گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

3 غذای عالی برای کوچک کردن شکم

3 غذای عالی برای کوچک کردن شکم کاهش وزن ,  آب کردن شکم

این غذاها را بخورید تا خواب بهتری داشته باشید، وزن بیشتری کم کنید، و شکم خود را آب کنید. به شما می‌گوییم که چطور شروع کنید!
سفره غذای خود را با این غذاهای کاهش دهنده وزن پر کنید تا به کنترل هورمون گرسنگی و داشتن شکمی تخت کمک کنند.

 

باورتان بشود یا نه، بدن شما در‌ واقع دوست ندارد که چربی انبار کند و راز کاهش وزن پایدار در محاسبات پیچیده کالری و ترفندهای کاهش وزن نیست. بلکه همه چیز به مقابله با گرسنگی طبیعی و تنظیم ریتم خواب برای پایان دادن به عادت‌های نادرست و سوزاندن چربی بستگی دارد.

 

ساعت درونی خواب و خوراک بدن، به دلیل غذاهای نامناسبی که هر روز می‌خوریم و نور مصنوعی بیش از حد در شب، کاملاً به هم ریخته است. در نتیجه شما در چرخه چاقی گرفتار شده‌اید. زیرا هورمون‌های گرسنگی که اشتهای شما به غذا را غیرقابل کنترل می‌کنند دائم در بدنتان ترشح می شوند. اما اگر برنامه خواب و خوراک طبیعی بدن خود را تنظیم کنید، می‌توانید بالاخره واقعاً با شکم جلو آمده خود خداحافظی کنید.

 

روش انقلابی رژیم آب کردن شکم (Belly Melt Diet) به صورت علمی توضیح می‌دهد که چرا یک خواب شب خوب به کاهش وزن شما کمک می‌کند و چگونه خوردن غذای مناسب در زمان مناسب می‌تواند نیاز بدن شما به روغن و طعم را برطرف کرده و هوس خوردن را در شما سرکوب کند. بعلاوه غذاهای خاص از بین برنده شکم می‌توانند به خواب بهتر و کاهش وزن هم کمک کنند.

 

این غذاهای سالم در رژیم آب کردن شکم به صورت وعده‌های غذایی و دستور پخت قرار گرفته‌اند، اما شما می‌توانید از آن‌ها به شکلی که خودتان دوست دارید در رژیم غذاییتان استفاده کنید. این غذاها را بخورید تا خواب بهتری داشته باشید، وزن بیشتری کم کنید، و شکم خود را آب کنید. به شما می‌گوییم که چطور شروع کنید!

 

 کاهش وزن ,  آب کردن شکم

 

_ ماهی
یک روز دیگر و یک تحقیق دیگر درباره فواید خوردن ماهی و دلیل خوب برای خوردن آن. ما از مطالعات روی جانوران می‌دانیم که اگر رژیم غذایی فقیر از امگا ۳ باشد، ریتم طبیعی غده پینه‌آل (غده صنوبری شکل به اندازه نخود فرنگی که در مرکز مغز قرار دارد) مختل می‌گردد، و ترشح ملاتونین، یعنی هورمون خواب دچار تغییر می‌شود. اگر برنامه غذایی تان کمبود امگا 3 داشته باشد در این صورت در زمان‌های طبیعی استراحت خود نمی‌خوابید و در نتیجه بیدار می مانید.


از سوی دیگر، تغذیه غنی از امگا ۳ می‌تواند باعث افزایش سلامت قلب و کاهش خطر زوال عقل، و بهبود سلامت عمومی شود. در رابطه با کاهش وزن، بسیاری از غذاهای حاوی امگا ۳ غنی از پروتئین هستند و تحقیقات بسیاری نشان می‌دهند که پروتئین باعث احساس سیری می‌شود. حتی کالری بیشتری هم برای هضم و جذب پروتئین به نسبت چربی و کربوهیدرات سوخته می‌شود.

 

چطور میزان مورد نیاز را دریافت کنید :
اگر غذاهای غنی از امگا ۳ (مثل ماهی‌های ساردین‌، سالمون، هالیبوت و یا گردو، دانه گیاه کتان و سبزیجات برگ‌دار سبز تیره) کم مصرف می‌کنید، پس باید بیشتر از آن‌ها بخورید. اگر خوردن اینگونه غذاها برای شما آسان نیست، می‌توانید از قرص‌های روغن ماهی یا گیاه کتان استفاده کنید.

 

 کاهش وزن ,  آب کردن شکم


_ آجیل
اگر بهانه دیگری برای آجیل خوردن نیاز دارید، باید بگوییم که این خوراکی های چرب منبعی عالی برای منیزیم هستند که باعث بهبود روحیه می‌شود. کمبود منیزیم در بدن باعث می شود قسمتی از مغز که ترشح ملاتونین را تنظیم می‌کند از کار باز مانده و خواب شما مختل می‌گردد. در ما انسان‌ها کمبود منزیم می‌تواند باعث اختلالات فصلی (SAD)، افسردگی و حالت اشتیاق به خوردن کربوهیدرات‌ها در تاریکی زمستانه شود.

 

یک بررسی توسط محققین USDA در سال ۲۰۱۰ که در Magnesium Research منتشر شده است نشان می‌دهد که تکمیل یک دوره درمان با منیزیم در افرادی که مشکل خوابیدن دارند، باعث می‌شود که آن‌ها به راحتی در شب بخوابند. به یک گروه از ۱۰۰ نفر داوطلبان که بالای ۵۱ سال سن داشتند، روزانه ۳۲۰ میلی‌گرم منیزیم داده شد، در حالی که به گروه دیگر قرص قلابی بدون منیزیم (Placebo) داده شد. پس از ۷ هفته، آن‌هایی که منیزیم دریافت کرده بودند خواب بهتری داشتند و به عنوان یک نتیجه جانبی، سطوح کمتری از گر گرفتگی‌های خطرناک (که ناشی از واکنش سیستم ایمنی نسبت به بیماری قلبی، سرطان، دیابت و آلزایمر است) نشان می‌دادند.

 

چطور میزان مورد نیاز را دریافت کنید :
غذاهای غنی از منیزیم، برای کاهش وزن هم مناسبند. این غذاها عبارتند از ماهی و آجیل‌های غنی از پروتئین، و حبوباتی مانند عدس، سویا و لوبیای سیاه و همچنین غلات غنی از فیبر مثل سبوس.

 

 کاهش وزن ,  آب کردن شکم

 

_ شیر
هرچند که هنوز ارتباط کلسیم و کاهش وزن ثابت شده نیست ( در برخی بررسی‌ها به عنوان عامل مؤثر در کاهش وزن معرفی می‌شود و در برخی برعکس )، اما آشکار شده که در مورد برآمدگی شکم، شیر اثر مثبتی دارد.

 

یک بررسی توسط محققین دانشگاه آلاباما در بیرمنگام در سال ۲۰۱۰ نشان داد، در گروهی ۱۰۰ نفره از زنان غیر یائسه، در آن‌هایی که رژیم غذایی پرکلسیمی داشتند، چربی به طور قابل ملاحظه‌ای کمتر بود. در‌ واقع به ازای هر ۱۰۰ میلی‌گرم کلسیمی که آن‌ها در روز مصرف می‌کردند  3 سانت از چربی زیر شکمی ( چربی بدی که دور اندام‌های داخلی شکم را می‌گیرد و باعث افزایش خطر بیماری‌های قلبی و سرطان می‌شود ) آنها کمتر شده بود. همانند منیزیم، کلسیم هم می‌توانند کمک کند که بهتر بخوابید و اگر زیاد پیش می‌آید که با بی‌حسی یا گرفتگی عضلات از خواب بیدار شوید، کمک می‌کند که عضلات، فیبرها و اعصاب راحت‌تری داشته باشید.

 

چطور میزان مورد نیاز را دریافت کنید
لبنیات روش خوبی است، اما راه‌های دیگری هم برای دریافت کلسیم وجود دارد، مثل ساردین، آب پرتقال غنی شده، پنیر سویا و سبزیجات برگ‌دار سبز تیره مثل اسفناج.
منبع:seemorgh.comتغذیه و تناسب اندام

  • 9خوراکی مغذی که متخصصان دوست دارند
  • 11 فواید نوشیدن آب
  • حذف پنیرازسفره صبحانه عاقلانه نیست
  • خوراکی درصبحانه برای کاهش وزن
  • سندرم پلی‌کیستیک و عادات غذایی
  • غذاهایی برای مبارزه با چاقی و دیابت

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

آیا فریز کردن غذای کودکان صحیح است؟ روشهای فریز کردن غذای کودکان
سفری تاریخی به «کاخ آپادانا» شوش
سفری به سازه های آبی شوشتر
سفری زمستانی به بوشهر
سفری رویایی به مریوان
سفری زیارتی و سیاحتی به مشهد
سفری به آبشار آق سو در دل جنگل های گلستان
سفری به هتل لامونتانا یکی از هتل های عجیب دنیا
سفری به عجایب طبیعی جهان!
سفری خاطره انگیز به کاپادوکیا

   محصولات مشابه  

ظرف غذای سفری مدل LOVE ظرف غذای سفری مدل LOVE
مشاهده مشخصات و خرید

ظرف غذای سفری مدل LOVE ظرف غذای سفری مدل LOVE
مشاهده مشخصات و خرید

ظرف غذای سفری مدل 488-2 ظرف غذای سفری مدل 488-2
مشاهده مشخصات و خرید

ظرف غذای سفری مدل 1 ظرف غذای سفری مدل 1
مشاهده مشخصات و خرید

ظرف غذای سفری مدل 1 ظرف غذای سفری مدل 1
مشاهده مشخصات و خرید

ظرف غذای سفری مدل DOP-1816-8 ظرف غذای سفری مدل DOP-1816-8
مشاهده مشخصات و خرید

ظرف غذای سفری گودی کد 7101 ظرف غذای سفری گودی کد 7101
مشاهده مشخصات و خرید

ظرف غذای سفری گودی کد 7200 ظرف غذای سفری گودی کد 7200
مشاهده مشخصات و خرید

کتاب غذای خام به جای غذای پخته اثر هلموت واندمیکر نشر نسل نواندیش کتاب غذای خام به جای غذای پخته اثر هلموت واندمیکر نشر نسل نواندیش
مشاهده مشخصات و خرید

ظرف غذای سفری هنری مدل Alexi Seriea ظرفیت 1.5 لیتر ظرف غذای سفری هنری مدل Alexi Seriea ظرفیت 1.5 لیتر
مشاهده مشخصات و خرید

ظرف غذای سفری هنری مدل Alexi Seriea ظرفیت 1.5 لیتر ظرف غذای سفری هنری مدل Alexi Seriea ظرفیت 1.5 لیتر
مشاهده مشخصات و خرید

ظرف غذای کالرفول مدل Z2 ظرف غذای کالرفول مدل Z2
مشاهده مشخصات و خرید

ظرف غذای کالرفول مدل Z2 ظرف غذای کالرفول مدل Z2
مشاهده مشخصات و خرید

ظرف غذای بنتو روو 7 تکه ظرف غذای بنتو روو 7 تکه
مشاهده مشخصات و خرید

ظرف غذای روو مدل 47 انس ظرفیت 1.4 لیتر ظرف غذای روو مدل 47 انس ظرفیت 1.4 لیتر
مشاهده مشخصات و خرید

ظرف غذای روو مدل 36 انس ظرفیت 1.1 لیتر ظرف غذای روو مدل 36 انس ظرفیت 1.1 لیتر
مشاهده مشخصات و خرید

ظرف غذای ایرسا مدل Rx-7124 ظرف غذای ایرسا مدل Rx-7124
مشاهده مشخصات و خرید

ظرف غذای استیل کتابی مدل 6- 1816 ظرف غذای استیل کتابی مدل 6- 1816
مشاهده مشخصات و خرید

کیف غذای گابل مدل 219333 Igloo کیف غذای گابل مدل 219333 Igloo
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت غذای محلی گیلان پاورپوینت غذای محلی گیلان
مشاهده مشخصات و خرید


   مقالات مشابه  

۲۵ مدل اجاق سفری ارزان و سبک با قیمت روز و خرید اینترنتی
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی