گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

یدالله محبی در رده دهم برترین کشتی‌گیران جهان قرار گرفت

باشگاه خبرنگاران جوان: یدالله محبی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۱ توکیو شده با کسب ۱۹ امتیاز رده دهم رنکینگ کشتی گیران را به خود اختصاص داده است.

در این وزن، گنو پتریاشویلی از گرجستان با ۸۰ امتیاز، «طا‌ها آکگول» از ترکیه با ۴۰ امتیاز و «الکساندر خوتسیانیوسکی» از اوکراین با ۳۹ امتیاز به ترتیب در رده‌های اول تا سوم قرار گرفته اند.

در میان کشتی گیران ایرانی «حسن یزدانی» بهترین جایگاه را به خود اختصاص داده و با کسب ۶۰ امتیاز در جایگاه نخست وزن ۸۶ کیلوگرم قرار گرفته است.

بر اساس اعلام اتحادیه جهانی کشتی، نتایج کشتی گیران در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ نورسلطان، رقابت‌های بین المللی پلیکونه ایتالیا در سال ۲۰۲۰، مسابقات قاره‌ای در سال ۲۰۲۰ و رقابت‌های بین المللی زیلکوفسکی و پیتلاسینکسی لهستان در سال ۲۰۲۱ (اواسط خردادماه ۱۴۰۰) ملاک محاسبه امتیازات برای رنکینگ المپیک است.

«یدالله محبی» کشتی گیر کرمانشاهی تیم ملی پس از حضور در مسابقات قهرمانی جهان و گزینشی المپیک که شهریور سال گذشته در قزاقستان برگزار شد با مثبت شدن آزمایش دوپینگ ۲ کشتی‌گیر ازبکستان و سوریه در رقابت‌های جهانی قزاقستان، صاحب سهمیه المپیک ۲۰۲۱ توکیو شد.

   محصولات مشابه

طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی