گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

منتظر بازگشت پرسپولیس به فینال آسیا هستیم

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس: سید مجید صدری رئیس هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس، امروز (شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شد و به تماشای تمرین شاگردان یحیی گل‌محمدی پرداخت.

وی همچنین پیش از آغاز تمرین امروز، دقایقی برای کادر فنی و بازیکنان صحبت کرد.

رئیس هیئت‌ مدیره باشگاه در ابتدای صحبت‌های خود، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و عید نوروز، سال خوبی را برای بازیکنان و کادر فنی آرزو کرد. او همچنین ابراز امیدواری کرد که سال 1400، سال تصاحب تمامی جام‌ها توسط پرسپولیس باشد.

صدری خاطرنشان کرد: بدون تردید پرسپولیس به عنوان مدافع عنوان قهرمانی، مدعی اصلی جام برای پنجمین سال پیاپی است و تیم متشکل از کادر فنی و بازیکنان، قبل از این لیاقت و توانایی خود را به اثبات رسانده است. ضمن اینکه منتظر بازگشت به فینال آسیا هستیم. تلاش خواهیم کرد با تدارکات بهتر، تلاش بیشتر و استفاده از تجربیات قبلی، این بار جای خالی این جام را در کلکسیون افتخارات فوتبال ایران تکمیل کنیم و شکی نیست که حضور قبلی در فینال هم کار خارق‌العاده‌ای بود که توسط پرسپولیس رقم خورد.

وی در ادامه از کلیه اعضای تیم خواست تا اتحاد و همدلی خود را مانند همیشه حفظ و به روزهای بهتر فکر کنند. صدری در صحبت‌های خود از برخی شیطنت‌ها و حواشی که برای پرسپولیس ایجاد شده یاد کرد. او از کادر فنی و بازیکنان خواست تا تمام توان خود را مانند گذشته برای گذر از مشکلات به کار بگیرند و اطمینان داشته باشند که چنین عزم و اراده‌ای در باشگاه، برای حمایت از ایشان و رسیدن تیم به خواسته‌های هواداران وجود دارد.

وی تصریح کرد: شما تیم داخل زمین هستید و ما در باشگاه، تیم بیرون زمین هستیم که توان خود را برای حمایت و پشتیبانی از تیم داخل زمین به کار می‌گیریم. از این بابت کاملاً مطمئن باشید. حفظ اتحاد، همدلی و آرامش در مجموعه تیم و باشگاه یک اولویت، ضرورت و دستورالعمل اصلی پرسپولیس است. چون هدف بسیاری از حواشی، نشانه رفتن همین موارد است. با این فاکتورها به موفقیت‌های زیادی دست پیدا می‌کنیم تا هواداران پرسپولیس، خوشحال‌تر از قبل شوند.

رئیس هیئت‌ مدیره پرسپولیس در پایان صحبت‌های خود در جمع اعضای تیم، از امکانات مجموعه شهید کاظمی بازدید کرد و گزارشی از وضعیت موجود و اقدام‌های مورد نیاز به وی ارائه شد.

   محصولات مشابه

طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی