گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

قهرمان کشتی آسیا: دوبنده تیم ملی حق شخصی کسی نیست/ متأهلم اما درآمدی ندارم و با خرج پدرم زندگی می‌کنم

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رضا اطری نفر نخست انتخابی تیم ملی که در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان توانست سهمیه المپیک را در وزن ۵۷ کیلوگرم کسب کند درباره آخرین وضعیت خود گفت: خدا را شکر بعد از عمل جراحی مینیسک پایم که حدود یک ماه قبل از رقابت‌های انتخابی انجام شد، به شرایط خوب بدنی بازگشته‌ام.

وی ادامه داد: تمرینات خوب و پرفشاری را زیر نظر کادر فنی در اردو‌های تیم ملی انجام می‌دهیم و وارد فاز تمرینات المپیکی شده‌ایم.

دارنده مدال طلای آسیا در مورد شرایطش در وزن ۵۷ کیلوگرم تصریح کرد: انگیزه‌ی بسیار خوبی برای کار کردن دارم، با همین انگیزه‌  یک ماه پس از عمل جراحی پایم و بدون آمادگی جسمانی و تمرینات کافی در انتخابی حضور یافتم تا شانس حضور در المپیک را داشته باشم.

وی افزود: هم‌اکنون پس از برگزاری ۲ مرحله اردو، وضعیت جسمانی و فنی خوب است و پیشرفت زیادی کرده‌ام.

دارنده سهمیه المپیک توکیو در مورد حضورش در این مسابقات گفت: ابتدا باید بگویم دوبنده گروه ملی حق شخصی کسی نیست و باید برای به دست آوردن آن تلاش کرد. کسی می‌تواند ایندوبنده را بپوشد که تمامی حریفان خود را از پیش رو برداشته باشد و حرفی برای گفتن باقی نگذاشته باشد.

وی ادامه داد: من تابع تصمیم کادر فنی هستم و هرجایی که صلاح بدانند به میدان می‌روم، به‌عنوان سرباز این کشور فشار تمرینات و حضور در شرایط قرنطینه را تحمل می‌کنیم و وظیفه‌ی ما است که برای اهتزاز پرچم کشورمان در المپیک بجنگیم.

اطری بابیان اینکه هدفش تنها کسب مدال در المپیک است گفت: مشکلی برای برگزاری انتخابی ندارم چراکه هدفم کسب مدال می باشد و سه سال است که شرایط سخت تمرینات را تحمل می‌کنم که به مدال دست‌یابم.

وی افزود: به عشق کشتی، به عشق ورزش و به عشق مردم کشورم تمرین می‌کنم و فشار‌ها را تحمل می‌کنم تا ملت ایران را شاد کنم و این انگیزه‌ی درونی من است. وضعیت بدنی‌ام خوب شده و تمریناتم را بهتر از سال‌های قبل و با انگیزه‌تر انجام می‌دهم، ۳ سال رفته‌ام و نتیجه نگرفتم و امسال سال المپیک است و مطمئن باشید کم نمی‌گذارم و با تمام وجود و هرچه از خود دارم می‌گذارم تا به مدال برسم.

آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم در مورد شرایط و امکانات اردویی گفت: وضعیت تغذیه و اسکان در اردو‌های تیم ملی نسبت به گذشته خیلی بهتر شده و جا دارد از مسئولان فدراسیون که واقعاً برای کشتی و کشتی گیران کار می‌کنند، قدردانی کنم.

دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی گفت: البته هرچقدر هم که شرایط خوب باشد، بازهم دغدغه‌هایی وجود دارد که ذهن ورزشکاران درگیر خود کند و باعث شود نتوانند آن‌طور که باید تمرینات خود را انجام دهند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تمام‌وقت ما در اردو‌های تیم ملی می‌گذرد و شغلی نداریم، اگر وضعیت حقوقی ما مشخص شود و یا اینکه درجایی استخدام شویم خیلی خوب است تا دیگر دغدغه‌ای در هنگام تمرین کردن نداشته باشیم.

اطری اظهار داشت: من متأهل هستم، اما نه درآمد دارم و نه بیمه ای، با خرج پدرم زندگی ام می‌چرخد و جای تعجب است با اینکه لیسانس و مدال بازی‌های آسیایی را دارم و شامل قانون استخدام قهرمانان نیز می‌شوم، اما شرایط استخدامم فراهم نمی‌شود و از مسئولان می‌خواهم که پیگیر شغل قهرمانان خود باشند تا ما نیز بدون دغدغه به تمرینات خود بپردازیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در این چند وقت اخیر کشتی بیشتر دیده شده و مسئولان فدراسیون نیز واقعاً برای کشتی کار می‌کنند، اما یک چیز درونی در کشتی گیران است که اعتماد به نفس آن‌ها را پایین می‌آورد و آن نیز مشکلات و دغدغه‌های این قشر زحمتکش و پرتلاش است.
انتهای پیام/

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

قهرمان کشتی آسیا: دوبنده تیم ملی حق شخصی کسی نیست/ متأهلم اما درآمدی ندارم و با خرج پدرم زندگی می‌کنم
ایران قهرمان کشتی فرنگی قهرمانی آسیا شد
آشنایی با محمدعلی گرایی، قهرمان کشتی فرنگی آسیا + عکس
قهرمان کشتی آسیا از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد/ یاراحمدی: احساس پوچی می‌کنم
قهرمان کشتی آسیا: برای رسیدن به المپیک دست از تلاش برنمی دارم
اسماعیل پور:مشوقم برای حضور در کشتی مادرم بود/ پدرم از ناملایمتی ها خبر داشت که مخالفت می کرد
زندگی نامه محمد علی کلی قهرمان بکس
منصور برزگر: زندگی فقط فهم و شعور می‌خواهد/ ده بار دیگر به دنیا بیایم، باز کشتی می‌گیرم
پرسپولیس دیر یا زود قهرمان آسیا خواهد شد
قهرمان کشتی ایران به کما رفت

   محصولات مشابه  


   مقالات مشابه  

۱۰ لوازم جانبی ارزان برای عکاسی که زندگی شما را آسان می‌کند !
راهنمای جامع جمع کردن یک کامپیوتر شخصی یا PC؛ بخش سوم – انتخاب کارت گرافیک
بهترین ورزش رزمی در ایران و جهان برای دفاع شخصی یا قهرمانی کدام است؟ چرا؟
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی