گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

کرونا در تیم ملی؛ تست دو بازیکن مثبت شد

خبرگزاری فارس: تست کرونای دو بازیکن تیم ملی والیبال ایران مثبت اعلام شد.

نخستین اردوی تیم ملی والیبال در سال 1400، از امروز (چهارشنبه) در حالی آغاز می‌شود که به ملی‌پوشان اعلام شده ساعت 16 با در دست داشتن تست کرونا خود را به کادرفنی معرفی کنند. بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با یکی از آزمایشگاه‌های معتبر، در بدو ورود ملی‌پوشان، تست مجددی از اردونشینان گرفته خواهد شد تا با اطمینان بیش‌تری اردو را آغاز کنیم.

در حال حاضر تست اولیه علی اصغر مجرد و پوریا یلی، دو ملی پوش والیبال ایران مثبت شده و طبق گفته پزشکان باید 10 روز در قرنطینه باشند و سپس از آنها تست مجدد گرفته شود. فدراسیون والیبال برای حفظ سلامتی ملی پوشان اعلام کرده با وجود ورود به اردو با نتیجه منفی تست کرونا، ساعت 16 امروز دوباره از تمام نفرات تست خواهد گرفت.

امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران با تاکید بر این که مهم‌ترین دغدغه فدراسیون در اردوی تیم ملی، رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی است، گفت: امیدواریم با برگزاری اردو پشت درهای بسته و تحت تدابیر کامل بهداشتی، تمرینات سالمی برگزار کنیم و به همین منظور، از تردد افراد اضافی جلوگیری خواهد شد.

وی تصریح کرد: هیچ فردی بدون داشتن تست منفی کرونا، اجازه حضور در تمرینات را ندارد و سعی می‌کنیم تا حد امکان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم که خدایی نکرده مشکلی ایجاد نشود و در برنامه‌های تیم ملی، خللی ایجاد نشود.

   محصولات مشابه

طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی