گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

واکنش به رقابت واحدی با نماینده رژیم صهیونیستی

خبرگزاری فارس: به گزارش خبرگزاری فارس، فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس توضیحاتی را در مورد حضور بازیکن اسنوکر در مسابقات تور حرفه ای ها منتشر می کند.

سهیل واحدی به مدت 4 سال است که از ایران خارج شده و با ویزای کار در کشور انگلستان زندگی می کند. شرایط عضویت در تور حرفه ای ها بدین صورت است که افراد به صورت آزاد در آن شرکت می کنند و شرکت در تور حرفه ای ها به منزله خروج از رنکینگ کشوری فدراسیون های ملی است.

واکنش فدراسیون بیلیارد به رقابت واحدی با نماینده رژیم صهیونیستی

در پی آخرین مسابقه واحدی رهنمودهای لازم در ماه های اخیر به او داده شده است اما بنا بر تصمیمات شخصی در این مسابقات حضور پیدا کرده است. حاضر شدن واحدی مقابل حریف خود در مسابقات کشور انگلستان ارتباطی با فدراسیون نداشته و با تصمیم شخصی وی بوده است.

فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس جمهوری اسلامی ایران ایجاد هرگونه شائبه و دخالت در این خصوص را صراحتا تکذیب و از جامعه ورزش، خصوصا اهالی رسانه تقاضا می کند که از هرگونه اقدامی که باعث تشویش اذهان عمومی و همچنین بر هم زدن آرامش جامعه ورزش می شود خودداری نمایند.

به گزارش فارس، نماینده اسنوکر ایران در این مسابقات با ادن شاراو ورزشکار رژیم صهیونیستی مسابقه داد.

   محصولات مشابه

طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی