گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

فقط مدال طلا لیاقت ملت ایران است

روزنامه جام‌جم: حسن یزدانی و سرانجام شکستن روزه سکوت. پس از کرونا و شرایط سختی که یزدانی داشت او خیلی زود خودش را با وضعیتی که داشت تطبیق داد تا بتواند یکی دیگر از سهمیه‌های کشتی آزاد ایران در المپیک را کسب کند. او چند روز پیش در مسابقه انتخابی المپیک در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی موفق شد کامران قاسم پور را با نتیجه ۵ بر۲ شکست دهد. یزدانی گفت‌وگوی مفصلی با سایت فدراسیون کشتی انجام‌داده که مهم‌ترین بخش‌های آن را می‌خوانید:

الان که سهمیه گرفتم می‌توانم با خیالی آسوده‌تر و در شرایط بهتری تا المپیک تمرین کنم

من همه‌جا گفته‌ام جدا از این‌که با کامران حریف هستیم رفیق هم هستیم. قاسم‌پور کشتی‌گیر خوب و شناخته‌شده‌ای است و توانسته در هر رقابت برون‌مرزی با مدال بازگردد.

من از نظر علاقه‌مندان به کشتی و اتحادیه جهانی به‌عنوان بهترین کشتی‌گیر دنیا معرفی شدم و این کارم را سخت‌تر می‌کند.

این نگاه و توقع در المپیک۲۰۱۶ بر دوش من نبود چرا که آن زمان من ابتدای راه بودم اما در المپیک۲۰۲۱ کاملا شرایط فرق می‌کند و این موضوع تعهد و تلاش من برای کسب این مدال را بالا می‌برد، به هرحال کارکردن در این جو سخت است و باید بیشتر زحمت کشید اما توکل ما برخدا و امید ما به دعای ملت است.

کسب ۲مدال طلا در کشتی افتخاری است که تاکنون کسب‌نشده و خواسته جامعه کشتی این است که این افتخار را در کشتی ببینند. من تمام تلاش خود را می‌کنم که با بهترین مدال برگردم و قطعا برای کسب مدال نقره و برنز این‌قدر زحمت نمی‌کشم و سختی‌ها را تحمل نمی‌کنم.

در تمام رقابت‌هایی که رفتم و می‌روم به دنبال خوش‌رنگ‌ترین مدال بوده و هستم چراکه مدال طلا لایق ملت ایران است و افتخار می‌کنم که بتوانم سرود ملی ایران را در سالن مسابقات طنین‌انداز کنم.

شاید ۸۰ نفر سهمیه المپیک بگیرند اما از این تعداد هشت نفر صاحب مدال شوند البته من امیدوارم که همه صاحب مدال می‌شوند اما باید انگیزه‌ای برای این نفرات ایجاد کنند که تلاش‌شان را بیشتر کنند. اگر این نفرات حمایت نشوند و روحیه نداشته باشند نتیجه قابل‌قبولی نخواهند گرفت و اگر این مورد لحاظ شود قطعا نتیجه بهتری حاصل خواهد شد.

می‌گویند که چوب تر را چنان که‌خواهی پیچ/ نشود خشک جز به آتش راست. واقعا این موضوع خیلی مهم است. در سنین نونهالان و نوجوانان باید روی نکات فنی کار شود و در آن سنین کشتی‌گیران می‌توانند تمام فن‌ها را یاد بگیرد و در سنین بالاتر و بزرگسالان دیگر این کار شدنی نیست.

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

فقط مدال طلا لیاقت ملت ایران است
پری صابری: تئاتر ایران لیاقت جهانی شدن دارد
حسین‌خانی و زارع به مدال طلای کشتی آزاد جام زیلکوفسکی رسیدند/ پایان کار تیم ایران با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و یک برنز
کسب اولین مدال ایران درپارالمپیک ۲۰۲۰
پایان کار منتخب آزادکاران ایران با کسب چهار مدال
اهدای جوایز دلاری به مدال‌آوران بوکس ایران
پایان کار کاروان ایران در پارالمپیک 2020 توکیو با 24 مدال
بیوگرافی محمدهادی ساروی مدال آور کشتی فرنگی ایران
تکواندوی قهرمانی آسیا | نمایندگان ایران در روز نخست به ۶ مدال رنگارنگ رسیدند
پایان غم‌انگیز تکواندوی ایران در المپیک توکیو/ ثبت ضعیف‌ترین نتیجه تاریخ بدون مدال

   محصولات مشابه  


   مقالات مشابه  

بهترین تفنگ‌های اسباب بازی در بازار ایران
101 “ایده کسب و کار” موفق در ایران و جهان ! (از 1340 تا 1399) + ویژگی‌های شغل خوب
بهترین نقاط ایران برای کمپینگ: دوستداران طبیعت حتما بخوانند
بهترین ورزش رزمی در ایران و جهان برای دفاع شخصی یا قهرمانی کدام است؟ چرا؟
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی