گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

توئیت مرموز امباپه؛ درخواست عاجزانه از مسی؟

ورزش سه: کیلیان امباپه دقایقی پیش با انتشار تصویری از خود و لیونل مسی خبرساز شد.

پی اس جی شب گذشته در پارک دو پرنس توانست با متوقف کردن بارسا راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شود. در این بازی کیلیان امباپه یک گل دیگر به بارسا زد تا در مجموع دو بازی 4 گل به آبی اناری ها زده باشد.

شش دقیقه پس از گل امباپه بود که لئو مسی توانست با یک شوت سی متری دروازه پی اس جی را باز کند و در نهایت بازی با تساوی 1-1 پایان یافت. به این ترتیب پاریسی ها در مجموع با پیروزی 5-2 راهی دور بعد لیگ قهرمانان شدند.

این پایان کار لیونل مسی در چمپیونزلیگ بود تا در 10 سال گذشته فقط یک قهرمانی کسب کرده باشد.

توئیت مرموز امباپه؛ درخواست عاجزانه از مسی؟

دقایقی پیش امباپه تصویری از خود و لیونل مسی در حساب توئیترش منتشر کرد که با دو ایموجی جالب همراه بود. ایموجی هایی به نشانه التماس و خواهش که از آنها به عنوان درخواست عاجزانه ستاره فرانسوی از مسی برای پیوستن به پی اس جی تعبیر شده است.

از قرارداد مسی با بارسا کمتر از 4 ماه باقیمانده و در فرانسه معتقدند او فصل بعد در پی اس جی توپ خواهد زد؛ هرچند که پس از انتخاب خوان لاپورتا به عنوان رئیس جدید بارسلونا، شاید ورق برگردد و مسی قراردادش را تمدید کند.

امباپه این تصویر را در استوری اینستاگرامش نیز منتشر کرد با این نوشته:« ممنون فوتبال که به من هر روز فرصت زندگی در این رویا را می دهی.»

توئیت مرموز امباپه؛ درخواست عاجزانه از مسی؟

   محصولات مشابه

طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی