گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

ماجرای حمله سرمربی لهستان به والیبالیست ایرانی!

ورزش سه: سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران بعد از شکست برابر لهستان، پرده از اتفاقات عجیب قبل از بازی برداشت!

مسعود آرمات سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران که به نظر می رسید از شکست سنگین شاگردانش برابر لهستان هم حسابی ناراحت است، درباره حواشی قبل از این مسابقه گفت: «برای تیم لهستان متاسفم هستم. آنها در تمام رده‌های سنی می‌خواهند حریف‌شان را وارد حاشیه کنند. پیش از شروع بازی من در رختکن بودم که وقتی بیرون آمدم متوجه شدم سرمربی لهستان به یکی از بازیکنان ما حمله کرده است. با این حال بازهم من از سرمربی آنها عذرخواهی کردم و از بازیکنم درخواست کردم که موضوع را تمام کند.»

وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفته: ️«لهستانی‌ها پیام فرستاده بودند که ما از تیم ایران می‌ترسیم، چراکه ممکن است ما را اذیت کنند، اما همه می‌دانند که ایرانی‌ها چقدر مهربان و میهمان‌نواز هستند. متاسفانه لهستانی‌ها نخواستند مردانه برنده شوند. شاگردانم عصبی نبودند، بلکه روی کم تجربگی خود باختند.»

به نظر می رسد حواشی ای که همیشه در رده سنی بزرگسالان بین تیم های والیبال ایران و لهستان وجود دارد، این بار در رده سنی نوجوانان تکرار شده است.

   محصولات مشابه

طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی