افزایش چشمگیر هزینه های سفر شما می توانید با تهیه یک چادر مسافرتی مناسب با نیاز خود در زمینه کاهش هزینه های جاری سفر گامی مثبت بردارید. البته برای انتخاب و خرید چادر های مسافرتی خوب نیاز بوده تا پارامتر های مهمی را رصد کرده و در نهایت بتوانید متناسب با بودجه خود یک گزینه ایده آل را انتخاب کنید. پروسه انتخاب و خرید چادر مسافرتی خوب در بازار امروز که مملو از نمونه های متنوع ایرانی و خارجی و با داشتن تنوع بالای امکانات محصولات مختلف بوده قدری دشوار به نظر می رسد.

مشخصات چادر مسافرتی خوب


به همین دلیل در صدد برآمدیم تا یک راهنمای خرید چادر مسافرتی به طور جامع و مفصل در زمینه انتخاب چادر مسافرتی خوب برای هموطنان ارائه بدهیم . پس برای اشنایی با پارامتر های مهم در زمان خرید چادر مسافرتی خوب همراه با ما باشید. نوع پایه های چادر مسافرتی خوب یکی از مهم ترین بخش هایی که در زمان انتخاب چادر مسافرتی خوب نیاز به توجه در این زمینه دارید مربوط به نوع پایه های آن محصول می باشد. در واقع چادر های مسافرتی دارای سه نوع پایه به شرح زیر هستند : فنری ، اتوماتیک و عصایی. البته نسل جدید محصولات سفری به بازار عرضه شده نشان می دهند در تعدادی محدود از چادر های مسافرتی از ترکیب از سه مدل برای طراحی سازه ها استفاده شده است. برای اشنایی بیستر ابتدا توضیح می دهیم و ساختمان این سازه ها به چه صورت می باشد. تمامی این سه نوع سازه چادر مسافرتی قطری کم و ساختاری منعطف داشته که از استحکام کافی در کنار طول عمر بالا بهره مند هستند. در نوع اول که فنری بوده می تواند گفت به دلیل اتصال کامل سازه ها به رویه اصلی چادر مسافرتی سیستم راه اندازی محصول به صورت فوری و بدون دخالت دست می شود. از این نوع سازه ها اکثرا در چادر مسافرتی ایرانی با مدل کله قندی استفاده شده است. چادر های مسافرتی خوب با سازه های اتوماتیک اغلب چادر مسافرتی امریکایی و یا کلمن بوده که در میان کوهنوردان و طبیعت گردان دارای طرفداران بالایی در تمام دنیا هستند.

مشخصات چادر مسافرتی خوب


در این نوع از سازه هایی باریک و مقاوم به صورت رشته ای استفاده شده که تمامی این رشته ها به یک اهرم پلاستیکی در قسمت مرکزی متصل بوده و به راحتی مانند چتر باز می شود. در نهایت تنها کافی بوده هر یک از این رشته ها را به قلاب های پارچه ای که بر روی رویه اصلی تعبیه شده وارد کنید. این نوع چادر مسافرتی از نظر سرعت راه اندازی در رتبه دوم قرار دارد. در نهایت چادر مسافرتی خوب با سازه های عصایی قرار دارند. این نوع چادر های مسافرتی یکی از پرفروش ترین لوازم کمپینگ در سراسر جهان به شمار رفته که در داخل ایران نیز توانایی تولید آن بر اساس استاندارد های روز دنیا وجود دارد.


در این مدل سازه ها دارای قطری کم و ارتفاعی کوتاه بوده که از طریق آهنربای تعبیه شده در ابتدا و انتهای خود به یکدیگر وصل شده و در نهایت به رویه اصلی متصل می شوند. این نوع چادر مسافرتی مقاوم بوده اما در مقایسه با سایر نمونه با مقداری اتلاف وقت راه اندازی خواهد شد. پس با توجه به موارد یاد شده چادر مسافرتی خوب دارای سرعت راه اندازی مناسب در کنار سازه هایی مقاوم بوده به طوری که بتواند در زمان وزش باد شدید و سایر تغییرات شرایط جوی اب و هوایی موقعیت محصول را بر روی سطح زمین ثابت باقی نگه دارد. پس لازم بوده هنگام خرید متناسب با مقضد سفر خود یک نوع از چادر های مسافرتی را انتخاب کنید. نوع جنس بدنه چادر مسافرتی خوب در بخش دوم می خواهیم به تحلیل جنس بدنه های مختلف چادر های مسافرتی بپردازیم. توجه داشته باشید این گروه از تجهیزات سفری یک اقامتگاه ایمن برای شما در سطح طبیعت به شمار رفته به همین دلیل نیاز بوده با جنسی تولید شوند که بتوانند راحتی شما را متناسب با شرایط اب و هوایی مقصد تامین کنند. البته می دانیم که با توجه به هزینه های جاری زندگی و سفر چادر مسافرتی خوب محصولی بوده که امکان استفاده از آن در تمامی فصول سال وجود داشته باشد. اولین ویژگی جنس بدنه که نیاز بوده چادر مسافرتی بر پایه آن انتخاب شده مربوط به ساختار ضدآب می شود.

مشخصات چادر مسافرتی خوب


چادر مسافرتی خوب در بخش بدنه ، کف و سقف با یک پارچه ضدآب تولید شده تا بتواند در شرایط بارش برف و باران برای افراد کارایی داشته باشند. توجه داشته باشید در مناطق ساحلی و کوهستانی و جنگل علاوه بر بارش باران نیاز بوده پوشش بخش کف یک مانع خوب برای جلوگیری از ورود رطوبت خاک و یا آب باران و برف به داخل چادر مسافرتی شود. ویژگی دوم که نیاز بوده جنس بدنه چادر مسافرتی خود آن را دارا باشد مربوط به قابلیت تنفس پارچه می باشد. شاید برای شما نیز پیش امده باشد که در زمان استراحت در داخل چادر مسافرتی و هنگامی که درب و پنجره های محصول بسته بوده قطرات آبی را بعد از گذشت زمان بر روی دیواره های مشاهده کنید. در واقع این قطرات آن در زمانی ایجاد شده که رویه چادر مسافرتی شما قابلیت تنفس نداشته و توانایی انتقال گاز کربن دی اکسید ناشی از بازدم شما به محیط خارجی و انتقال گاز اکسیژن به فضای داخلی را ندارد. پس چادر مسافرتی خوب دارای جنس بدنه قابل تنفس باید باشد. سومین ویژگی چادر مسافرتی خوب در زمینه جنس رویه مربوط به روز های افتابی می باشد. همه ما می دانیم که برخی از اشعه های خورشید مانند اشعه فرابنفش ممکن بوده اسیب هایی به پوست شما وارد کنند. چادر مسافرتی دارای رویه ای بوده که توانایی بازتاب این بخش از اشعه های مضر افتاب را داشته باشد. و در نهایت چهارمین ویژگی جنس بدنه چادر مسافرتی خوب مربوط به اعتدال دمای فضای داخلی می باشد.

مشخصات چادر مسافرتی خوب


در زمان سفر به کوهستان و یا در فصول سرد سال نیاز بوده تا در هنگام خواب برای حفظ سلامتی خود در یک محیط گرم استراحت کنید. رویه های چادر مسافرتی خوب توانایی آن را داشته که دمای مدنظر داخلی را به خوبی حفظ کرده و یک مانع برای برودت هوا که ناشی از محیط اطراف بوده به شمار می رود. نوع ظرفیت سایز چادر مسافرتی خوب تمام افراد در زمان سفر می خواهند از راحتی و اسایش کافی بهره برده و دچار کمترین میزان خستگی شوند. به همین منظور بوده گفته می شود چادر مسافرتی خوب دارای ظرفیت داخلی متناسب با تعداد همسفران شما می باشد. در زمان خرید چادر مسافرتی اغلب یک میزان مشخص برای ظرفیت داخلی آن بیان می شود. خاطر نشان می کنیم که این میزان مشخص شده مربوط به زمان نشستن بوده و اگر شما قصد اقامت طولانی مدت در طبیعت را دارید توصیه می کنیم به دنبال محصولات سایز بزرگ بگردید. نسل جدید چادر مسافرتی خوب با سایز بزرگ مربوط به چادر مسافرتی های اتاق دار هستند.


در این گروه از محصولات سفری فضای داخلی چادر مسافرتی را تفکیک کرده و همچنین یک فضا به عنوان اتاق نشیمن در داخل چادر مسافرتی در نظر گرفته می شود. این گروه از محصول جذاب سفری از ظرفیت بالایی برخوردار بوده به این صورت که میزان قید شده بر روی بدنه این محصول اغلب برحسب تعداد نفرات زمان خوابیدن بزرگسالان مناسب می باشد. البته برای خرید این نمونه از چادر مسافرتی سایز بزرگ نیاز به پرداخت هزینه بالاترین نیز وجود دارد.


مشخصات چادر مسافرتی خوب


نوع طراحی چادر مسافرتی خوب طراحی ظاهری چادر مسافرتی خوب باید به گونه ای بوده که تمامی سنین حتی با قد بلند نیز در زمان استفاده از آن احساس راحتی کافی داشته باشند. پس چادر مسافرتی خوب دارای یک ارتفاع نسبتا بلند بوده که مشکلی برای تردد شما ایجاد نکند. بر روی دیوار چادر مسافرتی خوب برای ایجاد امکان گردش ازادانه هوا و همچنین دریافت نورکافی نیاز بوده پنجره و هواکش تعبیه شود. این نقاط به راحتی و با اختیار شما باز شده و می تواند تاثیر چشمگیری بر میزان کیفیت اقامت شما داشته باشند. البته توصیه می کنیم چادر مسافرتی را انتخاب کنید که که علاوه بر این ویژگی ها در این نقاط مجهز به توری پشه بند نیز باشد. زیرا تمامی ما تجربه تلخی از هجوم پشه در زمان اقامت در طبیعت مخصوص ساحل و جنگل را داریم. این پشه بند توری علاوه بر کاهش توان دید از محیط اطراف به داخل محصول ، می توانند شما را در برابر هجوم پشه و... ایمن باقی نگه دارند.


اگر برای اقامت های طولانی مدت قصد خرید چادر مسافرتی را دارید توصیه می کنیم یک محصولی را انتخاب کنید در بر روی دیوار داخلی خود مجهز به جیب بوده تا بتوانید اشای کوچک قیمتی خود مانند موبایل و کیف پول و... در این قسمت نگهداری کنید. همچنین چادر مسافرتی خوب مخصوص اقامت های طولانی مدت در قسمت سقف خود دارای یک عدد قلاب نیز بوده تا محلی برای اویختن فانوس و یا لامپ هنگام تاریکی داشته باشید. جا به جایی چادر مسافرتی از ویژگی های قابل توجه چادر مسافرتی خوب مربوط به وزن بدنه آن می باشد. تمامی ما می دانیم که طبیعت گردان و کوهنوردان و یا حتی خانواده ها در زمان سفر بوده برای یافتن محلی مناسب جهت اقامت در طبیعت ممکن بوده ساعت ها به پیاده روی پرداخته تا محیطی ایده آل را پیدا کنند. در زمان این پیاده روی طولانی که ممکن بوده از محل های صعب العبور نیز انجام شود تمام مدت تجهیزات سفری از جمله چادر مسافرتی به همراه افراد خواهد بود.

مشخصات چادر مسافرتی خوب


در این هنگام نیاز بوده شما کمترین میزان وزن بدنه را برای انتخاب چادر مسافرتی پیدا کرده تا در زمان سفر دچار خستگی و یا کاهش سرعت و سایر موارد نشوید. البته در کنار وزن بدنه ، چادر مسافرتی خوب دارای یک ساک حمل نیز بوده که با قرار دادن محصول در آن بتوانید هنگام جا به جایی بیشترین میزان راحتی را داشته باشید. قیمت چادر مسافرتی خوب مورد بعدی که برای تمام افراد در زمان خرید حائز اهمیت بوده مربوط به قیمت چادر مسافرتی می باشد. زیرا در این گروه از محصولات سفری شما شاهد تنوع بالایی بوده و امکانت متنوعی دارند. اما اغلب دارای هزینه های بالایی نیز هستند. توجه داشته باشید با انتخاب یک چادر مسافرتی خوب در کنار پرداخت هزینه می توانید تا سال های طولانی دیگر نیاز به تهیه اقامتگاه در زمان سفر نباشید.


این میزان افزایش و یا کاهش چادر مسافرتی خوب اغلب مربوط به نوع سازه ها و همچنین ظرفیت داخلی آن بوده که شما می توانید در این مبحث با یک مدیریت اصولی انتخاب مناسب را تجربه کنید. به طور مثال برای خانواده ها و یا افرادی که در داخل کوهستان قصد اقامت طولانی مدت را نداشته و همچنین به دنبال محصولی با قیمت کم هستند ، ما چادر مسافرتی های فنری ایرانی را توصیه می کنیم. این گروه از محصولات سفری سازگاری بالایی با اب و هوایی داخلی کشور داشته و از سیستم راه اندازی سریع و طول عمر بالایی برخوردار هستند. این محصول سفری ایرانی دارای قیمت ارزان بوده به طوری که تمامی افراد با هر توان مالی می توانند یک نمونه از این چادر مسافرتی خوب را خریداری نمایند.


خرید چادر مسافرتی خوب در این مقاله با تمامی خصوصیات اصلی و مهم چادر مسافرتی خوب آشنا شده و توانایی آن را کسب کردیم تا متناسب با نیاز خود بتوانیم محصولی استاندارد را انتخاب و خریداری نمایید. در نهایت برای داشتن یک چادر مسافرتی خوب نیاز به یافتن فروشگاهی بوده که چادر های مسافرتی اصل و اورجینال را با یک قیمت مناسب در اختیار عموم قرار بدهد. فروشگاه رسمی اینتکس در ایران در واقع نمایندگی وارادات چادر های مسافرتی خوب خارجی و همچنین تولید کننده اصلی چادر های مسافرتی ایرانی می باشد. به همین دلیل برای خرید چادر مسافرتی خوب توصیه می کنیم به دفتر این نمایندگی مراجعه کرده تا علاوه بر مشاهده تنوع بالای چادر های مسافرتی موجود در این محل بتوانید سایر تجهیزات سفری و کمپینگ را نیز با قیمت مناسب خریداری نمایید. لازم به ذکر بوده این نمایندگی دارای فروشگاه خرید اینترنتی بوده و همچنین تلفن های این مرکز تمام وقت پاسخگوی شما هستند.


ویژگی های چادر مسافرتی خوب

 

همیشه در سفر های شما یکی از موارد مهمی که باید  آن را با خود داشته باشید چادر مسافرتی است. این عامل به یکی از دغدغه های مردم تبدیل شده که چه چادری تهیه کنیم و یک چادر مسافرتی خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ حال اگر قصد خرید چادر مسافرتی ایده آل را دارید تا انتهای این مقاله که به صورت اختصاصی از سایت تهران اینتکس می باشد همراه ما باشید تا شما را در این امر راهنمایی کنیم تا خریدی لذت بخش را با برترین قیمت چادر مسافرتی تجربه نمایید .


قطعا برای استراحت های کوتاه و یا بلند مدت در نقاط مختلف و شرایط جوی گوناگون نیاز به یک چادر مسافرتی دارید که بتواند تمام نیاز های شما را براورده کند. این نیاز ها می تواند شامل ظرفیت چادر ، ابعاد و وزن چادر ، نحوه راه اندازی و دیگر موارد مهم این چنینی باشد. در این مقاله قصد داریم تا یک راهنمای کامل و اصولی در ارتباط با خرید چادر مسافرتی را برای شما ارائه دهیم پس با ما همراه باشید.


ویژگی های چادر مسافرتی خوب

 

ظرفیت چادر

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید باید با توجه به تعداد نفرات خانواده و افراد استفاده کننده از این چادر به آن توجه نمود ، ظرفیت چادر است. در بازار معمولا چادر های مسافرتی در ظرفیت های 4 ، 6 ، 8 ، 10 ، 12 و حتی 20 نفره موجود می باشد. این ظرفیت ها به گونه ای است که در حالت دراز کش و نشسته متفاوت می باشد. برای مثال اگر شما خانواده ای 4 نفره هستید برای خوابیدن و راحتی در استراحت باید چادری با ظرفیت 8 نفره را خریداری نمایید. ظرفیت چادر با توجه به حالت نشسته نام گذاری شده است و در حالت خوابیده و دراز کش باید چادری با ظرفیت دو برابر تعداد خانواده را انتخاب کنید . 

مشخصات چادر مسافرتی خوب


ویژگی های چادر مسافرتی خوب

 

طریقه نصب و راه اندازی

چادر های مسافرتی معمولا دارای دو نوع متفاوت در نحوه نصب می باشند. یکی از مدل های این چادرها به صورت اتوماتیک بوده که تنها کافی است با توجه به نوع فریم ها و پایه های این محصولات ان را به سادگی باز کرده تا نصب و راه اندازی شوند. نوع دوم این چادرها هم با استفاده از طناب و میخ های مستحکم بر روی زمین قرار می گیرند تا چادر راه اندازی شده و بتوانید از ان استفاده نمایید. معمولا چادر های اتوماتیک فروش بیشتری را به خود اختصاص می دهند چون زمان بسیار کمی برای نصب و راه اندازی ان نیاز است و در عرض چند دقیقه می توان ان را سر پا کرد.


ابعاد چادر

چادرهای مسافرتی معمولا دارای ابعاد و وزن متفاوتی می باشند. معمولا در هنگام خرید شما بسته به نیاز خود و مکانی که قرار است از این چادر استفاده کنید سعی بر خرید چادر مسافرتی خواهید کرد. برای مثال چادرهای مسافرتی خانوادگی را نمی توان با چادرهای مسافرتی تفریحی و یا حتی چادر مسافرتی کوهستانی یکی دانست. چادرهای کوهستانی معمولا دارای ارتفاع کمتری بوده و حتی ارتفاع ان ها به 90 سانتی متر هم می رسد اما چادر های مسافرتی خانوادگی و تفریحی معمولا ارتفاعی بین 150 تا 180 سانتی متر و گاها بیشتر دارند تا بتوان از ان به راحتی استفاده کرد و در داخل ان به صورت ایستاده عبور و مرور نمود.


وزن چادر

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب چادر مسافرتی وزن ان است. معمولا در هنگام خرید چادری را انتخاب کنید که بتوانید به سادگی ان را با خود حمل و جا به جا کنید. وزن چادر های مسافرتی معمولا بین 4 تا 20 کیلو گرم می باشد که بسته به اقلام همراه و نوع چادر این وزن متفاوت است که معمولا چادرهای اتومات وزن کمتری دارند. هم چنین در حال حاضر بیشتر چادرهای مسافرتی دارای ساک حمل و یا کوله پشتی هستند که این نکته نیز در راحتی حمل و نقل بسیار موثر است و باید توجه ویژه ای به ان داشت.


جنس چادر

این مسئله نیز یکی از اساسی ترین و مهم ترین موارد در انتخاب یک محصول می باشد. در حال حاضر در بازار چادر های متفاوت با جنس هایی نظیر پارچه پلی استر ، پلیمر و همین طور برزنتی موجود است که قدرت انتخاب شما را افزایش داده است.


معمولا افرادی که قصد دارند از این چادرها در شرایط کوهستانی و یا کمپینگ های جنگلی استفاده کنند باید حساسیت بیشتری به خرج داده و مقاومت چادر در برابر طوفان و همین طور ضد آب بودن آن را هم در اولویت خود قرار دهند چون این عوامل نیز بسیار مهم و حیاتی هستند. حال قصد داریم تا در مورد جنس های تشکیل دهنده ی چادر های مسافرتی شما را راهنمایی کنیم . در این رابطه چادر های مسافرتی به 2 دسته پلی استر و برزنتی تقسیم می شوند که هر کدام از این جنس ها دارای ویژگی های منحصربفرد خود می باشند . که در بخش زیر به تشریح این جنس ها می پردازیم :

چادر مسافرتی با جنس تشکیل دهنده پلی استر :

پلی استر از جمله جنس های محبوب در میان هواداران چادر های مسافرتی و تولید کنندگان می باشد که به خوبی توانسته است جای خود را در میان مردم باز کند ، زیرا علاوه بر کیفیت و مقاومت بسیار بالا در برابر فشار و ضربه از استحکام فوق العاده ای در برابر سایش نیز برخوردار است که در لوازم کمپینگ و مسافرت از ویژگی های کلیدی محسوب می شود . همچنین یکی دیگر از ویژگی های کلیدی در اجناس از جنس پلی استر ضد آب بودن آن ها می باشد که در بسیاری از مواقع و در زمانی که از جنس مرغوب استفاده شود می تواند در برابر نفوذ آب تا عمق 3000 میلی متر نیز مقاومت کرده و خیال شما را به طور کلی در شرایط نامساعد جوی  مانند بارش برف و باران راحت می کند .


مشخصات چادر مسافرتی خوب


چادر مسافرتی با جنس تشکیل دهنده برزنتی :

چادر های مسافرتی برزنتی اغلب برای استفاده در مناطق کوهستانی تولید و روانه بازارهای جهانی می شوند . این نوع چادر های مسافرتی مورد علاقه ی هواداران ورزش های کوهستانی و کمپینگ می باشد و از استحکام بسیار بالایی در برابر فشار و ضربه برخوردار هستند و حتی در مواقع برخورد با شیء تیز ، دچار آسیب نمی شوند و به همین دلیل از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .


ویژگی های چادر مسافرتی خوب

 

تعداد درب ، پنجره و هواکش ، به طور رایج چادرهای مسافرتی دارای یک درب ورود بزرگ در جلوی خود می باشند. هم چنین در اغلب چادرها معمولا هواکشی در بخش بالایی و هم چنین یک یا دو عدد پنجره در کناره های محصول وجود دارد که این عوامل باعث به جریان افتادن هوا در داخل چادر شده و وجودشان بسیار مهم است. البته باید توجه نمود که این موارد بهتر است دارای توری و پشه بند بوده و بتوان ان ها را به راحتی باز و بسته کرد چون در فصول مختلف این نکات بسیار حائز اهمیت می باشد.


دیگر مزایای چادرهای مسافرتی

 

در این ارتباط هم باید عنوان کرد که چادر هایی وجود دارند که در داخل خود جیب های کوچک و بزرگ را می بینند. هم چنین بعضی از چادر ها دارای اویز در قسمت بالایی هستند که بتوان چراغ را از ان اویزان نمود. هم چنین تعدادی دیگر از این چادر ها دارای افتاب گیر بوده و یا به صورت دو پوش طراحی شده اند که از تابش مستقیم نور خورشید به داخل و یا بارش باران تا 1000 میلی متر جلوگیری می کنند. تمام این موارد نیز جزو مزایایی است که می تواند به شما در خرید چادر مسافرتی کمک شایانی کند.


 

در این مقاله سعی کردیم تا مهم ترین مواردی را که به شما در انتخاب و خرید چادر مسافرتی با کیفیت می تواند کمک کند را باز گو کنیم و امیدواریم که توانسته باشیم در این امر موفق بوده و نیاز شما را براورده کرده باشیم. همچنین شما عزیزان می توانید در صورت تمایل از چادرهای مسافرتی موجود در نمایندگی چادر مسافرتی تهران اینتکس دیدن فرمایید و بعد از مشاهده تصاویر و مطالعه اطلاعات اقدام به خرید محصول کرده و در  کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل و یا به صورت حضوری تحویل گرفته و خریدی لذت بخش را با ما تجربه نمایید .

  مطالب آموزشی مرتبط

  

همه چیز در مورد انتخاب و خرید چادر مسافرتی یا کوهنوردی


همه چیز در مورد انتخاب و خرید چادر مسافرتی یا کوهنوردی   

برخی افراد ترجیح می‌دهند که به‌جای اقامت در هتل‌ها و مهمان‌پذیرها، در دل طبیعت شب‌نشینی‌ها و ماجراجویی‌ها را تجربه نمایند و به تماشای آسمان آبی، شفاف و پر از ستاره بپردازند.در این میان گروهی هستند که انحصاراً علاقه‌مند به کوه‌نوردی و اقامت در طبیعت هستند. برای کوهنوردان چادر وسیله‌ای مناسب و امن برای اقامت و بیتوته‌ی شبانه در کوه است. در برنامه‌هایی که قرار است شب در جایی بمانید، پیدا کردن مکانی مناسب و امن و به دور از سرما و گرما، اولویت اول شما محسوب می‌گردد. اگر چنین جایی یافت نشد، چادر بهترین و مناسب‌ترین گزینه برای این مهم است. ادامه مطلب

همه چیز در مورد انتخاب و خرید چادر مسافرتی یا کوهنوردی

  

همه چیزهایی که باید در مورد خرید چادر کمپینگ بدانید


همه چیزهایی که باید در مورد خرید چادر کمپینگ بدانید   

یکی از مهم‌ترین وسایلی که برای کمپینگ و شب‌مانی در طبیعت نیاز دارید، چادر کمپینگ است که قرار است از سلامت شما در برابر سرما و رطوبت طبیعت محافظت کند. اگر قرار باشد از سرما و رطوبت رنگ خواب و استراحت را نبینید که نمی‌توانید از کمپینگ لذت ببرید. چادر کمپینگ، خانه شما در طبیعت است. خرید چادر هم مانند خرید خانه ظرایف بسیاری دارد که باید به آن توجه داشته باشید. چادرها انواع، طرح‌ها، اندازه‌ها و ویژگی‌های متنوع و متفاوتی دارند که هنگام خرید باید آن‌ها را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. ادامه مطلب

همه چیزهایی که باید در مورد خرید چادر کمپینگ بدانید

چادر مسافرتی عصایی بهتر است یا فنری ؟

چطور چادر مسافرتی برای سفرمان انتخاب کنیم؟

در هنگام خرید چادر مسافرتی به این موارد توجه کنید

 

   محصولات مشابه