گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

منصوریان : بازی سختی با فولاد داریم/تلاش برای کسب ۳ امتیاز در بازی های خانگیمنصوریان : بازی سختی با فولاد داریم/تلاش برای کسب ۳ امتیاز در بازی های خانگی اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , تیم فوتبال تراکتور
سرمربی تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه بازی سختی با فولاد داریم گفت: تلاش می کنیم بهترین نتیجه را در بازی فردا کسب کنیم. 

به گزارش مهر، علیرضا منصوریان ظهر امروز در نشست خبری پیش از بازی مقابل فولاد خوزستان در تبریز اظهار داشت: امیدوارم میزبان خوبی برای فولاد باشیم. ما بازی بسیار سختی داریم. البته همه بازی‌ها سخت است. فولاد در شرایط خاصی فوتبال بازی می‌کند و با شرایط خاصی هم تیم‌شان را هدایت می‌کنند که امیدوارم در ابتدا بازی بدون حاشیه‌ای داشته باشیم.

 

منصوریان سپس از تلاش برای کسب سه امتیاز در بازی‌های خانگی خبر داد و گفت: در بازی‌های خانگی حتماً باید پیروز شویم و بر همین اساس فردا برنامه ریزی خوبی داریم تا برابر تیم خوب فولاد پیروز شویم.

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در مورد سبک بازی تیمش، گفت: اصول بازی ما، بازی مالکانه است. سعی ما بر این است که نقاط قوت حریف را کنترل کنیم و شرایطی ایجاد نشود که تسلط حریف بر ما زیاد شود. با بازیکنانی که داریم، می‌توانیم فوتبال مالکانه ارائه بدهیم. آنالیز خوبی از حریف مان داریم و برای این کار ۷۲ ساعت وقت گذاشتیم.

 

وی یادآور شد: ما یکی از چهار تیم پرهوادار کشور هستیم، اما متأسفانه این روزها بازی‌های لیگ برتر تبدیل به دیدارهای دوستانه سطح بالا شده و اکثر بازی‌ها هم گل هستند.

 

منصوریان ادامه داد: داور دیدار فردا، یک داور مقتدر و محکم است و اقتدار خود را در قضاوت‌های قبلی‌اش نشان داده. بعد از بازی با مس رفسنجان، یک انرژی مثبت بسیار خوبی به اردوی ما آمد. امیدوارم در سه دیدار پیش رو نهایت امتیاز را بگیریم و تراکتور را به جایگاه واقعی خود برسانیم و سه امتیاز در تبریز بماند.

 

منصوریان راجع‌به تغییر محل دیدارهای خانگی تراکتور، یادآور شد: ورزشگاه یادگار امامِ بدون تماشاگر، ما را اذیت می‌کند. وقتی این ورزشگاه را خالی می‌بینیم، ما بیشتر از حریف تحت فشار قرار می‌گیریم. تا زمانی که کرونا شَرِ خود را از سر ما کم نکند، ما در استادیوم اختصاصی باشگاه بازی خواهیم کرد.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای دیدار مقابل فولاد خوزستان، مصدوم یا محروم دارید یا خیر، گفت: بعد از مصدومیت محمدرضا خانزاده، سیستم تیم را به ۴ دفاع تغییر دادیم. دو بازیکن‌مان مصدوم و دو نفر هم کرونایی هستند. در مورد مسعود شجاعی هم سوالات زیادی می‌شود که باید بگویم او یک آسیب دیدگی جزئی دارد و به همین خاطر نمی‌توانیم ریسک کنیم و او را به میدان بفرستیم. شجاعی ان‌شاءالله تا هفته آینده سلامتی خود را به دست می‌آورد.

 

سرمربی تیم تراکتور ادامه داد: ما جوانان خوبی را در لیست خود داریم که خیلی خوب تمرین می‌کنند و نسبت به بازیکنان جوانی که در سال‌های گذشته با آنها کار کردم، در بازیکنان امسال میل به یاد گرفتن را می‌بینم. ان‌شاءالله آنها در ماه‌های آینده دست تراکتور را می‌گیرند. ما جوانان خوبی را برای رو کردن به فوتبال ایران آماده کردیم.

 

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

جنجال بر سر میراث مارادونا بالا گرفت | آزمایش DNA برای تعیین ارثیه
۱۸ آزمایش مثبت کرونا در لیگ برتر انگلیس
13 آزمایش غربالگری سلامت که هر زنی باید انجام دهد
آزمایش سل فری در منزل - از غربالگری غیرتهاجمی پیش از تولد بیشتر بدانیم
جذابیت و سختی‌های استفاده از تلفن در قدیم
گزارش AFC از وضعیت تیم ملی
سیدجلال حسینی: الان صحبت کردن از قهرمانی اشتباه است/ شرایط سختی داریم
واکنش سرمربی زنیت به اخراج آزمون | العربی با آسیب‌دیدگی محمدی ضربه سختی خورد
مناطق مختلف شهر در تعیین نرخ تاکسی اینترنتی تاثیر ندارد
تعیین حقوق کارگران و بازنشستگان براساس سبد هزینه خانوار

   محصولات مشابه  

گزارش کار آزمایش تعیین سختی آب گزارش کار آزمایش تعیین سختی آب
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار آزمایش دستگاه سیستم چرخ دنده ای برای تعیین شتاب زاویه ای و تعیین اصطکاک و راندمان دنده گزارش کار آزمایش دستگاه سیستم چرخ دنده ای برای تعیین شتاب زاویه ای و تعیین اصطکاک و راندمان دنده
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار آزمایش تعادل بیفیلار (تعیین ممان اینرسی جسم حول محوری كه از مركز جرم جسم می گذرد) گزارش کار آزمایش تعادل بیفیلار (تعیین ممان اینرسی جسم حول محوری كه از مركز جرم جسم می گذرد)
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار آزمایش تعیین ضریب استهلاک یک دمپر در یک سیستم پیچشی (نوسانات پیچشی با استهلاک ویسکوز) گزارش کار آزمایش تعیین ضریب استهلاک یک دمپر در یک سیستم پیچشی (نوسانات پیچشی با استهلاک ویسکوز)
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت کامل و جامع با عنوان کرنش سختی یا سرد کاری یا کار سختی در 19 اسلاید پاورپوینت کامل و جامع با عنوان کرنش سختی یا سرد کاری یا کار سختی در 19 اسلاید
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار آزمایشگاه هیدرولیک تعیین دبی وزنی و حجمی گزارش کار آزمایشگاه هیدرولیک تعیین دبی وزنی و حجمی
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار تعیین دمای انحلال پتاسیم نیترات گزارش کار تعیین دمای انحلال پتاسیم نیترات
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار آزمایشگاه تعیین درصد وزنی رطوبت در خاک گزارش کار آزمایشگاه تعیین درصد وزنی رطوبت در خاک
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار آزمایش کروماتوگرافی کاغذی گزارش کار آزمایش کروماتوگرافی کاغذی
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار آزمایش مکانیک سیالات گزارش کار آزمایش مکانیک سیالات
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار آزمایش استری شدن (تهیه اسانس موز) گزارش کار آزمایش استری شدن (تهیه اسانس موز)
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار آزمایش تیتراسیون رسوبی به روش موهر گزارش کار آزمایش تیتراسیون رسوبی به روش موهر
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار آزمایشگاه با عنوان آزمایش تست سیتوکروم اکسیداز گزارش کار آزمایشگاه با عنوان آزمایش تست سیتوکروم اکسیداز
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار آزمایش ارتعاشات عرضی تیر با یک و چندمین جرم - 8 صفحه گزارش کار آزمایش ارتعاشات عرضی تیر با یک و چندمین جرم - 8 صفحه
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار آزمایش ژایروسکوپ - در حجم 15 صفحه، فرمت فایل ورد گزارش کار آزمایش ژایروسکوپ - در حجم 15 صفحه، فرمت فایل ورد
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار آزمایش ژیروسکوپ - در حجم 13 صفحه، فرمت فایل ورد گزارش کار آزمایش ژیروسکوپ - در حجم 13 صفحه، فرمت فایل ورد
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار آزمایشگاه با عنوان آزمایش سالکوفسکی (تشخیص کلسترول) گزارش کار آزمایشگاه با عنوان آزمایش سالکوفسکی (تشخیص کلسترول)
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار آزمایشگاه با عنوان آزمایش لیبرمن – بوشارد (تشخیص کلسترول) گزارش کار آزمایشگاه با عنوان آزمایش لیبرمن – بوشارد (تشخیص کلسترول)
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کار آزمایش فرکانس نوسانات پیچشی بدون استهلاک ویسکوز گزارش کار آزمایش فرکانس نوسانات پیچشی بدون استهلاک ویسکوز
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش آزمایش درس توانایی ماشینکاری ((تغییر عمق براده برداری وسرعت پیشروی)) گزارش آزمایش درس توانایی ماشینکاری ((تغییر عمق براده برداری وسرعت پیشروی))
مشاهده مشخصات و خرید


   مقالات مشابه  

طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی