گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

با بازی‌های ویدئویی، عاشق هم شوید

برترین‌ها: بازی های ویدیویی یک سرگرمی محبوب است که تعداد کمی از زوجین از آن استفاده می کنند. در اینجا نحوه تاثیر بازی های ویدیویی مبنی بر اینکه چگونه می تواند رابطه شما را بهبود بخشد ، نوشته شده است.

با بازی‌های ویدئویی، عاشق هم شوید

بازی کردن بخشی از سرگرمی روزانه بسیاری از افراد می باشد. با این حال ، تعداد کمی از افراد سرگرمی خود را با نزدیکترین افراد به اشتراک می گذارند. اما انجام بازی های ویدیویی به شما کمک می کند تا با دوستان ، خانواده و حتی شخص مهم دیگر خود نزدیکتر شوید.

روابط بازی و روابط عاشقانه بندرت دست به دست هم می دهند ، اما این بدان معنا نیست که نمی توانند یا نباید. عجیب نیست که زوجین سرگرمی مشترک داشته باشند ، اما با بازی کردن ، تعداد کمی از زوجین وقت و انرژی زیادی را صرف این کار می کنند.

بنابراین ، چگونه بازی های ویدیویی می توانند شما را به شریک زندگی عاشقانه خود نزدیک کنند؟

بازی های ویدیویی می تواند به تقویت روابط شما کمک کند

باور کنید یا نه ، انجام بازی های ویدیویی به صورت زن و شوهر می تواند بر رابطه شما با فرد مهم دیگر تأثیر مثبت بگذارد. داشتن همان علایق از همان ابتدا می تواند به ایجاد رابطه بهتر کمک کند ، طبق نظرسنجی getcenturylink.com ، این امر همچنین باعث بهبود روابط شما می شود.

از بین ۱۰۰۰ نفری که در این نظر سنجی شرکت کرده اند ، تقریباً ۵۲٪ از آنها گفتند که بازی تأثیر مثبت بر روابط آنها داشته است.

این آمار نباید تعجب آور باشد زیرا مزایای بسیاری از بازی های ویدیویی به صورت زن و شوهر وجود دارد. اول اینکه ، بازی های دونفره راهی عالی برای برقراری ارتباط با شریک زندگی خود و بدون نیاز به بیرون رفتن است.

با بازی‌های ویدئویی، عاشق هم شوید

بسیاری از افراد بیشتر اوقات در خانه می مانند. و اگر شما و همسرتان یکی از آنها هستید ، داشتن یک شب بازی هنگام مکالمه تلفنی یک روش عالی برای برقراری ارتباط در حالی که از هم دور هستید ، است. همین روابط در روابط از راه دور اعمال می شود.

انجام بازی های ویدیویی با هم می تواند تاثیر زیادی در بهبود ارتباط شما داشته باشد

انجام بازی های چندنفره یا دونفره نیز راهی عالی برای بهبود ارتباطات با شریک زندگی خود است. این به این دلیل است که شما هر دو در جهت رسیدن به یک هدف مشترک کار می کنید ، و هر دو که سطح یا مأموریتی را شکست دهید پاداش دریافت خواهید کرد. به علاوه ، در بیشتر بازی ها ، شما باید با یکدیگر صحبت کرده و حرکت خود را هماهنگ کنید تا در هر بازی co-op پیشرفت کنید.

بهترین قسمت این است که بازی های ویدیویی به بهبود ارتباط شما با خانواده کمک می کنند. که پیامدهای آشکاری در مورد مزایای گسترده تری از بازی دارد ، بازی کردن به زوج ها کمک می کند که دور هم جمع شوند.

طبق مطالعه New Media & Society در مورد تأثیرات بازی های ویدیویی در خانواده ها ، افرادی که با خانواده خود بازی های ویدیویی co-op بازی می کردند از ارتباط و نزدیکی خانوادگی بهتری برخوردار بودند. اگر فکر می کنید شریک زندگی شما کمی از شما دور است ، یا در حال حاضر با هم خانواده تشکیل داده اید ، انجام بازی های ویدیویی ممکن است به خانواده شما نیز کمک کند.

البته بازی های تعاونی (co-op) تنها مواردی نیستند که مزایایی دارند. بازی های رقابتی نیز خوب هستند . در بررسی قبلی که ذکر شد ، بازی های رقابتی مانند Call of Duty و Mario Kart بازی هایی هستند که بیشترین تأثیر مثبت را بر روابط دارند.

با چه بازی هایی می توانید شروع کنید؟

اگر شما یا شریک زندگی علاقه زیادی در بازی ندارید ، ممکن است دشوار باشد که بدانید از کجا شروع کنید. خوشبختانه ، ما چند توصیه داریم.

با بازی‌های ویدئویی، عاشق هم شوید

یک راه عالی برای شروع بازی با یکدیگر تلفن هایتان است. بسیاری از بازی ها در Android و iOS به شما امکان می دهند با یکدیگر بازی کنید. چند توصیه برای شما Quiz Crack 2 ، Words with Friends 2 و Clash Royale است.

مورد آخر بیشتر مخصوص بازیکنان مجرد است ، اما حالت ۲v2 دارد که بازی در آن به صورت زوجین سرگرم کننده است. همچنین بسیاری از بازی های سرگرم کننده محلی چند نفره برای Android و iPhone وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

اگر هر دوی شما بازیکنان رایانه شخصی هستید ، می توانید با بازی Humans Fall Flat ، Don’t Starve Together و حتی بازی فوق العاده محبوب بین ما (Among Us) شروع کنید. همچنین بازی هایی با چند نفره محلی برای رایانه نیز وجود دارد.

سرانجام ، برای گیمرهای کنسول ، ما در مورد Mario Kart و Call of Duty صحبت کردیم ، اما شما می توانید بازی های دیگری مانند Overcooked و Animal Crossing را نیز امتحان کنید. بسیاری از بازی های محلی چند نفره عالی برای بازی در کنسول ها وجود دارد .

در نهایت ، تصمیم با شماست! با شریک زندگی خود صحبت کنید و بفهمید کدام یک از بازی ها را می توانید باهم بازی کنید تا از بازی با هم لذت ببرید. بازی های مختلف را تجربه کنید تا بهترین بازی را برای خود پیدا کنید.

بازی می تواند یک شمشیر دو لبه برای رابطه شما باشد

همانطور که روانشناسان می گویند ، بیش از حد هر چیز برای شما مضر است ، بنابراین برای زوجین مهم است که به طور متوسط ​​بازی های ویدیویی را با هم انجام دهند.

با بازی‌های ویدئویی، عاشق هم شوید

اگر کسی نمی خواهد یا نتواند آنقدرها بازی کند ، بازی زیاد می تواند به یک رابطه آسیب برساند. اگر شخص دیگری وقت زیادی را صرف انجام بازی های ویدیویی توسط خود کند ، مسئله دیگری می تواند پیش بیاید.

مهم است که گاه به گاه مسائل را تکان دهید و چیزهای مختلفی را امتحان کنید. خواه این بدان معناست که بازی های ویدیویی دیگر را امتحان کنید یا بازی را به طور کلی متوقف کنید و برای مدتی یک سرگرمی متفاوت مثل بیرون رفتن را امتحان کنید. بهترین راه برای بازی های ویدیویی برای نزدیک شدن زوجین به یکدیگر این است که آنها بهتر با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و دوست داشتن یکدیگر را درک می کنند.

زوج هایی که با هم بازی می کنند ، با هم بمانند

اکنون که از مزایای و تاثیر بازی های ویدیویی در زندگی زناشویی اطلاع پیدا کردید ، وقت آن رسیده است که شما و شریک زندگی خود رابطه خود را به سطح دیگری برسانید – یعنی سطح بعدی بازی.

تا زمانی که هر دوی شما بازی هایی را که بیشترین لذت را برای بازی در کنار هم دارید انتخاب می کنید و این کار را در زمان هایی انجام می دهید که هردو می خواهید بازی کنید ، این امکان وجود دارد که در مدت کوتاهی تغییرات مثبتی در روابط خود مشاهده کنید. حتی ممکن است بیش از هر زمان دیگری به هم نزدیکتر شوید.

البته به غیر از بازی کارهای دیگری هم می توانید انجام دهید. بعضی اوقات ، دیدن بهترین فیلم های عاشقانه و ….

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

اقدامات شبکه پستی کشور در برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب/ اولین نمایشگاه مجازی کتاب با همکاری شرکت ملی پست در حال برگزاری است
چگونه با پیاده روی وزن کم کنیم
چگونه با پیاده‌روی وزن کم کنیم
چگونه سلولیت را بر طرف کنیم؟
چگونه بچه ها را در سفر سرگرم کنیم؟
چگونه پسر خود را خوب تربیت کنیم؟
چگونه غبغب را آب کنیم؟
چگونه یک لاک پشت نقاشی کنیم؟/ تصاویر
چگونه یک همستر نقاشی کنیم؟
چگونه با ورزش بیشتر وزن کم کنیم؟

   محصولات مشابه  

کتاب چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم کتاب چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم
مشاهده مشخصات و خرید

کتاب گویا چگونه برای خود هدف پیدا کنیم و به آن دست پیدا کنیم اثر برایان تریسی کتاب گویا چگونه برای خود هدف پیدا کنیم و به آن دست پیدا کنیم اثر برایان تریسی
مشاهده مشخصات و خرید

کتاب چگونه یک کشور را اداره کنیم اثر مارکوس تولیوس سیسرون انتشارات کتاب پارسه کتاب چگونه یک کشور را اداره کنیم اثر مارکوس تولیوس سیسرون انتشارات کتاب پارسه
مشاهده مشخصات و خرید

کتاب قدرت جذب پول؛ چگونه پول را جذب کنیم؟ اثر دکتر ژرف مورفی نشر طاهریان کتاب قدرت جذب پول؛ چگونه پول را جذب کنیم؟ اثر دکتر ژرف مورفی نشر طاهریان
مشاهده مشخصات و خرید

کتاب چگونه مثل افراد موفق فکر کنیم اثر جان سی مکسول انتشارات رازی گر کتاب چگونه مثل افراد موفق فکر کنیم اثر جان سی مکسول انتشارات رازی گر
مشاهده مشخصات و خرید

کتاب چگونه با هر کسی ارتباط برقرار کنیم اثر لیل لوندز انتشارات آرایان کتاب چگونه با هر کسی ارتباط برقرار کنیم اثر لیل لوندز انتشارات آرایان
مشاهده مشخصات و خرید

کتاب چگونه زندگیهمگانی را مطالعه کنیم اثر یان گل و برجیت سوار انتشارات علم معمار کتاب چگونه زندگیهمگانی را مطالعه کنیم اثر یان گل و برجیت سوار انتشارات علم معمار
مشاهده مشخصات و خرید

کتاب چگونه بر سختی های زندگی غلبه کنیم اثر جمعی از نویسندگاننشر نسل نو اندیش کتاب چگونه بر سختی های زندگی غلبه کنیم اثر جمعی از نویسندگاننشر نسل نو اندیش
مشاهده مشخصات و خرید

کتاب چگونه رهبری کنیم وقتی رئیس ما نمی داند ونمی تواند مدیریت کند اثر جان سی مکسول نشر پیکان کتاب چگونه رهبری کنیم وقتی رئیس ما نمی داند ونمی تواند مدیریت کند اثر جان سی مکسول نشر پیکان
مشاهده مشخصات و خرید

چگونه شیوا و رسا صحبت کنیم؟ چگونه شیوا و رسا صحبت کنیم؟
مشاهده مشخصات و خرید

چگونه شغلی مناسب با تواناییمان اننتخاب کنیم چگونه شغلی مناسب با تواناییمان اننتخاب کنیم
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت درس 19 تفکر و سبک زندگیپایه هفتم: خشم خود را چگونه مهار کنیم؟ پاورپوینت درس 19 تفکر و سبک زندگیپایه هفتم: خشم خود را چگونه مهار کنیم؟
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت درس 8 تفکر و سبک زندگیپایه هفتم: زمان را چگونه مدیریت کنیم؟ پاورپوینت درس 8 تفکر و سبک زندگیپایه هفتم: زمان را چگونه مدیریت کنیم؟
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیق چگونه آسانسور وپله درسازه به روز طراحی کنیم - در حجم 32 صفحه، فرمت ورد تحقیق چگونه آسانسور وپله درسازه به روز طراحی کنیم - در حجم 32 صفحه، فرمت ورد
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیق چگونه با ورزش بر بیماریهای قلبی عروقی غلبه کنیم - در حجم 27صفحه تحقیق چگونه با ورزش بر بیماریهای قلبی عروقی غلبه کنیم - در حجم 27صفحه
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیق چگونه در اداره ی آموزش پرورش مدیریت کنیم؟ - در حجم39 صفحه، فرمتdocx تحقیق چگونه در اداره ی آموزش پرورش مدیریت کنیم؟ - در حجم39 صفحه، فرمتdocx
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت درس 17 تفکر و سبک زندگیپایه هفتم: تضاد و اختلاف نظرهای خود را چگونه مدیریت کنیم؟ پاورپوینت درس 17 تفکر و سبک زندگیپایه هفتم: تضاد و اختلاف نظرهای خود را چگونه مدیریت کنیم؟
مشاهده مشخصات و خرید

کتاب سنت ها چگونه متولد می شوند و چگونه می میرند اثر الویه مورن انتشارات فرهامه کتاب سنت ها چگونه متولد می شوند و چگونه می میرند اثر الویه مورن انتشارات فرهامه
مشاهده مشخصات و خرید

کتاب رنگ کنیم 2 اثر جمعی از نویسندگان نشر نردبان کتاب رنگ کنیم 2 اثر جمعی از نویسندگان نشر نردبان
مشاهده مشخصات و خرید

کتاب عاشق شدم اثر آزیتا خیری نشر ماهین کتاب عاشق شدم اثر آزیتا خیری نشر ماهین
مشاهده مشخصات و خرید


   مقالات مشابه  

چگونه کتاب صوتی تولید کنیم ؟
چگونه می‌توان کتاب صوتی خواند؟/ باید حرفه‌ای‌ها را شناخت
چگونه بارونی بچه ها را انتخاب کنیم
چگونه ورزش رزمی خود را انتخاب کنیم؟
چگونه یک اسکوتر برقی را انتخاب کنیم؟
چگونه تمپو دقیق یک آهنگ را پیدا کنیم؟
چگونه کیسه خواب مناسبی انتخاب کنیم؟
چگونه مناسب ترین صندلی مسافرتی را انتخاب کنیم؟
بهترین کنسول بازی کدام است؟ چگونه بین Xbox و playstation انتخاب کنیم؟
معیارهای انتخاب کتاب خوب
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی