فروشگاه اسباب بازی گیمینگ تولز

فروشگاه
  

پارگی رباط شانس مدال المپیک ایران

ایسنا: تشدید آسیب دیدگی چهره المپیکی تکواندوی ایران و در نهایت پارگی رباط صلیبی در شرایطی رخ داده که فدراسیون پزشکی ورزشی ۵ ماه پیش پس از انجام MRI اعلام کرد مشکل وی با فیزیوتراپی حل می‌شود و نیازی به انجام عمل جراحی نیست.

آرمین هادی پور یکی از دو چهره المپیکی تکواندوی ایران و از شانس های اصلی کسب مدال برای ورزش ایران در المپیک توکیو به دلیل پارگی رباط صلیبی قدامی(ACL) شرایط سختی را برای حضور در المپیک پشت سر خواهد گذاشت. آسیب دیدگی شدید هادی پور در شرایطی اتفاق افتاد که وی باید تابستان سال آینده برای ایران در المپیک توکیو به روی شیاپ چانگ برود اما این اتفاق نابهنگام تاثیر زیادی بر ادامه فعالیت وی تا فرارسیدن المپیک و سپس حضور در این میدان بزرگ خواهد داشت.

پارگی رباط شانس مدال المپیک ایران

پس از این اتفاق جلسه بررسی وضعیت هادی پور با حضور مسئولان فدراسیون تکواندو، سرمربی تیم ملی، مهدی علی نژاد، نصرالله سجادی، پیمان فخری و آرمین هادی پور برگزار شد و مشخص شد فدراسیون پزشکی ورزشی ۵ ماه پیش اعلام کرده وی نیازی به انجام عمل جراحی ندارد اما اکنون و پس از پارگی رباط صلیبی باید سریعا جراحی کند. با توجه به فاصله اندک تا رقابت های المپیک و نرسیدن هادی پور به این رقابت ها با انجام عمل جراحی، این تصمیم مورد قبول کادر فنی تیم ملی تکواندو قرار نمی گیرد تا هادی پور با همین شرایط و تحت مراقبت های ویژه خود را برای حضور در توکیو آماده کند.

در حقیقت انجام عمل جراحی در شرایط فعلی باعث از دست رفتن حضور هادی پور در المپیک می شد و به همین دلیل هادی پور ، کادر فنی تیم ملی و مسئولان فدراسیون تکواندو با انجام عمل جراحی مخالفت کردند.

در پایان نیز صورتجلسه ای به امضا می رسد که بر اساس آن کلیه عواقب این تصمیم با ورزشکار، کادر فنی تیم ملی و فدراسیون تکواندو خواهد بود.

مروری بر ماجرای آسیب دیدگی هادی پور

بر اساس اعلام کادر فنی تیم ملی تکواندو، هادی پور در شرایطی که اردوهای تیم ملی به دلیل شیوع گسترده کرونا تعطیل بود، مانند بسیاری دیگر از ورزشکاران تمریناتش را به صورت اختصاصی دنبال می کرد اما هنگام تمرین در ساحل دچار آسیب دیدگی از ناحیه زانوی پای راست شد.

پس از این اتفاق وی بلافاصله از طریق فدراسیون تکواندو به فدراسیون پزشکی ورزشی معرفی شد تا توسط پزشکان مورد معاینه دقیق قرار گیرد.

پارگی رباط شانس مدال المپیک ایران

فدراسیون پزشکی ورزشی نیز پس از گرفتن MRI با تشکیل کمیسیون پزشکی در تاریخ سوم مهر ماه ۹۹ رسما با انتشار یک خبر اعلام کرد وی نیازی به انجام عمل جراحی ندارد.

در خبر فدراسیون پزشکی ورزشی در تاریخ سوم مهر ماه آمده است:

پیرو درخواست فدراسیون تکواندو از فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص بررسی و درمان آرمین هادی پور تکواندوکار المپیکی کشورمان، کمیسیون پزشکی فدراسیون پزشکی ورزشی تشکیل جلسه داد.

با توجه به اینکه هادی پور از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی است در روزهای گذشته توسط دو تن از زبده ترین پزشکان کشور ، دکتر سهراب کیهانی و دکتر حمیدرضا یزدی معاینه و ارزیابی شد و به دلیل کسالت استاد دکتر محمد رازی مدارک پزشکی برای ایشان نیز ارسال شد.

در ادامه کمیسیون پزشکی فدراسیون پزشکی ورزشی با حضور دکتر رضا سعیدی دبیر فدراسیون، دکتر لاله حاکمی نایب رئیس بانوان فدراسیون و رئیس کمیته پزشکی فدراسیون تکواندو، دکتر مهرشاد پورسعید رئیس کمیته درمان و دکتر مرتضی احمدی متخصص فیزیوتراپی تشکیل جلسه داد.

در این جلسه که دکتر رازی و دکتر کیهانی نیز به صورت ارتباط تصویری حضور داشتند پس از بررسی دقیق نوع آسیب دیدگی و وضعیت زانوی ورزشکار در نهایت اعلام شد آرمین هادی پور تکواندوکار المپیکی فعلا نیازی به جراحی نداشته فیزیوتراپی و تمرین درمانی در دستور کار قرار گرفت.

تصمیم فدراسیون پزشکی ورزشی در شرایطی بود که هادی پور پس از حضور در تمرینات تیم ملی که گاهی اوقات نیز همراه با درد در طول تمرینات بود به تمرینات تیمش در لیگ برتر تکواندو پیوست اما در جریان گرم کردن پیش از حضور در مسابقه دچار پارگی رباط صلیبی شد.

بدون شک هادی پور به عنوان یکی از بخت های اصلی کسب مدال برای ایران با این تصمیمات اتخاذ شده در کمیسیون پزشکی و اتفاقی که اخیرا رخ داده، باید با شرایطی کاملا دشوار و همراه با احتیاط بسیار زیاد در تمرینات و مسابقه خود را مهیای حضور در المپیک کند، اتفاقی که در سال های گذشته برای چهره هایی نظیر باقری معتمد، اسبقی و نصرآزادانی در تیم ملی تکواندو نیز رخ داده است.

با توجه به اهمیت میدان بزرگی به نام المپیک باید بررسی شود آیا این امکان وجود داشت با انجام عمل جراحی در ۵ ماه قبل مانع این اتفاق تلخ برای ورزش ایران شد یا اینکه فدراسیون پزشکی ورزشی در آن زمان بهترین تصمیم را گرفته است؟

 

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

تنگ گنجه‌ای، چشم انداز بینظیری از شاهکار طبیعت
خطر نارضایتی اقتصادی مردم
نامزد جو بایدن برای مدیریت تحریم‌های اقتصادی آمریکا کیست؟
ترامپ: خوشحال‌ترین افراد در جهان از باخت من، رهبران چین و ایران هستند/ یک ساعته با ایران توافق می‌کنم
سخنگوی پنتاگون: ایران عامل بی‌ثباتی در منطقه است و همسایگانش را تهدید می‌کند/ آمریکا: انتخابات ایران را در رویکرد ما بی‌تاثیر است
ادعاهای بی‌اساس و اظهارات خصمانه نتانیاهو علیه ایران/ بازگشت به «توافق ناقص هسته‌ای ایران» اشتباه است
روسیه: در صورت بازگشت آمریکا به برجام، ایران باید از توقف پایبندی هایش دست بکشد/ آمادگی مسکو برای صادرات مازاد اورانیوم غنی‌شده ایران
فردا؛ ششمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو/ اعلام قیمت جدید محصولات ایران خودرو در پاییز 99
مرگ زودرس خاک ایران
ضرب و شتم ملی‌پوش ژیمناستیک ایران!

   محصولات مشابه  

چشم‌انداز اقتصادی ایران 14 ص چشم‌انداز اقتصادی ایران 14 ص
مشاهده مشخصات و خرید

چشم‌انداز اقتصاد ایران و جهان در سال 1387 9 ص چشم‌انداز اقتصاد ایران و جهان در سال 1387 9 ص
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینتسند چشم انداز روابط خارجی ایران دانلود پاورپوینتسند چشم انداز روابط خارجی ایران
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت- مفهوم چشم‌انداز و چشم انداز سازی در معماری- در 50 اسلاید-powerpoin-ppt پاورپوینت- مفهوم چشم‌انداز و چشم انداز سازی در معماری- در 50 اسلاید-powerpoin-ppt
مشاهده مشخصات و خرید

چشم انداز نظام اقتصاد بین الملل و جایگاه ایران در آن رویکرد آینده پژوهشی چشم انداز نظام اقتصاد بین الملل و جایگاه ایران در آن رویکرد آینده پژوهشی
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت درس دهم جغرافیای ایران پایه دهم توان های اقتصادی ایران پاورپوینت درس دهم جغرافیای ایران پایه دهم توان های اقتصادی ایران
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت درس دهم جغرافیای ایران پایه دهم توان های اقتصادی ایران پاورپوینت درس دهم جغرافیای ایران پایه دهم توان های اقتصادی ایران
مشاهده مشخصات و خرید

تاریخ اقتصادی ایران تاریخ اقتصادی ایران
مشاهده مشخصات و خرید

اثر تجارت خارجی بر رشد اقتصادی ایران 18 ص اثر تجارت خارجی بر رشد اقتصادی ایران 18 ص
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیق بررسی وضعیت اقتصادی ایران تحقیق بررسی وضعیت اقتصادی ایران
مشاهده مشخصات و خرید

روابط بین الملل و همکارهای سیاسی اقتصادی ایران روابط بین الملل و همکارهای سیاسی اقتصادی ایران
مشاهده مشخصات و خرید

موانع تکوین دولت مدرن و توسعه اقتصادی در ایران موانع تکوین دولت مدرن و توسعه اقتصادی در ایران
مشاهده مشخصات و خرید

اوضاع اجتماعی اقتصادی و فرهنگی ایران در دوران قاجار اوضاع اجتماعی اقتصادی و فرهنگی ایران در دوران قاجار
مشاهده مشخصات و خرید

موانع تکوین دولت مدرن و توسعه اقتصادی در ایران 20ص موانع تکوین دولت مدرن و توسعه اقتصادی در ایران 20ص
مشاهده مشخصات و خرید

موانع تکوین دولت مدرن و توسعه اقتصادی در ایران بحث درآمد موانع تکوین دولت مدرن و توسعه اقتصادی در ایران بحث درآمد
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیق موانع تکوین دولت مدرن و توسعه اقتصادی در ایران تحقیق موانع تکوین دولت مدرن و توسعه اقتصادی در ایران
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینت درس 22مطالعات هفتم اوضاع اقتصادی در ایران باستان دانلود پاورپوینت درس 22مطالعات هفتم اوضاع اقتصادی در ایران باستان
مشاهده مشخصات و خرید

موانع تکوین دولت مدرن و توسعه اقتصادی در ایران هماهنگ سازی موانع تکوین دولت مدرن و توسعه اقتصادی در ایران هماهنگ سازی
مشاهده مشخصات و خرید

موانع تکوین دولت مدرن و توسعه اقتصادی در ایران هماهنگ سازی موانع تکوین دولت مدرن و توسعه اقتصادی در ایران هماهنگ سازی
مشاهده مشخصات و خرید

دانلودپاورپوینت درس 10مطالعات نهم(اوضاع اجتماعی ,اقتصادی,علمی وفرهنگی ایران درعصرصفوی) دانلودپاورپوینت درس 10مطالعات نهم(اوضاع اجتماعی ,اقتصادی,علمی وفرهنگی ایران درعصرصفوی)
مشاهده مشخصات و خرید


   مقالات مشابه  

بهترین تفنگ‌های اسباب بازی در بازار ایران
101 “ایده کسب و کار” موفق در ایران و جهان ! (از 1340 تا 1399) + ویژگی‌های شغل خوب
بهترین نقاط ایران برای کمپینگ: دوستداران طبیعت حتما بخوانند
بهترین ورزش رزمی در ایران و جهان برای دفاع شخصی یا قهرمانی کدام است؟ چرا؟
فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی