گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

وقتی کرونا بهانه‌ای برای بی‌انضباطی می‌شود!

خبرآنلاین: سعید عبدولی این روزها هم‌چنان در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی غایب است و دلیل آن مصاحبه او قبل از اولین اردو است.

سعید عبدولی از جمله کشتی گیران مطرح ایران است که علی‌رغم تمام شایستگی‌های فنی همواره حواشی زیادی داشته و شاید همین حواشی باعث شده نتواند در کشتی آن‌طور که انتظار می‌رود موفق عمل کند. او چند سال پیش در رقابت انتخابی تیم ملی با ایمان انصاری درگیر شد و به خاطر همین درگیری بازی‌های آسیایی را از دست داد یا پس از حذف در المپیک آن جمله معروف را گفت و تا مدت‌ها سوژه شبکه‌های اجتماعی بود. عبدولی حالا تصمیم گرفته در اردوهای تیم ملی حاضر نشود و بهانه‌اش هم بیماری کرونا و ترس از ابتلا است.

رفتار اخیر عبدولی مشابه کاری است که کیانوش رستمی در وزنه‌برداری انجام می‌دهد و بدعت آن از سوی این وزنه‌بردار گذاشته شد که تصمیم گرفته خارج از تیم و به صورت انفرادی تمرین کند. این درحالی است که به گواه مربیان و کارشناسان تمرین انفرادی هرگز به اندازه تمرینات گروهی و تیمی بازدهی ندارد. در واقع کرونا تبدیل به بهانه‌ای شده که بعضی ورزشکاران ساز خودشان را بزنند ولی در شرایط حساس فعلی و در آستانه المپیک فرصتی برای این مدل رفتارها نیست و دود این بی‌انضباطی‌ها به چشم خود ورزشکاران و کاروان المپیکی ایران در توکیو می‌رود.

حبیب اخلاقی مربی تیم ملی کشتی و دستیار محمد بنا در این باره می گوید:«سعید و برادرانش جزو پرافتخارهای کشتی ایران هستند. الان هم به صورت جدی تمرینات‌شان را می‌کنند. انشالله در جام تختی در اردیبهشت سال بعد شرکت می‌کنند و در صورت موفقیت به جمع اردو نشین ها ملحق خواهند شد.» او اضافه می‌کند: «سعید قبل از اولین اردوی تیم ملی مصاحبه کرد و گفت به خاطر کرونا به اردو نمی‌آید. همین مسئله باعث شد تا تمریناتش را به صورت انفرادی ادامه دهد!»

این صحبت‌های سعید عبدولی درحالی مطرح شده که پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل در اردوی تیم ملی کشتی رعایت می‌شود و بنا به گفته حبیب اخلاقی پیش از آغاز هر دوره اردو از تمامی اعضا تست pcr گرفته می‌شود. هم‌چنین در جریان اردو هم تیم ملی در قرنطینه کامل است و و هیچکس حق خروج از اردو را هم ندارد.

محمد بنا هم با توجه به آمادگی نامطلوب سعید عبدولی در رقابت‌های لیگ، از دعوت عبدولی به تیم ملی خودداری کرد و درباره آن گفت:«به عنوان سرمربی، شرایط او را در پیکارهای لیگ دیدم که اصلاً شرایط خوبی نبود. طبیعتاً باید در وزن ٨٢ کیلوگرم از کشتی‌گیری استفاده کنم که تا سال‌ها بتواند به تیم ملی کمک کند که این فرایند، همان بحث جوانگرایی است. چراکه معتقدم تیم ملی ملک شخصی هیچ کسی نیست.»

در چنین شرایطی و با توجه سخت‌گیری‌های محمد بنا که همه از آن خبر دارند، این رفتارها از سعید عبدولی کمی عجیب و دور از انتظار است و باعث شده او در فاصله چند ماه تا المپیک توکیو در اردوی تیم ملی غایب باشد. غیبتی در نهایت ممکن است برای این فرنگی‌کار گران تمام شود.

کشتی ایران با محمد بنا به افتخارات زیادی رسیده و این روزها به دنبال تکرار آن در المپیک توکیو است و این امر نیازمند عزمی همگانی و نظم و دیسیپلینی است که همیشه در دوران این مربی حاکم بوده است.

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

وقتی کرونا بهانه‌ای برای بی‌انضباطی می‌شود!
برای ورزش نکردن بهانه نگیرید
نماینده مجلس: آقای وزیر؛ وقتی می‌گوییم تخت خالی نداریم، بلوا نیست واقعیت است/ تعداد فوتی‌های کرونا خیلی بیشتر از آمار اعلامی است
سامورایی برگزیده 2022؛ بهانه ای برای ملاقات با سدان خاص ژاپنی(+عکس)
یک هزار میلیارد تومان برای خرید واکسن کرونا اختصاص یافت/ نامه نظام پزشکی به جهانگیری درباره واکسن کرونا
قصه کودکانه عروسک بهانه‌گیر
به بهانه بازپخش خانه سبز؛ سبد سبد ستاره
بهترین‌های کیت وینسلت به بهانه یک سریال جذاب
احمد موسوی: از وقتی استقلالی شدم معنی تبعیض را فهمیدم!/ اگر شرایط ما را داشتند به جای قهرمانی دنبال سجده شکر برای بقا بودند
بهانه عجیب قهرمان شطرنج جهان پس از شکست!

   محصولات مشابه  


   مقالات مشابه  

4 ترفند خیلی مهم برای انتخاب ساعت مچی زنانه سلامت نیوز: 4 ترفند خیلی مهم برای انتخاب ساعت مچی زنانه
برای باشگاه چه لباسی بپوشیم؟
چه سایز دوچرخه ای برای سن و قد شما مناسب است ؟
فواید و مزایای مهم تیروکمان برای ذهن و بدن
کفش خوب برای مدرسه چه ویژگی دارد؟
بهترین تجهیزات برای پخت پز در کمپینگ
برای باشگاه چه لباسی بپوشیم؟
نکات مهم برای خرید تلسکوپ
انتخاب دوچرخه مناسب برای بانوان
بهترین کیسه خواب برای سفر کدام است؟
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی