گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

دو مربی ایرانی جدید در کادرفنی اسکوچیچ

خبرآنلاین: به زودی از سوی فدراسیون فوتبال دو مربی ایرانی جدید به اسکوچیچ سرمربی تیم ملی معرفی خواهند شد. به همین بهانه رییس فدراسیون فوتبال نشستی را با اسکوچیچ برگزار می کند تا طرفین بر سر این دو مربی به تفاهم برسند. یکی از این مربیان قرار است بدنسازی تیم ملی را در دور نهایی مقدماتی جام جهانی برعهده بگیرد. پیش تر یک مربی اسپانیایی بدنسازی تیم ملی را انجام می داد که قرار است جای خود را به یک مربی ایرانی بدهد. هم چنین یک مربی – آنالیزور هم قرار است به کادر فنی تیم ملی اضافه شود به این خاطر که مهدی حسین پور آنالیزور تیم ملی در بازی های منامه از کادر فنی جدا شده است.

تیم ملی سوم شهریور اردوی آماده سازی خود را در تهران به بهانه بازی با سوریه آغاز خواهد کرد. فدراسیون فوتبال پیش تر قرارداد وحید هاشمیان و کریم باقری و هم چنین دو دستیار خارجی اسکوچیچ را تمدید کرده است. قرارداد سرمربی کروات هم تا پایان بازی های مقدماتی تمدید شده است.

   محصولات مشابه

طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی