گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

بازدید معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان از ورزشگاه انقلاب

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی، مهدی علی‌نژاد صبح امروز (دوشنبه) به همراه علی خسروی رئیس دفتر مشترک امور فدراسیون‌ها با حضور در ورزشگاه آفتاب انقلاب از نزدیک از این ورزشگاه بازدید و در جریان کمبود‌ها و معضلات تنها سایت تخصصی رشته دو و میدانی در کشور قرار گرفت.

در این دیدار که هاشم صیامی رویس فدراسیون دو و میدانی، علی رضایی سرپرست دبیری فدراسیون، محسن برزگر مشاور رئیس فدراسیون در آن حاضر بودند، مسئولین فدراسیون توضیحات کاملی را پیرامون کمبود‌ها و معضلات ورزشگاه آفتاب انقلاب بیان کردند و معاون وزیر ورزش و جوانان به طور کامل از همه اماکن این ورزشگاه بازدید کرد.

علی‌نژاد در سخنانی با توجه به اهمیت ورزشگاه آفتاب انقلاب برای دو و میدانی کاران گفت: این ورزشگاه نیاز مبرم به بازسازی دارد، باید به سرعت دست به کارشد تا با شروع روند بازسازی از به وجود آمدن مشکلات دیگر برای آن جلوگیری شود.

وی افزود: مسائل و مشکلات پیش رو برای بازسازی این مجموعه را حتما با وزیر ورزش و جوانان در میان خواهم گذاشت تا با اختصاص یک بودجه مناسب، کار بازسازی ورزشگاه آفتاب انقلاب هرچه سریع‌تر آغاز شود.

هاشم صیامی رئیس فدراسیون دو و میدانی نیز با تشکر و قدردانی از توجه مهدی علی‌نژاد نسبت به ورزش پایه و مادر اظهار کرد: در ۲ ماهی که از حضورم در فدراسیون می‌گذرد با تمام وجود و همه جانبه در تلاش هستیم تا از همه ظرفیت‌های موجود برای پیشبرد اهداف والای ورزش دو و میدانی استفاده کنیم.

صیامی افزود: امیدوارم با حسن توجه وزارت ورزش و جوانان نسبت به دو و میدانی و به خصوص مجموعه آفتاب انقلاب بتوانیم در آینده‌ای نزدیک فضایی در خور شان و جایگاه جامعه دو و میدانی برای انجام تمرینات و امور دیگر در اختیارشان قرار دهیم تا بدون هیچ مشکلی خود را برای حضور در رقابت‌های آتی و کسب افتخار برای میهن عزیزمان آماده کنند.

در این دیدار علی رضایی سرپرست دبیری فدراسیون گزارشی از اقدامات انجام گرفته در فدراسیون دو و میدانی از جمله تشکیل کمیته‌های تخصصی، ساماندهی ورزشکاران و مربیان رده‌های سنی پایه، تامین تجهیزات رشته دو و میدانی از خارج کشور، به کارگیری مربیان مطرح بین المللی در کشور برای هدایت ورزشکاران و... را ارائه کرد که با استقبال معاونت ورزش قهرمانی همراه شد.انتهای پیام/

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

بازدید معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان از ورزشگاه انقلاب
بازدید وزیر ورزش و جوانان از تمرین تیم ملی بوکس
بی توجهی وزارت ورزش و جوانان نسبت به فدراسیون دوچرخه سواری
امیدوارم بتوانم در انجام امور، تابع نظر وزارت ورزش و جوانان باشم
بازدید معاون هنری وزارت ارشاد از نمایشگاه نقاشی حسن روح الامین
وزارت ورزش علنا به سمت پرسپولیس غش می‌کند
ناظمی: گزینه وزارت ورزش نبودم
تاثیر ورزش بر کاهش بیماری‌های روانی در جوانان
نامه وزارت ورزش به فدراسیون جودو پس از تخلف
وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به تعهدات خود عمل کردند

   محصولات مشابه  


   مقالات مشابه  

بهترین ورزش رزمی در ایران و جهان برای دفاع شخصی یا قهرمانی کدام است؟ چرا؟
دلایل برتری ورزش تیر و کمان
بهترین ورزش رزمی چه ورزشی است؟
فواید و مزایای ورزش دارت
۱۰ نکته برای امنیت بیشتر در ورزش های آبی
چگونه ورزش رزمی خود را انتخاب کنیم؟
فواید ورزش تیراندازی با تفنگ بادی
راهنمای خرید کفش دویدن و ورزش (مردانه و زنانه)
وسایل مورد نیاز برای ورزش در خانه
نحوه انتخاب بهترین دوچرخه برای کودکان، نوجوانان و جوانان
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی