گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

پیروزی قزوینی‌ها مقابل ذوب‌آهن در وقت اضافه

خبرگزاری تسنیم: تیم بسکتبال شهرداری قزوین در نخستین دیدار خود در مرحله پلی آف لیگ برتر بسکتبال موفق به غلبه بر ذوب‌آهن اصفهان شد.

تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و شهرداری قزوین از ساعت 15 امروز (سه‌شنبه، 19 اسفند) در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان شهرداری قزوین با برتری 80 بر 74 اولین دیدار خود در پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال را با پیروزی پشت سر گذاشت.

قزوینی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و 9 امتیاز از حریف پیش افتادند اما با اضافه شدن بازیکنان خارجی ذوب‌آهن، روند بازی عوض شد و این تیم موفق شد اختلاف ایجاد شده را جبران کند و کوارتر اول را با نتیجه 19 - 19 به پایان برساند.

روند بازی در کوارتر دوم همانند کوارتر اول با برتری قزوین دنبال شد و ذوب‌آهن پس از کسب امتیاز پنجم، 5 دقیقه در کسب امتیاز ناکام ماند‌. هر چند در دو دقیقه پایانی ذوب‌آهن اختلاف را کم کرد، اما این کوارتر با برتری 18 بر 13 شهرداری قزوین پایان یافت.

ذوب‌آهن، متفاوت از نیمه اول پا به کوارتر سوم گذاشت و بازی خوب این تیم منجر به برتری 20 بر 9 ذوبی‌ها شد تا در مجموع، 6 امتیاز از حریف پیش بیفتند.

شهرداری قزوین در کوارتر چهارم عملکرد بهتری داشت و با برتری 21 بر 15 بازی را در پایان در امتیاز 67 به تساوی کشاند تا کار به اور تایم کشیده شود. شهرداری قزوین در نهایت با برتری 13 بر 7 پیروز اولین مصاف دو تیم در پلی‌آف شد.

بورلی آستین سنتر آمریکایی شهرداری در این دیدار با کسب 18 امتیاز و 15 ریباند نقش پررنگی در پیروزی تیمش داشت. در بازی بعدی از ساعت 18، اکسون با شهرداری بندرعباس روبه‌رو می‌شود.

   محصولات مشابه

طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی