گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

گن ساعت شنی چیست و چه کاربردی دارد؟

گن ساعت شنی چیست و چه کاربردی دارد؟گن ساعت شنی زنانه, گن ساعت شنی زیپ دار, اندام ساعت شنی

گن ساعت شنی شکمی

 

آشنایی با گن ساعت شنی + انواع گن ساعت شنی

افراد بسیاری از داشتن چربی های اضافه (مخصوصا اگر قرار باشد به مهمانی یا یک مکان خاص بروند) خجالت می کشند که باعث شده است ایده ساخت گن های لاغری با استقبال زیادی روبرو شود. گن ساعت شنی یکی از موارد محبوب است که در این مقاله به بررسی کاربرد، تاثیرات و ارائه راهنمای خرید آن می پردازیم.

گن ساعت شنی چیست؟

یکی از ابزارهایی که برای لاغری، تناسب اندام، تسکین دردهای عضلانی و... مورد کاربرد قرار می گیرد گن یا کمربندهایی ساخته شده از جنس لاتکس است؛ گن ساعت شنی نیز نوعی از گن های لاغری است که برای افراد دارای چربی اضافه در ناحیه شکم و پهلو مناسب می باشد.

 

این گن کمک می کند فرم و استایل بدن افراد به شکل ساعت شنی (یعنی کمر و پهلوهایی باریک تر) نزدیک شود که این روزها محبوبیت زیادی دارد. علاوه بر کمک به زیبایی اندام و افزایش انحنای بدن در پهلوها، گن ساعت شنی از عضلات ناحیه کمر نیز محافظت کرده و ممکن است برای برخی از افراد پس از عمل جراحی شکم نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 

گن ساعت شنی اصل, گن ساعت شنی چیست, گن ساعت شنی شکمی

عکسی از گن ساعت شنی زنانه

 

در محصولات اصل، لاتکس موجود در گن ساعت شنی از یک نوع صمغ گیاهی تولید می شود که از خروج گرما در آن ناحیه جلوگیری می کند. ساختار گن ساعت شنی به گونه ای است که می توان از آن هنگام ورزش، پیاده روی، فعالیت های کاری اداری و غیر اداری، مهمانی ها و به طور کلی زیر اکثر لباس ها استفاده کرد.

 

گن ساعت شنی چگونه عمل می کند؟

همانند سایر مدل ها گن ساعت شنی نیز با افزایش تعریق و فشرده سازی سلول های چربی به لاغری، کاهش وزن و فرم گرفتن عضلات کمک می کند. اگرچه استفاده از گن ها به تنهایی برای چربی سوزی مناسب نیست و بهتر است افراد از ورزش های هوازی در کنار رعایت رژیم غذایی مناسب و بستن گن استفاده کنند.

 

گن ساعت شنی شکمی, گن ساعت شنی, فواید گن ساعت شنی

نحوه استفاده از گن ساعت شنی

 

گن های مورد استفاده برای آقایان و بانوان متفاوت است چرا که با توجه به ساختار و ارگونومی بدن طراحی شده است و گن های زنانه برای جمع کردن چربی های اضافه در ناحیه شکم، پهلوها و باسن به کار می روند. گن ساعت شنی حالتی مشابه ساعت شنی با رعایت استانداردهای لازم برای بانوان ایجاد کرده و از افتادگی شکم و پهلو جلوگیری می کند.

 

گن های مردانه نیز معمولا به شکل زیرپوش های رکابی یا پیراهن های مردانه جذب با آستین حلقه ای و شلوارک های کوتاه تولید می شوند. تمامی گن های مردانه قابل پوشیدن در زیر لباس های مختلف هستند و جلوه آن را بهم نمی ریزند و در مدل های زنانه گن ساعت شنی گزینه ای مناسب است که می توان از آن زیر لباس های زیادی استفاده کرد.

 

گن ساعت شنی مناسب چه افرادی است؟

همانطور که متوجه شدید از این کمربند یا گن ها در موارد مختلفی استفاده می شود. برای مثال...

- افرادی که چربی زیادی در ناحیه شکم و پهلو دارند

- ورزشکاران حرفه ای که به دنبال لاغری و فرم دهی بهتر به عضلات شکم و پهلو هستند

- افرادی که عمل جراحی زیبایی در ناحیه شکم انجام داده اند و قصد دارند فرم بهتری به این ناحیه بدهند

- زنانی که پس از زایمان به دنبال راهی برای فرم دهی شکم و پهلو و بازگردانی آن به حالت قبل بارداری هستند

- افرادی که کمر درد های خفیفی دارند یا از کمربند های طبی استفاده می کنند

 

 فواید گن ساعت شنی, بهترین مارک گن ساعت شنی, گن ساعت شنی تاپی

استفاده از گن ساعت شنی برای تناسب اندام و تسکین درد

 

ویژگی های گن ساعت شنی

برخی از مزایا، کاربردها و ویژگی های این گن عبارتند از:

 

• تغییر شکل اندام و استایل

یکی از اصلی ترین دلایلی که افراد از گن های لاغری استفاده می کنند کاهش سایز فوری و فشردن چربی ها برای زیبا تر دیده شدن بدن می باشد.

 

• کاهش اشتها

از آنجایی که پوشیدن گن ها به ناحیه شکم و پهلو فشار می آورد فضای خالی کمتری در معده برای غذا خوردن باقی می ماند.

 

• افزایش سوخت و ساز بدن

همچنین گن ساعت شنی با افزایش دما در ناحیه ای از بدن منجر به افزایش سوخت و ساز و تعریق می شود که اثر بخشی ورزش های هوازی را بیشتر می کند

 

• تسکین کمر درد ضعیف

 

بهترین مارک گن ساعت شنی, گن ساعت شنی تاپی, گن ساعت شنی ۶ قزنه

گن ساعت شنی مناسب برای کمر درد

 

در ساخت و تولید گن ها به این نکته توجه می شود که عضلات و مهره های ستون فقرات، کتف و شانه در فرمی مناسب مانده و از دردهای خفیف جلوگیری کند. همچنین بسیاری از خانم ها در زمان قاعدگی از گن ساعت شنی برای کاهش درد استفاده می کنند.

 

• قابل استفاده برای تمامی افراد

به دلیل تنوع موجود در سایز بندی گن ساعت شنی افراد بسیاری می توانند از این محصول استفاده کنند. البته توصیه می شود نوجوان هایی که هنوز به بلوغ نرسیده اند از گن لاغری استفاده نکنند.

 

• ساختار منحصر به فرد

گن ساعت شنی دارای سه لایه اکسپرس شده است و در هنگام تولید از ابری نرم در داخل آن استفاده می کنند که راحتی بیشتری داشته باشد. همچنین فنرهایی دور تا دور گن هستند که باعث فرم دهی بهتر می شود  فنر های استیل منعطفی نیز در داخل این گن وجود دارد که از لوله شدن آن جلوگیری می کند.

 

• قابل استفاده در اکثر مواقع

از گن ساعت شنی می توانید در زمان های مختلفی از جمله انجام تمرینات ورزشی هوازی همچون پیاده روی و دو، پس از عمل زایمان، بعد از عمل های جراحی باز شکمی یا پیکر تراشی، در محل کار و هنگام نشستن پشت میز (برای جلوگیری از بیرون زدن پهلوها) و... استفاده کنید.

 

انواع گن ساعت شنی

 

گن ساعت شنی شکمی, گن ساعت شنی, فواید گن ساعت شنی

معرفی انواع گن های ساعت شنی

 

علاوه بر سایزهای مختلف، این گن در مدل های مختلفی نیز تولید می شود و ویژگی های متفاوتی نسبت به یکدگیر دارند. برخی از گن های ساعت شنی عبارتند از:

 

• گن تاپی با بند قابل تنظیم

این نوع برای افرادی که در قسمت پشت کمر و زیر بغل نیز چربی انباشته شده دارند مناسب است و قابلیت تنظیم بند آن باعث شده است حجم کمتری از کمر را بپوشاند. بدین ترتیب می توان از آن زیر لباس های مجلسی که پشت آنها باز است استفاده کرد.

 

• گن جلیقه ای

ویژگی های این نوع از گن ساعت شنی با مدل قبلی تقریبا برابر است اما بخش بیشتری از کمر را پوشش داده و قابلیت تنظیم قد ندارد.

 

• گن کمری بدون بند

افرادی که سایز متوسطی دارند و می خواهند با پوشیدن گن یک الی دو سایز را کاهش دهند مناسب است. از این گن می توانید هنگام فعالیت های مختلفی از جمله ورزش های سبک یا کارهای روزانه و در محل کار استفاده کنید. اگرچه افرادی که با چربی زیادی در پشت کمر و زیر بغل مواجه هستند نباید از این مدل استفاده کنند.

 

نحوه استفاده از گن ساعت شنی

برای اینکه پس از استفاده از گن لاغری با مشکل مواجه نشوید و نتیجه نتیجه مناسبی برسید باید اصولی را رعایت کنید که عبارتند از:

 

• انتخاب سایز مناسب

لازم به ذکر است که پوشیدن گن های لاغری کوچک تر باعث می شود فرد احساس ناراحتی کند و گن بزرگتر نیز عملا بی کاربرد می باشد.

 

• بررسی و انتخاب نوع مناسب

همانطور که متوجه شدید تنوع زیادی در گن های تولید شده وجود دارد؛ گن ساعت شنی نیز به چند مدل مختلف تقسیم می شود که برای اثر بخشی بهتر باید نوعی مناسب از آن انتخاب شود.

 

• بررسی کیفیت و اصالت کالا

اگرچه تعیین اصل یا تقلبی بودن محصولات کاری دشوار است اما عدم استفاده از جنس مرغوب می تواند مشکلاتی به وجود بیاورد. بدین ترتیب بهتر است از فروشگاهی معتبر خرید کرده و حتما به لیبل گن ساعت شنی (که در بخش داخلی دوخته می شود)، بارکد محصول و جنس آن دقت کنید.

 

• حفاظت از پوست بدن

اگر گن لاغری با کیفیت باشد احتمال بروز مشکلات پوستی کاهش می یابد. با این حال اگر پوشیدن گن باعث می شود احساس ناخوشایندی داشته باشید یا با حساسیت پوستی مواجه شوید بهتر است با پوشیدن لباسی نازک از زیر گن از پوست خود محافظت کنید.

 

• انتخاب لباسی مناسب

اگرچه گن ساعت شنی به نحوی طراحی شده است که بتوان از آن زیر لباس های بسیاری استفاده کرد اما با این حال باید به نازک و بدن نما بودن لباس برای مشخص نشدن گن لاغری توجه کنید.

 

• عدم استفاده بیش از حد

پوشیدن گن لاغری در تمام طول روز نه تنها مفید نیست بلکه ممکن است مشکلاتی نیز ایجاد کنید. بدین منظور بهتر است روزانه حداکثر هشت الی ده ساعت از گن ساعت شنی استفاده کنید و حتما پیش از خوابیدن یا انجام فعالیت های سنگین آن را در بیاورید.

 

آیا گن لاغری اثر بخش است؟

گن لاغری در حقیقت پوششی است که دمای بدن را در نقاطی خاص افزایش داده و متابولیسم آن را بیشتر می کند. به همین دلیل عایق به کار رفته در گن اهمیت زیادی دارد اما اگر عرق کردن زیر گن بیش از اندازه باشد و تعادل اصولی بین هوای بیرون و پوست بدن وجود نداشته باشد مشکلاتی نیز به وجود می آید.

 

بدین ترتیب می توان نتیجه گرفت جنس گن لاغری در اثر بخشی آن تاثیر زیادی دارد و در صورت استفاده از گن مناسب در زمان های مورد نیاز می توانید از این روش برای لاغری استفاده کنید اما توجه کنید که برای اثر بخشی طولانی مدت و بهتر حتما ورزش کرده و از رژیم اصولی برای تغذیه استفاده کنید.

 

گردآوری:بخش سلامت  

 

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

غارهای بی‌نظیری که در ایران وجود دارد
پرنده‌ای که تنها در ایران وجود دارد
عقاید غلطی که درباره کاهش وزن وجود دارد
برای درمان قوز چهورزش هایی وجود دارد؟
برای درمان قوز چه ورزش هایی وجود دارد؟
آیا امکان عدم تائید پیروزی بایدن وجود دارد؟
احتمال تولد کرونای ایرانی وجود دارد
چه میزان پروتئین در سبزیجات مورد علاقه شما وجود دارد؟
آیا ارتباطی بین انجام ورزش و سکته قلبی جوانان وجود دارد؟
سرنوشت «خودرو» در نیم‌سال دوم/تغییر احتمالی مدل قیمت‌گذاری وجود دارد؟

   محصولات مشابه  

آمار آيا ارتباطي بين دروس تفهيمي و دروس حفظي وجود دارد؟ 39 ص آمار آيا ارتباطي بين دروس تفهيمي و دروس حفظي وجود دارد؟ 39 ص
مشاهده مشخصات و خرید

آيا بين تيپ هاي شخصيتي (درون گرا- برون گرا) و فرسودگي شغلي ارتباطي وجود دارد يا خير آيا بين تيپ هاي شخصيتي (درون گرا- برون گرا) و فرسودگي شغلي ارتباطي وجود دارد يا خير
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیقآيا بين تيپ هاي شخصيتي (درون گرابرون گرا) و فرسودگي شغلي ارتباطي وجود دارد يا خير 82 ص تحقیقآيا بين تيپ هاي شخصيتي (درون گرابرون گرا) و فرسودگي شغلي ارتباطي وجود دارد يا خير 82 ص
مشاهده مشخصات و خرید

پروژه آمار آیا بین وزن کودک در هنگام تولد و سن مادر رابطه ای وجود دارد؟ پروژه آمار آیا بین وزن کودک در هنگام تولد و سن مادر رابطه ای وجود دارد؟
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیقآیا روح وجود دارد تحقیقآیا روح وجود دارد
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیقآمار دروس دبستان امت 36 ص تحقیقآمار دروس دبستان امت 36 ص
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیقآمار دروس دبستان امت 36 ص تحقیقآمار دروس دبستان امت 36 ص
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود نمونه سوال درس دروس دومتجربي دانلود نمونه سوال درس دروس دومتجربي
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپونت تمام دروس قرآن هفتم پاورپونت تمام دروس قرآن هفتم
مشاهده مشخصات و خرید

پکیج پاورپوینت های دروس عربی پایه نهم: (درس اول الی درس دهم) پکیج پاورپوینت های دروس عربی پایه نهم: (درس اول الی درس دهم)
مشاهده مشخصات و خرید

آیا بین ورزش کردن و میزان افسردگی رابطه‌ای وجود دارد آیا بین ورزش کردن و میزان افسردگی رابطه‌ای وجود دارد
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیق دروس آمادگي ضرورت تشكيلات اسلامي تحقیق دروس آمادگي ضرورت تشكيلات اسلامي
مشاهده مشخصات و خرید

2000نمونه سوال دروس عمومی آزمون استخدامی 2000نمونه سوال دروس عمومی آزمون استخدامی
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیقآیا بین ورزش کردن و میزان افسردگی رابطه‌ای وجود دارد؟ 81 ص تحقیقآیا بین ورزش کردن و میزان افسردگی رابطه‌ای وجود دارد؟ 81 ص
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیقآیا بین ورزش کردن و میزان افسردگی رابطه‌ای وجود دارد؟81 ص تحقیقآیا بین ورزش کردن و میزان افسردگی رابطه‌ای وجود دارد؟81 ص
مشاهده مشخصات و خرید

پکیج کلیه پاورپوینت های دروس عربی پایه هشتم: (درس اول الی درس دهم) پکیج کلیه پاورپوینت های دروس عربی پایه هشتم: (درس اول الی درس دهم)
مشاهده مشخصات و خرید

پکیج پاورپوینت های دروس آمادگی دفاعی پایه نهم: (درس اول الی درس دوازدهم) پکیج پاورپوینت های دروس آمادگی دفاعی پایه نهم: (درس اول الی درس دوازدهم)
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت درس 10 علوم تجربی پایه اول دبستان (ابتدائی): در اطراف ما هوا وجود دارد. پاورپوینت درس 10 علوم تجربی پایه اول دبستان (ابتدائی): در اطراف ما هوا وجود دارد.
مشاهده مشخصات و خرید

باتری نیم قلمی دروس مدل Super heavy duty بسته 4 عددی باتری نیم قلمی دروس مدل Super heavy duty بسته 4 عددی
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت مکالمه ولیسینینگ دروس زبان پایه نهم شامل 21 اسلاید پاورپوینت مکالمه ولیسینینگ دروس زبان پایه نهم شامل 21 اسلاید
مشاهده مشخصات و خرید


   مقالات مشابه  

کفش خوب برای مدرسه چه ویژگی دارد؟
کفش کتونی ورزشی مناسب چه ویژگی هایی دارد؟
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی