گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

حضور کیمیا علیزاده با پرچم سفید تیم پناهندگان در المپیک توکیو

حضور کیمیا علیزاده با پرچم سفید تیم پناهندگان در المپیک توکیو کیمیا علیزاده ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
کیمیا علیزاده تکواندوکار ایرانی که هم اینک برای پناهندگی به آلمان مهاجرت کرده، قصد دارد در المپیک توکیو با پرچم سفید و در قالب تیم پناهندگان حضور یابد. "  

به گزارش عصرایران، خبرگزاری رویترز با انتشار این خبر نوشت نخستین ورزشکار زن ایرانی که موفق شد در المپیک 2016 ریودوژانیرو یک مدال المپیکی (برنز) را برای ورزش زنان ایران به ارمغان بیاورد،  قصد دارد تابستان امسال با پرچم سفید  تیم پناهندگان، در المپیک توکیو شرکت کند.

 

 کیمیا علیزاده ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

علیزاده سال گذشته پس از چندین پیشنهاد برای حضور در تیم های ملی تکواندو هلند، کانادا، بلژیک و بلغارستان در نهایت با کسب پناهندگی، آلمان را برای اقامت برگزید.

 

علیزاده به رویترز گفت: "تکواندو زندگی من را تغییر داد... وقتی مدال گرفتم من اولین ورزشکار زن ایران بودم و بعد از آن همه مردم من را می شناختند و ... این سخت بود."

 

این دختر 22 ساله که اکنون در شهر "اشافنبورگ" در ایالت بایرن زندگی می کند؛ با همسرش در حال تمرین است و می تواند در مسابقات مقدماتی اروپا در ماه می 2021 در صوفیه بلغارستان برای کسب سهمیه و بلیط المپیک توکیو، رقابت کند.

 

به نوشته رویترز، این ورزشکار جوان قصد دارد به تیم پناهندگان المپیک بپیوندد، تیمی که در ماه ژوئن 2021 از بین 55 ورزشکار در 12 رشته ورزشی انتخاب خواهد شد.

 

اتحادیه (فدراسیون) تکواندو آلمان اعلام کرده که رییس این اتحادیه تابستان گذشته با وزیر کشور آلمان در مورد وضعیت پناهندگی علیزاده تماس گرفته است. بنا به اعلام این اتحادیه کیمیا علیزاده سومین ورزشکار پناهنده به آلمان است.

 

علیزاده به رویترز گفته است:" حالا همه چیز خوب است. نکته مهم این است که من می توانم زندگی شخصی و ورزشی خود را با هم داشته باشم. "

 

   محصولات مشابه

طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی