گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

۲ایرانی در جایگاه پنجم ماراتن قویترین مردان جهان

خبرورزشی: محمد عزت پور و رامین فرج نژاد با کسب عنوان پنجم مشترک به کار خود در مسابقات قویترین مردان جهان در بحرین پایان دادند.

مسابقات قویترین مردان جهان امروز(شنبه ۲۳ اسفندماه) به میزبانی بحرین با حضور ۱۶ تن از برترین های دنیا و دو نماینده از ایران یعنی رامین فرج‌نژاد و محمد عزت‌پور برگزار شد.

۲ایرانی در جایگاه پنجم ماراتن قویترین مردان جهان

در این مسابقه جذاب و حساس که برای نخستین بار به صورت زنده از بخش لایو صفحه رسمی اینستاگرام فدراسیون بدنسازی برای علاقه مندان پخش شد، دو نماینده کشورمان با رقبای خود در ۵ آیتم به صورت کاملا فشرده و در حدود ۳ ساعت به رقابت پرداختند.

در نهایت و بعد از گذراندن این ۵ آیتم، محمد عزت‌پور و رامین فرج‌نژاد، هر دو با ۴۳ امتیاز در جایگاه پنجم قرار گرفتند. قرار گرفتن این دو ملی پوش ایران در رده پنجم با توجه به رقبای قدرتمندی که داشتند، یک افتخار بزرگ برای رشته قویترین مردان ایران به شمار می‌رود و از همین حالا مجوز حضور آن ها در مسابقات قویترین مردان جهان در سال ۲۰۲۲ را هم صادر کرده است.

در پایان این مسابقات، اولک نویکف از اوکراین با ۶۸ امتیاز به عنوان قهرمانی رسید، کارون از کانادا در رده دوم ایستاد، اسماکستلیس از لیتوانی در رده سوم قرار گرفت و لوکه استلتمن هم چهارم شد.

   محصولات مشابه

طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی