گیمینگ تولز

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

شنیده شدن صدای دو انفجار در شهر «دمام» در عربستان/ برخی منابع: به آرامکو حمله شده است

شنیده شدن صدای دو انفجار در شهر «دمام» در عربستان/ برخی منابع: به آرامکو حمله شده استانفجار در عربستان،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
برخی منابع خبری شنبه شب به وقت تهران مدعی شنیده شدن صدای دو انفجار در شهر بندری «دمام» در عربستان شدند.برخی منابع خبری نیز مدعی حمله به تاسیسات نفتی آرامکو شدند. تاکنون مقام‌ها و رسانه‌های سعودی واکنشی به این خبر از خود نشان نداده‌اند.

به گزارش فارس، برخی منابع خبری شنبه شب به وقت تهران مدعی شنیده شدن صدای دو انفجار در شهر بندری «دمام» در عربستان شدند.

 

دمام، شهری بندری در عربستان سعودی و یکی از مهمترین شهرهای این کشور کنار خلیج فارس و از مهمترین بنادر عربستان است. این شهر یکی از غنی‌ترین مناطق نفت‌خیز جهان است. بعضی از ادارات مهم دولتی در مرکز این شهر قرار دارد. فرودگاه بین‌المللی «ملک فهد» در ۲۰ کیلومتری غرب دمام قرار دارد.

 

منابع خبری به نقل از شاهدان محلی مدعی شدند که تاسیسات نفتی آرامکو سعودی در شهر «ظهران» به دلیل انفجارهای مجاور و حمله موشکی بالستیک یا هواپیمای بدون سرنشین توسط حوثی‌ها تعطیل شده است. برخی منابع خبری نیز مدعی حمله به تاسیسات نفتی آرامکو شدند. تاکنون مقام‌ها و رسانه‌های سعودی واکنشی به این خبر از خود نشان نداده‌اند.

 

 

   محصولات مشابه

طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - فروشگاه اینترنتی رابوکالا - فروشگاه مد زنانه - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی