گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

یحیی شخصا وارد پروژه تمدید قرارداد نوراللهی شد

خبرگزاری مهر: باشگاه پرسپولیس با وجود اصرارهای سرمربی خود در ۶ ماه گذشته مبنی بر تمدید قرارداد بازیکنان آزاد این تیم، هنوز موفق به حفظ احمد نوراللهی ، کمال کامیابی‌نیا، مهدی شیری، امید عالیشاه و وحید امیری نشده است.

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به توافق اولیه با تمامی این بازیکنان دست پیدا کرده بود، با خبر پیشنهاد یک میلیون و ۱۰۰هزار دلاری باشگاه اماراتی به نوراللهی روبرو شد تا این بازیکن در آستانه جدایی از پرسپولیس قرار گیرد.

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از قطع امید از روند تمدید قرارداد نوراللهی ، وارد مذاکره مستقیم با هافبک تیم ملی ایران شد تا او را حفظ کند.

پیشنهاد حیرت‌انگیز اماراتی‌ها و قطری‌ها به نوراللهی باعث شد تا یحیی گل‌محمدی نیز حق را به این بازیکن بدهد اما سرمربی تیم با تشریح شرایط پرسپولیس، از بازیکن خود خواست تا با در نظر گرفتن تمام جوانب برای آینده فوتبالی‌اش تصمیم‌گیری کند.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران ضمن اینکه منتظر دریافت مجوز حضور در لیگ فوتبال امارات است، همچنان تمایل ماندن در پرسپولیس را هم دارد.

قرار است نوراللهی کمتر از یک هفته دیگر جواب قطعی خود برای ماندن یا رفتن از پرسپولیس بدهد.

   محصولات مشابه

طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی